Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) fudi2002 válasza Sirandrish (#1650) üzenetére


fudi2002
veterán

Amúgy nagyon jó hűtők, eszembe sem jutna mást venni levegő téren. Drága, drága, de 1x kell megyvenni. 2010ben vettem 22eért :) Jól választottál.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1652) M@cika válasza Sirandrish (#1649) üzenetére


M@cika
őstag

Jah, i5-6500 az bizony nagyon gyengécske, az van a munkahelyi gépemben szóval ismerem. Csak egy aprócska adalék hozzá: Ismerősnek raktam össze nemrég AMD 2200G-vel gépet (dgpu nélkül) és egy filmet FELE idő alatt Handbrake-elt le, mint az Inteles masinka. :-)

Kipróbáltam, Alzán 280k lenne egy teljes gép r5-3600 alapokon (az én elképzeléseim szerint nagyjából)
Nem semmi 3600-as proci Iponban 90k, alzán meg 70k …...

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#1653) Sirandrish válasza fudi2002 (#1651) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd meglátom milyen lesz...nekem ez lesz az első :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1654) opr


opr
veterán

Azta, gyerekek, nezte valaki az amcsi amazonos cpu eladas toplistat?
Top 10-bol 8 AMD. :Y
De nem is ez a legsokkolobb informacio, hanem az, hogy az elso helyen az "AMD Ryzen 7 3700X" van, $876.45 + $4.99 shipping aron! Hat ki az a barom, aki ezert ennyit ad?! Plane, hogy vannak annyian, hogy az elso helyre repitse a procit? Vagy ez valami eliras?
Csak mert igy hirtelen mashol rakeresve, mar lehet kapni es eleg realis arakon (kb a feleert, mint az amazonos listaban az ar).

Amugy, itt van ugyanez a toplista Angliaban, realisabb, mint az amcsi, bar az aranyok hasonloak.

Nemet toplistat is be akartam rakni, de ez az angol google valamiert nagyon nem akarja kidobni a talaltot, nemetul meg azt se tudom, hogy/mire kene keresni. Ha valakinek keznel van, dobja be legyszives!

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1655) Sirandrish válasza M@cika (#1652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Iponnál is 72-ről indult, de aztán gondolom az a beszállító aki annyiért vitte az nem tudott többet szállítani.
A 3700x is volt már náluk 150, 125, 119, és 120 is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1656) Sirandrish válasza opr (#1654) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuti hogy elírás...abból a pénzből még idehaza is 2-t veszek, meg még marad alaplapra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1657) opr válasza Sirandrish (#1656) üzenetére


opr
veterán

Sose lehet tudni, megjelenes korul minden hype-olt hw-nel val jopar hulye, aki hajlando ket-haromszoros aron is vasarolni, csak hamarabb megkapja. Lehet itt is ez volt, bar az en elmeletem is inkabb az, hogy volt egy keszlet, azt elkapkodtak, a maradekot meg aranyaron aruljak, de mivel csak az van, azt az arat irja ki az amazon.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1658) Sirandrish válasza opr (#1657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én elképzelhetetlennek tartom hogy annyit bárki kiadott volna érte, hacsak nem a világ legeslegelső darabja :D
Majd 2szer annyi mint a 9900K :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1659) devast válasza Sirandrish (#1658) üzenetére


devast
addikt

Most ezt úgy mondod, mintha az emberek nagy része racionális döntés alapján választana... hint: nem.

(#1660) M@cika válasza Sirandrish (#1655) üzenetére


M@cika
őstag

Szerencsére nem kell sehová sietnem, most úgy látom majd januárban elég, ha megnézem hogy állnak az árak és mikorra igérik a 4500G-t (vagy bárhogy is hívják majd) (igazából azt kellene nekem megvárni, 6/12, Navi GPU inside)

Nasit a kis fehér medvének!

