Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) IstvánLászló válasza csixy (#22297) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Sikerült felcsatlakozni a notival végre róla irom most a soraimat. :R :R :R

Hálás köszönetem mégegyszer mindenért.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22302) IstvánLászló válasza kali (#22296) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Sikerült felcsatlakozni a notival végre róla irom most a soraimat. :R :R :R

Hálás köszönetem mégegyszer mindenért.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22303) Gyurka6 válasza ingalls (#22300) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Valószínűsítem, hogy az usb kütyü jelét veszi gyengén a router (mivel az usb-s szerint ő jól veszi), általában ezek max néhányszor 10mW-osak. (Mondjuk a "rendes" szerkezetek sem sokkal többet, itt nálad valószínű, hogy a gép is árnyékolhat, ezért mondtam a hosszabbítót. Így ki tudod emelni a gép mögül.)
USB-s is van olyan amelyiken külső antenna van, de én elsősorban a kábeles csatlakozást próbálnám meg...
Gondolom ez valószínű nem megy, így egy viszonylag olcsóbb "rendes" AP-t, v. erre az üzemmódra állítható router lehet a megoldás. (Másik csatornákon is nézted, hogy milyen, gondolom. (Külső, szomszéd router zavarása.))

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#22304) aizen92


aizen92
addikt

Tiszteletem!

Probléma röviden: Eddig a letöltés pöpecül ment. Most gondok vannak. Úgy veszem észre, hogy eldobja a hálózati jelet. Ezt abban látom, hogy néha 10 másodpercig tölt egy oldal, vagy a letöltés ( steam/origin/utorrent ) bezuhan 20kb/s-re majd újra fel 4 MB/s-re. néha 1 percig is üresjáraton tanyázik.
Optikain jön be a Telekom , de a TV szolgáltatással nincs ilyen jellegű probléma, zökkenőmentes fut, ezért gondolok elsősorban a modemre kötött router ( dlink600 azt hiszem, anno a Telekom adta ingyé' )a problémás.
Anno barátnőméknél volt hasonló probléma, ott az oldotta meg a dolgot, hogy volt egy T-s wifis modem, + külön wifirouter és ha az egyiknél ezt csinálta, átváltottunk a másikra. Mostanában egyáltalán nem produkálja náluk ezt a jelenséget.
Ötletem sincs mi ez, melyik egység okozza a hibát, sima router vagy a wifis.
Bármit hülyén írtam le, pontosításra szorul kérem írjatok!

Köszönöm előre is a segítséget!!! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22305) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Van egy Asus RT-N16 routerem, amin Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-115 K26 USB AIO fut.

A hétvégén nem voltam itthon s mire hazaértem azt tapasztaltam, hogy a router kb. 10-20 percenként elérhetetlenné válik, kb. fél-1 percre, majd megy tovább. Mintha újraindult volna. Eddig ilyen problémám nem volt, próbáltam az USB-s alkalmazások lekapcsolását (se torrent, se megosztás stb), de semmi változás.
Van valakinek ötlete mi lehet a gond, vagy hogy deríthetem ki?

(#22306) Intruder2k5 válasza citkar (#22305) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Újra is indul? Status oldalon látod az uptime-ot!

(#22307) Gubek-Einste válasza aizen92 (#22304) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kezdetnek iktasd ki a D-Link-et és nézd meg, hogy nélküle csinálja-e.
Az utóbbi időben többeknél is volt olyan gond Telekom-os netnél, hogy óránként új IP címet kaptak és emiatt voltak gondjaik, nálad nem lehet ez az oka?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22308) citkar válasza Intruder2k5 (#22306) üzenetére


citkar
addikt

Igen, az uptime idő nulláról indul, amikor szünet van 9-40 percig látom a "régi" időt (ha nyitva volt a router), majd mire van net kezdődik a nulláról.

(#22309) Olympos


Olympos
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem!
Ide irányítottak egy másik topciból: Wake On Lan ébresztést nem tudom a routeren kívüli IP címről sikeresen végrehajtani.

Adatok:
Asus RT-N14U router
Asrock Z94 Pro4 alaplap

Probléma:
- Belső IP-vel rendelkező laptopomról fel tudom éleszteni az asztali gépemet kikapcsolt állapotból, de külső IP-ről ezt már nem tudom megtenni.
- Router webinterface felületén van egy Wake On Lan opció, onnan is fel tudom kelteni a gépet.
- Belső IP-vel rendelkező laptopról felélesztés után kikapcsolni már nem tudom az asztali gépemet. (Ez is baj, de ez a kisebbik.)

