Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) subaruwrc válasza Devil's (#950) üzenetére


subaruwrc
félisten

kés elő.odasétálsz és addig vágod amíg megdöglik ;)

(#952) Ndruu válasza Devil's (#950) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

valahogy így : [link], csak ügyesebben...
el kell bújni oda a fal mögé, és a kihajolással (E és Q) kihajolsz, majd párat belelősz... vagy gránát... elég gyorsan meghal, lényeg hogy mikor elkezd sípolni, akkor el kell bújni, úgy nem tud bántani... mire meg odaérne hozzád, addigra meghal, vagy ha nem, akkor megmurdálod a késsel

Harrrr!!!!

(#953) aginor válasza subaruwrc (#951) üzenetére


aginor
addikt

Ha elérsz a folyosón egy részig, akkor fog támadni, he ekkor visszafutsz akkor két lépésről beleüríted a tárat, mire az jól megpurcan.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#954) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy az eredeti játék 1.3 patch-el rosszabul fut, mint a tört patch nélkül?
Ráadásul a tört anno 1gb rammal, most meg 3gb-al futtatom. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#955) subaruwrc válasza aginor (#953) üzenetére


subaruwrc
félisten

jah de ha elég gyors vagy akkor ideje sincs megmukkanni :DDD :DDD

(#956) aginor válasza subaruwrc (#955) üzenetére


aginor
addikt

Anno én sem hagytam neki sok időt a kajabálásra.. :DDD

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#957) True válasza Devil's (#950) üzenetére


True
aktív tag

8X megoldottam már úgy, hogy amikor abba helyiségbe lépek ahol megjelenik, elötte fullra tárazom a preferált fegyveremet, majd befutok, és amikor meghallom a hörgését, hogy megjelent, rögtön futtában hátra arc, és odarohanva, közvetpen a pofájába nyomott fegyverrel az egész tárat belepumpálva végső szundira kényszerítem! Az egész mutatvány KB 10 másodperc! Hajrá!

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#958) Devil's


Devil's
csendes tag

thanx, siker:..... ;] ;]

Az nekem is leesett, hogy a folyosó felénél jön ki, bele is ürítettem egy kevés ammo-t de nem purcant ki...
De mind1, sikerült, mége4gyszer kössz!!

(#959) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Én sajnáltam belé a drága skulót, úgyhogy csak kimásztam a létrán aztán csá! :DDD Szvsz tök felesleges kinyírni...

(#960) Dotn válasza Kimmuriel (#922) üzenetére


Dotn
aktív tag

Neked sikerult igy kinyitni az ajtot? Hogy a francba csinalhatja? Nagyon gyorsan csinalja.

Estleg valaki masnak sikerult?

(#961) Devil's


Devil's
csendes tag

A következő kérdésem az lenne, hogy hol van annak a katonának a fegyvere aki elvesztette...(a bárban kapom a küldit) A helyszín megvan, de melyik épületben? :P :P

Más: Mondták az ellenőrző ponton hogy be tok lépni közéjük, azt hol lehet?DD

thanx

(#962) Skeleton01 válasza Devil's (#961) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Az #5-ös válaszban (Fel írása) megtalálod.

(#963) csucsu_17


csucsu_17
aktív tag

Sziasztok most tettem fel a játékot, és va negy kicsi problémám, de ezzel az egész játék játszhatatlan.
Mikor elinditom gondolom ott ahol a menünke kéne lenni sötét képernyő fogad csak az egér kurzort látni, és mikor kattintgatva, nagynehezen elinditom a játékot, megjön az intro mikor megy az a katonai teherautó amit aztán kilőnek. Aztán az ember megadja ak üldetést,hogy hova menjek és amint kilépek az ajtón, most jön a POÉN előre haaldva elsötétül a kép és semmit sme látok, csak ha tolatok akkor látok mindent, de amugy semmit.

Ötlet? Driver hiba? 8500-al nem kellene eröltetnem?
Catalyst verzió: 06.5-ös ekkor telepitettem újra a gépem utoljára:D
Tudtok segiteni?

