Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) VinoRosso válasza Hun'reeth (#1097) üzenetére


VinoRosso
veterán

az x18 az ameiknél az első agyszüpürcsőlő van, tehát a yantar, vagyis ahol átmész az aluljárón ahol egy csomó tüzes anomália van, meg egy csomó tűzgolyós artifax? Ott hol a kanyarban az úton? Én ott nem láttam ilyet. Sőt összesen 2őt tudtam ebből szerezni az egész játék során és az is csak 5%os.

(#1102) VinoRosso válasza Killer01 (#941) üzenetére


VinoRosso
veterán

pripyatban egyetlen ilyen keresztet találtam de nem volt benne semmi. +5 golyóállós artifax sem volt, csak +3as kővirág. Legyilkoltam minden monolitost és katonát pripyatban, duty-st meg freedomost nem mert azok a spanjaim, de azok meg egymást ölték le és egyetlen egy stash-t adott be, de az nem ott volt, és ammo volt benn. Te hogy találtál iet?

(#1103) Hun'reeth válasza VinoRosso (#1101) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem. A Yantar melletti az x16. Én arrafelé találtam amit írtál ahol a kötelességi a banditát faggatja. Csak még előtte a dombok között pontosan nem tudom. A ''határon'' mászkáltam.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1104) konigstiger


konigstiger
csendes tag

hi az agyzombiztató lekapcsolása után van video lemegy és utána lefagy lécci vmi ötlet v ha tudtok akkor leccci mentés közvetlen a kikapcsolos video után :O :O pls

(#1105) csigi


csigi
addikt

Lejátszottam másodjára is. Az itt olvasottak alapján már tovább tudtam tolni a jó befejezésig. Köszönöm.
Nekem bejött, az év játéka volt. :R

nofene

(#1106) VinoRosso válasza konigstiger (#1104) üzenetére


VinoRosso
veterán

újrakezd korábbbi mentéstől.

(#1107) VinoRosso válasza Hun'reeth (#1103) üzenetére


VinoRosso
veterán

tehát akkor a sötét völgyben mielőtt átmennél a szemétlerakóhoz? Én ott csak +5%osat találtam:(

(#1108) konigstiger


konigstiger
csendes tag

probáltam visszatöltöttem az x10labor elejére de nem megy
azért köszi
biztos senkinek sincs mentése? :O

(#1109) Hun'reeth válasza VinoRosso (#1107) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ott. Én a 1.003-as verzióval játszom talán azért vagy a fene se tudja. Azért én örülök. :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1110) Killer01 válasza VinoRosso (#1102) üzenetére


Killer01
őstag

Szerintem jó helyen jártál /alig lehet hozzáférni a sok anomáliától/, csak ''nem rakta bele a game''. Talán gyilkolássz még egy kicsit, hátha... :D
Nem tudom mitől függ mit mikor -és hová- pakol. Most, hogy másodszor játszom simán találtam M203-as gránátvetőt a vadvidéken /pedig most már volt 1, bezsákmányoltam a Freedom bázison/, és egy kevés muníció is volt mellette.

(#1111) Mateol


Mateol
csendes tag

Hello!

Naszóval.Vicces hogy 7 külömböző végigjátszás van a game-ben ,de én csak 4-et találtam meg.
1.Elolvadok a bejárat közelében.
2.Megérintem a magot, és HALÁL.
3.Csatlakozom a tudósokhoz a lelkemmel (a testemnek csá).
4.Boldogan heverészek nemtudomhol életem végéig.
Ha valaki talál még segítsen má'.

Köcce

(#1112) Killer01 válasza VinoRosso (#1107) üzenetére


Killer01
őstag

Hmf...én ott csak +30 áramütésre artifaktot találtam néhány anomáliával körbevéve. Mindenki talált ott +5 bulletproof cuccot??? Mer' akkor vak vagyok.... :DDD

(#1114) Hun'reeth válasza tököscsávó (#1113) üzenetére


Hun'reeth
őstag

2 dolgot is le kell kapcsolni. Az x16-ban az agyzúzót és az antenna mellett az irányítóban a másikat.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1115) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

A BAR-ban az egyik katona ad egy olyan küldetést, hogy találjam meg a fegyverét, amit egy lövészárokban vesztett el. Elmegyek a PDA-n bejelölt ponthoz és már vagy 20 perce keresem, de sehol sem találom a fegyvert. Valaki tud segíteni?

(#1116) Killer01 válasza Jhonny06 (#1115) üzenetére


Killer01
őstag

Hová kellett menned, Agronómba / :B /? Mert akkor nézd meg lent is, én egy banditánál találtam meg aki a lejárat után lövöldözött.

