Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Gubek-Einste válasza nmy1212 (#22249) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kezdetnek csinálj egy reset-t és egy firmware frissítést.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22252) V.Stryker válasza Intruder2k5 (#22247) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem meg nem így van. Játszhatsz te a Diablo 3-al a többiekkel akármilyen módon, mint a battle.net szerveréhez csatlakoztok, a routernek semmi köze ehhez. Vagy legalábbis normális körülmények között nem kéne köze legyen. Fogalmazhatok úgyis, hogy nekem egy portot se kellett kinyitnom, hogy normálisan menjen a játék.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22253) nmy1212 válasza Gubek-Einste (#22251) üzenetére


nmy1212
tag

Legfrissebb firmware van rajta, reset meg mindennapos. Nem segít sokat. Random megszakadások dögivel.

(#22254) Intruder2k5 válasza V.Stryker (#22252) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, azt hittem, hogy bárki indíthat szervert a játékban, mint anno UT-ben, de ezek szerint nem így van! Ott kellene a forward... Na de mindegy is, nagyon nem érdekel, majd megkérdezi, hogy akkor pontosan mit is szeretne, és annak fényében folyt. köv!

[ Szerkesztve ]

(#22255) Intruder2k5 válasza nmy1212 (#22253) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csak ez az egy vezetékes eszközöd van? Ha WiFi-n közben jó, akkor ez így elég fura, nem router problémára utal, ugyanúgy lehet kliens oldali hiba is! Fix IP beállítással nem oldódik meg a gond?

(#22256) nmy1212 válasza Intruder2k5 (#22255) üzenetére


nmy1212
tag

Fix IP-vel is ugyanúgy megszakadt, jelenleg nincs más eszközöm amivel tudnám tesztelni.

(#22257) Intruder2k5 válasza nmy1212 (#22256) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor esetleg alternatív fw-t tudok javasolni még a routerre, jelen helyzetben mást nem nagyon...

(#22258) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Asus routeren ha beállítom a QoS-t, akkor szinte megáll az élet, annyira belassul a net a gépeken.
Feltöltésre 100k/s, letöltésre 2000k/s-t állítottam be.
Van-e valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

(#22259) Sinkapeter


Sinkapeter
tag

Ezt kérdeztem egy másik topicban is, de csak utána vettem észre, hogy 2013 óta az enyémmel együtt 10 hozzászólás volt összesen. :)
Egy TP-link 3220-at használtam Huawei E372 modemmel 3g-s hálózaton, nagyobb probléma nem volt vele. Most csomagot váltottam, amihez kaptam egy E3276-ost és mivel a router V1-es volt, vettem egy 3420-as TP-linket. A modemet felismerte, de nagyobb terhelésnél, főleg ha wifin keresztül próbáltam, a modemet is eldobta és a wifit is. Plusz a két másik gépnél gyengébb volt a jel, mint a régivel. Kapott erősebb tápot, próbáltam aktív USB hubot, több firmware-t, de nem változott a probléma. A boltban rendesek voltak, megbeszéltük, hogy visszaveszik, előtte este mérgemben a régi routerre is rádugtam a modemet, és annak ellenére hogy nem szabadna neki, azóta megy. Érdemes-e ezek után másik routert vennem, és ha igen, milyet? Igazából csak a netet osztom meg (Telenor Hipernet), gépek között nem nagyon másolgatunk, csak a nyomtató van megosztva.

(#22260) kezo0


kezo0
addikt

Sziasztok,
nemrég újítottam be egy ASUS RT-AC68U routert, és szeretnék az USB 3.0-ás bemenetére egy USB 3.0-ás hordozható HDD-t rádugni (500 GB-os, NTFS-re formázva, és a PC-re dugva simán működik is), de a router valamiért nem látja, csak akkor, ha az USB 2.0-ás portra dugom rá.
Ha a 3.0-ás portra dugom rá, akkor is kap áramot, mert a HDD-n folyamatosan világít a kis LED, de az ASUS szoftvere szerint nincs USB-s eszköz a routerre dugva, és a router elején sem világít az USB 3.0-ás port LED-je.
Miért lehet ez?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22261) Soma01


Soma01
veterán

Gargoyle fw esetén vagy más esetben mekkora értékre érdemes állítani a "Max Connections" értéket?
3 gép lenne rajta maximum. Torrentezés szerintem lesz. Ja, 741ND tipusú a router.