''Üdvözlet a győzőnek''

(#964) Grigorisz válasza csucsu_17 (#963) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

az a VGA nagyon karcsú.......

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#965) Ndruu válasza csucsu_17 (#963) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Radeon 8500 LE az egy 4x AGP kártya... hiába van rajta max. 128MB memória, akkor is csak a DirectX 8.1-et támogatja hardveresen... valószínűleg ezért nem fut normálisan a játék...
lehet próbálkozni driverekkel (esetleg egy régi catalyst-tal...) de nem tudom hogy van-e érteleme...

Harrrr!!!!

(#966) emery2


emery2
tag

Üdv!
Az erőműnél tartok, és az a gondom, hogy nem találom azt a bejáratot ami a ''normális'' végkifejlet felé viszi tovább a szálat. Csak ezt az egy bejáratot találtam meg ami egy hangárba visz ahonnan a szarkofágba lehet lejutni. Valamelyik hozzászóló irta, hogy a helikopter a falból kirobbant egy darabot és ott be lehet jutni az erőműbe. Az volna a kérdés hogy ehhez a bejárathoz képest ami linkelve van hol találom? Előre is köszi.
[link]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#967) True válasza emery2 (#966) üzenetére


True
aktív tag

Ezen kell bemenned, és a másik ''dekóderes'' ajtó, az már lentebb bujik majd meg...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#968) emery2 válasza True (#967) üzenetére


emery2
tag

Kösz a gyors választ ;) ! Akkor közvetlen az ajtó utáni lentebbi rész még nem a szarkofág ahonnan már nincs visszaút?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#969) True válasza emery2 (#968) üzenetére


True
aktív tag

De ha lemész onnan már nincs visszaút, viszont már innét sem tudsz visszamenni Pripjaty-ba. De ez nem is baj, hisz ez a játék menete... Ha megteláltad a dekódert irány a kövkező pálya, és ott megleled majd az ajtót ami a ''True'' endinget szűli...

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#970) emery2


emery2
tag

Na ezen a pályán eldobom az agyam. A védőruhám már majdnem teljesen tönkrevan, a sugárzás kurva nagy, a katonák meg egyre pontosabban lönek... Mi a trükk, hogy lehet megcsinálni? Kifogytam az eü dobozokból is.. :W

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#971) ML320 válasza emery2 (#970) üzenetére


ML320
aktív tag

Menteni, menteni, menteni. No meg gyorsabban lőni, mint a katonák, és pontosabban! :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#972) csucsu_17 válasza Ndruu (#965) üzenetére


csucsu_17
aktív tag

csak azt irták a rendszerkövetelményeknél,hogy még ezzel is játszható, viszont az
ATI oldalán az van h a 8500-hoz ez a legfrisseb drájver a 06.5-ös szóval akor felejtős azthiszem.

Köszi a válaszokat

''Üdvözlet a győzőnek''

(#973) Kimmuriel válasza emery2 (#970) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Én most Yantar-ban az X16 labor felé menet jártam úgy, hogy a telephely udvarán 7-8 zombified stalker támadott rám, nekem meg az összes fegyveremből elfogyott az összes töltény! :((( Nosza, futás! A zombified stalker-eket még úgy ahogy sikerült leráznom, de 2 snork levakarhatatlanul a nyomomban volt, úgyhogy kénytelen voltam foglalkozni velük. Amint lelassítottam, egyből a torkomnak ugrottak, jobb fegyverem pedig nem lévén késsel próbáltam meg eltenni őket láb alól... Hát, hajszál híján én húztam a rövidebbet! Igencsak megszorongattak, most pedig úgy néz ki a dolog, hogy a játék folyamán először rákényszerülök, hogy skulót vegyek a pénzemen... Piszkosul drága a töltény! Egy csomag megvan 500-600 rubel is! Nekem meg kéne 600-700 darab! :DDD Sajnos nem tudok máshogyan szerezni, mert ha visszamegyek, akkor a Wild Territory-n tuti nem fogom megúszni a bulit lövöldözés nélkül, ráadásul általában mesterlövészek várnak a tetőkön, szóval ritka szar ügy... :O Normális rucim sincsen, azt mind szitává lőtték a labor felé menet, csak egy nyomorult Ecologist-ban rohangászok, aminek egyetlen előnye van, a kék színű éjjellátó kütyü... :W

(#974) subaruwrc válasza emery2 (#970) üzenetére


subaruwrc
félisten

melyik pályán is pontosan?

