Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) pempellini


pempellini
senior tag

hali
kéne egy kis segitség ,akármilyen peach-et rakok fel megcrackelem és nem indul a S.T.A.L.K.E.R
10001.....10003......10004 ........10005 ezeket raktam fel ,de ha csak az elsőt rakom fel akkor sem indul,kivág valami hibaüzenetet.
válaszotokat előre is köszönöm.
üdv

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#1952) kem


kem
addikt

Hellóbelló!

Pár napja én is kipróbáltam a játékot, mert öcsém sokat áradozott róla.
Bejött:D Nagyon tetszik az egész, csak valami miatt akad a gépemen rendesen.
Aztán van amikor belelendül, akkor semmi gond.

A konfigom az adatlapomon van, de ami lényeg azt leírom:

2 magos A64, 9*260-ra húzva
Galaxy 8600GT OC 690/915-re húzva.
1Gb DDR ram 520on járatva.

Mi a kevés? Vagy hogyan állítsam be rendesen?
Ramot tervezem, hogy cserélem, csak még nincs "kedvem" hozzá,
meg ritka a jó gigás tuningram.

DirectX9ről ha lehet nem mondok le.
Öcsémnél dx8ban baromi jól ment egy Bartonnal meg 6600GT-vel.

1024*768 ra van állítva, mert akkor 85Hz-es a monitorom.
Hogyan lehetne kihozni belőle a legtöbbet?

Köszi!

(#1953) Killer01 válasza pempellini (#1951) üzenetére


Killer01
őstag

Bár itt nem nagyon kéne warezolni, egy kis segítség: gamecopyworld.com
keressd meg a patch-hez illő crack-et.

(#1954) Killer01 válasza kem (#1952) üzenetére


Killer01
őstag

A ram kevés neki, ritka pocsék a gáma memóriakezelése. Nálam 2 gigával is képes adott helyeken röcögni. Próbálj szerezni még 1 giga ramot, + növeld a swap fájl méretét, ezek azért segítenek.

(#1955) kem válasza Killer01 (#1954) üzenetére


kem
addikt

SWAP-ot mekkorára?
Most 3Gb a max méret, és direkt másik vinyón van mint az XP.

Köszi!

(#1956) DarkSmile válasza DarkSmile (#1948) üzenetére


DarkSmile
tag

Senki nem tud esetleg vmi megoldást az előzőleg feltett kérdésemre? :O :O

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1957) pempellini válasza Killer01 (#1953) üzenetére


pempellini
senior tag

köszönöm

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#1958) PROti válasza kem (#1952) üzenetére


PROti
tag

CSá.Nálam is akadt egy be állításnál utánna asszem az élsimitást vettem vissza egyel és már is szinte semmi akadás nem volt!És szerintem qrva szép még így is a falak rücskösek villámlás is faxa :K És nekem a konfigom:1gb Kingmax ddr 1gb(333-on jár)
egy 256-os ddr3-as 7600gs,(cpu:450,ram:1000)
És egy Athlon xp2800+2.8ghz asszem
Úgyhogy nálad is menne agy csak ugye ram az téleg kell :P

(#1959) Killer01 válasza DarkSmile (#1956) üzenetére


Killer01
őstag

Nem te vagy az első akinek ez a problémája. Lehet a játék hibája, próbáld egy régebbi mentéstől újracsinálni ez sokszor segít. De lehet codec hiba is.

(#1960) pempellini


pempellini
senior tag

hát gyerekek ez egy beteg játék ,2 méterről sörétessel rálövök a csákóra azt semmi csak lő mint az örűlt.memóriát meg megzabálja.
hiába a sok peach xar ez mindenhogy .
3 giga 800-as ram nem elég ?
uninstall.

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#1961) Killer01 válasza pempellini (#1960) üzenetére


Killer01
őstag

Hát ezt hívják realisztikus fegyverhasználatnak :DDD Gondolom a duplacsövű sörétessel próbálkoztál, az nem sokat ér, később lesz jobb is. Szinte minden gámában favorizáltam a sörétes fegyókat, itt szinte nem is használtam őket. A gépkarabélyok-rohampuskák viszont ütősek.