Amit megtettem a kísérletek során:
- BIOS-ban aktiváltam a Wake On Lan optciót.
- Eszközkezelőben mindent kipipáltam, ahol Wake On Lan-t láttam.
- Routeren az asztali gép MAC címéhez fix belső IP-t rendeltem: 192.168.1.1
- A router külső dinamikus IP címét DDNS címmel kapcsoltam össze, ami jól működik.
- Meg tudom pinggelni a router külső IP címét, válaszol.
- Kikapcsoltam az asztali gép Norton Internet Security tűzfalát.
- Kikapcsoltam a router saját tűzfalát, sőt, a "Respond Ping Request from WAN" opciót is engedélyeztem.
- Port Forwardokat sorra kipróbáltam:
192.168.1.1.____TCP/UDP___ Portok 7-9
192.168.1.254__ TCP/UDP___ Portok 7-9
192.168.1.255__ TCP/UDP___ Portok 7-9
192.168.1.0____ TCP/UDP___ Portok 7-9
(Mindegyik IP-vel teszteltem, nem sikerült külső IP-ről élesztenem egyik opcióval sem.)

A teszteket innen végeztem el:
depicus
wakeonlan

Követtem minden leírást, amit itt olvastam: wake_on_lan_es_tavoli_eleres
A Topic saját fórumában is próbálkoztam, de kihalt és aki visszaírt, az ide küldött.

Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#22310) Intruder2k5 válasza citkar (#22308) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehetséges, hogy haldoklanak benne a kondik, sanzi89-nek volt ilyen gondja, a topikban le is írta, hogy melyikeket cserélte! Mennyi idős a router?

(#22311) aizen92 válasza Gubek-Einste (#22307) üzenetére


aizen92
addikt

Köszönöm a naprakész és gyors infókat! Valahonnan szerzek egy másik wifi-routert és megnézem azzal! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22312) trec12


trec12
addikt

A gondom:
adott egy TP-Link 841ND (ver.8.2), 100-as net. Szomszéd szoba Samu smart, beépített wi-fi. Ott tableton 30-40 Megabit jön, tévén 18-20-at mértem a saját böngészőjén. Youtube HD videok megakadnak. Szinte mindig. Mitől van? Router? Talán messze van?

[ Szerkesztve ]

(#22313) kali válasza trec12 (#22312) üzenetére


kali
legenda

szia,,

próbáld ki a kapcsolatot más/minden csatornán, illetve a router áthelyezése/forgatása is segíthet.
lehet, hogy a tv wifi modulja gyengébb mint a tableté, vagy egyszerűen csak az eltérő elhelyezkedés okozza a különbséget.

(#22314) citkar válasza Intruder2k5 (#22310) üzenetére


citkar
addikt

Hát több éves, használtan vettem tavaly vagy azelőtt.
Ami érdekes, most 2 órát kibírt, de nem lettem tőle sokkal nyugodtabb.
Megkeresem sanzi89-t.

(#22315) Intruder2k5 válasza citkar (#22314) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt a story-ja, az első 3-4 hsz-ben!

[ Szerkesztve ]

(#22316) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!

az mitől van, hogy ha kikapcsolom a pc-t (kábellel van a routerre csatlakoztatva) akkor a wifi nem tölt be semmit a telón vagy csak marha lassan (nexus 5)
tp-link wr1043ND routerem van

4 hónapja jöttem rá, hogy a friss drivereim hiánya miatt a win8.1 miatt nem működik rendesen a wifi

visszatettem a win7-et és azóta nem volt baja a routeremnek
4 hónapig működött, hibátlanul

erre most töketlenkedik ez a sz@r :W
nem értem mi baja lehet, a routeren azóta nem változtattam semmit csak a jelszót és én adtam meg a gépnek és a telónak az IP címét, hogy ne osszon ki mindig másikat
de ezt is már régen csináltam

ja és ha hazajövök, be se kapcsolom a gépet, hanem telón netezek, akkor valamikor fel se csatlakozik a wifire
újraindítás sem mindig segít

régebben tettem egy olyan appot a telóra, amivel távolról, a routeren keresztül kapcsoltam be a gépet
ez el is cseszte, újraindítás javította csak, az appot már rég töröltem

vagy bármilyen kib@szott app szétbarmolhatja a routert?
mert akkor az nagyon király

meg aki ki tudja találni ez mitől van az még nagyobb király :D
vagy legalább valami tippet
de sztem még a jó isten se tudná mi baja a routernek

és a legfrissebb firmware van a routeren

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#22317) Intruder2k5 válasza zolka95 (#22316) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Esetleg nálad is a táp gyengélkedik? Ha van lehetőséged kipróbálni másikkal, tedd meg!

