Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10451) leslieke válasza user137 (#10444) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1 hét alatt sikerül frissíteniük??? Ez vicc..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10452) Jadro válasza Schell14 (#10449) üzenetére


Jadro
veterán

Próbáld a FEKETEpiacon. :DDD Bocs nem tudtam kihagyni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10453) Schell14 válasza Jadro (#10452) üzenetére


Schell14
csendes tag

jó volt... :C

2 órája próbálom, és nem találok...

(#10454) mixi10 válasza Schell14 (#10453) üzenetére


mixi10
tag

Itt próbáltad?
[link]

(#10455) tombor válasza Kobe (#10446) üzenetére


tombor
csendes tag

Ugye-ugye... :DD Tudtam én, hogy nem vagyok egyedül! :C

(#10456) Schell14 válasza mixi10 (#10454) üzenetére


Schell14
csendes tag

104ezer és szürke, én ezt látom csak, de köszönöm az infot.

Minden bolt azt mondja: hiánycikk :W

Ha mégis valaki tud valamit, amit én nem, várom...

(#10457) mixi10 válasza Schell14 (#10456) üzenetére


mixi10
tag

Írd be az oldal keresőjébe, hogy Samsung Wave, 92-ért van fekete. Legalább is ezt írják.

(#10458) krisi047 válasza tombor (#10455) üzenetére


krisi047
aktív tag

A 150mb-os 720p videoklippet nekem is zökkenésmentesen nélkül viszi, pedig T-s vagyok. :) Valaki használ ebayről rendelt 6-7 ezer forintos Sandisk/Kingston 16gb memóriakártyát? Valóban minőségiek ezek, és nem szaggat a HD felvétel/lejátszás? :)

[ Szerkesztve ]

(#10459) F-ECT$ válasza hdanesz (#10450) üzenetére


F-ECT$
titán

Már tegnap is döcögött, aztán ki is írta KIES-en keresztül, hogy karbantartás van.

szerk.: krisi047: Ha valóban Kingston, akkor nem hiszem, hogy probléma lenne vele, viszont itt 1-2 embernek gondja volt a Sandisk-kel.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10460) lacika62


lacika62
csendes tag

Én is telefonáltam párat a napokban h rendeljek, de mondták h hiány van a Wave-ből, az áremelkedést meg az euró árfolyamával magyarázták - jogosan. Végül találtam.

(#10461) JMC


JMC
tag

Ilyesmivel találkozott már valaki? JH3-ban új feature-nek tűnik :) :

Ez a widget nem rendelkezik a Samsung jóváhagyásával. a telepítése váratlan hibákat okozhat, a Samsung ezzel kapcsolatban semmilyen felelősséget nem vállal. Folytatja?

(#10462) Atomgeszi válasza JMC (#10461) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze! Csak azt írja, hogy "unsigned widget!! do you want to install?" vagy valami ilyesmi.(JF4)

Amúgy hol van ez a hívásátirányítás menüpont?

[ Szerkesztve ]

(#10463) sede7 válasza Varszegig (#10420) üzenetére


sede7
tag

(Ezt én sem igazán értem. Max. 3 másodperc az az egy gombnyomás és öt érintés, amíg behívod a saját akkustátusz-kijelzőjét...)

Más: olyat sikerült már valakinek beállítania, hogy ha a hívott fél épp mással beszélt, de van hívásvárakoztatása, akkor ne csak kiírja (eddigre már ugyanis elvileg a fülemen a telefon), hogy várakozom, hanem hanggal is jelezze? "Roppant" idegesítő hiányosság.
(Ha beállítani nem lehet, akkor valaki igazán írhatna erre nekem egy programot:) )

(#10464) JMC válasza Atomgeszi (#10462) üzenetére


JMC
tag

Na igen, de itt ha nemre bökök akkor értelemszerűen nem telepíti, de ha igenre, akkor azt írja telepítés sikertelen. Egy ideig vicces volt mostmár inkább bosszantó :(

(#10465) Schell14 válasza mixi10 (#10457) üzenetére


Schell14
csendes tag

Megtaláltam 92ért is. Csak nekik sincs készleten, ahogy szerintem egyiknek sincs. Kicsit zavaró, hogy nem tudok feketét venni, ha nekem azt tetszik. Jövő hétre mondják, de azt is csak talánra. Nekem meg most kellene, legkésőbb hétfői kiszállítással.