[ Szerkesztve ]

(#1962) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Végre lecseréltem a konfigomat az ünnepek alatt. Minap feltettem a STALKERT, mert anno régi gépemen élvezhetlen volt, gondoltam nekiállok végre. Crysist, CoD4-et, GoW-ot highon végigtoltam ezzel a masinával, erre itt a stalker ami ugyan szintén reccenés nélkül fut, de néha megáll és swappel (játszhatatlanul dúrván majd 5-10mp múlva ismét enyém az irányítás), csak nem tudom mit... A telepítő 2giga ramot észlelt a 4ből, de nekem8, 2 gigával sem illene ilyesmiket csinálnia! A lapozófile-om is 5.5 gigát nyom, valamit még kéne állítanom? :F

Xbox GT: nozsolt

(#1963) viktor82 válasza nofi (#1962) üzenetére


viktor82
őstag

Necsodálkozz nekem is szaggat!Már néha idegesitően!Nemtudom ez konzolon is igy van?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1964) nofi válasza viktor82 (#1963) üzenetére


nofi
őstag

Azért elég fura. Ez nem játékélmény, hogy kirohanok a kezdőfaluból a vasúti hídig teljesen korrekt fps-el, majd beswappol úgy, hogy mire becéloznék vkit agyonlőnek... Kompromisszum kész vagyok, mert a crysisnál is az utolsó bossnál visszavettem picit az igényeim, hogy maradéktalanul jól fusson, de itt hiába veszek vissza ezt-azt a swap megmarad. Nyilván low detailen nem próbálkoztam, de azért nem véletlenül vártam a játékkal az új gépig

Xbox GT: nozsolt

(#1965) pempellini válasza nofi (#1964) üzenetére


pempellini
senior tag

nekem is ezek voltak a hibák.
élsimítást levettem ,felraktam a játok 1280x1024-re ugyanolyan szép és megszüntek az akadások
amúgy Qrvanehéz játék szerintrm.

Gigabyte Z77X-UD3H,Intel I5 3470@3800mhz,Chieftech 450w,Sapphire 7770 vapor-x 1Gb,Zalman 9700 cu.

(#1966) PROti válasza pempellini (#1965) üzenetére


PROti
tag

Az hát főleg az eleje szerintem.Én azt mondtam hogy feladom de most már elég sokat haladtam!Már van tök fasza gépfegyom úgyhogy kitály :C

(#1967) kem válasza pempellini (#1960) üzenetére


kem
addikt

Még jó hogy nem vetted meg a játékot... most lenne egy új poháralátéted.

Köszi!

(#1968) kem


kem
addikt

SPOILER!

Emberek!
Aki játszott a játékkal segíthetne.
Megjártam az X16-os labort, és amikor a csaposnak vinnéma az iratokat, akkor a 3 őr rámtámad a bárba vezető úton(nem a duty hadiszállásnál).

Ha elrohanok mellettük, akkor a bent lévő emberek nem bántanak,
csak egy geci katona, aki lelő miközben a csapossal konzultálok.

Ilyenkor mi van?

A katonát ha átverem, akkor le tudom adni a küldetést, meg gsorsan elviszem a ládából a cuccaim, és ki tudok menekülni a bárbór. Ezek után viszont amint meglát egy katona, kikiáltanak "murderer"-nek, és mindenki rámtámad.

Megoldható, hogy ne kelljen visszajönnöm a csaposhoz?

Asszem a freedomnak van egy ellene irányuló merénylet terve is, ahova be tudok lépni, de nemtom az hopl van.

Köszi!

(#1969) PROti válasza PROti (#1966) üzenetére


PROti
tag

CSá!Megvan a lövész rejtekhelye meg minden,most már csak őt kéne mag találnom.És az meg a másik hogy van ott egy rész a szeméttelepnél ahhol a stalkerek nem engednek át,pedig ott kell fel vennem a jutalmat.MIt csináljak mennyek vissza az árushoz és attól majd kapok engedélyt?

(#1970) kem válasza PROti (#1969) üzenetére


kem
addikt

HA ott kell felvenned a jutalmat, akkor át kell, hogy engedjenek. Beszélj az őrrel, és monddd meg neki, hogy a blablabla...

Köszi!