(#1117) Jhonny06 válasza Killer01 (#1116) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tényleg nála volt, köszi. :)

(#1118) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani egy ForceWare verziót, amivel normálisan megy a S.T.A.L.K.E.R.? Amikor még a 162.12-es volt fent a játék elején egyáltalán nem fagyott le/dobott ki az asztalra, de ahogy haladtam előre a játékban egyre rosszabb lett a helyzet, valahol a Bar környékén voltak az első fagyások, aztán felraktam a 162.50-est és egy idő után egyre többször dobott ki az asztalra, eleinte persze nem, de mostmár kb. 5 percenként. :F

Egyébként rögtön telepítés után feltettem mindként Patch-et és nem csak ennél az egy játéknál csinálja, hanem mostmár lassan mindegyiknél. Nekem a legújabb verziót ajánlották, de semmivel sem jobb, sőt, valamelyik játék már el sem indul. :(

[Szerkesztve]

(#1119) Killer01 válasza Jhonny06 (#1118) üzenetére


Killer01
őstag

Nálam a 158.22 megy, viszont nekem is voltak megjelenitési problémáim, főleg az esővel. Egy directx 9.c runtime frissítés megoldotta a dolgot. Az általad írt fagyások szerintem a játék miatt vannak / nálam is előfordultak, volt hogy régebbi mentéstől kellett folytatnom az egészet mert mindig kidobott /, de ha más game is csinálja az memória hibára utalhat vagy valaminek a melegedésére / memória-alaplapi chipset-proci-vidkari/ Futass memtest-et, ill. ellenőrizd a hőmérsékleteket terhelés alatt. Ha régen gányoltad ki a gépet a porból az is lehet a melegedés oka.

Egyébként nem mindig jobb az újabb forceware......

[Szerkesztve]

(#1120) Jhonny06 válasza Killer01 (#1119) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most léptem ki a játékból, 3 órát játszottam folyamatosan fagyás/kidobás nélkül. Ezt már tényleg nem értem. :F :)

A hűtés viszonylag jó és kb. 3 hete raktam össze a mostani gépemet, szóval nem hiszem, hogy ilyen probléma lenne, de ezt a drivert kipróbálom, köszi.

(#1121) Killer01 válasza Jhonny06 (#1120) üzenetére


Killer01
őstag

Akkor csak a játék szórakozik. Megoldása nincs, mentés legyen gyakrabban, és ne a gyorsmentést használd. Nem hinném hogy másik vidkari driver lenne a megoldás, az miatt nem feküdne ki a game, max. a megjelenítéssel lennének problémáid.

(#1123) nemcso válasza Mateol (#1111) üzenetére


nemcso
senior tag

Sokat szerzel és adsz le, plusz a végén is marad jócskán pénzed, akkor ''gazdag'' leszel a sok lehulló anyacsavarral. ;] :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#1124) lsc


lsc
nagyúr

Hali
Tud valaki segíteni,a teleportoknál van egy olyan rész,hogy a csőveztékekre dob, onnan merre kell továbbmenni?

Az élet kegyetlen .

(#1125) Killer01 válasza lsc (#1124) üzenetére


Killer01
őstag

Csak menj egyenesen előre. Nekem arra volt a köv. kapu.

(#1126) lsc válasza Killer01 (#1125) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Köszi, de szerintem nem egyről beszélünk. Tehát csővezetékekre érkezem,a vezeték előttem és mögöttem is le van szakadva. Egy irányba tudok menni,a szomszéd épület tetejére,ahol két tartály van.Innen már csak a földre,ahol jó magas a sugárzás. Na innen merre?/Innen már visszamentem a kezdéshez is, de ugyanide jutottam vissza./

Az élet kegyetlen .

(#1127) Killer01 válasza lsc (#1126) üzenetére


Killer01
őstag

Két tartály? Nincs a tartálytól jobbra létra felfelé?
Vagy a másik ami lehetséges helyszín, ott az épület szélétől kell átugrani a csővezetékre, és azon továbbmenni.
Esetleg csinálj képet a helyről / ha minden igaz F12 / és rakd fel, akkor biztosan tudok segíteni. Így tényleg elképzelhető hogy másik helyre emlékszek. ;)

(#1128) lsc válasza Killer01 (#1127) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Az F12 nem működik,a print screen sem,annyi még, hogy a csővezeték mellett van egy toronydaru is.

Az élet kegyetlen .

(#1129) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Kint van az 1.0004-es patch, lehet pezsgőt bontani! :C

LETÖLTÉS: [link]

(#1130) VinoRosso válasza Jhonny06 (#1120) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem a ramok haltak meg így. Néha a játék is ilyen, valami ütközés van a memóriában, azért vág le dtra.

(#1131) VinoRosso válasza lsc (#1128) üzenetére


VinoRosso
veterán

működik az ott kell legyenek a képek a stalker-shoc nevű mappában a megosztott doksik közt.

(#1132) VinoRosso válasza Killer01 (#1112) üzenetére


VinoRosso
veterán

én mamam gyöngyét találtam ott, meg másodszorra visszamenve az első laborból kijőve a kordon után a szemétlerakóból egy lelket is. De +10%os golyóállósággal még nem is találkoztam sehogyse.

