Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) baresz


baresz
tag

Sziasztok!

Hátha valaki tud segíteni! Nem tudom felrakni az 1.5 patch-ot!
Letöltöttem már a digites az international verziot is de nem tudom felrakni!
Steam-ról letöltött verziót használok 1.4-es.
Valakinek valami ötlet. Mit rontok el?

Üdv!

-no money no problem-

(#1802) lsc válasza Brent (#1800) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Párszor már végigment , csak amiatt kérdeztem , hogy esetleg nincs-e új küldetés .

Az élet kegyetlen .

(#1803) Grigorisz válasza peterszky (#1796) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

El bizony... :D thx a korrektséget. A cucc hibátlan!

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1804) Mr. Green válasza Brent (#1798) üzenetére


Mr. Green
tag

Tényleg naon ott van. Az mondjuk durva, hogy a Wolf már az elején FT200M-el tolja :DD. Lenne 1 kérdésem: neked is van u, hogy hirtelen 1 fehér villanás és utánna ilyen izés lesz a kép, aztán beáll alapállapotba? Elég idegesítő harc közben. :O

(#1805) ML320


ML320
aktív tag

Uraim!
Egy kissé elkalandoztam egy Call of Duty 4 játék irányába. Van egy küldetés: Pripyat!!! :D :D :D
A STALKER után kötelező!!! Van pár Mi24-es, kutyusok, és persze milicia (vagy inkább banditák?). Az óriáskeréknél a felvevőpont... Szerintem egyik után a másik iszonyúan jó feelinget ad és baró jó lett! Megint vár rám egy kívánság? :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#1806) Brent válasza Mr. Green (#1804) üzenetére


Brent
aktív tag

Nekem is ilyen , direkt van így ! A zóna már csak ilyen ... :D

Újabb élményem: az outpostnál Cordonban vagyok pár Stalkerral , korom sötét van hirtelen valami furcsa zene jön és a semmiből vérpatkányok meg zombik jönnek elő ! Ez a "Horror Time " nagyon nagy :DD

+ Nálam a BAR-t teljesen kiírtották :(
- Amikor először mentem oda , vagy 15 monolit rohamozta meg a bázist , Army felől ! Ezt még visszavertük elég sok Loner túlélte ! Mikor legközelebb jöttem a Bar-ba Mercesek rohamozták a bázist és kinyirtak mindenkit :(( tökre olyan mint egy szellemváros amikor ködvan ! Csak azok maradtak életben akik lent vannak a sörözőbe meg pár Duty-s.. ezután vagy 30 Bandita támadt Garbage felől (ez már egy kicsit később) ! Emléxem még az alap Stalkerban amikor beértem a Bar-ba mindig olyan érzésem volt hogy ott nem nyirhat ki senki mert televan szövetségesekkel ... hát itt csak a szövetségesek hulláival van teli meg a többi enemy holtestével ..ebben a modban már nem biztonságos a Bar ..

Szal nagyon mennek az események :K

(#1807) Kimmuriel válasza peterszky (#1789) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Peterszky, a Radiation Edition-höz neked adtak S.T.A.L.K.E.R.-es dögcédulát?

(#1808) Brent válasza ML320 (#1805) üzenetére


Brent
aktív tag

Csak pár snork kéne a romos házak közé :D:D és tényleg Stalcod lenne :DDD

(#1809) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Vigyétek:stalker

(#1810) VinoRosso válasza Brent (#1806) üzenetére


VinoRosso
veterán

le lehet valahogy szedni az inferno-t miután feltetted?

(#1811) peterszky válasza Kimmuriel (#1807) üzenetére


peterszky
őstag

Nincsen hozzá dögcédula. Sőt, még a letöltő kártyák sem olyanok, mint amire számítottam. Egy sima papírra van kinyomtatva a kettő :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#1812) Kimmuriel válasza peterszky (#1811) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

S.T.A.L.K.E.R. winter mod videó, csavar helyet hógolyót dobálhatunk az anomáliákba! :DDD
[link]

Peterszky: Pedig kéne benne lennie dögcédulának, úgyhogy a tiedéből valszeg kidézsmálták...

(#1813) peterszky válasza Kimmuriel (#1812) üzenetére


peterszky
őstag

Csak tudnám, hogy hol :)
Teljesen fóliázott volt, a fémtokon is volt ragacs. Valami képet tudsz mutatni erről a dögcéduláról?