(#1661) opr válasza Sirandrish (#1658) üzenetére


opr
veterán

Az emberi hulyeseget alabecsulni kezdo hiba. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1662) Sirandrish válasza opr (#1661) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mondjuk lehet :DDD

M@cika Hát ha ráér, akkor most semmiképp sem szabad procit venni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1663) Sirandrish válasza devast (#1659) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó...én is úgy voltam vele hogy nem akarok várni...ez nekem is megért volna mittomén +10K-t, de hogy egy termék árának 250%át kifizessen, ezt még az amcsikból sem nézem ki. Aztán lehet tévedek, és Joe Smith örül magának a 300K-s 3700x-el :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1664) wsanyi válasza opr (#1654) üzenetére


wsanyi
aktív tag

UK

Német

USA

Ez azért van amúgy, mert hirtelen a nagy kereslet után feljebb vitték az árakat, de ettől még adott, megfigyelt időintervallumon belül abból adták el a legtöbbet. Mivel a 3800X olcsóbban van, azt fogják venni helyette így, és ha az is drága lesz, akkor meg átmennek intel oldalra, vagy 3900X-re, vagy 3600/X-re, ilyen egyszerű. ;) Ezt azért merem leírni, mert folyamatosan figyeltem az árakat, és nem ennyiért volt fent, hanem a rendes 329 USD áron.

Egyébként érdemes megnézni az első 15-öt, 20-at is, sőt, akár végig is. Érdekes, országonként milyen eltérések vannak. Van, ahol a 3400G is hasít, USA-ban pl. nem annyira. Pedig a 3400G már alapból beéri a GT 1030-at, tuningolva az IGP-t pedig valószínűleg le is hagyja azt. Szóval 1080p low settingsre, vagy kisebb felbontáson max-ra teljesen jó. 720p/768p/1280*1024 ultrán elvileg mindent visz 60 FPS-sel. Az azért meg már durva... És ez már forrasztott, és a 95W TDP-s gyári hűtőt adják hozzá (wrait spire), amivel gyárilag is lehet tuningolni. Szerintem ezt is fogják vinni budge-be, mint a cukrot. Kisebb felbontásra elég a 2x4 GB RAm, nagyobbra már inkább 2x8 GB. És ma már a 3200-as RAM-ok egyáltalán nem nagyon drágák, de akár még kicsit gyorsabbal is érdemes lehet próbálkozni, vagy OC-vel. Úgy szép eredményeket tud a kis APU. És ez még csak 12 nm-re való átállás. Mi lesz így később a 7 nm-es APU-val? És az mit fog kapni, mekkora lesz? Jó lenne már tudni róla vmit, de először notebook-ba jön majd november környékén elvileg, és csak jövőre jön asztali vonalra. A Brand gyártóknak nem is lesz szüksége GPUra, főleg nem a low profile-os házakban, nem kell beépíteni egy 1030-at, 1050 pedig már nem olcsó, már ha van belőle low profileos (nem tudom, de elképzelhető).

[ Szerkesztve ]

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1665) M@cika válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


M@cika
őstag

Nem is veszek, nekem jelenleg teljesen elég az R5-1600. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#1666) warcat válasza opr (#1654) üzenetére


warcat
veterán

Ez csak az amazon rendszeréből adódó dolog, amikor elfogy egy amazon által árult termék, akkor a marketplace részlegen áruló maszekok ajánlata ugrik be az ár helyére.

MSRP vagy aközeli áron jutott fel a csúcsra az eladott darabszámmal, de perpill nincs több raktáron.

EA: It's in the crate!

(#1667) wsanyi válasza opr (#1654) üzenetére


wsanyi
aktív tag

Állandó a változás.

Nem rég még ez volt a felállás (AMAZON UK):

Most meg ez:

[ Szerkesztve ]

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1668) opr válasza wsanyi (#1667) üzenetére


opr
veterán

Igen, amikor linkeltem, meg az elso kep volt. :K

De akkor is durva, soha nem hittem volna, hogy fogok ilyen toplistat latni, hogy a top10-bol minimum 8 AMD, es ez raadasul nem valami marginalis piacon, valami random veletlennek koszonhetoen, hanem globalisan. Nagyon durva.
Vajon ha lett volna ilyen toplista az a64 idejen, akkor is hasonlot lattunk volna? Valahogy ketlem, a p4 marketingje nagyon jo volt.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1669) Jadro válasza dabadab (#1631) üzenetére


