Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) wwenigma válasza Sirandrish (#1450) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amazon UK van. :) Egyebkent beszelj ceggel hogy szerezzék be, nem keves penzt hagynal ott akarkinel....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1452) Sirandrish válasza wwenigma (#1451) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát olyan 7kilót...és éppen ezért nem mindegy hogy mi hogy merre meddig :)
Nekem ez rengeteg pénz :B
Mindegy..a gépemet már eladtam, hétvégén jönnek érte. Pénteken megrendelem a gépet akármi lesz.
Ha nem lesz 3900x vagy 3700x normális áron, akkor 2600al, aztán majd cserélem ha normalizálódik a téma.
Kicsit bukok rajta, de már azt se bánom.. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1453) Alpi. válasza Sirandrish (#1449) üzenetére


Alpi.
addikt

Már én is nagyon várom a procit !
Megtetszett G.skill Amd-re hajtogatott 3600c14-es profilja. Gyanítom xmp-ként nem gyenge felára lehet ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#1454) Sirandrish válasza Alpi. (#1453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó lenne ezekhez is érteni, de nekem ez totál kínai.
De majd egyszer ezeket is megtanulom és 28ghz-re rángatok mindent :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1455) wwenigma válasza Sirandrish (#1452) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

115e már alzánál a 3700x , juli 20án szallitananak...nagyon gondolkodom rajta de nem tudom vajon mennyire fog mozdulni az ara es merre. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1456) Sirandrish válasza wwenigma (#1455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tudom, de fentebb leírtam miért nem jó nekem az Alza :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1457) Timer válasza wwenigma (#1455) üzenetére


Timer
veterán

És a 3600 is felment 70-re, mire rányomtam volna a vásárlásra. Csak 1500 forint, de átlépte az ingerküszöböm! ;)

(#1458) fudi2002 válasza wwenigma (#1455) üzenetére


fudi2002
veterán

Én előrendeltem a 3900x-et. Ha lejjebb mennek az árak, akkor max lemondom a rendelést. Utánvéttel fizetek.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1459) KAMELOT válasza Sirandrish (#1450) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha jót akarsz akkor a giga kártyát hadd ki. Sajnos a hűtéssel gondok vannak.
Ha írsz nekik meg tudják szerezni. Kérdezz rá.

Timer: 5€-val felment az ár..... Bexarok :D

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1460) Timer válasza KAMELOT (#1459) üzenetére


Timer
veterán

Már megnyugodtam, mert megtaláltam, hogy két éve 78 ezerért vettem az R5 1600X-et is... :) Így már deal! ;) Csak sajnos elkezdte piszkálni a csőröm 86-ért a 3600X. Ha meg már az, akkor ott 115-ért a 3700X.

....hmmm.....ooooommmmmm......hmmm.....oooooooommmmmmm....'szomért nem rendeltem délutáááááán.....oooommmmm......

[ Szerkesztve ]

(#1461) Sirandrish válasza KAMELOT (#1459) üzenetére


Sirandrish
legenda

2080 topikba mindenki dicsérte akinek van. Sőt a ventust is ami csak 2 ventis... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1462) FaTHI válasza Sirandrish (#1461) üzenetére


FaTHI
őstag

Gigabol 2080ti bol az aurusra panaszkodnak, a gaming es a windforce egesz jo lett.

(#1463) Sirandrish válasza FaTHI (#1462) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így olvastam. Sőt..a gaminget jobbanak mondják a WF-nél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1464) Kroni1 válasza Raymond (#1238) üzenetére


Kroni1
veterán

Tényleg siralmas notebook fronton az AMD felhozatal, de sajnos szerintem erre nem sok esély van (itthon legalábbis), hogy komolyabbat változzon.

Ismerősöm dolgozott a piros áruházláncban, mesélt érdekes dolgokat, amiket nem nagyon akartam elhinni elsőre a hazai piac jelentéktelensége miatt: intel által fizetett céges csapatépítők meg a részlegvezetőknek külföldi nyaralások a jó kapcsolat ápolásáért, vagy úgy is fogalmazhatunk hogy az intel rendszerű noteszgépek felülreprezentálásáért cserébe.. Így azért akármilyen jó is lehetnek az az AMD-s laptopok, komoly hátrányból fog indulni a cég mindig is.

