Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Nirvatti válasza fant0mi (#747) üzenetére


Nirvatti
tag

A Lidl-ösnek lehet tudni már az árát? (Az Aldisat megtaláltam.)

(#752) kola99 válasza fant0mi (#750) üzenetére


kola99
tag

Köszönöm a segítséget. Végül is ezt választottuk : [link]
6 l - es , relatíve olcsó / 38.000 / és még a kosár oldalán betekintő ablak is van . :P
Remélem beválik .

[ Szerkesztve ]

(#753) erdey_a válasza Nirvatti (#751) üzenetére


erdey_a
őstag

a lidl-ben 19.999 lesz a kicsi, 2.3 literes csütörtöktől

Vérboci

(#754) erdey_a válasza kola99 (#752) üzenetére


erdey_a
őstag

miután - a képek alapján - nincs hozzá kivehető rácsos kosár, lesznek gondjaid vele...
mondd vissza amíg lehet.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#755) Nirvatti válasza erdey_a (#753) üzenetére


Nirvatti
tag

Akkor az Aldis nyer, olcsóbb. :)
A múltkori Lidl-ös túl nagy lett volna 1-2 főre, ahová kerülni fog.

(#756) kola99 válasza erdey_a (#754) üzenetére


kola99
tag

Köszi az észrevételt , de ebben a videóban van hozzá gyárilag rács , csak nem úgy egybeépítve , mint a legtöbb típusnál . Ez még lehet könnyebben tisztítható , mint az apró rácsos sok lyukas. Kiegészítő szettet meg lehet Ali-ról rendelni 12-db.os 6-8 k. csak .
Idén augusztusi videó : [link] egy másik : [link]

[ Szerkesztve ]

(#757) Voice24 válasza kola99 (#752) üzenetére


Voice24
őstag

Ha az ár számított, ott volt alternatívának a Blitzwolf , azt nem nézted? Én is ezzel, meg az AF2-es változattal szemezgettem, amíg múlt héten nem jött be a képbe a Lidl-s akció.

(#758) kola99 válasza Voice24 (#757) üzenetére


kola99
tag

Hali , hát az ár a Philips-től indult 89k az XL . De péntek óta 55k. pár helyen .
a Blitzwolf 30k. szállítással. Úgyhogy ezek között az árak között találtam a Kyvol AF600-at 38k.-ért .
Ez idei modernebb típus , / Carbon fiber heating tube , 12 beállított menü , dupla légkavaró külön gombbal , kerámia bevonatos karcálló kosár , de főleg a Monitor ablak miatt nekünk megéri a 8.000 ft árkülönbözetet / Az előre programozhatóságról , és a könnyebb tisztíthatóságról nem beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#759) kola99 válasza Voice24 (#757) üzenetére


kola99
tag

Jah , és ami lemaradt : " A kosár nano-kerámiával van bevonva, amely tapadásmentes, PFOA-mentes, PTFE-mentes és BPA-mentes.
Termékeink FDA tanúsítvánnyal rendelkeznek, és megfeleltek az EU élelmiszerekkel való érintkezési tesztjének.
A légsütő használatakor többé nem kell aggódnia a teflon miatt. "
Én hiszek még a reklámokban is ... hátha igaz :P
Bár ha a Marha Steak-el is elbír , annyira csak nem lehet rossz : [link]

[ Szerkesztve ]

(#760) nagysz válasza kola99 (#759) üzenetére


nagysz
tag

Jól bedurrantották a marketing bullshit rakétát :D De valóban, ha a negyede igaz, már akkor is bomba vétel! :) Kíváncsian várjuk majd a beszámolót, hogy hogyan muzsikál a szénszálas csodacucc :)

(#761) Voice24 válasza kola99 (#759) üzenetére


Voice24
őstag

Legyen benne sok örömetek, várjuk a tapasztalatokat.

(#762) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok!

