Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10501) anrab válasza sede7 (#10480) üzenetére


anrab
addikt

nem tudom ennél hogy működik és hogy jelez olyankor. azért is volt kérdőjel a végén.

(#10502) DonMedve válasza Varszegig (#10493) üzenetére


DonMedve
addikt

:C :C

Schell14:Azon filózom,meg kellene hirdetnem a cuccot! ;] :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10503) cryingdr4g0n válasza Varszegig (#10500) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Hálás köszönet! :)
Szuper vagy.
:R

• Flies around shit - bees around honey •

(#10504) DonMedve válasza Varszegig (#10500) üzenetére


DonMedve
addikt

Olyan kellene,ha majd kiirja az adott hálózat nevét,amit használsz,akkor át lehessen irni a szövegét amire akarod.A P1i-men volt ilyen! :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10505) anrab


anrab
addikt

mitől függ hogy a kies felületen megjelenő memória egyszer M1, máskor M2?
Duna még nem volt :D

nektek is csak úgy lehet kies-ről háttértárra váltani ha az usb-t kihúzzátok, majd beállítjátok a háttértár módot és utána vissza csatlakoztassátok az usb-t a gépre?

[ Szerkesztve ]

(#10506) Schell14 válasza anrab (#10497) üzenetére


Schell14
csendes tag

Köszönöm, de még mindig nem jártam sikerrel. Link alapján 86ezer fekete, felhívom, azt mondja 94 és szürke... a másiknál meg nincs semmi, a harmadik meg azt mondja, hogy egy nagykereskedőtől rendelnek sokan (kiskereskedők), és a nagyker kifogyott, de amíg magas az euro-árfolyam, addig nem tudja a nagyker mikor rendel legközelebb... Erre én nem is gondoltam, érdekes... :F

[ Szerkesztve ]

(#10507) anrab válasza Schell14 (#10506) üzenetére


anrab
addikt

" de amíg magas az euro-árfolyam, addig nem tudják mikor rendelnek "
így van, mivel kint azzal fizetnek ezért többe kerül. nem is kevéssel most. jelentősen megemelné az itthoni árakat.
fene a pofájukat! :DDD majdnem mindegyik feketével jelöli a színt!

(#10508) sede7 válasza anrab (#10505) üzenetére


sede7
tag

Beállítások > Kapcsolatok > USB > Kérdezzen rá csatlakozáskor (de kihúz, majd bedug akkor is fog kelleni elvileg...)

(#10509) Kobe válasza tombor (#10455) üzenetére


Kobe
veterán

te tényleg nem érted az iróniát, amivel arra utaltam hogy hülyeség amit mondasz ? ;]

(#10510) zack válasza user137 (#10444) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem be se kapcsolt, és így 2 hét a gari idő. Akkor mit szüttyögnének 1 hétig egy 20p szoftver frissítésen? :F A szoft. verzió nem kiadását meg végképp nem értem. :(
Neked akkor gondolom gyári Samsung garis. Gondoltam én is ha visszajön a telóm, és esetleg cserés lesz, akkor egy gyári garisat fogok helyette kérni + pénzért. De nekem úgy tünik nem jármék jobban vele. Ráadásul abba nincs is csont fekete, csak fekete-szürke.

Csüt. du. adtam be a telót, de tegnap már telefonáltam, tudni e róla valamit, de persze még nincs semmi, mivel csak pár nap telt el. Messze van még a 2 hét, és a 3410-es Nokia-t hasznalva, legalább 6 hétnek fog tűnni. :U

Sőt! Megmondom őszinén erősen gondolkodom ha cserés lesz a Wave, hogy kipróbálnék más tipust, de a Galaxy S-re nem akarok +38k kiadni. A Motorola XT720 is bejön, de hardveresn gyengébb és 117k, pont mint a Galaxy S. Szóval nem nagyon van olyan amire le tudnám cserélni a Wave-et, és nem járnék rosszabbul anyagilag és teljesítményileg egyaránt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10511) Schell14 válasza Schell14 (#10482) üzenetére


Schell14
csendes tag

Vendingo válaszát megvárom, de már nagyon nem hiszem, hogy be tudok szerezni egy feketét a napokban. Ez van... :W

(#10512) csabám válasza Schell14 (#10511) üzenetére


csabám
addikt

ennyire kell az a fekete?:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10513) anrab válasza sede7 (#10508) üzenetére


anrab
addikt

megnézem, köszi!

