Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Larry303 válasza Primőr (#646) üzenetére


Larry303
addikt

Hadd kérdezzem meg melyik fokozaton játszasz és kb hol tartasz...esetleg már kivégezted e többször is a játékot???


bocs a dupláért....

[Szerkesztve]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#652) Primőr válasza Larry303 (#651) üzenetére


Primőr
aktív tag

''11 éves vagyok, még csak most kezdtem nemrég, és a kiindulópontnál vagyok még. Egy küldetést már teljesítettem.''

Ilyen választ várnál, mi? Nos, nem, ez mind nem igaz, ugyanis már Pripjatyot is elhagytam, aztán gondoltam egyet, és visszafordultam a legelejéig, és ott csinálgattam küldetéseket, most meg megint visszafele indultam el. De már több napja nem is játszottam. Igen, ranglistán is első vagyok már egy ideje.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#653) True


True
aktív tag

Awe mindegykinek.. :DDD E meg mire lehet jó sztetek? Mert felvettem, meg volt melette egy mobil is, de semmi extra... Mert még ha hegedű lenne azt csak megértem (netán ha kifogy a lőszer, elhuznám a nótájukat, vagy a csíkot) de egy gitár... Meg a mobil? Ha szorult helyzetbe kerülök, kérek telefonos segitséget? ÁÁÁÁÁÁÁÁ... [link] [link]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#654) Ndruu válasza True (#653) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:DDD pihenés céljából a srácoknak lehet jáccani egy két nótát:DDD

merre találtad ezeket?

Harrrr!!!!

(#655) True válasza Ndruu (#654) üzenetére


True
aktív tag

Darkvalley-ben a gyár mögötti részen, ott ahol a folyó felett átivel egy hid is... A gyárkapú mögött meg rögtön egy darú látható... Viszont amióta felvettem a gitárt azóta 1X már megfagytam... nem tudom van-e hozzá köze, szerintem csak a nagy meleget nem szereti a machine...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#656) Retekegér válasza Larry303 (#650) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na ja, de csak ott figyel a tatyóban. Annyi elég? :F

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#657) ROBERTOH válasza Retekegér (#656) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Igen elég, eldobni se lehet. ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#658) Ndruu válasza True (#655) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

még az időjárás is neked kedvez... itt egy kis lehűlés meg eső...:D nem lesz melege a gépednek és fog menni a stalker...:D:D:D
csak a villámoktól kell félni

Harrrr!!!!

(#659) True válasza Ndruu (#658) üzenetére


True
aktív tag

Villámvédős elosztot használok (nem tecskó gazdagságost) meg a táp sem kodegány, ugyhogy annyira nem félek a villámtól.. Már ki is nyitottem az ajtó/ablak kombót.. :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#660) Primőr


Primőr
aktív tag

Most látom, hogy a stalkeres kollegák arra se voltak képesek, hogy többprofilos üzemmódba lehessen rakni a játékot.. ha például több ember is játszana egy gépen......

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#661) Ndruu válasza Primőr (#660) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

if u dont like it, dont play with it...
ha közvetlen profilokat nem is lehet választani, de a játszik az ember, elmenti, aztán ha valaki más ül le a géphez és játszik, akkor ő is elmenti más néven, és így működik a rendszer...
nekem 2újratelepítés után is működnek a mentéseim, azaz már 3 profilom van... és mindegyik mentés működik
ki van ez találva

Harrrr!!!!

(#662) Larry303 válasza Ndruu (#661) üzenetére


Larry303
addikt

pontosan ennyire egyszerű a dolog.....if u dont like it.........

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#663) Primőr válasza Ndruu (#661) üzenetére


Primőr
aktív tag

szeretem.. csak ganén írták meg a készítők néhány részletében. .ennyi

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#664) lordring


lordring
aktív tag

Nincs vmi olyan mod, amivel nem kell órákig gyalogolni, de megmaradnak a mentett állásaim? :U A Transportmod csak a nemtom hanyas peccsel működik, amivel viszont elvesznek a mentéseim. :O

(#665) ROBERTOH válasza lordring (#664) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Mire találsz olyat (már ha létezik), addigra odaérsz, ha gyalogolsz! ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#666) emery2 válasza ROBERTOH (#665) üzenetére


emery2
tag

Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy a szörnyfarkat hol lehet szerezni. A kereskedőnek vinném el ''suvenírba'' :DDD . Továbbá ha nem minden küldetést tudok teljesíteni, (vannak sikertelen küldetéseim) el juthatok a játék végéig? Köszi a választ és bocs, de nem volt időm a topikot végignyálazni....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#667) ROBERTOH válasza emery2 (#666) üzenetére


