Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) xabolcs válasza eFeMeR74 (#4481) üzenetére


xabolcs
őstag

Turlemesen probalj a fastboot-ba belepni!
Addig nyomd a le+bekapcs gombokat, amig be nem jon Mitu!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#4502) Csatravi


Csatravi
senior tag

Üdvözletem !
Érdeklődnék, hogy az Eustock-ról vásárolt Redmi 3S Prime telefonnak ki az itthoni szervize ? Az oldalukon az szerepel, hogy magyarországi szervizes.

(#4503) sphe válasza Csatravi (#4502) üzenetére


sphe
senior tag

Wayteq

(#4504) Tybor66


Tybor66
tag

Most látom, hogy a xiaomishop-nál kicsit megcsúszott a Redmi 3s ára. 39900-ról 46900-ra! :Y

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#4505) Csatravi válasza sphe (#4503) üzenetére


Csatravi
senior tag

Köszönöm !

(#4506) fteebee válasza Tybor66 (#4504) üzenetére


fteebee
csendes tag

Hiába drága, ha nem szállítanak...

(#4507) Psanyi42 válasza Tybor66 (#4504) üzenetére


Psanyi42
tag

Most már nekem sem kérdés, hogy a 3/32-t veszem :D

(#4508) zebede


zebede
őstag

Gondoltam frissítem már a softvert, mert már egy hónapja nem csináltam, de valamiért nem engedi.
"Nincs elérhető frissítés"-t ír, 6.10.20-ra.

Van valami trükk? :F

Eustockos, béhuszas Redmi 3S.

[ Szerkesztve ]

(#4509) eFeMeR74 válasza xabolcs (#4501) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Köszi. Közben sikerült mind a három gomb egyszerre való nyomásával a twrp lépni és ott a törlés(wipe) és supersu telepítése után felállt a rendszer. Igaz mindent újra kellett raknom, de nem gond. Most még azt nem tudom, hogy a felajánlott frissítés után elszáll-e a root és a twrp? jelenleg 0 6.11.03 van fent

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4510) sz.j válasza zebede (#4508) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nincs trükk, legalábbis nálam nem kellett trükközni.
Eredetileg nálam is 6.10.20 volt fent amit a "Rendszerfrissítésre" kattintva 6.11.3-ra frissített kb 1,5 hete, azóta nem frissítettem.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4511) Nashville válasza eFeMeR74 (#4509) üzenetére


Nashville
tag

Igen elszáll, így jártam én is az előző frissítésnél. Parancssorból gyorsan vissza lehet rakni.

(#4512) lócitrom válasza xabolcs (#4475) üzenetére


lócitrom
őstag

szerencsére semmi gond. viszont kísérletezem és kellene pár változó értéke. megnéznéd ezeket NV Browser-rel?:

00441
00946
01877
02954
06828
06829

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4513) eFeMeR74 válasza Nashville (#4511) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Köszi. Sejtettem :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4514) zebede válasza sz.j (#4510) üzenetére


zebede
őstag

Most komolyan, ha csak ennyi lenne, gondolod itt kérdezősködnék?

(#4515) szanozs


szanozs
aktív tag

Miért különbözik a két telefon hangszórója egymástól? Most raktam fel a kijelző védő fóliát egy arany színűre és egy fekete-szürkére és akkor tűnt fel az eltérés. A neten találtam ezt a képet, ezen is látszik. Érdekes, mi lehet az oka?

(#4516) eFeMeR74 válasza zebede (#4514) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nézd meg a biztonsági app- optimalizáló futtatása után nem-e ajánlja fel a frissítés lehetőségét (bizt. kockázat) Valamint a Frissítés app (Eszközök) beállításainál mi van beállítva?

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4517) vipviform válasza sz.j (#4487) üzenetére


vipviform
senior tag

A Kedvencek közül érintsd meg a kiválasztott nevet, majd ha megnyílik érintsd meg a számát. Nálam megy. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4518) kis-attila


kis-attila
tag

Sziasztok!
Mi is egy ilyen telefon mellett döntöttünk, remélem nem bánjuk meg. Héten még ide is ér.
Pár kérdésem lenne:
Érdemes frissítéssel kezdeni a telefon belakását,van valami bajuk a mostani ROM-oknak?
Formázni szokták még az akkumulátorokat? ( tudom,elvileg nem de érdemes vagy ne szórakozzak vele. )
Tokra van tippetek? Ez az Ipaky szilikon nekem elég véznának tűnik. Valami olyan flip ami a kijelzőt is védi?