(#975) subaruwrc válasza Kimmuriel (#973) üzenetére


subaruwrc
félisten

a yantarban a proffal tudsz tradelni és ott fegyvert is meg muníciót is vehetsz ;) odáig egy késsel is fagy futva is elvergődsz.

(#976) Kimmuriel válasza subaruwrc (#975) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Tudom, ott csináltam nagybevásárlást! :DDD Az összes töltényt fölvásároltam tőle, ami az IL 86-osba kell, meg a Fast-shooting Akm 74/2-höz, de kis híján ez is kevésnek bizonyult...

(#977) aginor válasza Kimmuriel (#973) üzenetére


aginor
addikt

Érdekes, nekem a játékban soha nem voltak lőszer gondjaim, max ha keveset vittem magammal küldetésre, de a ládában akkor is mindig várt egy-két tartalék fegyver és pár száz skuló. ;)
Venni is alig vettem bármit is, szinte minden beszerezhető alternatív módon is..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#978) aginor válasza Kimmuriel (#976) üzenetére


aginor
addikt

Nekem a Strelok titkos bázisáról beszerzett, módosított AK a kedvencem, és patron is van hozzá bőven..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#979) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Hali!

Mit kell csinálnom mikor kimegyek az emberkével mérni és a PSI sugárzás a földreterít és a buszon térek magamhoz? mert az emberke akivel mentem álldogál és azt mondogatja, hogy nem áll készen a megmérettetésre. gondolom ez csak fordítási hiba inkább azt jelentené, hogy nincs még készen a méréssél de már kb 20-25 perce várom, hogy kész legyen de semmi. ötlet?

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#980) subaruwrc válasza Grigorisz (#979) üzenetére


subaruwrc
félisten

Az valőszínű h félrefordítás mert a mérést előtte csinálja mielőtt magadhoz térsz a buszban.le kell lövöldöznöd a zombified stalkereket meg a snorkokat kint és az alagútban meg lehetőleg védened h ne lőjjék le.ezután vissza kell vezetned a proffhoz a mérésekkel együtt.ha netán mégis lelövik ami előfordul nekem pl tegnap meghalt :DDD akkor sincs semmi.ellootolod tőle a méréseket és te viszed be a profnak.

(#981) subaruwrc válasza Kimmuriel (#976) üzenetére


subaruwrc
félisten

de most x16 felé tartasz nem? oda kell bőven a jóból. :DDD

(#982) Grigorisz válasza subaruwrc (#980) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Mindent lelőttem már unalmamban, még varjúra is vadásztam :)) de semmi csak ott áll és nézelődik ha lelövöm akkor meg feladat elrontva.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#983) subaruwrc válasza Grigorisz (#982) üzenetére


subaruwrc
félisten

indulj el előtte akkor lehet utánad jön.ha már átértél az alagúton és mindig nem jön akkor lődd le és vidd el te a méréseket :DDD

(#984) Grigorisz válasza subaruwrc (#983) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

kilőttem de akkor meg nem veszi el tőlem a doki....