ROBERTOH
őstag

A pseudokutya farkára gondolsz (Flesh)? No az az amit nem találtam meg, pedig minden mutánst leírtottam a falu melletti területen. Egyébként a kereskedő küldetéseinek nagy részét a közelben lehet megoldani. ;) Én még nem értem a végére, de nem probléma, ha a mellékküldetéseket (pl.: szerezz be egy műtárgyat stb.) nem teljesíted, ezzel csak pénzt buksz.

ez a kedvenc aláírásom

(#668) Ndruu válasza ROBERTOH (#667) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

a pseudodog így néz ki [link]
van nekije farka amit meg lehet szerezni (pseudodog's tail)
van a sima kutya, az a vak dög és annak is van beszerezhető része, bár elég ritka (dog's tail)
van a flesh [link] neki szeme van, amit meg lehet szerezni (flesh's eye)
van a snork bácsi, neki meg jó az ugrálója (snork's feet)
meg tudomásom szerint a bloodsucker csápjai maradtak még (bloodsucker's tentacles)
ja meg még a vaddisznónak az izéje (boar's hoof)

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#669) ROBERTOH válasza Ndruu (#668) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Akkor itt valami nem stimmel, a kép alapján inkább Flesh-nek néz ki. [link] :)

ez a kedvenc aláírásom

(#670) Ndruu válasza ROBERTOH (#669) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

látod ez a baj a fordításokkal...:(:(:(

Harrrr!!!!

(#671) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

na jó... ez esetben semmi baj a fordítással, ugyanis visszaemlékeztem és ha szörny darabkát kell valakinek szuvenírbe vinni, akkor a küldetéshez kiírja hogy mit kell elvinni (jelen esetedben a pseudodög farkát) és a kép mindig ugyanaz hozzá... egy szörny, ami mindig a flesh képe

Harrrr!!!!

(#672) ROBERTOH válasza Ndruu (#671) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Igazad van! [link] :)

ez a kedvenc aláírásom

(#673) Primőr


Primőr
aktív tag

ÉS ráadásul a magyarban úgy fordították azt, aminek a szemét ki lehet venni, hogy Hús. és ráadásul nagyon sokat átnéztem már, és csak a legutóbb sikerült az egyiknek megszereznem a szemét.. nem tudom, miért.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#674) Ndruu válasza Primőr (#673) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

jaja a flesht húsnak fordították, de az ötletgazda sztem a magyar stalker oldal volt... ott már a játék megjelenése előtt fent voltak azok a dolgok, amik benne vannak a játékban (szereplők, zóna lakói...) és ott a flesh húsként szerepel
innen jött az ötlet [link] ezen belül jobb oldalt a Zóna, majd a Zóna lakói

Harrrr!!!!

(#675) Primőr válasza Ndruu (#674) üzenetére


Primőr
aktív tag

Irányítók:

[link]

yantarnál nem láttam egyet sem.. pedig ott hemzsegnek a zombik...

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#676) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

[kép] [link]
azon a ponton van egy lezuhant helipopi és körülötte jó sok kutya... ha a brainscorcher felől megyek be, akkor a szikláknál, olyan mintha egy Controller izélné az agyamat (elhomályosulnak a dolgok, meg dűlöngél a márkdvánom:) ) esetleg van ott egy Controller, vagy csak a kutyák szórakoznak?

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#677) Primőr válasza Ndruu (#676) üzenetére


Primőr
aktív tag

ot egyszer én is körbefutottam, de rengeteg ellenség van, nem tudom ki lehet e irtani az összest. Irányítót nem láttam, nekem nem dülöngélt, csak szellemsnorkerek voltak, meg zombi meg kutyák..

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#678) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

nagyon leültetetek ''gyerekek'' :DDD
mindenkinek ilyen jól megy a stalker, vagy pedig mindenki a nyarat élvezi?:DDD (1 hét múlva én is azt fogom tenni:DDD)

Harrrr!!!!

(#679) ROBERTOH válasza Ndruu (#678) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én szoktam időnként tolni, csak már kezd unalmassá válni, hogy nem találom meg, hogy hol lehet a csernobili kódos ajtóhoz a kódot megszerezni... Legutóbb unalmamban a bár területén kezdtem írtásba, elég izgalmas volt. :))

ez a kedvenc aláírásom

(#680) Ndruu válasza ROBERTOH (#679) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

na majd holnap (azaz ma:DDD) utánanézek a végigjátszásnak és megmondom miket keell megcsinálni ahhoz, hogy a decodert fel tudd venni a pitypangi hotelben

Harrrr!!!!