What else you gonna do on a Saturday?

(#1814) Kimmuriel válasza peterszky (#1813) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Én is az Official site-on vettem észre, hogy van ilyen: [kép]
Lehet, hogy ez a kiadás csak az orosz változatra érvényes? :F

(#1815) Mr. Green válasza Kimmuriel (#1812) üzenetére


Mr. Green
tag

Megnéztem. Ez naon ott van :Y. A mod telepítése után vajon nagyobb lesz a gépigénye vagy kisebb? :F. Ezt érdekes lenne megnézni.

(#1816) Bubanc


Bubanc
aktív tag

Sziasztok,
Egy olyan problémám van, hogy elakadtam annál a résznél mikor átkisérem a proffot Yantarba, meg is kapom a ruhát viszont azt nem tudom mit kell csinálni, hogy megkapjam azt a küldetést mikor a proffot kell kikisérni, hogy adatokat gyűjthessen és utánna megkaphassam a sapkát ami megvéd a psi sugárzástól.. tudna valaki segíteni hogyan tovább? köszi előre is :R

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#1817) peterszky válasza Kimmuriel (#1814) üzenetére


peterszky
őstag

A kép nevéből kiindulva ez csak egy fan-art.

What else you gonna do on a Saturday?

(#1818) Romeo23


Romeo23
tag

Budanc:
Hát én is pont ott járok. Ha jól emlékszek, akkor oda kell menni a fazonhoz, aki a küldetést odaadja, aki ott áll benn. Nekem az volt a baj, hogy hátul megállt, és nem volt hajlandó előre jönni. Ez olyasmi hiba lehet, mint anno a HL2-ben. Ha hiba :) Amikor sikerült átadnia a küldetést, akkor elindultam kifele a bunkerből, jött velem a pirosruhás tudós, és kinn meg ment előre amerre kell. Meg lőtt ha kell ha nem.

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#1819) wombation


wombation
tag

zevasztok!

Egy bizonyos játéknál (STALKER) a probléma:

Pálya töltésnél/options menübe/kilépésnél a gépem, fizikai memória listázásával újraindul,majd windowsban kiírja,hogy a "rendszer sújos hiba után állt helyre" és mindez már 12-szer :(((
A gépbe minden alapon van...
Mit tegyek?

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#1820) Thrawn


Thrawn
félisten

Kijött az új 1.0005-ös patch!

Link Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1821) Kimmuriel válasza peterszky (#1817) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Nem, ez nem renderelt kép, a dögcédula valóban létezik, és ahogy utánaolvastam neten, valóban csak az orosz verzióhoz jár... :(

(#1822) peterszky válasza Kimmuriel (#1821) üzenetére


peterszky
őstag

Én is gondoltam, hogy valódi (csak úgy, hogy egy rajongó magának elkészítette).
Orosz verziót még nem láttam, mindjárt rákeresek.

What else you gonna do on a Saturday?

(#1823) Mr. Green válasza Thrawn (#1820) üzenetére


Mr. Green
tag

Igen tudjuk, de azért köszi :R

(#1824) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én most raktam fel az 1.0004 patch-et és tényleg sokkal jobb.Szebb lett és gyorsabb. :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1825) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Antibazsi: szerintem driver probléma lesz;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1826) Bubanc válasza Romeo23 (#1818) üzenetére


Bubanc
aktív tag

nekem nem adja oda ezt a küldetést, csak a ruhát és utánna már csak a mellékküldetések közül lehet választani...
Van alakinek valami ötlete?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#1827) Synthwave válasza VinoRosso (#1785) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom...nem lehet benne sprintelni (meg asszem' nálam a sugárzás-ellenállása is kevéske volt), ami (nekem legalábbis) olyan muszáj-dolog...:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1828) tabrev


tabrev
tag

Srácok segítség :) ottan járok, hogy el kellene döntenem melyik csapatot írtom a jövőben kötelességi vs szabadsági...
Ha szabadságiakat választom, a táborukban mindenki cimbi lesz viszont nem tudok visszamenni a Bárba, mert ott már nem fogadnak tárt karokkal.
Ha kötelességieket pártolom (ezt nem próbáltam csak addig amíg kiírtom a tábort) gondolom akkor meg ha ezen pályán megyek át folyton a szabadságiakat kell öldökölnöm...
Vki segítsen dönteni! :R

szerk: a szívem a kötelességiekhez húz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1829) Brent válasza VinoRosso (#1810) üzenetére


Brent
aktív tag

gamedata-t töröld ki

meg amit átírtál true-ra azt írd vissza

[ Szerkesztve ]

(#1830) Killer01 válasza tabrev (#1828) üzenetére


Killer01
őstag

ne állj egyik oldalra se, és mindenki haver lesz :DD
A küldetéseket így is fel lehet venni a vezetőktől.