(#1133) VinoRosso válasza Killer01 (#1127) üzenetére


VinoRosso
veterán

én sem emléxem ilyenre bár még nem is vittem végig ezt a részt teljesen. Addig jutottam, hogy az egyik teleportnál valahogy egy pillanatra visszarakott Sidorovichoz az elejére, annyit mondott: '' éjj márkdán vatta hell '' aztán megint a npp-ben voltam, nem tom ennek végülis mi a lényege mit kell itt csinálni azon kívül hogy gaussal leszedem a monolitos köcsögöket?

(#1134) Killer01 válasza VinoRosso (#1132) üzenetére


Killer01
őstag

lelket azt én is találtam / másodjára is /, de bulletproof cuccost nem :((
csalódott vagyok. Sőt, csak most találkoztam éjcsillaggal.

(#1135) Killer01 válasza VinoRosso (#1133) üzenetére


Killer01
őstag

nos, tulajdonképpen itt csak ennyi a lényeg, menni kell és gyilkolni. meg kell tisztítanod a környéket a ''monolitos köcsögöktől'' :D
Én élveztem :))

(#1136) lsc


lsc
nagyúr

Hali
Köszi Vino Rosso,tényleg működik.Tehát itt[link] lenne a gond.

Az élet kegyetlen .

(#1137) Killer01 válasza lsc (#1136) üzenetére


Killer01
őstag

Pedig erre gondoltam. Most arra nézel amerről jöttél, ugye? Biztos, hogy a csővezetéken lehet továbbmenni, csak át kell ugrani rá. De abban elbizonytalanodtam hogy az épületről kell ugrani, lehet hogy a csővezetékről.
megvannak a mentéseim, mindjárt megnézem.

Ja, és honnan van 2 kristályod? :C

[Szerkesztve]

(#1138) Killer01 válasza Killer01 (#1137) üzenetére


Killer01
őstag

Nah, ugrálni kell, de az épületről. nem emlékeztem pontosan:
Ide kell ugye átjutnod: [link]
Jobra fordulva az épület oldalán a létra amin le kell menned:
[link]
leérve balra lesz a másik létra, amin fel kell menned, az épület teteje:[link]
Átugorva a csővezetékre:[link]
hátraarc, és erre mész:[link]
Remélem így már tiszta :)

Ja, a lógó szir-szaron is átlehet, de ott könnyű elbaltázni az ugrást :D

[Szerkesztve]

(#1139) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!
A ruhákat lehet valahol javítani?

Intel & ATI

(#1140) phare


phare
aktív tag

Nekem nem jött be ez a játék. Másfél óra kínlódás után után letöröltem.

(#1141) Killer01 válasza arpi6k (#1139) üzenetére


Killer01
őstag

nem, és a fegyvereket sem. el kell adni, vagy csak dobd el :D

(#1142) Killer01 válasza phare (#1140) üzenetére


Killer01
őstag

és mi volt vele a problémád?

(#1143) lsc válasza Killer01 (#1137) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Köszi, majd kipróbálom. A kristályok a szabadságiak bázisán, a főbejáraton bemész, és balra van egy alagút,annak a tetején.Egyébként itt lehet szerezni Vintar BC-t,és hatlövetü gránátvetőt is.

Az élet kegyetlen .

(#1144) Killer01 válasza lsc (#1143) üzenetére


Killer01
őstag

Itt mindenki ilyen hipermákos? :DDD Én ott csak tűzgolyókat találtam. Vintar és a gránátvetők megvannak, az M203-as tényleg nem megy rá a GP 37-re, hiába van a leírásában :(( / pár oldallal ezelőtt ez volt a legfőbb gondom /

(#1145) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az a Vintar elég fura egy fegyver. Vettem hozzá páncéltörő lőszert, ami elvileg 400 méterről átszakítja a golyóálló mellényt. Jó, mondjuk úgy kb. 200 méterről még ellőttem a csávó nyakát, de utána lehet látni, hogy zuhan a lőszer és úgy kell kimérni, hogy kb. hova fog esni, elég gáz. Sima 9X39-essel meg még rosszabb. :(

[Szerkesztve]

(#1146) lsc válasza Jhonny06 (#1145) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Szerintem éppen azért jó,mert élethű.Szubszonikus lőszer a valós életben is így viselkedik.

Az élet kegyetlen .

(#1147) Prés válasza Killer01 (#1144) üzenetére


Prés
tag

Killer01

Láttam a screenshotodat és a bal felső sarokban van a processzor hőmérséklet figyelőd.
Mi a program neve? :F Régóta keresek már ilyen progit, de nem találtam. :R

(#1148) subaruwrc válasza Prés (#1147) üzenetére


subaruwrc
félisten

az gpu hőmérséklet...... :)

(#1149) VinoRosso válasza Killer01 (#1144) üzenetére


VinoRosso
veterán

a szabadságiak vezetője elég sok kristályt osztott ki nekem a külféle feladatokért.

(#1150) arpi6k


arpi6k
addikt

Kint van az 1.004-es patch.
[link]

Intel & ATI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.