(#22318) krealon válasza ingalls (#22286) üzenetére


krealon
veterán

"a bajom az, hogy van egy asztali gépem is, amibe be van dugva egy vevő stick, hogy erről is használhassam a wifit! Az érdekesség az, hogy ennél a gépnél is erős jelet mutat, de irtózatosan lassú a net!"

USB-s eszkozon bizonytalan, lassu net okozoja altalaban az elegtelen USB tapellatas.
Ha kozvetlenul a gepbe dugva, vagy aktiv (sajat tappal rendelkezo) USB HUB-ba dugva jo, akkor egyertelmen a keves aram (tul vekony USB hosszabbito vagy kontakthiba) a hiba forrasa.

(#22319) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Fura helyzet van...
Van egy hely, ahol t-home modem van, csak internet. Utána TP-link router, 4 lan kábel a falban, földszinten D-link router LAN-al kötve, ami wifit adja. Többi LAN-on PC, okos TV.
Villám leabálta fent a routert, csere lett, nem csatlakozott, eldobálta, etc. Kapott új modemet is, most egy 20k ajánlott, 4× gigabites TP-link van ott. Egy hétig ment frankón, majd megint nem csatlakozik... Ez sem. Már a 3. router, modemet a tré cserélte. Router nélkül a PC direktbe kapcsolódik. Modem csere előtt az is eldobálta.

Holnap megnézem mi van a routerrel, hátha restart elég, bár elvileg megvolt. Huawei modem azt hiszem... Mi a bánat lehet? nem konfigolási hiba sztem, mert minden üzemelt pár hétig, hibátlanul. Vagy a padláson a por betesz nekik? De villám előtt a mezei TP-link vagy 2 évet szolgált...

Esetleg a D-link bekavar? Az nem volt cserélve, elvileg dolgozott szépen, kapcsolódnak is hozzá, csak ugye net nincs...

Jelenleg a felső router a központ, dhcp is csak itt van engedve. Valami ötlet? Mit tehetek ha kábel is volt kimérve, router és a modem között cserélve is? Kicsit tanácstalan lettem :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22320) citkar válasza Intruder2k5 (#22315) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, beszéltem is vele, valóban megjavult az ő esetében.
Hmm...vajon Budapesten vagy a közelében miféle szakember tudná ezt nekem megcsinálni, általános műszerész?

(#22321) ViZion válasza ViZion (#22319) üzenetére


ViZion
félisten

Valaki erre? :F

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22322) Intruder2k5 válasza citkar (#22320) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem keresd meg Wind-Storm-ot, itt is hirdet a hardverapro-n router javítást

(#22323) citkar válasza Intruder2k5 (#22322) üzenetére


citkar
addikt

Köszi.

(#22324) IstvánLászló válasza citkar (#22320) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Elnézést hogy beleszolok a témába,dobj üzit szivesen segitek ha kel.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22325) Olympos


Olympos
aktív tag

Vki segítsen! :))

(Ha rossz helyre írtam, akkor mondjátok, ez a 2. topic, ahova írok...)

(#22326) IstvánLászló válasza citkar (#22323) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Ment üzenet.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22327) ViZion válasza Olympos (#22325) üzenetére


ViZion
félisten

halott kicsit a topik, sebaj... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22328) Sigurd válasza Olympos (#22309) üzenetére


Sigurd
tag

Én a 192.168.1.0/24-ből nem a gateway-t választanám az asztali géped fix ipjének. Jelenleg a kívülről érkező kéréseket a routered lan gateway-éhez továbbítja a port forward.
192.168.1.1 - ő a gateway
192.168.1.254 - szabad
192.168.1.255 broadcast ip
192.168.1.0 subnet id
Használj egy szabad ip-t, azt állítsd be MAC alapján a gépednek fix ipnek.
A 192.168.1.2-192.168.1.254 között szabadon választott, hogy mit használsz.
A port forward táblát töröld, és egyet vegyél fel, azt, ami a géped privát fix ipjéhez irányítja a 7-8-9 portok felé érkező kéréseket.

Rekurzió: lásd rekurzió | Megtisztel az irigységed, de sajnos nem tudom viszonozni.

