Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Ndruu válasza ent (#398) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

sztem legolcsóbban tőle tudod megvenni a játékot ==> [link]

Harrrr!!!!

(#402) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Hali.
Hogyan fognak a mentéseim megmaradni,ha felteszem a patchet?Simán kivágom a mentéseket,aztán patchelés után visszamásolom?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#403) Larry303 válasza hülyegyerek (#402) üzenetére


Larry303
addikt

ha 1.1 ről váltassz 1.3 ra akkor semmi dolgod, csak betölteni ahonnan folytatni szeretnéd....ha 1.0 ról pecccselsz akkor pedig start new game ;)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#404) hülyegyerek válasza Larry303 (#403) üzenetére


hülyegyerek
addikt

:W :W :W pedig ráférne valami,mert eső közben szörnyűek ezek a villódzó effektek......na jó,lassan úgyis végzek vele,ha újat kezdek,az már patch-el lesz.

[Szerkesztve]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#405) Szemi82 válasza hülyegyerek (#404) üzenetére


Szemi82
tag

Szevasz.
Megnyugtatnálak hogy a patchekkel együtt is megmarad a villódzás és ugyan ugy idegelni fog.
Velem is ez van. :F

(#406) Sherman válasza Szemi82 (#405) üzenetére


Sherman
tag

Nálam directX frissítés megoldotta a viharban zavaró villódzást.

(#407) Primőr


Primőr
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a családi puskás küldetésnél hogy lehet bejutni a konténerbe? (mert állítólag azalatt van a puska)

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#408) ent


ent
őstag

Sőt, nekem elején villodzott össze vissza és egy nyú drájver segített.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#409) hülyegyerek válasza Szemi82 (#405) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hát ez f@sza....először a zöld villódzás,de az legalább driver miatt volt....aztán meg ez,és nincs is rá megoldás. :W

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#410) hülyegyerek válasza ent (#408) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Melyik driverrrel lett jó neked?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#411) Szemi82


Szemi82
tag

93.71-es nvidia driver.

(#412) Szemi82 válasza Primőr (#407) üzenetére


Szemi82
tag

Csáo.
Nem találkoztunk már? :DD
Ha lemész a wild territoryn az aluljáróba tele lesz elektromos anomáliákkal.
Találsz egy fejére fordított kábeldobot.
Ugorj fel a tetejére,onnan a nagy konténerre.
Sétálj végig a tetején, a tulsó végénél ugorj le de vigyázz mert közel van az anomália.
Ha lent vagy sétálj be a konténarbe és már meg is találtad.
:DDD

(#413) Primőr válasza Szemi82 (#412) üzenetére


Primőr
aktív tag

Szia!
találkoztunk)

Nos én aluljáróban csak tűzlobbanásokra emlékszem, te egy másikról beszélsz, az nem tom hol van. Yantar felől ha jövök, arról az aluljáróról beszélek.

Amúgy az idegesít a játékban, hogy veszek drágán egy védőruhát, erre sima utcai dzsekiben látom, mikor meghalt... ez elég nagy hiba..

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#414) Fel válasza Primőr (#413) üzenetére


Fel
addikt

''Amúgy az idegesít a játékban, hogy veszek drágán egy védőruhát, erre sima utcai dzsekiben látom, mikor meghalt... ez elég nagy hiba..''
Ha jól értelmezem ezt, akkor Te nem adod rá a markdvanra a rucit (drag&drop a karira az inventoryban..) Ezért látod oly gyakran meghalni... :)

Szemi jól írta, a puska ott van, Te vagy rossz helyen. Ahol a lezuhant helikopter van, ahol Kruglovval találkoztál, ottan van egy aluljáró/mélygarázs vagy vmi ilyesmi, és ott a puska a leírt módon megtalálod.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#415) Primőr válasza Fel (#414) üzenetére


Primőr
aktív tag

Ok. Viszont a ruhát magamra raktam, jobb oldalt mutatja is, hogy rajtam van, csak mikor meghalok, látom h nem az van. Lehet azért van ez, mert van még egy ruha nálam, talán ezért összezavarodik.. nem tom

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#416) Primőr


Primőr
aktív tag

elmentem észara az agyperzselőhöz. mikor odaérek, aszondja, nagy a pszi sugárzás, erre meghalok. Elvileg a Pultos adott nekem valamit, dehát nincs nálam semmi, csak egy használhatatlan pszi sisak...

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#417) Fel válasza Primőr (#416) üzenetére


Fel
addikt

A psi-sisak elég, csak nem kell az antennák közelébe menni. Ha jól emlékszem a bejárattól jobbra van a laborba vezető út, keress egy mindkét végén nyitott vasúti kocsit, azon keresztül mehetsz be.

(#418) Szemi82 válasza Primőr (#416) üzenetére


Szemi82
tag

Az antennákkal pont szemben van a fal mentén a vasúti kocsi.
GO!!!