Most találtam rá a topikra és egyből kérdeznék is.
Kicsit visszaolvastam és elvesztem a sok említett típus között.
Asszonyt szeretném meglepni karácsonyra egy géppel de nem tudom milyen legyen.
Elsőre a Philips XXL tetszett meg csak kicsit húzós a 90k-s ár de ha azt mondjátok, hogy megéri akkor maradok ennél. 4 tagú a család így fontos lenne a minél nagyobb kapacitás, sokat sült krumplizunk és a rántott cuccok is elég gyakoriak de már unom az olajban sütéssel járó szagot/mocskot és nem utolsó sorban jó lenne egy kicsit egészségesebben táplálkozni.Előre is köszönöm a tanácsokat. :R

(#763) fant0mi válasza RazoR (#762) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha még találsz a múlt heti nagy Lidl sütőből. 25e Ft. [link]

(#764) Sanki válasza RazoR (#762) üzenetére


Sanki
addikt

Philips 20-25%-os kuponnal lentebb lehet vinni az árát, én is ilyen kuponnal vettem meg az xxl-t 68k-ért. :K

[ Szerkesztve ]

(#765) RazoR válasza Sanki (#764) üzenetére


RazoR
veterán

Ilyen kupont hol lehet szerválni?

(#766) ollie válasza RazoR (#765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Néha küld a Philips, iratkozz fel a hírlevelükre. Nekem most van kettő, hétfőig érvényesek, így ha kell, odaadom az egyiket, de még ma fel kell használnod, különben lejár.

***

(#767) Sanki válasza RazoR (#765) üzenetére


Sanki
addikt

Többnyire e-mail-ben küldenek ilyeneket, de 1-2 hely papír alapon szokta bedobni valamilyen rendelés mellé.
Általában állandóan jó náluk a THANKYOU15 kód, ez 15%.
Ezen kívül BB topikban szokták még megosztani az egyedi kódokat, vagy én már láttam facebook-os bravúros csoportban is ilyen kódokat.
Nekem most van 1 kódom, 20%-os, holnapig érvényes (ezzel 71 999 Ft lenne), ha gondolod privátban el tudom küldeni a kódot. (De azért javaslom nézz szét a fenti helyeken, hátha találsz 25-ös kupont.)

(#768) fradi81


fradi81
veterán

van 20% meg egy 30% philips kuponom ha kell, nem tudom jó-e a sütőhöz.

moto g72, Ninebot d28e

(#769) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Melyik a jobb a Lidl-s vagy az Aldis? :)

(#770) erdey_a válasza tibbike01 (#769) üzenetére


erdey_a
őstag

egyik jobb mint a másik.
azt válaszd, amelyikben van külön kivehető kosár. ha mindegyik ilyen, akkor az olcsóbbat.

Vérboci

(#771) nagysz válasza tibbike01 (#769) üzenetére


nagysz
tag

Arra figyelj, hogy mindkettő eléggé picurka. szerintem 20dkg sültkrumpli férhet bele..vagy 2db csirkecomb. sokkal több biztosan nem. Családnak már kevés... 2 főre még OK lehet.
Az Ambiano minimálisan nagyobb. persze lehet, ők másképp mérik.

(#772) RazoR


RazoR
veterán

Köszönöm mindenkinek a felajánlásokat, nagyon rendesek vagytok, de pár hét múlva tervezem a vásárlást. :R

(#773) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok!

Ilyesmi alis kiegészítőket valaki próbált már Phillips XXL-hez?
[link]

Alapvetően jópofának tűnnek.

(#774) Voice24 válasza kmisi99 (#773) üzenetére


Voice24
őstag

A kosár méretét azt te tudod a gépednél, annak alapján válaszd ki, hogy 7, 8, vagy 9"-os méretű készlet kell neked. Az 5,2 literes Silvercrest XXL-be a 8-as méret passzol.