(#681) ROBERTOH válasza Ndruu (#680) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Azt megköszönném! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#682) Larry303 válasza Ndruu (#676) üzenetére


Larry303
addikt

controller van ott
és ha mész majd visszafele találkozni fogsz vele más helyeken is..
először én sem tudtam mi történik :DDD dulva a fószer :D

Robertoh: meat the guide taskot megcsináltad? az megy a jó szálon......

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#683) Larry303 válasza Larry303 (#682) üzenetére


Larry303
addikt

szerintetek a kaján jár az eszem??? :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#684) ROBERTOH válasza Larry303 (#682) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Ha ez az ami pripjaty elején van, akkor úgyahogy megcsináltam. (magyar nyelvűt használok) Konkrétan a vezető, akit követni kellett volna belesétált az első tűzrakásba, és ott is hagyta a fogát, de a többieket elkísértem a ''mélygarázsig''. Lehet hogy az ő halála a problem? :F

ez a kedvenc aláírásom

(#685) Ndruu válasza ROBERTOH (#684) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

első körben ezt kell átolvasni [link] I-től IV-ig... le van írva szépen minden, és még magyar is

Harrrr!!!!

(#686) ROBERTOH válasza Ndruu (#685) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Köszi! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#687) Larry303 válasza ROBERTOH (#684) üzenetére


Larry303
addikt

nem az a task az
meg ha jól emlékszem még a bar előtt volt vhol, pripyatban a hotel lesz majd ahova menned kell, de előtte az ürgével találkoznod kell....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#688) ROBERTOH válasza Larry303 (#687) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Neked is köszi! :) , majd ha hazaértem megnézem.

ez a kedvenc aláírásom

(#689) Hunty


Hunty
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy mié van az h a játékot mikor elindítom csak azt a kis képet teszi ki h ''blabla all right reserved blabla'' a gázmaszkos fickóval, utána eltünik a kép és annyi. XP sp2-t használok 8800gtx el 158.22es driverrel. Egyik patchel sem működik... Segítsetek please :(

Core 2 duo E8400, Galaxy GeForce 8800GTX, 4Gb A-DATA 800mhz, Gigabyte GA-P35-DS3L, 550W BlueStrom

(#690) True válasza Hunty (#689) üzenetére


True
aktív tag

Nekem anno akkor csináltak ilyet a játékaim, ha KodeckPack-ot raktam fel véletlen...
Nem tudom mi köze hozzá, de minden játékot kb kinyirt...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#691) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Egy SP demo linket nem tudtok?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#692) Ndruu válasza Balancee (#691) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nem adtak ki Demo-t a játékból, csak a teljes verzió létezik, a boltok polcairól beszerezhető

Harrrr!!!!

(#693) Balancee válasza Ndruu (#692) üzenetére


Balancee
aktív tag

Köszi. Sajnos jártam már ugy, hogy megvetem egy játékot és nem indult el a gépemen. (Area 51) Nem szeretnék mégegyszer igy járni. :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#694) <cafat>


<cafat>
senior tag

tetszik ez a játék, de azon kívűl h küldiket teljesítünk, + túl kell élnünk, mi a valódi feladatunk benne, miért vunk mi ott, és h jutunk ki?

(#695) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Hogyan lehet előhozni a játék másik 2 befejezését?

(#696) Ndruu válasza _stick_ (#695) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

melyik másik 2-re gondoltál... van 7 befejezés, lehet válogatni...:DDD

Harrrr!!!!

(#697) _stick_ válasza Ndruu (#696) üzenetére


_stick_
őstag

Ezt találtam, de itt csak 3at ír.[link]
A titkos labort nem találom sehol...

(#698) vaki válasza _stick_ (#697) üzenetére


vaki
aktív tag

Igen, mert a Wishgrant-nél különböző dolgokat kívánhatsz és ezek különböző befejezésekhez vezetnek. Ott van 5 fajta kívánság; ezek a rossz befejezések+ van a 2 ''jó'' befejezés ez összesen 7.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A felhasználóbarát felhasználó

(#699) _stick_ válasza vaki (#698) üzenetére


_stick_
őstag

És ezek melyikek? És hogy lehet elérni? Mert én mindig csak azt a végét kapom, amikor rámdől az épület...

(#700) Retekegér válasza _stick_ (#699) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha minden küldetést rendesen végigcsinálsz (beszélsz a Vezetővel, majd a Dokival Strelok búvóhelyén) akkor Prypat-ban megjelenik egy quest, ahol szerezhetsz egy dekódert (nem mellesleg egy qrva jó rucit is), ezzel a dekóderrel kell elbattyognod a kóddal védett ajtóhoz, mely egy emelettel feljebb van, mint a wish granter-hez vezető út.

<< Heimdal >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.