Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18491) Karma válasza gamek!ller (#18485) üzenetére


Karma
félisten

Nem bonyolult pedig, nem kell csecsemőként kezelni és minden faszságot elnézni, mert az ugyanolyan rossz egy leendő vásárlónak (sőt! hiszen lehet hogy meg is veszi tudatlanul!), mint ha csak a rosszat hallja. A helyén kell kezelni.

Konkrét példák: azt állítani, hogy filmnézésre tökéletes, marhaság. Mert vannak filmek, amikkel nem bír el, ez egy tény. Azt állítani, hogy a böngészője tökéletes (én már a "jó"-val is vitába szállnék), már szinte fájdalmas ferdítés. A Palringo, mint MSN-alternatíva, szintén.

Ezzel szemben mint egy multimédiás eszköz nagyon korrekt (én magam nem sorolom ide, de sokan igen, úgyhogy: ) a fényképezője igen jó, a videokészítési lehetőségei abszolút prímák, maga a rendszer nagyon gyors (kivéve ha a böngésző szétleakeli a RAM-ot), meghát szaporodnak a játékok.

Együtt kell kezelni mindkét oldalt szerintem.

Apropó csecsemő-hasonlat: SHP már az ősidők óta van, ez pedig egy az egyben ugyanaz a rendszer. Fura egy csecsemő ez, járókerettel és méteres szakállal.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.