(#775) Smiro válasza kmisi99 (#773) üzenetére


Smiro
senior tag

Elég rég óta erről regéltem például én is. Vedd, érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#776) kola99 válasza kmisi99 (#773) üzenetére


kola99
tag

Hali , én a légsütőhöz cserekosarat , az 5,3 l-es -6 l-esek hez ajánlott tartós acél anyagú ,
tapadás mentes bevonatú és /Aranyra színezett / típust rendeltem : [link]
De van 3,7 l-es gép től használható is : [link]
Szett kiegészítő pedig 17 féle kiegészítővel pl : [link] / ha már lúd.../ :P

[ Szerkesztve ]

(#777) tibbike01


tibbike01
őstag

Olajspray-t hogyan oldottátok meg? Vettetek direkt erre a célra szánt spary-t vagy valami otthoni barkács módszerrel?

(#778) Sanki válasza tibbike01 (#777) üzenetére


Sanki
addikt

Aldi/Lidl-ben mostanában mindig látok, azt hiszem mi aldiba vettük.

(#779) Voice24 válasza tibbike01 (#777) üzenetére


Voice24
őstag

Én ilyet rendeltem, de most legutóbb én is láttam Aldiban, ráadásul talán olívaolajjal feltöltve.

(#780) fradi81 válasza tibbike01 (#777) üzenetére


fradi81
veterán

Az aldisat után lehet tölteni, izomból leszedhető a teteje.

moto g72, Ninebot d28e

(#781) fant0mi válasza Voice24 (#779) üzenetére


fant0mi
addikt

Aldis olivaolajos.
De nekem egy helyre spriccenti, nem szórja szépen szét.

(#782) torma1981 válasza fant0mi (#781) üzenetére


torma1981
veterán

Majdnem az összes ami kapható olivaolaj mind egy helyre spriccel. Nem szór szépen. Akár Molini, Aldis, Lidlis. Próbáltam többet is.

(#783) torma1981 válasza Voice24 (#779) üzenetére


torma1981
veterán

Ez jól szórja? Mert akkor rendelek én is.

(#784) Ajándékok válasza torma1981 (#783) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ahogy látom, azok szórnak jól, amelyikben nagy a nyomás.
Ezt a "felpumpálható" permetezők tudják.
Kicsiben ezt találtam, itthon 1L-es van. Egyiket sem próbáltam, de ha valakinek van tapasztalata, megoszthatná.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#785) Voice24 válasza torma1981 (#783) üzenetére


Voice24
őstag

Én azt mondom, jól. Nyilván az olaj sűrűsége miatt nem fogja úgy szétporlasztani, mint mondjuk egy pumpás dezodor, de az biztos, hogy nem egy pontba spricceli.

(#786) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,
Sajnos lemaradtam a Lidl 5L-es sütőjéről, az ügyfélszolgálatukon azt mondták, az egész országban elfogyott.
Van most jobb választás itthonról a jelenleg 80$-os Blitzwolf AF1- nél amit BG-n beraktam a kosárba?
Szívesebben veszek itthonról,de ha nincs akkor megrendelem ezt,még van 20 órám az akció végéig.
Kell a nagy méret, öten vagyunk.

A kanál a gyengék villája

(#787) kola99 válasza bbmt (#786) üzenetére


kola99
tag

Többször újraindítják azt az órát tapasztalatom szerint ... / de igaz Lengyelből rendeld amíg lehet , ne Kínából /

[ Szerkesztve ]

(#788) Voice24 válasza kola99 (#787) üzenetére


Voice24
őstag

Adja magát, mert lengyel raktárból 25 ezer, Kínából 68 ezer... :)

(#789) kola99 válasza Voice24 (#788) üzenetére


kola99
tag

azért írtam , ha neadj isten Eszkalálódik a helyzet , a Lengyel-Fehérorosz határ problémák miat , ki tudja mennyi lessz később. / viszont Kínából rendelve is volt már olcsóbb régebben /

[ Szerkesztve ]

(#790) Madoc válasza bbmt (#786) üzenetére


Madoc
veterán

Délben a Martfűi lidl tele volt még sütővel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#791) bbmt válasza Madoc (#790) üzenetére


bbmt
senior tag

De a kicsivel, nem az 5L volt, nem?