(#1971) PROti válasza kem (#1970) üzenetére


PROti
tag

Mar meg tettem,de a kis geci nem enged át :( Lehet hogy mégse arra kell mennem? :DDD

(#1972) viktor82


viktor82
őstag

Sikerült másodszor is végigvinnem,most nemtedszett anyira a vége mint először-nagyrobbanás meg ilyeneket látott!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1973) DarkSmile válasza PROti (#1969) üzenetére


DarkSmile
tag

Vajon ki lehet ez a rejtélyes "lövész"... :DDD :U

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1974) Lauda válasza PROti (#1971) üzenetére


Lauda
félisten

A szeméttelepnél segíteni kell a stalkereknek kinyírni az ellent(ahol a helikopter meg a buszok vannak). Nem értem ki nem enged át.

(#1975) Lauda válasza nofi (#1962) üzenetére


Lauda
félisten

Teljesen mindegy mit csinálsz, mert akkor is be fog lassulni. 500 giga rammal és 8 magos procival is. :W :DDD

(#1976) PROti válasza Lauda (#1975) üzenetére


PROti
tag

A szeméttelept már 1x megvédtem!Az megvolt csak ott ha nem kanyarodsz le,és mész tovább a fő úton van 2 tartályés utánna ott a katonák,mármint azok nem katonák hanem S.T.A.L.K.E.R-ekEgy nagy dombbnál

(#1977) Killer01 válasza kem (#1968) üzenetére


Killer01
őstag

szvsz kinyirtál véletlenül egy haverukat akit nem kellett volna. Szerintem próbáld meg egy régebbi mentéstől, mert még elég sokat kell /a játék ezen részén/ grosszálnod duty-sok között. (+ a Jantar-i küldi elvégzése után vehetsz fel küldetéseket a vezetőjüktől elég jó cuccokért cserébe)

(#1978) PROti válasza Killer01 (#1977) üzenetére


PROti
tag

Á az nem lehet!Akkor elvileg itt lett volna vége a játéknak,meg elég kedvesen elbeszélgettem velük :)

(#1979) Kimmuriel válasza DarkSmile (#1948) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Ezt a hibát elvileg a magyarítás okozza.

(#1980) kem válasza Killer01 (#1977) üzenetére


kem
addikt

Heló!

Már mindegy, mert már Prypiatban vagyok.
Elnéztem egy küldetést(semleges stalker megölése)
és azon kaptam magam, hogy az agyperzselőnél jönnek a lélnyek.

Köszi!

(#1981) Larry303 válasza Lauda (#1975) üzenetére


Larry303
addikt

próbáljátok meg object dynamicon esetleg staticon a fényeket...ott semmi swappelés nem lesz...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#1982) rup1u5 válasza PROti (#1976) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na mondom! :)
azok akik ott a kapunál állnak és nem engednek át azok nem stalkerek hanem duty-sek és addig nem tudsz ott átmenni a bár felé amíg el nem mész előbb megszerezni a katonai dokumentumokat. Azon a részen ahol a szeméttelepnél segítettél a stalkeroknak írtani a banditokat ott kell elmenni balra, arrafelé amerről a banditák érkeznek és ott jutsz át. De ha nyomsz egy M -et és figyelmesen megnézed a pda-don a térképet és a küldetéseid listáját akkor látni fogod, hogy ott is mutatja, merre kell menned.

Lauda: nálam röccenés nélkül megy és minden maximumra van csavarva. :)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1983) PROti válasza rup1u5 (#1982) üzenetére


PROti
tag

Nah átjutottam! :)) Csak elkellet válalnom ugye az aktatáskás küldetést,mert mielött elvállaltam volna már megvolt!Most az a gáz hogy Arenaba mindent megcsináltam,és most semmim nincs.A tatyóm tök üres csak egy qrva flashdrive van benne.Ez így normális?Ki mentem a BArból és ott sincs semmim. :(

(#1984) DarkSmile


DarkSmile
tag

reménytelen, egyszerűen sehogy nem tudok tovább menni mindig kifagy...
végső megoldásként tudna valaki küldeni egy mentést ami közvetlenül az után van hogy az "agyperzselőt" kikapcsolta vagy valahol ott?? csak az a fontos hogy az átvezetrő videó UTÁN legyen... :O :O

[ Szerkesztve ]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1985) kem válasza PROti (#1983) üzenetére


kem
addikt

Ahol az arénába kell jelentkezni, ott dob ki a menetek után, és közvetlenül mellettedd van egy zöld láda, amiben vannak a cuccaid, mert kipakoltattak a küzdelem miatt.
Onnan vissza tudd őket szerezni.