(#22262) Intruder2k5 válasza Soma01 (#22261) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem érdemes nagy értéket beállítani, inkább a torrent klienst kell megfelelően lekorlátozni! A mai netsebességeket is legfeljebb 1-200 kapcsolattal ki lehet használni, teljesen felesleges a több ezres limit, az csak a routert, és a gépet is feleslegesen terheli! Én nem is piszkálnám ezt, ilyen kaliberű hardverekben többnyire 4096, vagy 8192 szokott lenni az alapbeállítás, de szerintem utóbbi már bőven sok! Még ha mindhárom géped torrentezik is 500 kapcsolattal (ami rengeteg), akkor is 1500, meg még egy-két facebook-os telefonnal számolva is 2000 alatt tartható a dolog!

(#22263) Soma01 válasza Intruder2k5 (#22262) üzenetére


Soma01
veterán

4096-on van most. Lejjebb vegyem szerinted? Pl. 2048 környékére?

(#22264) Intruder2k5 válasza Soma01 (#22263) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem kell! Attól, hogy nem használod ki, még nem kell jobban korlátozni magad! Vsz ezeket az értékeket nem kell piszkálni alap esetben!

(#22265) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Ha két router sugározza a wifit akkor azok egymást belassítják vagy sem ?
Ha igen akkor lekell az egyiket tiltani ?

(#22266) Soma01 válasza AsusBoy (#22265) üzenetére


Soma01
veterán

Ezt egy kicsit konkrétabban is leírhatnád, mert sok mindentől függ.
Ha egyazon csatornán vannak vagy nagy az átfedés, akkor lassítják. A két eszköz (AP) összekötés módjából adódóan is lassíthatják "egymást" pontosabban a kapcsolatot.
Azt sem tudjuk, mert nem írtad, hogy egy vagy több hálózatról van e szó? (több net előfizu, vagy több belső LAN háló? L2, L3)

[ Szerkesztve ]

(#22267) AsusBoy válasza Soma01 (#22266) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Tehát van egy Zte ZXW10-W300 router , amibe jön az internet illetve két ip tv. Aztán erről levan osztva még 1 routerre : ASUS RT-N12 D1 300Mbps .

A ZTE illetve az Asus is sugározza a wifit .

(#22268) Soma01 válasza AsusBoy (#22267) üzenetére


Soma01
veterán

Nem gond szerintem ha külön csatornán sugároznak.
Ha jól van beállítva még egy hálózat is lehet. Csatorna szám más legyen, SSID ugyan az, titkosítás és jelszó ugyan az, 2-on DHCP kikapcs., LAN portokon legyen összekötve a két eszköz.

(#22269) AsusBoy válasza Soma01 (#22268) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Rendben köszi!

Minden passzol, titkosítás is ugyan az csak a jelszó más

(#22270) kezo0 válasza kezo0 (#22260) üzenetére


kezo0
addikt

a #22260-ra senkinek nincs ötlete?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22271) Sigurd válasza kezo0 (#22270) üzenetére


Sigurd
tag

Csak ötlet, -mert nem tudom letesztelni-, de két dolgot megpróbálnék.
Ha cserélhető a kábel a hdd-n, akkor egy próbát megérne, lehet, hogy nem 3.0 a kábel?
Esetleg exFAT-ra formázni a hdd-t.

Rekurzió: lásd rekurzió | Megtisztel az irigységed, de sajnos nem tudom viszonozni.

(#22272) Imco


Imco
őstag

Sziasztok!