(#419) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok miota feltettem a 1.03pacht buggos és kidobál az asztalra
a kérdésem .
hogy lehet vissza csinálni??? :F
a 1.02pachtel tuti volt a gém

(#420) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Hali.
Kikapcsoltam az agyperzselőt,és éppen kifelé dzsanáznék,már a lépcsőn feljutottam,csak ahol befelé jöttem,ott zárva vagyon az ajtó.Van egy zárkombinálós ajtó is ,csak annak meg nem tudom a kódját.Hogyan tovább?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#421) 10GoBall válasza hülyegyerek (#420) üzenetére


10GoBall
aktív tag

Nem abban a hangárban van a kijárat. Van egy másik is. A kombinációs ajtók /3 db van/ közül egynek megvan a kombinációja. A másik kettőnek valami stashban kéne lennie /A guide mondja, ha jól értettem/

Én viszont jól kicsesztem magammal.Az első hiba, hogy a warehouse-nál nem maradtam semlges.Dutysok közé léptem.Így bármikor megyek át ezen a területen, állandóan ki kell murdelnem a dirt valley-i átjárónál a freedomosokat.
A nagyobb hiba az volt, hogy először kikapcsoltam az agyszipózót és csak ez után mentem el a guide-hoz és a dokihoz.Így többször is át kell menni ugyanazon a pályán. Ellen persze állandóan újra termelődik. Szóval nem egyszerű a stalker élete.

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#422) Primőr


Primőr
aktív tag

wehe.. most én is ott tartok, hogy kikapcsltam az ''agyperzselőt'') nos valszeg én se ott fogok kijönni ahol bejöttem, levőn több tucatnyi monolith katona. Viszont ha elmegyek csernobilba, ugye nem ér véget a küldetés?

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#423) hülyegyerek válasza Primőr (#422) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Monolithosokkal nincs gond,én élveztem is ezt a ''sarokról-sarokra'' osonást,viszont hogy a pi-be jutok ki innen?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#424) Szemi82


Szemi82
tag

Gyerekek, próbáljatok megbarátkozni a monolithosokkal és a hadsereggel
mert egyre több katona fogja megkeseríteni az életeteket akár merre is mentek.
''Keményebb mint e Rambó 3''
:Y

(#425) hülyegyerek válasza Szemi82 (#424) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ezzel nincs is probléma,sznájperezés rulez,csak:
Kikapcsoltam az agyperzselőt,és éppen kifelé dzsanáznék,már a lépcsőn feljutottam,csak ahol befelé jöttem,ott zárva vagyon az ajtó.Van egy zárkombinálós ajtó is ,csak annak meg nem tudom a kódját.Hogyan tovább?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#426) Szemi82 válasza hülyegyerek (#425) üzenetére


Szemi82
tag

Ha jól értem te még mindíg ugyan abban a föld alatti bázisban vagy ahol lenyomtad az agyperzselőt.
Valóban van egy számkódos ajtó de én nem próbálkoztam vele.
(találtam a pda-mban egy ajtó kombinációt az agyperzselőn belöli ajtóhoz csak későn vettem észre,lehet hogy ezé az ajtóé:342089)
Egyébként én pont ugyan abban az irányban kimentem ahol bejöttem és nem volt semmi flikk flakk.
Hátatfordítottam az ajtónak,vissza a generátorokhoz,végig előttük,egyenesen folyton.
Közben pontosan 25 veterán katonát kellet leküzdeni.
Az út egyenes és pontosan nekivisz a vagonnak ahol bejöttél.


[Szerkesztve]

(#427) hülyegyerek válasza Szemi82 (#426) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az a számkód egy medkittel,meg lőszerrel teli szobába vezet,de ez a szoba nem visz sehova.Amerre jöttem,van egy olyan szoba,ahol a közepén egy csőcsonk ál ki a földből,amúgy semmi más nincs ott.Na emléxem,hogy erre jöttem befelé,viszont most az ajtó zárva van,mellette meg ilyen elhúzhatós,görgős fal van,viszont az csak résnyire van nyitva,nem férek ki rajta.Tehát semerre sem tudok kimenni... :W

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#428) Ndruu válasza hülyegyerek (#427) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

hát de nem is arra mentél be... arra kell kimenni amerre bementél... a résnyire nyitott ajtón még jó hogy nem férsz ki... ha nem emlékszel merre mentél be, akkor így jártál:C:DDD:C pedig tök egyszerű csak figyelni kell!!!:U
jó bóklászást (ott van a kiút nem messze csak meg kell találni)

Harrrr!!!!

(#429) 10GoBall válasza hülyegyerek (#427) üzenetére


10GoBall
aktív tag

Hidd el nem itt jöttél be. Nézz körül abban a helyiségben, ahonnan ide mentél! Később fogsz találni majd egy, a mostanihoz nagyon hasonló hangárt a bejárattal.

A 342089-es kód csak az egyik kódos ajtóhoz jó. Tele van medikittel.





