Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194) heidrich válasza sicli (#185) üzenetére


heidrich
senior tag

én most váltottam 5s-ről (még megvan szóval egymás mellett hasonlítom a két készüléket) de nagyon megszerettem a z3c-t az apró hibák ellenére. Mint korábban írtam, nagyon zavar, hogy az előlapi üveg és a műanyag keret között nagyon átszűrődik a háttérvilágítás fénye ami nem valami minőségi eszköz benyomását kelti, de mások írták náluk nincs ilyen gond, szóval holnap vissza fogom vinni és ha megint elérhető lesz a T Webshopban venni fogok egy másikat, most feketét, remélem ott nem lesz ilyen gondom.

Első benyomások 5s után:

akksi idő nagyon jó, kijelző ugye 4" helyett 4,6" ami nekem már nagyon kellett, nagyon kicsi volt már az 5s, igazából kicsit mindig is aránytalannak tartottam az 5/5s-t hogy baromi keskeny a képernyő, persze érthető mert 4"-on így jött a 16:9 képarány. Szóval nagyon kényelmes használni ezt a méretet, ugye fizikálisan alig nagyobb mint az 5s, csak szélesebb valamennyivel de nagyon könnyen árérem a 1 kézzel. A fehér szín sokkal hidegebb a Sony-n, ez preferencia kérdése ki mit szeret jobban, nekem egyikkel sincs bajom, de Sony-n ez kalibrálható. A Sony kijelzője egyébként sokkal szaturáltabb mint az 5S, mikor sokat van a kezemben a Compact utána mindig fakónak tűnik kicsit az iPhone. Betekintési szög viszont jobb az iPhonenál, alulról és felülről nézve kicsit világosodik a képernyő sötét alapon, oldalról pedig kicsit veszít a fényerőből, de nem vészes egyáltalán.
Sebesség veszett gyors, kamerát még annyira nem elemeztem ki de egész jó fotókat lehet vele lőni, plusz pont a hardveres shutter gombnak (vagy mi a neve annak :DDD ) Sztereo hangszóró is nagyon fain.
Androidra könnyen átszoktam mivel már több Droidos készülékem is volt, szóval nekem nem új ez a világ, szerintem nagyon letisztult a Sony UI-a, nincs tele mindenféle csicsa fícsörökkel stb., a kevesebb sokszor több. :)

Röviden ennyi. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.