Ide irányítottak az azonnaliból. :)

Linksys EA 6300 origi új.
W8.1 X64 Chrome.
Nem tudok belépni a routerbe.
admin a default password minden netes leírás szerint.
A dobozba lévő quick startban és a doksi lemezen -érdekes módon- nincs erre info.
A wifihez tudok kapcsolódni az alap jelszóval, de úgysem jutok be.
Többször reseteltem.
Offline módban próbálkozom. Nincs lehetőség onlinera per pill. bár nem ez nem lehet akadály.
Egy megfelelő topicnak is örülnék ha itt útba vagyok. :)
Köszönöm!

**********
Ps. Természetesen a webes felületre eljutok. Minden módon. Onnan nem jutok tovább.
Nem vagyok kezdő, EA4200-ről jöttem.

Üdv! Imco

(#22273) Imco válasza Imco (#22272) üzenetére


Imco
őstag

Megoldva! Firefoxból működik. Csak a Chrome nem tetszett valamiért!

Üdv! Imco

(#22274) kezo0 válasza Sigurd (#22271) üzenetére


kezo0
addikt

A gyári eredeti USB 3.0-ás kábelével használom, mindkét végén kék színű belül a dugó, ami ugye általában szintén a 3.0-ás szabványra utal. Ha ugyanezzel a kábellel rádugom az asztali gépem USB 3.0-ás bemenetére a HDD-t, akkor simán működik, és kb. 57 MB/s-el tudok rá írni, ami - ha jól tudom - a 2.0-ás szabvány esetén nem lenne lehetséges.
De egyébként sem az a probléma, hogy lassú az adatátvitel, hanem az, hogy a router csak akkor látja a HDD-t, ha az USB 2.0-ás aljzatába dugom. Márpedig szerintem akkor is látnia kéne az USB 3.0-ás porton is, ha netán a kábel csak USB 2.0-ás lenne (hiszen a szabvány visszafelé kompatibilis), legfeljebb lassabb lenne az elérése. De még egyszer: ha az USB 3.0-ás portra dugom a vinyót, akkor a router egyáltalán nem érzékeli azt!
Ugyanezen logika mentén, nem hiszem, hogy egy átformázás segítene, hiszen az USB 2.0-ás porton keresztül minden file látható, ami a HDD-n van. Márpedig ha az USB 2.0-án át látható egy NTFS-re formázott meghajtó, akkor miért kéne más fájlrendszer ahhoz, hogy az USB 3.0-án át is látható legyen? (Amúgy most eléggé tele is van a drive, és nem igazán tudnám egy teljes formatálás idejére a rajta levő dolgokat ideiglenesen máshova pakolni...)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22275) Gubek-Einste válasza kezo0 (#22274) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csinálj egy reset + firmware- frissítést hátha segít.
Nézz után a neten, hogy másnak van-e ilyen gondja az adott HDD-vel ilyen vagy más USB3-as router mellett.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22276) Sigurd válasza kezo0 (#22274) üzenetére


Sigurd
tag

Okés, értem. Azért gondoltam így, mert találkoztam olyannal, hogy nem volt hajlandó felépülni a kapcsolat 3.0 porton 2.0 eszközzel.
Másik 3.0-ás eszközt lát a router?

Rekurzió: lásd rekurzió | Megtisztel az irigységed, de sajnos nem tudom viszonozni.

(#22277) krealon válasza kezo0 (#22274) üzenetére


krealon
veterán

Vettem USB 3.0-s PCI-e adaptert a gepembe (Delock), de hiaba csatlakoztatom ra az A-data USB 3.0-s kulso HDD-t, nem indul el vele.
Ezek utan vettem egy aktiv (sajat tapos) USB 3.0-s HUB-ot.
Ezen keresztul tokeletesen mukodik ugyanaz a HDD.

Ebbol en arra kovetkeztetek, hogy dugo a HDD-n es az ajzat a kartyan nem pontosan illesztkedik, ezert a kello aram hianyaban nem indul el a winyo.