Jadro
veterán

A könnyebb csatlakoztatni résszel nem feltétlenül értek egyet. Egyiknél csavarozni kell, a másiknál meg két kábelt odavezetni/elrejteni. Megvan mindkét verziónak az előnye és a hátránya is. Lányom gépébe most pont azért vettem M.2-est (SATA), hogy ne kelljen kábelezni. Majd ha kell még neki HDD adattárolásra, elég lesz akkor kábelezni addig a moduláris táp ezen kábelét ki is hagyhatom a gépből. Tök praktikus és szép szellős lesz a háza. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1670) wsanyi válasza opr (#1668) üzenetére


wsanyi
aktív tag

Annak idején sokkal többet hazudot az intel úgy, hogy nem derült ki. ma már ez nincs így, mert a youtube-ra, és az internetre azonnal felkerül minden, ráadsául a felhasználók azon kiszúrják a részre hajlást, mint pl. 5,1 és 5,2 GHz-en hajtott i9 9900K, ami még 5 GHz-en is szinte hűthetetlen. :O

+ gyorsan javították az árat: ;)

[ Szerkesztve ]

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1671) opr válasza wsanyi (#1670) üzenetére


opr
veterán

Igen, biztos vagyok benne, hogy ez is benne van, de ne felejtsuk el, hogy ezek a listak a DIY piacrol vannak, tehat a vasarlokozonseg azokbol az emberekbol all, akik legalabb alap szinten erdeklodnek a dolgok utan (vagy van ilyen ismerosuk).
Tesztek regen is voltak, bar igaz, hogy lassabban jutott el a kozonseghez, konnyebb volt "maszatolni", meg marketinggel vakitani. Pont erre lennek kivancsi, ha lenne ilyen adat, hogy vajon mennyit jelent ez a gyors informacioaramlas.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1672) syberia válasza wsanyi (#1667) üzenetére


syberia
veterán

Közben itthon... :Y Kíváncsi vagyok, meddig marad a 7700K ára.

(#807) Remusz911:
:K

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1673) KAMELOT


KAMELOT
titán

Valaki linkelte azt a tesztet. 3900x 195w-al. Akkor hol a 95w.???
Vagy rosszul értelmeztem ami oda volt írva?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1674) dabadab válasza opr (#1654) üzenetére


dabadab
titán

" az elso helyen az "AMD Ryzen 7 3700X" van, $876.45 + $4.99 shipping aron! Hat ki az a barom, aki ezert ennyit ad?!"

Valószínűleg szinte senki, azért van ott :)

Amazonnál úgy működik, hogy egy terméket több forgalmazó, különböző áron is kínálhat. Ami árat látsz, az a legolcsóbb olyan, akinél van raktáron. Az, hogy te ilyen árat láttal, azt jelenti, hogy a normális árat használóknál elfogyott és csak valami hiénánál maradt pár darab. Momentán 419 dolcsiért látszik, szóval feltöltődtek a tartalékok, de most meg a 3900X fogyott el.

DRM is theft

(#1675) opr válasza KAMELOT (#1673) üzenetére


opr
veterán

Ugyanott, ahol az intelnel. :K

Bovebben kifejtve: 95W az alap TDP, be is lehet allitani, hogy ne menjen fole, de alapbol ugy vannak ezek mar beallitva gyarilag mindket oldalon, hogy le se szarjak a fogyasztast. Amikor szukseg van ra, addig van belejuk pumpalva a kakao, amig birja a proci es/vagy a hutes.

Ezert is nehez ezeket tesztelni, mert rajuk lehet pattintani egy brutalis vizhutest, es a negyvenkettot is kiszamoljak neked percek alatt, csak az nem lesz tul reprezentativ, mert a felhasznalok 90%-a nem igy hasznalja oket. Normalis tap, vrm meg valami bika hutes mellett szetszalad a menes mindket oldalon rendesen.

