Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3335) zolka78 válasza Anubiss (#3334) üzenetére


zolka78
senior tag

Hasonló gonddal küzdök én is. Amikor feltettem a gémet minden küldi ment simán, egész odáig jutottam, hogy megkaptam az infót a szabadságos vezértől Agyarról. Ekkor gondoltam kipróbálom Emre által javasolt módot, de nálam legányolta a gémet. Nem csak a mentéseim vesztek el ( ez nemjelentett nekem problémát, legalább újra kezdhettem ), de ekkor jöttek elő ezek a gondok, mindig egyedül kellet lezúznom az ellent, szövetségesek meg sehol. És amikor az a dolog, hogy tarts egy állást, órákba telik mire megérkeznek. Na, gondoltam újra húzom a gémet és kezdem előröl, de ugyan azt csinálja. Az elején még az ingoványba, a gépteleperöl hagyták,hogy egyedül verjem ki a renegátokat, mikor kaptam, hogy tartsam az állást olyan soká jöttek, hogy rendeltem egy pizzát meg vártam míg megjött, szépen meg vacsiztam, besöröztem és megérkezett az erősítés. Cirka 2 óra volt. Később mindenütt ezt csinálta. Aztán rájöttem a megoldásra. Azért nem jönnek mert szarosok. Amíg az ellen van fölényben csak lassan mozognak, és ha van előttük vagy a környéken mutáns vagy ellen, akkor megállnak. Így kénytelen vagyok egyszemélyes dzsihádba fogni ;] , hogy egy kicsit beinduljanak és a küldik haladjanak. De most már élvezem. Csak azt nem értem, hogy az első telepítésnél miért nem csinálta.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.