Siman el tudom kepzelni, hogy nalad is hasonlo problema miatt csak USB 2.0-s csatlakozoban mukodik a kulso merevlemez.

[ Szerkesztve ]

(#22278) kezo0 válasza Sigurd (#22276) üzenetére


kezo0
addikt

Sajnos nincs másik 3.0-ás eszközöm...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22279) kezo0 válasza krealon (#22277) üzenetére


kezo0
addikt

Arra gondolsz, hogy ha a HDD-nek adok külön tápfeszt, akkor esetleg majd kap elég áramot, és a 3.0-ás porton is látni fogja a router? Mert egyébként van rajta csatlakozási lehetőség külső táphoz, de szerintem azt nem adtak hozzá, és soha nem is volt rá szükség... A PC-mhez én is egy utólag a gépbe épített USB 3.0-ás adapteren keresztül szoktam csatlakoztatni, és nekem minden további nélkül működik is így. (Amúgy több áram kell a 3.0-ás csatlakozáshoz, mint a 2.0-áshoz? Ennyire nem ismerem az USB lelkivilágát.)
Erről a HDD-ről van szó, az enyém egy 500 GB-os modell: [link]

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22280) kezo0 válasza Gubek-Einste (#22275) üzenetére


kezo0
addikt

Hát, resetet nem szívesen nyomnék, ha nem muszáj (már ha a gyári default-ok visszaállítására gondolsz), mert kb. egy fél napom ráment, míg minden eszközt sikerült csatlakoztatnom a hálózathoz, az általam nekik szánt dedikált IP-címek kiosztásával... Azt hiszem, összesen 15 db eszköz lóg most a routeren. :)

A firmware természetesen a legfrissebb, ellenben ahogy javasoltad, rákerestem kicsit a neten az RT-AC68U külföldi fórumaiban az USB-s problémákra, és láss csodát, kiderült, hogy hasonló gondja elég sok embernek volt/van a routerrel: vagy egyáltalán nem látja az USB 3.0-ás portra kötött HDD-t, vagy látja, de rövid idő után magától lecsatlakoztatja és/vagy nagyon lassú az USB 3.0-ás porton keresztül az adatátviteli sebesség (néha lassabb, mint az USB 2.0-ás porton keresztül mérhető!).
Íme egy hasonló probléma, és a rá adott megoldási javaslat, ami talán szerény angoltudással is megérthető:
[link]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22281) kezo0 válasza kezo0 (#22280) üzenetére


kezo0
addikt

A külföldi fórumokon olvasottak alapján egyrészt megállapítom, hogy egy ilyen drága és jónak tartott routernél elég kínos, hogy van vele egy EKKORA probléma, ami elég sokakat érint. Főként, mert többen is azért választották ezt a típust, mert van rajta USB 3.0-ás csatlakozási lehetőség. Az én döntésembe is belejátszott, bár nem ez volt az elsődleges szempont.

Másrészt kipróbáltam, amit az idézett fórumon javasoltak: le kell tiltani a router menüjében a Vezeték nélküli --> Professzionális --> 2,4 Ghz frekvencia beállításoknál az "USB 3.0 interferencia csökkentését".

ÉS IGEN! A router egyből látja a HDD-t az USB 3.0-ás porton át is!