Tegyuk hozza, valos felhasznalas eseten ekkora fogyasztasi csucsokat nem igazan, vagy maximum pillanatokra fog elerni mind az 3900x, mind a 9900k.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1676) warcat válasza dabadab (#1674) üzenetére


warcat
veterán

Egyébként meg Bestbuynál (nem épp picike amcsi üzletlánc) a normális, 329.99$-ért megrendelhető a 3700X, szóval tényleg csak az veszi 400 körül is,aki nem bír magával/tegnapra kell neki az új gép.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1677) KAMELOT válasza opr (#1675) üzenetére


KAMELOT
titán

Így már pontos minden! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1678) KAMELOT válasza warcat (#1676) üzenetére


KAMELOT
titán

Alza 345€ az a proci. Csókolom

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1679) warcat válasza KAMELOT (#1678) üzenetére


warcat
veterán

Nem megvenni akarom, ha már feljött az amcsi amazon toplistája témaként, kitértem az ottani elérhetőségre.

EA: It's in the crate!

(#1680) Prof


Prof
addikt

Tök viccesek itt az emberek azt hiszik, ha egy olcsó webshopban megrendelnek valami akkor az van :)) Imádom a naív embereket. Majd kapjátok a hitegető hamarosan érkezik leveleket szépen és egy hónap múlva jó esetben meg is kapod.

(#1681) Sirandrish válasza Prof (#1680) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a mérhetetlen pozitív energia ez sajátod, vagy veszed valahonnan? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1682) schawo válasza Sirandrish (#1681) üzenetére


schawo
titán

évtizedek óta megszokott tőle

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1683) Sirandrish válasza schawo (#1682) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem válasz a kérdésemre :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1684) wsanyi válasza KAMELOT (#1677) üzenetére


wsanyi
aktív tag

Mikor mondta bárki is, hogy full load-on 95 W a fogyazstása? A TDP!!!-je 105 W. Szóval nem a fogyasztása, hanem a TDP-je. A gyári hűtővel simán belefér a 105 W TDP osztályba, mert nem megy az összes magon 4,3 GHz-en olyankor, viszont a jobb minőségű 6 biztosan jó magot tartalmazó chipletek 3,8 Ghz-en tudnak szépen és jól muzsikálni, szemben a 3700X 3,6 GHz-ével, ami azért érdekes, mert 1,5x annyi mag, és mégis 200 MHz-cel magasabb alap órajelen (+ az alap turbo) csak 40W-tal magasabb a TDP-je. Ez pedig a hőtermelésre vonatkozik, nem a fogyasztásra, de itt a fórumon már többször is, több helyen is volt erről vita, és a PCX-en is elmondta Márk egyszer, véletlenül helyesen (sok bakijuk van, de ezt jól mondta). A TDP-t azért határozzák meg, hogy megadják, mekkora hőt kell elvezetni az adott alkatrészről, ami lehet a fogyasztásnál kisebb és nagyobb érték is.

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1685) dabadab válasza wsanyi (#1684) üzenetére


dabadab
titán

"Ez pedig a hőtermelésre vonatkozik, nem a fogyasztásra"

Az energiamegmaradás törvénye jelezné, hogy ő a processzorok belsejében is érvényes, ezért ez a két érték megegyezik.

DRM is theft

(#1686) wsanyi válasza dabadab (#1685) üzenetére


wsanyi
aktív tag

Nem, nem feltétlenül egyezik meg. Ráadásul simán lehet, hogy nem a processzor, hanem a teljes rendszer fogyasztását mérték, vagy a processzor + alaplapét, vagy a rendszert videokártya nélkül, vagy egy alap videokártyával. Ettől még a TDP nem= fogyasztás. Thermal Design Power, nem pedig fogyasztás a jelentése.

https://en.wikipedia.org/wiki/Thermal_design_power

[kép]

TDP By Linus

[ Szerkesztve ]

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1687) Chaser válasza wsanyi (#1684) üzenetére


Chaser
titán

kb igen, rengeteg cpu van, amire rásütik pl, h 65w tdp, a fogyasztása meg prime alatt sincs 30w, van amelyik 65w tdp-vel eszik 75w-ot is
intel meg amd és kicsit másképp számolja, max irányszámnak érdemes tekinteni és akkor nincs gond

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1688) schawo válasza wsanyi (#1686) üzenetére


schawo
titán

Nem, nem feltétlenül egyezik meg.