Előre is köszi a válaszokat!

(#4519) sz.j válasza zebede (#4514) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem akarlak cukkolni, de nálam csak "ennyi", de remélem lesz valaki aki tudja a megoldást a problémádra. :K

@ vipviform
Köszi az infót, de zebede fórumtárs segítségével már megoldódott

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4520) vipviform válasza sz.j (#4491) üzenetére


vipviform
senior tag

Célszerű telóváltásnál mindenképpen előtte menteni a névjegyzéket, vagy SD kártyára vagy valamilyen felhőbe. Én mindig a MICLOUD-ot használom elsődlegesen, még min. még két helyre elteszem, mert egyszer már megszívtam és kézzel kellett beírni kb. 800 számot.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4521) vipviform válasza IG55 (#4498) üzenetére


vipviform
senior tag

A XIAOMI is így kezdte, és látod, hogy hol tart már... :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4522) vipviform válasza Csatravi (#4502) üzenetére


vipviform
senior tag

Rajta van a gari papíron... :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4523) vipviform válasza zebede (#4508) üzenetére


vipviform
senior tag

Hol vetted a telót?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4524) vipviform válasza szanozs (#4515) üzenetére


vipviform
senior tag

Szerintem csak a képeken, valamit rosszul tettek fel.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4526) vipviform válasza sz.j (#4519) üzenetére


vipviform
senior tag

Szívesen... :) :) :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4527) vipviform


vipviform
senior tag

Telekomos mobilnetem van. Sokszor kevésnek tartom a sebességét. Nektek mi a tapasztalatotok? /Budapest- Diód vonalon tapasztaltam/

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4528) rafanadal válasza Tybor66 (#4504) üzenetére


rafanadal
csendes tag

Akkor még jó, hogy tegnap lerendeltem. :C

(#4529) Tybor66 válasza rafanadal (#4528) üzenetére


Tybor66
tag

Kérdés, hogy mi lesz a korábbi rendelésekkel? Remélem az akkori áron adják majd, én is 16.-án rendeltem.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#4530) vipviform válasza rafanadal (#4528) üzenetére


vipviform
senior tag

Grat, de a prime jobb lett volna...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4531) Tybor66 válasza vipviform (#4530) üzenetére


Tybor66
tag

Elképzelhető, de ne hagyjuk figyelmen kívül a kb. 17000 Ft. árkülönbözetet sem.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#4532) rafanadal válasza Tybor66 (#4529) üzenetére


rafanadal
csendes tag

Átutalással fizettem, szóval ajánlom nekik, hogy azon az áron legyen.

Amikre én használom bőven elég lesz ez is. Egy 512MB Ram-os wp-vel elvagyok még most is.

[ Szerkesztve ]

(#4533) Tybor66 válasza rafanadal (#4532) üzenetére


Tybor66
tag

Ugyan így jártam el én is. :)

(#4534) vipviform: így igaz, úgy is jönnek a tech. fejlesztések. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#4534) vipviform válasza Tybor66 (#4531) üzenetére


vipviform
senior tag

Szerintem nem naponta cserélünk telót, inkább egy kicsit tovább kell spórolni... :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4535) lócitrom válasza szanozs (#4515) üzenetére


lócitrom
őstag

az nem a hangszóró. ez a legfőbb oka. az ott balra az érzékelő ablaka. pontosan nem tudom mért nincs színre festve, de ha jól sejtem akadályozná a pontos érzékelést egy réteg festék. kevesebb fényt/távolságot/ki tudja még mit érzékelne. fekete előlapon meg eleve nem látszik, mert maga az érzékelő is fekete burkolatban van. ha jól megvilágítod csak akkor veszed észre, hogy ott csücsül a sötétben.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4536) KMT


KMT
addikt

Csak nekem játssza azt, hogy a "ne zavarjanak" ütemezésénél az "egyszer" az valójában minden nap, a minden nap az hétköznap, a hétköznap pedig a kiválasztott napok? :D Igazi "egyszer" beállítás mintha nem is lenne. :DDD

(#4537) zebede válasza eFeMeR74 (#4516) üzenetére


zebede
őstag

A biztonsági app-optimalizáló futtatása után fel ajánlja három frissítés lehetőségét, de amikor rányomok át dob a frissítés oldalra, ahol megint nem talál frissítést.