DarkSmil:

Holnap keresek neked olyat.
Ott fagy le, hogy lekapcsolod az agyperzselőt, és utána elájulsz?

Köszi!

(#1986) rup1u5 válasza PROti (#1983) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Próbálj már meg kicsit kreatívabb gondolkodással hozzáállni ehhez a játékhoz! ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1987) PROti válasza rup1u5 (#1986) üzenetére


PROti
tag

Jóvan na!! :DDD THx a választ!Egyébként gonoltam hogy ez van,hogy elvették,csak gondoltam ha ki megyek egyből vissza kapom.Meg az a kutyás is mien hülyeség,elvileg minden kutyának van farka azért nem tudtam hogy vágjam le vagy mi? :D

(#1988) kem válasza PROti (#1987) üzenetére


kem
addikt

a farkat a kutyából kell kivenni. :DDD ..morbid egy dolog:))

Köszi!

(#1989) DarkSmile válasza kem (#1985) üzenetére


DarkSmile
tag

Szia!
Köszi! :R
Igen, lekapcsolod, elájulsz, átvezető videó, és az átvezető videó közben (kb az utolsó másodperceiben) kifagy és ennyi... a lényeg hogy a mentés az átvezető vidi után legyen...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1990) PROti válasza DarkSmile (#1989) üzenetére


PROti
tag

Mostmár van farkam,Bar elött megtámadtak a kutyák aztán azoknál volt :) Tök jó most voltam lennt a 18x laborban vagy hol,megvannak a papírok,mostmár csak le kell adni a pultosnak!Ahhoz képest hogy le akartam törölni a gammet egészjól elvagyok mostmár vele :DDD (és az a video be játszás ami ott lent volt hát az vmi qrva jó volt)

(#1991) rup1u5 válasza PROti (#1987) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen :DDD "kutyából kivenni"
ez a farkas dolog tényleg eléggé hülyén van megcsinálva.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1992) kem válasza DarkSmile (#1989) üzenetére


kem
addikt

Na ilyenem pont nincs, mert sokszor csak a gyorsmentést hayználom.
eljutok az egyik mentéstől oda, aztán küldöm:)

Köszi!

(#1993) PROti válasza rup1u5 (#1991) üzenetére


PROti
tag

Há de most nem? :DDD Minden kutyát amit megöltem volt farka,most akkor miért csak a 15.-nek van elvihető?Talán nem viszi a késem vagy mi? :D

(#1994) DarkSmile válasza kem (#1992) üzenetére


DarkSmile
tag

many THX!
:R :R

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1995) ML320 válasza PROti (#1993) üzenetére


ML320
aktív tag

Hacsak nem gránáttal vadásztál rájuk :D Vagy a nagy lövöldözésben lelőtted a farkincájukat...

Ember tervez, Isten perverz...

(#1996) PROti válasza ML320 (#1995) üzenetére


PROti
tag

Uh gecc,lent vagyok a 16-os laborban,ugye nem lesznek erőssebb szö :U rnyek azoknál az ugráló békáknál meg a zombiknál?

(#1997) VinoRosso válasza PROti (#1949) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mié? Nálam is ilyen mod nélkül. xVagy nem vettem valami észre? elég szar felbontásba jött le a video

[ Szerkesztve ]

(#1998) VinoRosso válasza Killer01 (#1950) üzenetére


VinoRosso
veterán

Köszi! 1.3 van fennt.

(#1999) DarkSmile


DarkSmile
tag

köszi Vino, de most jut eszembe, hogy nekem 1.000000000-ás verzióm van...
szóval ilyen mentés kellene mert ugytudom a többi nem kompatibilis vele :F

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2000) kem válasza DarkSmile (#1994) üzenetére


kem
addikt

tényleg nekem 1,3as vercióm van. az az elmentés jolesz majd?

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.