Ellenben a leírás szerint a szóban forgó menüpont letiltása hátrányosan hathat a 2,4 Ghz-es wifi-átvitelre. :( Szóval úgy tűnik, valamit valamiért: nincs megoldás kompromisszum nélkül... És akkor ismét utalnék arra, hogy ez azért elég kínos egy ilyen csúcskategóriás SOHO router esetében. Minimum illene arról tájékoztatni a vevőket, hogy nem garantálják minden USB 3.0-ás eszköz csatlakoztathatóságát, csak az említett kompromisszum árán.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22282) kezo0 válasza kezo0 (#22281) üzenetére


kezo0
addikt

Szóval ezt kell letiltani, hogy működjön a HDD az USB 3.0-ás porton is.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22283) Sigurd válasza kezo0 (#22281) üzenetére


Sigurd
tag

Legalább megoldódott! :)
Basszus, ilyen egy faramuci menüpontot bebiggyeszteni... :U
A másik meg, hogy valóban, 57k-s router esetében kicsit gáz ezzel sakkozni.
Kíváncsi vagyok, hogy az hogy 'hátrányosan hat', számszerűsítve mennyit fog jelenteni valójában.

Rekurzió: lásd rekurzió | Megtisztel az irigységed, de sajnos nem tudom viszonozni.

(#22284) kezo0 válasza Sigurd (#22283) üzenetére


kezo0
addikt

Na, arra én is. Szerencsére a fontosabb, gyakrabban használt wifis cuccok (tablet, mobil) mind 5 GHz-en csatlakoznak, úgyhogy remélem, nem fogom olyan nagyon érzékelni a hátrányokat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22285) AlyrArkhon válasza lee732 (#49) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

elnézést ☺

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#22286) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

A következő dologban kérnék tanácsot:
Wifiről használom a netet a házban. Erős a jel, mindenhol "kiváló" jelet érzékel. Laptopokon tökéletesen jön, de a bajom az, hogy van egy asztali gépem is, amibe be van dugva egy vevő stick, hogy erről is használhassam a wifit! Az érdekesség az, hogy ennél a gépnél is erős jelet mutat, de irtózatosan lassú a net! Kábelről max sebességgel jön, de akkor is jó a net, ha közel teszem a gépet a router-hez.

Mi lehet itt a baj? 2 vevővel is próbálkoztam, de egyik lassabb, mint a másik!

Üdv:
I

(#22287) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Sziasztok!

Remélem idevaló a téma. :)

Tp-link Wifi router tl-wr841n 2-év gari origi új.

Nincs tapasztalatom ezen a téren.

Haza hoztam kábeleket doksija szerint bekötöttem és így használom most is.

Lehet hogy láma a kérdésem,telepitö lemezét mire kell használni.

Asztali géppel net jól müködik,laptopommal vezeték nélkül szeretném használni a konyhában fözésközben a netet is.

A gondom a következö laptopom több vezeték nélküli hálózatót talált.

Laptopommal hogyan tudom saját vezeték nélküli hálózatómat megtalálni.

Tanácstalan vagyok teljesen.

Segítségeteket kérném szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22288) kali válasza IstvánLászló (#22287) üzenetére


kali
legenda

szia,

a routerhez adott cd korog semmire sem kell, ha böngésző alól megoldottad a router adminisztrációs felületén (192.168.0.1 vagy tplinklogin.net) a konfigurálást.
az adminisztrációs felületen; wireless -> wireless settings -> wireless network name; ez az az érték (ssid), ami a te hálózatod, erre kell felcsatlakozni a notival.
érdemes az alapértelmezett jelszót megváltoztatni; wireless -> wireless security -> wpa/wpa2 personal -> wpa2-psk -> aes (már ha támogatja a wpa2-aes titkosítást) -> jó hosszú jelszó, ami lehetőleg nagy- és kisbetűk valamint számok kombinációjából áll (ékezetes betű és nagyon speciális karakter kerülendő) -> save -> a router kéri az újraindítást, engedélyezni kell azt!
utána a notival megkeresed a saját hálózatot megadod az utólag beállított jelszót, és már csatlakozik is fel.

[ Szerkesztve ]

(#22289) IstvánLászló válasza kali (#22288) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szia Kali

Köszönöm válaszodat. :R

Nincs tapasztalatom ezen a téren mint itram.

Mit kell csináljak böngésző alól,firefoxot használok.

Légyszives leirnád mit kell csináljak és hogyan.