Emlékszem egyszer a mosógépeknél álltunk egy darabig, hiába jöttek direkt LG-t venni a tudatos vásárlók, az odavezényelt eladó mindenáron samsungot akart rájuk sózni, hiába nem volt akkor még rájuk annyi garancia mint az LG-kre.. Akkor kezdtem el nagyon kínosan érezni magam, amikor már olyanokat vetett be, hogy 10 LG-ből 6-ot visszahoznak 1-2 éven belül, mert annyira rosszak. Az ilyen dolgok túlmennek szerintem a határon. Bár a feleségem orvoslátogatóként dolgozik, szomorú, de mesélt cifrábbakat is, sajnos így működik a világ..

(#1465) carl18


carl18
addikt

Alzán az oldal szerint a Zen 3600-ból 114 kelt el náluk csak a héten. Azért az elég durva szerintem 3 nap alatt, ha valóban jól irja akkor a zen elég szépen hódit a piacon. Nem csoda az intel ennyire szivárogtattja a hireket :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1466) Kaci84 válasza Timer (#1460) üzenetére


Kaci84
őstag

Hát igen ilyen ez. Viszont a gond az, hogy az első szériások ára padlón, közbe meg nem annyival erősebbek az újak. Közbe a játékok elkezdték használgatni a 6 magot néha a 7-8ba is belekóstolnak így annyira nem avulnak még. Ryzen 1700 1080-ig biztosan, kompomissumal, vagy 1440P-ben 1080Ti, 2080-ra is elég. Most újra néztem én is a méréseim mit tudott 2080Ti-vel produkálni és nem hajtja ki, oké de ahhoz képest, hogy 35-ért tudnám eladni..

[ Szerkesztve ]

(#1467) joysefke válasza carl18 (#1465) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A Mindfactorinál elkelt eddig 3700db RyZEN 3K, ebből 760db R5 3600

Egyébként nem szivárogtat semmit, az a fólia fake.

[ Szerkesztve ]

(#1468) hobizoli válasza Kroni1 (#1464) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az ilyenkert lazan eveket kene kiszorni meg szazmillas buntiket, aztan nem merne csinalni senki
mert barmikor felvehetik a beszelgetest egy mobillal, aztan hitelrontasert olyan buntit raqrnak, hogy elete vegeig fizetheti
es nem fogja a kis segget abbol kimenteni senki

amelyik ceg nem tud a piacrol megelni onerobol a termekeivel, csak igy, az pusztuljon

:U

több drón kell ;P

(#1469) carl18 válasza joysefke (#1467) üzenetére


carl18
addikt

Azért az durva a 9900K milyen régóta van már piacon. És az alatt 5680 eladási száma ezen az oldalon. 7. óta van piacon és már is 1570 eladótt darab van. Ilyen tempóban 1 hónap alatt lekörözi az intelt.

Amúgy nincs valami pontos sztatisztika melyik processzorból menyit adtak el össz-vissz? Igy számra pontosan?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1470) joysefke válasza carl18 (#1469) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

9900K-ból 8000db fölött adtak el. A terméknél látod az oldalukon, illetve pár havonta közlik az egymáshoz viszonyított arányokat..

[ Szerkesztve ]

(#1471) carl18 válasza joysefke (#1470) üzenetére


carl18
addikt

Akkor a Zen 2 eladási eredményei elég jók. Csak 3 napja van piacon, pár hét/hónap múlva elég szépen szerzi majd a piaci részesedést.
Erre az is rájátszik szerintem nem csak új konfigot épitők váltanak 3000 szériára. Azok is akik az első szériát vették, zen 1600 például.