(#22329) meltphace


meltphace
újonc

Sziasztok, a problémám a következő (még sosem találkoztam ilyennel illetve több napos próbálkozás gúglizás után sem jutottam semmire):
Az előtörténet:

- adott egy zsír új wifis modem, új, gyorsabb netcsomaggal (UPC)
- adott egy PC
- adott egy laptop

A probléma:

- wifi kimaradások a laptopon: bár sosem csatlakozik le, de pl torrentezésnél látszik a grafikonon hogy nagyon nagy az ingadozás (értsd 3mb/s->500mb/s), a játékok DC-znek 2 percenként (WoW, HS) stb

VISZONT EZ MIND CSAK AKKOR, HA A PC IS BE VAN KAPCSOLVA (a PC UDP kábelen keresztül csatlakozik a modembe) :W - ezt már többszörösen is bizonyítottam. Próbáltam mindenféle router beállítást, portforwardingot stb. Valaki látott már ilyet? Mi a teendő?

(#22330) csixy válasza meltphace (#22329) üzenetére


csixy
addikt

Wifin keresztül torrentezel?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#22331) Intruder2k5 válasza meltphace (#22329) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Gondolom az Ubee csodáról van szó! Rengeteg a panasz rá másoktól is, nem Te vagy az első!

Ami a leginkább javasolt, bridge módba állítani, hogy csak modemként funkcionáljon, és saját routert használni mellette! Másik megoldás, hogy bejelented hibára a 1221-en, de ennek kimenetele elég kétes, ha szerencséd van cserélik, ha még nagyobb szerencséd van akkor a másik nem fogja ugyanezt produkálni, de ha nincs szerencséd, akkor kijön a technikus, és meg mondja, hogy minden rendben van, valószínűleg a Te géped okozza a hibát!

(#22332) meltphace válasza Intruder2k5 (#22331) üzenetére


meltphace
újonc

Igen, ő lesz az... :) Köszi a választ, hogy tudom bridge módba állítani? Simán kinyomom rajta a wifi funkciót? Szerencsére még megvan az előző routerem

[ Szerkesztve ]

(#22333) meltphace válasza meltphace (#22332) üzenetére


meltphace
újonc

Tárgytalan, megtaláltam, mégegyszer köszönöm!

(#22334) Olympos válasza Sigurd (#22328) üzenetére


Olympos
aktív tag

A 192.168.1.1 a gepem belso IP cime, ami a gepem mac addressehez van rendelve.
A 192.168.1.254 pedig az atjaro (gateway) cime.
(Te adod meg a routernek, hogy mi legyen a cime, nalad az a 254-re lett allitva, nalam pedig 1-re.)
Tehat Te is azt javasoltad, amit mar megtettem.
Vmi mas otlet?

(#22335) -=Tiger=-


-=Tiger=-
tag

Sziasztok!

Volna a szekrény aljáról egy Tenda W268R-es routerem amit most behoztam a céghez személyes felhasználásra. Szépen be is lett állítva és működött is addig, amíg a legfrissebb firmware fel nem lett rá téve. (lefrissült rendesen, vagy mégsem?! :D) Nos azóta hallgat. LED-ek szépen villognak, pingre sajnos nem válaszol. :S Reset stb már lett probálva. Van rá némi esély, hogy fel lehet valahogy éleszteni?

(#22336) Gubek-Einste válasza -=Tiger=- (#22335) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Esély mindig van, általában soros/JTAG portos módszer segíteni szokott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22337) pentium4


pentium4
senior tag

sziasztok!

olyan kérdésem lenne hogy nekem egy csodálatos ZTE 931VII routerem van.
szeretnék DNS szolgáltatást használni de ezt a retek routert én eddig nem birtam működésre birni, esetleg van valakinek tapasztalata hogy miként is oldotta meg ezt ezzel a routerrel??
no-ip vel próbálkoztam letöltöttem a win-es klienst is, portot kinyitottama routeren de semmi!
köszi

P4

(#22338) Gyurka6 válasza pentium4 (#22337) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!

A win-es klienshez nem kell semmi, az ipdns.hu-n jól lehet látni, ha frissítesz a böngészőből.
Nyilván, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#22339) pentium4 válasza Gyurka6 (#22338) üzenetére


pentium4
senior tag

az a baj sztem ezzel is hogy hiába fog böngészőből frisiteni ugyan az lesz a helyzet mint most a no-ip vel!
ha beirom a hozzáatott hostot a böngészőbepl: sajatfelho.ddns.net akkor erre bejön a routerem kezdőlapja
ha már hozzácsapom hogy sajatfelho.ddns.net:10000 amin egy progi fut, akkor nem jön be semmi, 404 és kész
pedig a 10000-es portot hozzáadtam a port forwardinghoz!
ötletek?

