Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18575) werwers


werwers
csendes tag

hello!

Megvettem végre én is a telefont múlt hét végén.
T-mobilos. Tapasztalatok, bár már volt elég, de had írjak már végre én is ide, mint telefon tulaj, eddig úgy is csak olvashattam 18k hsz-t :)) :
-Ébresztő teljesen rendben üzemel.
-Hívás fogadó tapigomb néha közli, hogy ő most nem akarja felvenni, pedig a kijelzőn látszik, hogy érzékeli a nyomást, fizikai gombbal tudom csak felvenni.
-Tegnap este elszállt a hangszóróm. Épp dobolgattam, mikor megszűnt a hang. Semmilyen alkalmazás sem bírta kezelni a hangszórót.
Hangerő ok. Szerviz módban hang ellenőrzés ok. Kikapcs-bekapcs semmi. Aksi ki-be semmi.
Nagyon ideg kezdtem lenni, míg nem a homecreenen csendes módból kilépve, hangerő állítással jött csak vissza. :S
-Social hub reg: a weblapon nem enged regisztrálni, azt írja ki,hogy az IMEI számom már regelve van. :S
- Shub: exchange,temail,myspace,twitter, meg külön a facebook ami rajta van. + egyéb opció
- naplózás bug (-1 óra): aut. idő frissítéssel, s anélkül is megvolt 3 napig, aztán egyszer csak jó lett. Most épp ki volt kapcsolva az automatikus idő frissítés
- Youtube: nem a legjobb minőségben adja vissza
- filmek: nagyon még nem gyűrtem, de avi-t kodek hiányra hivatkozva nem akar mindig lejátszani.
- böngésző: besírok néha rajta. Ahogy a csúszkát kezeli, de amúgy ok. :)
- aksi idő: játék, telefonálás, net, ~másfél nap
- multimedia: teljesen ok, kamera bestof egy telohoz képest

...és ha már megint előjön a telefon jellemzése, had én is: eddig végig követtem a fórumot, olvastam nap mint nap minden sírós, dicsérős postot. Minden itt felsorolt hiba ellenére vettem meg a telefont. Tudtam mire számíthatok. (De majdnem elvettétek a kedvemet :P). De ez a telefon egyszerűen tetszik, jól néz ki, szép a samuled, hardveresen top. Szoftveresen vannak gondjai, de ez előtt egy winmobilos telom volt. Na annak voltak csak gondjai, bajai.

Amúgy, ez a szoftveres mizéria majd megoldódik, minél több készülék jön majd ki.
Amúgy igen, béta tesztereknek is vallhatjuk magunkat, de egy 1.0.X szoftvertől most mit is várjunk? De már ezt is megírták előttem. Minek is ismétlem más gondolatait :U

Ja és köszi mindenkinek a 18k-t, sok mindenre választ adnak a hozzászólások.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.