(#1831) Brent válasza tabrev (#1828) üzenetére


Brent
aktív tag

Én spec rühellem a Freedomosokat ! Van egy küldetésük hogy "öljem meg a Lonereket a bázis előtt " (köztük van Wolf is régi haver) ekkor betelt a pohár , pisztoly elő , Lukash-t fejbe 1 méterről ! Olyan jót graffitiztem a falra az agyvelejével :))

Egyértelműen a Duty-t válaszd ! A freedomos bázis meg nem esik útba , át tudsz menni a red forestbe simán...

szerk: szal ha meglátsz egy Freedomost először FIRE !! Aztán question :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1832) tabrev válasza Brent (#1831) üzenetére


tabrev
tag

:R nagy segítségemre voltatok. Mert kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a balga, ha nem a szabdsági bandát választom.

Még pár kérdés: akkor az átjárónál ki kell írtanom az ott - védő szerepet betöltő - szabadságiakat ugye? (az átjárót már segítettem megvédeni nekik... :U - de gondolom, ha nem őket választom így utólag nem fogják tolerálni :DDD viszont nekem visszafelé is itt kell keresztüljönnöm, ami azt jelenti, hogy minden alkalommal meg kell velük harcolnom? Mert ugye a kiírtottak helyére a "várból" újak érkeznek ~ ha jól figyeltem meg...

A másik: említetted Wolf-ot mint régi cimborát - aki az első mellékküldi során csatlakozik hozzád - na most ő meghunyt mikor csatába szálltunk az ellennel ~ viszont azóta a holteste helyén zöld célkereszt virít a térképen :U ez vmi bug lehet?

És az utolsó: választottam azt, hogy beálltam a szabadságiak közé, de nem lőttem le egy kötelességit sem - a szabadságiak java része elhullot (a skeleton öltözetű jól felfegyverzett kötelességiek által) viszont!!! a kötelességiek nem lőttek rám és nem is pirosodtak be, ha közelmentem hozzájuk - persze azért elhulltak lassan... ez milyen megoldás?

Köszi a válaszokat! :R

(#1833) AddyKing


AddyKing
tag

Sziasztok!!!
Szeretném kipróbálni a Stalker-t!!
Szerintetek menni fog a gépemen? :F (A konfigom megtalálható az adataim között!)
:C

(#1834) Ndruu válasza AddyKing (#1833) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nyugodt szívvel kipróbálhatod... Menni fog... méghozzá elég jól, ha jól beállítod.
Majd csak a virtuális memóriát kell nagyra állítani és akkor szépen fog menni.;)

Harrrr!!!!

(#1835) AddyKing válasza Ndruu (#1834) üzenetére


AddyKing
tag

Szia!
6gb-ra a lapozófájl méretét??
Mert sokaknak ez volt a bajuk,mármint emiatt nem ment jól,amíg nem emelték a méretét!

(#1836) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Segítség!!!

Hogy oldjam meg a duty-s fegyver megszertését, ha az a szar határvonalon van és minél jobban kutakodnék állandóan át akar léptetni a másik pályarészre! :O :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1837) Ndruu válasza AddyKing (#1835) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hát... azt szokták mondani, hogy a fizikai memória kétszeresénél nem érdemes nagyobbra állítani, de ez a játék megköveteli. 6G szerintem bőven elég lesz. ;) Jól fog menni.

Harrrr!!!!

(#1838) Brent válasza tabrev (#1832) üzenetére


Brent
aktív tag

Az se egy rossz megoldás , de nekem ilyenkor olyan érzésem van mintha áruló lennék ..

Ha segítettél a freedomoknak visszaverni a monolit támadást utána kivégezheted őket , egy idő után ki is kell mert ha majd megcsinálod a Brain Scorcheres küldit akkor a Lonerek megindulnak észak fele és ez miatt a freedomosok útban lesznek..