"Valamint a Frissítés app (Eszközök) beállításainál mi van beállítva?"

Ezt pontosan hol találom?

Valamit, valahol, valószínűleg valamilyen engedélyt kikapcsolhattam, de az istennek nem találom, hogy mit... :W

[ Szerkesztve ]

(#4538) szanozs válasza lócitrom (#4535) üzenetére


szanozs
aktív tag

És valóban. Csak hirtelen olyan furcsa volt, miért van a kijelzőn ekkora kivágás.

(#4539) eFeMeR74 válasza zebede (#4537) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Az a oldal ahová dob ott jobb oldalt fent 3 pötty (vagy hamburger :) ) Beállítások, de van egy olyan funkció is hogy a "Legújabb verzió újratelepítése". Ha ráklikkelsz nem kezdi el letölteni a legújabb ROMot?
A beállításokban engedélyezd a wifit. Remélem a biztonsági appban engedélyezve van a letöltés wifin keresztűl?

Esetleg nézd meg a biztonság app-adatforgalom-korlátozás-Alkalmazások- Frissítés adatnál zöld pipa van?

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4540) zebede válasza eFeMeR74 (#4539) üzenetére


zebede
őstag

"Legújabb verzió újratelepítése". Ha ráklikkelsz nem kezdi el letölteni a legújabb ROMot?"

Kiírja hogy adatok lekérése, de nem történik semmi, nem indul a folyamatjelző.

"A beállításokban engedélyezd a wifit."

Természetesen be van kapcsolva a wifi.

"Remélem a biztonsági appban engedélyezve van a letöltés wifin keresztűl?"

Ezt pontosan hol kell megnézni?
Agyamra megy a kva miui. :B

"Esetleg nézd meg a biztonság app-adatforgalom-korlátozás-Alkalmazások- Frissítés adatnál zöld pipa van?"

Igen zöld pipa van mellette.

[ Szerkesztve ]

(#4541) IG55 válasza vipviform (#4521) üzenetére


IG55
senior tag

Biztosan volt pár gyermekbetegsége az elején. Ami azt illeti, most is van pár furcsasága. Pl nincs 5 ghz-es wifi? A szintén Xiaomi Piston 3 fülhallgató hibásan működik Miui 8 alatt?

(#4542) trebrona válasza zebede (#4540) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha ennyire nem akarja az igazságot, töltsd le, majd tallózd be és telepítsd manuálisan!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4543) vipviform válasza zebede (#4540) üzenetére


vipviform
senior tag

Valamit nagyon benéztél szerintem. A MIUI jól működik, ha jó helyről vetted és nem mókoltad túl. Nagyon régóta MIUI-t használok, és még "idegen" telókra is ezt tettem fel. Szeretnék segíteni, ha megírod, hogy honnan és milyen ROM-mal vetted.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4545) trebrona válasza vipviform (#4544) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Használd a szerkesztés gombot is, köszi!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4546) zebede válasza trebrona (#4542) üzenetére


zebede
őstag

Adnál egy pontos linket a letöltéshez?
Elég az utolsó frissítést telepítenem, vagy sorban az összeset kell?

(#4547) trebrona válasza zebede (#4546) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Link az összefoglalóban, elég az utolsót.

[link] :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4549) zebede válasza trebrona (#4547) üzenetére


zebede
őstag

:R
És stable vagy developer kell nekem, mókolás mentes, eustockos telefonhoz?

(#4550) trebrona válasza zebede (#4549) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Global beta = Global developer

Letöltöd, bemásolod belső tárhelyre, frissítés alkalmazást elindítod => jobbra fent három pont => Rom telepítés kiválasztása => betallózod

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.