Miva'?? :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1689) wsanyi válasza schawo (#1688) üzenetére


wsanyi
aktív tag

Belinkeltem mindent, ami fontos a témában. ;) Jó olvasgatást, és nézelődést! ;)

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#1690) Raymond válasza wsanyi (#1689) üzenetére


Raymond
félisten

Latom a heten dolnek beloled a marhasagok. Amit dabadab kollega mond az az hogy a hotermeles = fogyasztas es nem azt hogy fogyasztas = TDP mert az elobbi igaz az utobbi pedig nem. Es igen, az AMD-nel is ugy van a Ryzen-nal hogy a TDP nem a max fogyasztas amit a CPU produkal: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1691) koko52 válasza Raymond (#1690) üzenetére


koko52
veterán

Csak annyit tennék hozzá, hogy józan paraszti ésszel, meg amit az iskolában tanultunk: az energia (anyag) nem vész el csak átalakul! 100w fogyasztás 100w hő (mert itt ugye se mozgás se fény nincs. A TDP számolás amit megadnak csalóka.
Ha mérünk 140W fogyasztást akkor bizony az 140W hősugárzó.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1692) MPowerPH válasza wsanyi (#1670) üzenetére


MPowerPH
félisten

"ráadsául a felhasználók azon kiszúrják a részre hajlást, mint pl. 5,1 és 5,2 GHz-en hajtott i9 9900K, ami még 5 GHz-en is szinte hűthetetlen."

Mondjuk ebben is zero igazsag van... Szvsz ez valtozo, silicon fuggo, hogy hutheto e vagy nem.

Don't Tread On Me

(#1693) Carlos Padre válasza koko52 (#1691) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A józan paraszti ésszel van pont a baj, meg, hogy nem figyeltél az iskolában. Amit te írsz legfeljebb a hősugárzókra, fűtőtestekre igaz, ahol a munkavégzés konkrétan a hőtermelés. Vagy csak simán gondolj bele józan paraszti ésszel, te mivel hűtenél egy 1 kW teljesítményű villanymotort?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1694) schawo válasza Carlos Padre (#1693) üzenetére


schawo
titán

No, mesélj, milyen egyéb munkavégzés történik :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1695) KAMELOT


KAMELOT
titán

Lényeg az egészben nem kell filozofálni. Fogyaszt amennyit fogyaszt. Legyen elfogadható. Csak 1 ilyen pc van és nem hajtjuk 100%. Betojni nem kell. Villanyszámlám napi 10ó játszás mellett 21€/hó fix és elszámolásnál nem kellett ráfizetnem.
Ha valamit akarunk, hogy menjen kakaó kell. 5.2ghz nem fog mutatni 30w.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1696) #16939776 válasza schawo (#1694) üzenetére


#16939776
törölt tag

Buszokon keresztül megy kifelé ill. befelé energia, amiknek összege soha nem lesz zéró. így bukik az a felvetés, hogy a CPU fogyasztása=hőtermelésével.

(#1697) BMW001: Az a cpu-ban 100%-ban hővé válik.

[ Szerkesztve ]

(#1697) MPowerPH válasza #16939776 (#1696) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szivargasi aram...

Don't Tread On Me

(#1698) snecy20 válasza KAMELOT (#1695) üzenetére


snecy20
veterán

"napi 10ó játszás"

Hogy csinálod hogy így ráérsz? Nekem a napi 10 óra játszás helyén napi 8 óra munka + 2x1 óra utazás van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1699) KAMELOT válasza snecy20 (#1698) üzenetére


KAMELOT
titán

2 hét munka 2 hét pihenés.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1700) andy19770128 válasza snecy20 (#1698) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Sejtem hogy velem van abaj. de NEEEM birom megérteni hogy miért rugózik valaki a fogyasztáson? ha csak nem valami 64 magos izért hajtasz a fogyasztás meg sem közeliti a vga fogyasztását. nem értem ez egyáltalán miért fontos. Az intel tudom hogy csalt ezzel a ténnyel. és akkor mi van? Megtette mert megtehette. Legözelebb is meg fogja tenni. Mert mindig lesz pár marharépa aki ezen maszturbál hogy mennyit fogyaszt a cpu. húúúúúúha normális hűtés és passz. ha kell vizhűtés ugye ugye FX-9590 5,2 ghz 250watt vagy a Core i9-9820X szintén zenész

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.