A kanál a gyengék villája

(#792) bbmt


bbmt
senior tag

Sehol sem találom a Blitzwolf kosárméretét.Akinek van ilyen és vett kiegészítőt hozzá, 8" vagy 9" a helyes méret?

A kanál a gyengék villája

(#793) Madoc válasza bbmt (#791) üzenetére


Madoc
veterán

Jogos, igen a kicsi volt!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#794) Voice24 válasza kola99 (#789) üzenetére


Voice24
őstag

Jogos!

(#795) kola99 válasza bbmt (#791) üzenetére


kola99
tag

Hali , ha még 5 l-est és olcsót keresel / 21.000 ft /, nem csak a Lidl-ben van hébe-hóba... Parancsolj : [link]

a kosárméretnél jelzett 8 col vs 9 col között 2,5 cm körméret a a különbség .
Vagyis a 22.5 cm-es kör belefér az 5 literesbe is nemhogy a 6 literesbe .

[ Szerkesztve ]

(#796) bbmt válasza kola99 (#795) üzenetére


bbmt
senior tag

Köszi, a méretkülönbséget tudom :) ,(a kosárméretet nem találom)igazából gyakorlati tapasztalatra voltam/vagyok kíváncsi,hogy akinek Blitzwolf van milyet használ.

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#797) kola99 válasza bbmt (#796) üzenetére


kola99
tag

Elméletileg mivel a Blitzwolf 6 l-es /a méretei : Product Size: 30.50 x 29.50 x 35.00 cm /
mind a 8 , mid 9 -esnek bele kell férnie..azért írtam . De hátha ír , akinek gyakorlati tapasztalata is van .Eddig legtöbben 8-ast rendeltek a fórum beírások szerint./lehet azért mert anyagilag az a leg rentábilisebb / :P

(#798) Timmcsy válasza erdey_a (#770) üzenetére


Timmcsy
tag

Hello! Miert fontos a kiveheto kosar? Epp azon gondolkodtam, vajon melyik megoldas lehet a jobb? Ha a legaramlas miatt, akkor van egy eleg reszletes youtube teszt ket blitzwolf (vagyis az uj Blitzhome) keszulekrol es az alapjan semmivel sem maradt alul a kosar nelkuli, sot! Koszi!

(#799) Timmcsy válasza tibbike01 (#769) üzenetére


Timmcsy
tag

Nekem a 2.5 literes Delimanoba kenyelmesen elfert fel kilo krumpli es meg 4-5 csirkemell csik a tetejere! Gyorsan es finomra keszult igy el.
De ahogy mar irtak, ket fore eleg csak ez a 2.5 liter, a fole kell a nagyobb!
Azota valtottunk az 5.2 literes Lidlosre, ami nemreg volt kaphato, meg vagyunk vele elegedve. Aldissal nincs tapasztom.
En azt mondom, mindig nezni kell a kosar meretet, nem szabad csak a megadott literszamra hagyatkozni, mert vannak, akik elszallnak a szamolassal, 7-8 literesnek irjak a gepet, mikozben ugyanakkora a kosara, mint a Lidlos 5.2 literesnek! (Raadasul a Lidl realisan adja meg, mert a max jelzesig szamolja, masnal kimaxolva sem jon ki a matek...)

(#800) tibbike01 válasza Timmcsy (#799) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi kicsit eltántorodtam a Lidls géptől mondván, hogy kicsi lesz nekünk, pedig 2en vagyunk, de lassan jön a baba. :)

Most a Xiaomi Mi Smart Air Fryer-t néztem ki. Jól is néz ki, jó tulajdonságai vannak, 1500W-os, és pont jó, 3.5l kosárméret. Ettől nagyobb sem szeretnék, mert nincs túl nagy konyhánk.

Van valakinek ezzel a géppel tapasztalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.