(#10514) tamasrs


tamasrs
csendes tag

Ha valakinek szuksege lenne ilyesmire ha esetleg a bootloader meghalna:

/[JTAG for GT 8500 ]

( szoval egyre kozlebb van az android for wave ;) )

(#10515) anrab válasza zack (#10510) üzenetére


anrab
addikt

" Nokia-t hasznalva, legalább 6 hétnek fog tűnni."
eltudom képzelni, mintha a 4:3-as samut nézném. :)

(#10516) Kobe válasza tamasrs (#10514) üzenetére


Kobe
veterán

én mondjuk nem bánnám, ha a gyártónál lehetne frissiteni arra az android rendszerre, ami a galaxyn van, persze garivesztés nélkül. mondjuk a spicas verzióra már nem nagyon szeretném :)

(#10517) cryingdr4g0n válasza anrab (#10505) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Én is csak így tudok kies-ről háttértárra váltani. :U

Android: jöhet! Nekem akár garivesztés árán is :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#10518) vendingo válasza Schell14 (#10511) üzenetére


vendingo
veterán

Szia

3 nagykernél utánanéztem, mindegyiknél elfogyott a fekete, valamelyiknél a szürke is, ráadásul sok helyen még drágább is lett :(
Amióta nyomatják a tv-be a reklámot a telcsiről, azóta nagyon rákaptak, nálam is naponta többen érdeklődnek utána.
Azt tudom mondani, hogy ha lesz, akkor rád írok, ha addig nem sikerül beszerezned...

üdv

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10519) magyarattila válasza Kobe (#10516) üzenetére


magyarattila
tag

akko nem badás mobil lenne ha lehetne cserélgetni az oprendszereket ide oda. De kínából lehet már multi OS rendszert rendelni amin van Valami meg android, ha az szerinted jobb mint a bada akkor lehet váltani :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10520) krisi047 válasza Kobe (#10516) üzenetére


krisi047
aktív tag

Na ez az, ami szerintem soha nem fog bekövetkezni. Max. valami hekkelt verziót tartok elképzelhetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#10521) Varszegig


Varszegig
veterán

Layarhoz frissítés van az appson, mindjárt csekkolom!

(#10522) gazfickó


gazfickó
tag

Sziasztok!

Olyan bajom van , hogy du. a NFS Shiftet szándékoztam az appsról birtokba venni ám ez telepítés közben , kevés memóriára hiávatkozva meghiúsult . Namármost fogtam letöröltem azt is ,meg még pár dolgot a telórol, és visszamegyek appsra /NFS/ lekérés és megintcsak kiirja h hiba kevés memória :F Pedig 90 akárhány mb van írva és nekem már van vagy 130 mb szabad hely :( Most mi a teendő ?

[ Szerkesztve ]

(#10523) Schell14 válasza csabám (#10512) üzenetére


Schell14
csendes tag

Igen :DD nagyon :DD

Vendingo: köszönöm az infókat, a nap végére én is erre jutottam, hogy elfogytak és amúgy is picit drágultak. Azért is vártam augusztus eleje óta, hátha lejebb megy az 1 hónap alatt, ez nem jött be :O

[ Szerkesztve ]

(#10524) taschner válasza gazfickó (#10522) üzenetére


taschner
aktív tag

Vegyél mem. kártyát és arra telepítsd.

A motorozás egy élmény!!!

(#10525) mixi10 válasza Varszegig (#10500) üzenetére


mixi10
tag

Köszi! Parádésan működik. :C :R :R

(#10526) Varszegig


Varszegig
veterán

layar teszt: amíg fut a layar, addig ok az iránytű, ezért a rétegek is jönnek szépen a horizonton. Viszont amint kiléptem a layarból, az iránytű beszart. Telefon újraindítás segített, szóval már jobb, de még nem az igazi. Majd még tesztelem...

(#10527) vendingo válasza Schell14 (#10523) üzenetére


vendingo
veterán

Szeptembertől nem nagyon szoktak változni a telefonok árai :(
Augustusba volt a legjobb vétel a Wave, mert sok helyen 75-ért már lehetett kapni feketét is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10528) s4tch válasza Varszegig (#10500) üzenetére


s4tch
veterán

Jól hangzik! Este ki is próbálom. Köszönjük! :R

-------

"IQ up piece" nevű játékot próbáltátok már? :W Első pálya ment? :DDD Screenshotot kérek a végeredményről...