[Szerkesztve]

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#430) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

ok,majd csak meglesz...csak egy kicsit unalmas,igy hogy már mindenkit legyaktam a közelben....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#431) hülyegyerek válasza hülyegyerek (#430) üzenetére


hülyegyerek
addikt

OK,kint vagyok,csak kicsit rövidet látok :) Na most akkor csapos barátom,aztán irány Pripjaty

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#432) szucsinka


szucsinka
őstag

na mégegyszer :Y
sziasztok miota feltettem a 1.03pacht buggos és kidobál az asztalra :W
a kérdésem .
hogy lehet vissza csinálni???
a 1.02pachtel tuti volt a gém

(#433) 10GoBall válasza szucsinka (#432) üzenetére


10GoBall
aktív tag

Sajna csak új telepítésel. Bár szerintem nem patch a ludas. Próbálj ki egy másik vga drivert!

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#434) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv ! megtudnátok mondani mi a hardwer igénye a játéknak? A konfigom szaggat vele dx9-ben, 800*600-ban is.... hihetetlen!

**********

(#435) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Pedig simán mennie kellene a te gépeddel...Szerintem cserélj vga drivert.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#436) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

No éppen 1 perce toltam végig a gamét,és 2 befejezést meg is néztem,a harmadikat már nem birtam volna idegekkel....Asszem most egy pár napig n.f.s.-ezek,hogy kivsit lenyugtassam magam.
Hehe,2 hét alatt toltam végig,és ezalatt a két hét alatt végig 160 fölött volt a pulzusom :DD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#437) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Valaki meg tudna dobni egy linkkel, ahonnan meg lehet rendelni a CE változatot és viszonylag olcsón postázzák?

(#438) Szemi82 válasza Boci_83 (#434) üzenetére


Szemi82
tag

Szevasz.
Ajánlom figyelmedbe [link]
A géped nagyon fasza mennie kell fullon.
Nvidiáéktol gyorsan szedd le a 93.71-es driver progit.
Szerintem minden rendbe jön.

(#439) Primőr


Primőr
aktív tag

álljunk csak meg, ha most bejutok csernobilba, akkor vége a játéknak? mert akkor tovább se megyek; a játék igazi lényege a mellékküldetésekben van.

[Szerkesztve]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#440) ent válasza Primőr (#439) üzenetére


ent
őstag

;)

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#441) Bubanc


Bubanc
aktív tag

Sziasztok, kis probléma,
az agy perzselő kikapcsolós küldetésben muszáj az erdőn keresztül menni, ha igen merre menjek, h ne tépjenek egyből szét a dögök?? :W elindulok a jelölt bejutási pont felé és kb 200 m után annyi kutya támad rám, h esélyem sincs elfutni ugyszintén lehetetlen... lehet, h kerülni kellene?
köszi

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#442) Fel válasza Bubanc (#441) üzenetére


Fel
addikt

Nem muszáj. Mehetsz az úton is. Csak ott nem kutyák lesznek, hanem monolith katonák és zombik... nehéz a stalker élete...bezony!

(#443) Boci_83 válasza Szemi82 (#438) üzenetére


Boci_83
őstag

Frissítettem a drivert! Nem oldódott meg a problémám....! Továbbra is beszaggat, és már a játék kezdeténél a bemutató film is szakadozi, csíkozódik. Bosszantó, így hozzá sem fogok játszani vele. Lehet a játék a hibás?

**********

(#444) Bubanc válasza Fel (#442) üzenetére


Bubanc
aktív tag

inkább a katonák :DDD csak kár, h kevés a lőszer a sniperbe :)

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#445) hülyegyerek válasza Boci_83 (#443) üzenetére


hülyegyerek
addikt

patcheket föltetted?ha azokkal sem jó,akkor valszeg a vga-d rossz.többi játékkal nincs gond?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#446) Larry303 válasza szucsinka (#432) üzenetére


Larry303
addikt

1.02 es patchet honnan töltöttél le???
tudtommal az a verzio soha nem volt publikus....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#447) szucsinka válasza Larry303 (#446) üzenetére


szucsinka
őstag

bocsi elirtam :R
1.01 es volt

(#448) szucsinka válasza 10GoBall (#433) üzenetére


szucsinka
őstag

csak igy hip hop elb.szodik A vga driver .....
nem hinném 1.03 előtt tökéletesen müxött

(#449) djlear


djlear
csendes tag

Valaki segíthetne!Most telepítettem a játékot megint, valamint hozzá a realism modot, és felraktam azt a float32 valamit.Na most azóta a játékképernyő bal oldalát egy nagy rakás szöveg foglalja el.Már a betöltésnél is.
Hogy a bánatba tudnám eltüntetni?

(#450) Ndruu válasza djlear (#449) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nagyon egyszerű a probléma, és a megoldása is...
nagy valószínűséggel a statisztikák kijelzése be van kapcsolva (ez eredményezi a sok szöveget a képernyő bal oldalán)
játék közben megnyomod a 0 (nullát) és beírod hogy : rs_stats off és láss csodát eltűnik... [hűűű még ilyet... első hozzászólásban benne is van, ejjha:U ]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.