Minden esetre kell is ez nekik,mert különben ha az intel kidob egyszer valami titkos fegyvert akkor valahogy tudniuk kell rá válaszolni. a fejlesztéshez meg pénz kell/profit! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1472) KAMELOT válasza carl18 (#1469) üzenetére


KAMELOT
titán

Fogyasztók zöme erre várt olcsó cpu-ra.
210€...6/12 cpu
350€...8/16 cpu
Sokan kemény progikra használják a gépet, így olcsón összeraknak erős gépet. 6/12 bőven elég a játékokra főleg, hogy 1080/1440p játszik a többség.
Olyan mint én a pc társadalom 2-5% teszi ki.
1471: soknak pedig elég régi gépe van, így azok teljesen újat épitenek.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1473) Chaser válasza carl18 (#1469) üzenetére


Chaser
titán

tudtommal nincs, az említett oldal pedig ha jól rémlik, csak "pőre" cpu eladásokat mutat, konfigban kért cpu-k nincsenek benne, és kész konfigokat arra sokkal többen vesznek mint itt - legalábbis erősen ez rémlik egy kommentből, szóval szentírásnak nem kell tekinteni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1474) warcat


warcat
veterán

Amazon.de-n 543.99€ az AMD Ryzen 9 3900x, végül is korrekt ár kezdésnek, sajnos mi erre kapunk egy 1.07x szorzót szóval felejtős.Persze a szállítást jelenleg 2hét-1 hónap körül tippelik :)

EA: It's in the crate!

(#1475) Maelephant válasza Sirandrish (#1450) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szia! Nekem Gigabyte Gaming OC white 2080-asom van és rohadt hangosnak találom. Nem hibás a hangja, nem az indulás/megállási kerregést produkálja, egyszerűen hangos. Az írott tesztek megfelelőnek, elég halknak minősítették. Már sajnálom, hogy nem az MSI vagy az ASUS vmelyik drágább modelljét választottam (aztán persze lehet, hogy azt is hangosnak találnám). Ja: a nyitott oldalú háznál két lábról mikrofonnal megmérik, milyen hangos tesztek - tapasztalatom szerint - köszönőviszonyban nincsenek a valósággal. Azokon kb. halk surrogás hallatszik, a valóságban hangszigetelt házból gyengébb hajszárítózaj erejű a hang...

[ Szerkesztve ]

(#1476) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1431) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen? nah arra kiv leszek ha nem fake news... :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1477) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

RyZEN 3900X/3700X Workstation performance:

https://techgage.com/article/amd-ryzen-7-3700x-ryzen-9-3900x-workstation-performance/

Néhol ezért nemi erőszakra hivatkozva lecsuknak...

(#1478) Dr. Akula válasza Kroni1 (#1464) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"intel által fizetett céges csapatépítők meg a részlegvezetőknek külföldi nyaralások a jó kapcsolat ápolásáért, vagy úgy is fogalmazhatunk hogy az intel rendszerű noteszgépek felülreprezentálásáért cserébe.."

Ez nem Intel only, itt így megy ez, mondhatni alapfelállás. Minden komolyabb hardvergyártó cég elvisz nyaralni (persze konferenciaként elkönyvelve, de hát Thaiföldnél közelebb nem is lehet több napig konferenciázgatni, ugye...), jön az ajándék hardver karácsonykor (reméljük jövőre is kiemelten foglalkozol a termékeinkkel...), vagy fizetni az 1%-ot a tezkós / akármilyen beszerzőnek aki alá X db áruház tartozik, és ha nem tejelsz, kilistáznak onnan. Itt a Balkánon ez az alapértelmezett. De legalább ez nem közpénzből megy, mint a Kossuth téren.

(#1479) KAMELOT válasza joysefke (#1477) üzenetére


KAMELOT
titán

Pontosan ezt írtam... Progikban nagyon jól szerepelnek ezek a procik.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1480) turbokappa válasza wwenigma (#1455) üzenetére


turbokappa
senior tag

Ne habozz! A 2600 már el van avulva.

[ Szerkesztve ]

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#1481) snecy20 válasza turbokappa (#1480) üzenetére


snecy20
veterán

Ki avultatta el? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1482) turbokappa válasza snecy20 (#1481) üzenetére


turbokappa
senior tag

😉😇

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#1483) capulet75 válasza Sirandrish (#1450) üzenetére


capulet75
addikt

Rakasd össze a gépet, procit meg rendelj máshonnan. Annyira nem nagy varázslat.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1484) M@cika válasza szabolcs1975 (#1443) üzenetére


M@cika
őstag

Ez nem kérdés, csak az emberek egy része idióta és megveszi a túlárazott, sebezhetőségekkel megáldott cuccot is mert az Intel. Ez van. Mi meg Ryzent veszünk és mindenki boldog.