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#985) subaruwrc válasza Grigorisz (#984) üzenetére


subaruwrc
félisten

akkor több lövésem nincs

(#986) aginor


aginor
addikt

Miért van az, hogy közvetlen a játék elején bezár a kereskedő?
Adja a feladatot, hogy öljek meg egy bóklászó stalker-t, megteszem, kiírja, hogy gyere vissza a jutalomért, visszamegyek, de nem tudom kinyitni az ajtaját, és így nem tudok beszélni sem vele..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#987) aginor válasza Grigorisz (#984) üzenetére


aginor
addikt

Valószinű, hogy az oly nagyon ''ritka'' bugok egyike..
Tölts vissza egy olyan játékállást, ahol még nem indultatok el méricskélni és kezd el újra a méricskélős részt.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#988) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van itt valaki közületek, aki klánozik?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#989) Killer01 válasza Kimmuriel (#976) üzenetére


Killer01
őstag

Jantarban már nem árt a tsr301-el nyomulni, addig a gyorstüzelő kala a nyerő. Én pont a vadvidéken zsákmányoltam rengeteg töltényt hozzá. A zsoldosokat jövet-menet legyilkoltam :D

(#990) Killer01 válasza aginor (#986) üzenetére


Killer01
őstag

Ez is bug, korábbi mentéstől folytasd. Ha már ''zárva'' van Sidorovics ajtaja, később se nyílik ki. Próbáltam. :(

(#991) Grigorisz válasza aginor (#987) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

ha nem lesz később problémám belőle akkor kihagynám a psi kütyöt megkaptam csak azt írja rá, hogy használhatatlan de az x16-ba bementem és nem makkantam meg a psi zajtól. tehát ha rendesen megy a dolog akkor használható lesz a psi sisak? mármint az invertory szerint?

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#992) emery2 válasza subaruwrc (#974) üzenetére


emery2
tag

Miután az erőműbe bejutottam és lemásztam a szarkofágba. Egy monoton férfihang motyog végig az egész pályán. Szóval itt tartanék. Jó lenne valami védőruha....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#993) subaruwrc válasza emery2 (#992) üzenetére


subaruwrc
félisten

exoskeletont kereshetsz valahol.h pontosan merre azt majd más megmondja :DDD

(#994) Ndruu válasza emery2 (#992) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

azt motyogja hogy igyí kám nyeee! (nekem legalább is ezt ismételte...) ami magyarul ha jól tudom annyit tesz : ne gyere ide!

mindezt a varázskö(csög):DDD mondja

Harrrr!!!!

(#995) aginor válasza Grigorisz (#991) üzenetére


aginor
addikt

Nekem anno nem sikerült tisztességes védöfelszerelés nélkül megcsinálnom, és később is szükség lesz rá ha jól tudom.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#996) aginor válasza Killer01 (#990) üzenetére


aginor
addikt

Sejtettem, de reménykedtem, hátha van más megoldás is..
Mert így elölről kell kezdenem az egész játékot, mivel a legkorábbi mentésemmel is próbáltam már. :O

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#997) emery2 válasza subaruwrc (#993) üzenetére


emery2
tag

Tényleg jó lenne ha valaki megmondaná az infót, mert igy kénytelen leszek loaddal ''visszamenni'' pripjaty-ba és hozni egy tartalék rucit.. de ezt csak végső esetben :R

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#998) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

csak egy kis érdekesség...
Kétszer játszottam végig, és mindkét alkalommal a Pripyat-ban található ''Aréna'' nevű részt átugrotta a játék... Mentem Pripyatban (valahol ott az óriáskerék környékén jártam) és mikor bejött az átvezető videó az Arénáról, hogy ott mennyi vaddisznó, meg bazookás emberke van, majd vége lett a videónak, töltött a játék, betöltötte az Arénát, majd láttam egy képkockát, hogy jönnek felém a vaddisznók meg ilyenek, erre abban a pillanatban újabb töltés következett, majd az NPP előtti hídon álltam (ahol az anomália miatt lezuhan a nagy helipopi) a betöltés után (tök jó volt)

1.000-s verzió, semmi extra:)

kicsit megkönnyítette a dolgomat a játék, de nem örültem hogy azt a részt átugrotta (ráadásul mindkét alkalommal)

Harrrr!!!!

(#999) aginor válasza Ndruu (#998) üzenetére


aginor
addikt

Lehet a verziószámban van a kulcs.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1000) Killer01 válasza emery2 (#997) üzenetére


Killer01
őstag

940-es és 941-es hozzászólásokban sok segítséget fogsz találni ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.