P4

(#22340) krealon válasza pentium4 (#22337) üzenetére


krealon
veterán

"szeretnék DNS szolgáltatást használni"

Ha ahasznalod az internetet, akkor mar hasznalsz DNS szolgaltatast, amit a az internetszolgaltatod nyujt.

Tehat fuss neki megegyszer, hogy leird, mi is pontosan a cel!

(Sajnos a gondolatokat meg nem kepes a prohardver forummotor kozvetiteni, igy kenytelenek vagyunk a leirt szavaidra hagyatkozni.)

"no-ip vel próbálkoztam letöltöttem a win-es klienst is, "

A No-IP egy dinamikus DNS (dynDNS) szolgaltato.
Ha a router-ed folyton valtozo WAN IP-je helyett szeretnel egy allando nevet hasznalni, akkor valoban megfelelo a No-IP hasznalata.

(#22341) Soma01


Soma01
veterán

Most vettem egy teljesen új Asus AC56U routert.
Az a gondom vele, hogy nem érem el a webes felületét. Kert jelszót, aztán onnan kezdve semmi. (admin/admin)
Tűzfal csak a win7-es van. Vírusírtó Eset 7.0 antivirus (nem smart security)
Már a varázsló felület ami bejött sem jelent meg rendesen. Nyomtam resetet, semmi. Meddig kell nyomni a resetet?

(#22342) Intruder2k5 válasza Soma01 (#22341) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2890

1. Open ESET Smart Security or ESET NOD32 Antivirus.

(#22343) Gyurka6 válasza pentium4 (#22339) üzenetére


Gyurka6
őstag

Mind ezt honnan próbálod? Amennyiben a saját routered mögül, mást nem igen várhatsz, ez egy jó válasz.

Gyurka

(#22344) -=Tiger=- válasza Gubek-Einste (#22336) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Szia! Errol a megoldasrol tudnal linkelni valami anyagot, h attanulmanyozhassam? :)

[ Szerkesztve ]

(#22345) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Lehet nem is jó helyen kezdem de azért leírom a gondom.
Elég régen töltöttem torrentről és a napokban lemaradtam a F1 futamról gondoltam bepótolom.
Sajnos a teszt azt írja A port nincs nyitva,csak letölteni tud.
De sajnos a letöltés sem megy.
Ami változott korábbi állapothoz, jelenleg UPC net van amit UPCwifin osztunk szét,erre gyanakszom mert korábban a saját ruter volt használva és ott rendben volt.
Hogyan lehet beállítani a kapcsolatot,hogy nyitott legyen?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#22346) pentium4 válasza Gyurka6 (#22343) üzenetére


pentium4
senior tag

:R :R
ikerült megoldani végül dyndns el és a windows os kliensével, 15 dollár/évet megér szerintem!

P4

(#22347) Intruder2k5 válasza Sas madár (#22345) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A torrent zárt porttal is tud le, és fel is tölteni, csak kevesebb klienshez (peer-hez) tud kapcsolódni, mint ha lenne nyitott portja! WiFi-n is gond nélkül kell, hogy menjen, bár ez nem ajánlott, mert nagyobb sebesség, és/vagy sok kapcsolati szál mellett már gond lehet vele, tehát javasolt a kábel használata! Ezen kívül jogvédett tartalmakat itt nem töltünk, de legalábbis semmiképpen nem hirdetjük ki, tehát legközelebb Te se tedd! Tölts Linux ISO-kat! :)

Ha egyáltalán nem indul el a letöltés, akkor vagy tiltott klienssel próbálkozol, vagy szoftveres tűzfal blokkolja a forgalmat!

[ Szerkesztve ]

(#22348) Gubek-Einste válasza -=Tiger=- (#22344) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

VELE vedd fel a kapcsolatot ez ügyben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22349) Soma01 válasza Intruder2k5 (#22342) üzenetére


Soma01
veterán

Háát, én kicseréltettem. Most itt van nálam az új. Eddig az összes router ment úgy hogy nem állítottam semmit az Eset-ben. Most beállítottam a kivételek közzé a 192.168.1.1-et és 2-t. De nekem fura, hogy a példában a TP-Link szerepel és az nekem ment rendesen. De kipróbálom így is. Amúgy meg mondom, kikapcsoltam a vírusirtót teljesen.

(#22350) Intruder2k5 válasza Soma01 (#22349) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha csökkentett módban indítod a gépet hálózattal, akkor valóban kikapcsolod!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.