A Wolfos zöld célkereszt szerintem bug , nekem az 1.0004es patch van fenn de a küldi újraismétlődést nem sikerült még kijavítani

(#1839) Brent válasza Kareszovics (#1836) üzenetére


Brent
aktív tag

ez az a küldi amit a részeg ex-dutys csávó adott ? Annak eladtam egy IL-86-ot ne legyen olyan szomorú amiért kiba..ták :D

(#1840) Kareszovics válasza Brent (#1839) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jaja!

Azt nem mond, hogy egy egyszerű kereskedéssel megoldódik... :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1841) Hun'reeth válasza tabrev (#1832) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Arra figyelj, hogy abban a csatában a domboknál elhullik egy freedomos fickó akinél vagy egy GP-37 vagy valami fasza távcsöves puska szokott lenni. A kerítésnél hal meg jellemzően ahonnan megközelítitek a dutysokat.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1842) VinoRosso válasza Kareszovics (#1840) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem tom, próbáld magadra húzni a fickót, mondjuk dobj mellé egy gránátot, de ne öld meg, hátha kiugrik a nyula a bokorból.

(#1843) VinoRosso válasza Ndruu (#1837) üzenetére


VinoRosso
veterán

Attól függ milyen oprendszere van. xp32 alapból ki se oszt 2 gigánál többet egy alkalmazásnak, és ha beállítod akkor is csak 4 giga lehet max.

(#1844) Kareszovics válasza VinoRosso (#1842) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hoppá ebben lehet vmi, mert vmi fekete ruhás csóka próbált menekülni ilyen óriáspatkány féle szarságok elől.

THX! Este kipróbálom. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1845) tabrev válasza Hun'reeth (#1841) üzenetére


tabrev
tag

Hali mindenki! :)
Tényleg! Van nálam Vintar nevezetű távcsöves hangtompítós gyilok - ez nem jobb mint amit a szabadságiak tartanak maguknál a tornyokban?
GP-37-et nyertem a határvédelem alkalmával - ott döntött úgy 2 szabadságis arc, hogy rám hagyományozza :DDD
A lényeg: szabadságis = ;] ratatata

(#1846) Hun'reeth válasza tabrev (#1845) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Elárulok egy titkot. Ha jóban vagy a freedomosokkal még vehetsz is náluk vadi új tökéletes állapotú GP-37-et. ;] A duty-soknál viszont nem.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1847) tabrev válasza Hun'reeth (#1846) üzenetére


tabrev
tag

:DDD az igaz 135.000 léért... ennyit még kereső emberként sem láttam egyben, nemhogy a játékban ;] viszont az is igaz, hogy a freedomosoknál lehet venni skeleton páncélt :U bár annak is rettenet ára van.
Azonban ha kiírtom a freedomosokat, akkor akad náluk tökéletes állapotú meg pár használtabb... ;)
Viszont kiötöltem a számomra tökéletes megoldást :DDD

(#1848) KiLlHeIm13


KiLlHeIm13
csendes tag

Sziasztok!

Feltelepítettem a játékot de valami német szöveget ír ki és nem indul mit tegyek?Die Page-Datei ist deaktiviert oder die Dateigröße reicht nicht aus.

Um zu funktionieren braucht das Spiel eine Page-Datei von mindestens 2GB.
Bitte die systemkonfiguration anpassen, bevor das Spiel erneut gestartet wird.
:F :F :F :F :F :F :F

(#1849) AddyKing válasza KiLlHeIm13 (#1848) üzenetére


AddyKing
tag

Emeld a lapozófájl méretét!!!
Akkor menni fog
Nekem is ez volt a gond,mikor régebben meg volt,csak letöröltem a játékot,sajnos!!! :(((
De azután,hogy megemeltem a méretet ment,csak nagyon sz*rul,mert gagyi volt hozzá a gépem!!!

(#1850) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló!

Tudom ,hogy nem vág a témába ezért ezer bocsi ,de taán időt spórolok meg ha megkérdezlek benneteket. :DD
Csak pár napja van netem.
Olyan címek kellenének ahol játékokat lehet letölteni.
Ha lehet ingyen:) :K De végül az se baj ha fizetős csak működjön. :D
Egyépként a S.T.A.L.K.E.R. alapjáták nekem is meg van és király. :DD

Üdv : István :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.