(#10529) s4tch válasza s4tch (#10528) üzenetére


s4tch
veterán

Megvan, a kis szemétnek kb. 1 pixelnyi pozícióhibával is baja van... :W

(#10530) kozmi55 válasza krisi047 (#10520) üzenetére


kozmi55
tag

Van asszem egy project, amiben wave-re portolnak androidot, de még nagyon kezdeti fázisban van. Ha jól tudom Darkforest Group a csapat neve, akik csinálják.

(#10531) csabám válasza Varszegig (#10521) üzenetére


csabám
addikt

appson hogyan tudom elérni h kiírja a frissítések számát az apps ikonon?jf4 em van.remélem tudsz segíteni benne. továbbá próbálfam exchanget is de nem akar működni,pedig mindent jól beállítottam és már töröltem is es újra raktam de akkor sem akar . . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10532) scapegt


scapegt
senior tag

Erre még mindig nem találtam választ senkitől:

Más...aki vásárolt már ebay-ről...ha egy embertől veszek több dolgot, miért nem engedélyezi egy másik termék megvásárlását? Vettem valakitől 2 bőr tokot, átment a pénz is a paypalen keresztül, gondoltam veszem a következőt, erre azt írta, hogy épp most "nyerek" valamit, mármint egy aukciót, vagy túlléptem a maximális vásárolható mennyiséget az eladótól az elmúlt 10 napban...mi a baj?? Azt írta az eladó, ha egy napon veszek tőle több dolgot, egybe postázza, nem külön. Ezért lenne fontos...lécci aki találkozott már ilyennel, írja meg mit kell tenni..a pénz beérkezett már, ki van fizetve a két tok, nem értem miért nem enged mást venni...

[ Szerkesztve ]

(#10533) Varszegig válasza csabám (#10531) üzenetére


Varszegig
veterán

passz, én gépről nézem a dolgokat.
exch: ennél azért több infó kéne:)

(#10534) magyarattila


magyarattila
tag

ez biztos hogy teljesen ideillő kérdés? látom én a párhuzamot, de lehet inkább valami ebaycentrikusabb topikban kéne csinálni, nehogy rád szóljon valami moderátor :)

A layar csak a Compass nevű iránytűt hülyíti be, vagy mindegyiket? Mert letöltöttem én egy Simple Compass nevű iránytűt is, de nem merem kipróbálni....

[ Szerkesztve ]

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10535) Varszegig válasza magyarattila (#10534) üzenetére


Varszegig
veterán

mindet behülyíti, a 3d-t is. ugyanis a telefon iránytűjét fagyasztja le

(#10536) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok, navis kérdés:
a z ingyenes magyaro. térkéoet és hangokat feltettem. gyorsan megtalálja a gps vételt a teló, és mutatja is merre járok, de amikor azt mondom neki, hogy navigáljon valami licencletöltést kér....
hogy van ez? nem 30 nap ingyenes navi van? próbálok képet rakni róla

(#10537) Kobe válasza Varszegig (#10535) üzenetére


Kobe
veterán

nem csak a layar képes rá. Nekem 1x hülyült be az iránytű a route66 első futtatásakor kiirta hogy kalibráljam újra....hát, cseppet sem néztek hülyének az utcán ahogy épp a méhek táncát utánzom egy telefonnal a kezemben.....

(#10538) Varszegig válasza Kobe (#10537) üzenetére


Varszegig
veterán

de itt nem rekalibot kér! egyszerűen kifagy mint egy windows:)

(#10539) Kobe válasza Varszegig (#10538) üzenetére


Kobe
veterán

nem tom, a rekalib sem épp egy bíztató jel, bár tény és való hogy azóta 1x sem kérte :)

(#10540) Kis@ válasza gazfickó (#10522) üzenetére


Kis@
tag

Memória kártya nélkül ne próbálj meg komolyabb alkalmazást telepíteni. Magához a telepítéshez is kell neki hely /kicsomagolás, telepítés/. Szóval, ha azt írja, hogy kevés a mamória, akkor tényleg kevés. A shift telepítéshez legalább 200 mega kell de lehet hogy 300. Szaladj el egy microSD-ért és megoldódik a problémád.

többiek: Mi búbánat az a layar? Láttam az appson de nem jöttem rá hogy mire jó.