Nasit a kis fehér medvének!

(#1485) Kanczy válasza turbokappa (#1480) üzenetére


Kanczy
veterán

1 hónapja vettem 2600-at, mitől elavult? :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1486) AxBattler


AxBattler
félisten

No, már Oliverda is dicséri, akkor olyan rossz nem lehet... :DDD

Több helyen is kaphatóak már a 3. generációs APU-k.
Teszt várható azokról is, vagy vártok még kicsit az IGP driver-ekre?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1487) Whysperer válasza AxBattler (#1486) üzenetére


Whysperer
addikt

"A chipgyártó rövidtávú jövője sem tűnik fényesnek, egyes kiszivárgott tervek szerint ugyanis még legalább két évig maradhatnak 14 nanométeren az Intel asztali processzorai." ?? Ez érdekes hír!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#1488) reelc válasza turbokappa (#1480) üzenetére


reelc
veterán

Van akinek elavult, másnak szinte megfizethetetlen csúcstechnológia.

(#1489) Mr.Csizmás válasza Whysperer (#1487) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megmagyarázná, hogy 8 mag felett miért nem lesz igp, kell a hely a wafflen összezsúfolni a magokat. 10nm meg majd a 11gen lesz talán. ( :F )

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1490) Chaser válasza turbokappa (#1480) üzenetére


Chaser
titán

Igy van, elavult, add el, de ertelmes aron am! En megveszem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1491) snecy20 válasza Mr.Csizmás (#1489) üzenetére


snecy20
veterán

Ezt én sem teljesen értem, abszolút a jó ha van kategória az IGP... Főleg ha valaki dVGA nélkül van.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1492) Mr.Csizmás válasza snecy20 (#1491) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze hogy jó, csak nem férne oda a 9-10. mag mellé már rendesen. (vagy borulna a TDP határ) - ezt vontam le abból, amit szivárogtattak az elvtársak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1493) smc válasza AxBattler (#1486) üzenetére


smc
addikt

Mr. Disszipáció. :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1494) turbokappa válasza Kanczy (#1485) üzenetére


turbokappa
senior tag

Most jelent meg a 3xxx ryzen! Új fícsőr stb, erősebb ipc.

[ Szerkesztve ]

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#1495) turbokappa válasza Chaser (#1490) üzenetére


turbokappa
senior tag

Mit engedek a feléből? Pl fizessek hogy elvigyék.😄

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#1496) Chaser válasza turbokappa (#1495) üzenetére


Chaser
titán

:K elavult már, netezős gépbe még ippen' jó lesz ( : , kidobni azért kár, bolti ár felének negyedét azért még éri ;] kb...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1497) wwenigma válasza turbokappa (#1494) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem unalmas trollkodni itt?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1498) KAMELOT


KAMELOT
titán

Tessék vásárolni ezeket a rájzeneket. Kíváncsi vagyok személyes tesztekre. Ezek az oldal tesztek össze vissza vannak.
Legjobb volt... Tegnap találtam tesztet 7820x konfig és 2xxx vga. Aszondja Bf4@4k...40fps...2080-al.
Nekem 2070 van és 90-120fps. Akkor ki a trágya méri ezeket?!?!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1499) Ribi válasza KAMELOT (#1498) üzenetére


Ribi
nagyúr

Réj trészing?
Azzal már nehezen lesz 120fps-ed 4k-ban :D
Illetve ezen teszt alapján valszeg mások voltak a beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#1500) Timer


Timer
veterán

Na, behúztam egy 3600-ost egy Asus B450 deszkával. Nagyon gondolkodtam a 3700X-en, de végül a különbséget inkább egy Seasonic tápra költöttem. Az előző Corsair már 8 éves volt, nem bízom rá inkább az új konfigot. Most már csak abban bízom, hogy valami csoda folytán a B450 berhelés nélkül is elindul a processzorral, ha nem, a jó öreg 1700X még tesz nekem egy szívességet az eladás előtt. Alzáról vettem, szerintem ezen a héten már nem ér ki, de mindegy is, most már kívárom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.