Várnám megtisztelő válaszodat. :R :R :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22290) kali válasza IstvánLászló (#22289) üzenetére


kali
legenda

a router (egyik) lan portja legyen megfelelő lan kábel útján összekapcsolva a munkaállomás lan portjával, megnyitod a böngészőt - ahol az ip cím kérése, illetve a kapcsolat legyen automatikus), beírod a router elérési címét (192.168.0.1 vagy tplinklogin.net), belépsz az admin/admin párossal, és a korábban leírtak alapján beállítod a wifi kapcsolatot (is).
az admin/admin értéke érdemes megváltoztatni; system tools -> password

(#22291) IstvánLászló válasza kali (#22290) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Megnyitod a böngészőt - ahol az ip cím kérése, illetve a kapcsolat legyen automatikus.

A firefoxnál holl találom meg a fenti menü pontot.

Bocss nagyon lámának érzem magamat.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22292) ingalls


ingalls
senior tag

Erre esetleg van ötletetek? Tudom, hogy nem valószínű, hogy routerhez kötődik a baj, de esetleg tudnátok segíteni, hová fordulhatnék.
:R

(#22293) Gyurka6 válasza ingalls (#22286) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!

Az antenna (külső)nélküli usb kütyük nem sokra valók, esetleg egy hosszabbító kábel segítségével
lehet némileg kedvezőbb helyet keresni neki.

Gyurka

(#22294) csixy válasza IstvánLászló (#22291) üzenetére


csixy
addikt

Na figyelj, kattints az alábbiak közül valamelyik linkre és a lenti képhez hasonló beléptető ablak fog megjelenni.
Ez lesz a routered beléptető ablaka, írd be a felső sorba és az alsóba is azt hogy admin (az alsó szó helyén csak pöttyöket fogsz látni) és kattints az OK -ra vagy üss egy entert. Be fog engedni a routered menüjébe, vagy ha úgy tetszik az agyába. :)

http://192.168.0.1

http://tplinklogin.net

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#22295) IstvánLászló válasza csixy (#22294) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Csixy

Köszönöm hogy segitesz. :R

A laptopommal hogyan mijen néven találom meg a saját wifi routeremnek hállózati nevét.

Teljesen vadi új a drága semmit nem állitottam még be rajta.

Mit hogyan kell csináljak tényleg lámának érzem magamat sosem csináltam még ijet.

Üdvüzlettel:István

:R :R :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22296) kali válasza IstvánLászló (#22295) üzenetére


kali
legenda

itt írtam korábban, hogy miként nézheted meg a saját hálózat nevét;
wireless -> wireless settings -> wireless network name; ez az az érték (ssid), ami a te hálózatod, erre kell felcsatlakozni a notival
igény esetén módosítható is azonos helyen a saját hálózat neve, hogy egyedi legyen.

(#22297) csixy válasza IstvánLászló (#22295) üzenetére


csixy
addikt

kali már megválaszolta párszor.
Beléptél már a routered menüjébe?

Legalább egy emulátort próbálj már ki légyszives, hogy megsejtsd, hogy mit kell csinálni. Az emulátorban nézz széjjel,kattintgass ide , oda , amoda. Azt nem lehet elrontani.
tp-link 841N emulátorok

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#22298) IstvánLászló válasza kali (#22296) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szia Kali

Köszönöm válaszodat. :R

Megcsinálom amit irtál.

Köszönöm türelmedet fáradságodat minden segitségedet hogy idöt szántál láma kérdéseimre.
:R :R :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22299) IstvánLászló válasza csixy (#22297) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szia Csixy

Köszönöm szépen összes segitségedet.
:R :R :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#22300) ingalls válasza Gyurka6 (#22293) üzenetére


ingalls
senior tag

De ha kiváló jelet mutat? Ez egy 4.000 Ft-os vevő. Nem nagyon értek hozzá, de gondoltam, ez nem a legsz@rabb.
Milyen vevőt érdemes akkor venni?

Köszi Gyurka6!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.