Kis@

(#10541) leslieke válasza Kis@ (#10540) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Layar teszt

7secet késtél. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10542) mixi10 válasza Kis@ (#10540) üzenetére


mixi10
tag

Ezt olvasd el és megérted, van egy videó is.
[link]

6sec késtem :Y

Bocs 7 :R

[ Szerkesztve ]

(#10543) zack válasza scapegt (#10532) üzenetére


zack
nagyúr

Tényleg vastaggal kel ezt kiemelni? :F :(
Ha erre se jön válasz, legközelebb húzd is alá, és írd csupa nagy betűvel...Hátha. :W
Az meg sem fordult a fejedben hogy nem tudja senki a választ, ha a fejed tetejére állsz akkor se?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10544) scapegt válasza zack (#10543) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, tényleg vastaggal kell kiemelni. Ennyire zavar itt mindenkit, ha kérdezek egyet? Elnézést, hogy nem offra raktam, elfelejtettem. De számomra fontos a kérdés. Ennyi erővel lehurroghatnál mindenkit a "hülye" kérdéseiért...egyébként mivel a wave-hez vettem valamit és napi szinten olvasom ezt a topicot, gondoltam megkérdezem itt, más is használ ebay-t ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

(#10545) nyesix


nyesix
senior tag

az exch szinkronizálásnál nálatok is azt csinálja a teló, hogy szinkronizál rendesen, csak az események előőt, az outlookban egyébként beállított időtartammal nem jelez....
ha menyitom a naptárban az eseményt van ilyen rész, h jelzés, és be is lehet állítani, de vmiért az exch ből nem jön át...
nektek ez hogy működik?

(#10546) user137 válasza nyesix (#10545) üzenetére


user137
őstag

igen, bug, kézzel szerkeszt, beállít, ment.

(#10547) magyarattila válasza scapegt (#10544) üzenetére


magyarattila
tag

nem azzal van a gond hogy kérdeztél, hanem hogy nem a topikba valóról, és hogy kiemelted, kb feleslegesen. De remélem látod, hogy mivel van a gond :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10548) zack válasza scapegt (#10544) üzenetére


zack
nagyúr

Látom nem érted. Nekiugrom még1x. :U
Nem szokás sem vastaggal írni hsz-t, sem nagy betűvel. Ezt tudomásul kell venni. Az hogy nincs off-ba rakva, az egy dolog, arra külön ki sem tértem.
Azért szóltam én, mert a modik figyelik a topikot, és ha ők szólnak nem biztos hogy jobban jársz. De ha gondolod legközelebb egyből hozzájuk lesz irányítva a mondandód.
Egyébként senkit sem zavar a kérdésed, nem kell mártírkodni, pusztán arra lettél kérve, várj türelemesen a válaszra, vastag betü nélkül. De persze meg is sértődhetsz ha úgy jobban érzed magad.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10549) cryingdr4g0n válasza scapegt (#10544) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Sosem vettem 2 dolognál többet egyszerre egy személytől ebayen, de azt tudom, hogy mindig az adott eladó saját szabályai/beállításai határozzák meg, hogy miből, hogyan, mennyit. Tehát ha nem tetszik, amivel szembesültél, akkor a megfelelő terminálhoz fordulj: az eladóhoz. Ő fog tudni segíteni. Lehet neki az ebayen keresztül üzenetet küldeni. Innen mi nem fogjuk tudni megoldani ezt a problémát, ha megszakadunk, akkor sem. Személy szerint annyit fel tudok ajánlani, hogy ha esetleg nem tudsz angolul, akkor megfogalmazod magyarul a problémádat, amit el akarsz küldeni neki, és én lefordítom, meg a választ is, ha érkezik. Többet nem nagyon tudok tenni az ügyben.

• Flies around shit - bees around honey •

(#10550) scapegt


scapegt
senior tag

Köszönöm az "okítást", bár személy szerint nem hibáztam nagyot, sőt...de ha ez ekkora probléma, akkor inkább fel sem teszem a kérdéseimet. Az persze nem bántja a szemeteket, ha már századszor teszik fel pl azt a kérdést, hogy a java-s opera mini miért nem fordul el ha... pfff :W (ezen meg ti gondolkozzatok el szerintem)

Téma lezárva. Egy egyszerű kérdésre vártam a választ, és nem azért tettem fel még egyszer, mert annyira türelmetlen voltam, hanem mert ebben a topicban:
- más is ezt csinálja (de máshol is)
- mivel napi 300 hsz van, nem biztos, hogy aki tudja rá a választ, visszaolvas annyit.

Azt hiszem ezek után megértitek a "problémámat". De erről ennyit, ne húzzuk tovább ezt a témát, megoldom vhogy.

Egyébként angolul tudok, el fogom intézni, csak előbb szerettem volna kikérni valaki véleményét/tanácsát ezügyben.

Ígérem, ezentúl csakis a wave-vel kapcsolatban kérdezek (feltéve ha még engedélyezett) :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.