(#10466) mixi10 válasza Atomgeszi (#10462) üzenetére


mixi10
tag

Alkalmazások-hívás-hanghívás

Shell14: Ok egy valamire figyeljél. Nem biztos, hogy az olcsó a jó.Sajnos nagyon sok gagyi cég van amik jönnek-mennek, én is láttam, hogy van 78-79-80 ezerért. Megveszed és akkor jönnek a problémák amikor a garit akarod érvényesíteni. amit belinkeltem egy elég megbízható cég, de itt a fórumon a lap alján található két céget is bátran tudom ajánlani.
Sok sikert. :N

[ Szerkesztve ]

(#10467) Atomgeszi válasza JMC (#10464) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Miii? Aláíratlan widgetet nem is lehet telepíteni JH3-ban? Biztos ehhez valót szedtél le?

mixi10: Köszönöm. Nekem itt minden deaktiválva van, mire érdemes állítani? Ha pld azt szeretném, hogy ha akit hívok és az épp beszél azt nekem írja ki ide és tartsa a vonalat. És, ha azt szeretném, hogy ha én beszélek valakivel és valaki épp akkor hív akkor azt kiírja nekem. Ezt lehetséges? Vagy értitek, hogy mit akarok? :D

sede7 Hívásállapot jezlőhangok: Hívásinditás hangja, Percjelző hang, Hívás vége hang. Én csak ezeket találtam. :F

[ Szerkesztve ]

(#10468) JMC válasza Atomgeszi (#10467) üzenetére


JMC
tag

Picit bonyolultabb a helyzet nálam. Ugyanazokat a Widgeteket próbáltam feltenni, amik eddig is fenn voltak. Nem sikerültek. Gondoltam megpróbálom akkor az Appsból feltenni az egyiket, onnan se hagyta a KIESen keresztül. Most jön a simán telefonon keresztüli, ha onnan se megy az érdekes lesz. Más nem járt még így?

Mm. Valami nem fasza nálam, a telepített alkalmazások sem mennek, csak a gyáriak. Újrahúzom a fw-t, gyanús ez nékem.

[ Szerkesztve ]

(#10469) rp1983 válasza krisi047 (#10458) üzenetére


rp1983
csendes tag

Hali!

Nekem olyan van (16GB). nincs gondom vele.

(#10470) mixi10 válasza Atomgeszi (#10467) üzenetére


mixi10
tag

A hívás várakoztatást aktiváld. Sajnos most próbáltam ki, hogy ha beszélek nekem se írja ki, hogy ki keres, csak pittyen a fülembe. Ráadásul a hívó félnél nem csörög, ha nem foglaltat jelez. Ez elég gáz, még turkálok egy kicsit. :(

(#10471) Jadro válasza sede7 (#10463) üzenetére


Jadro
veterán

"(Ezt én sem igazán értem. Max. 3 másodperc az az egy gombnyomás és öt érintés, amíg behívod a saját akkustátusz-kijelzőjét...)"

Persze, de aki hozzá volt szokva hogy akár a képernyőn is látja és nem kell a menüben lépkedni - pláne nem 1 gombnyomással és 5 érintéssel + ugye még kilépni utána - annak idegesítő lehet kicsit. Ugyanez a fényerőállítás. Gomb- beállítás - világítás, szint belövése leokézás. Eddig ezt úgy csináltam hogy ikon megérint a képernyőn kinyílik az ablak, megérintem amelyik fényerőszintet szeretném és becsukódott. Gyorsabb kicsit és nem mellesleg egyszerűbb a napon, amikor kicsit csökkennek a képernyő láthatósági kondíciói ha le van véve teljesen a világítás. :)

Apróságok ezek és ugyan ahogy írod is, megszokható dolgok, de a mindennapokban jól jönnek, megkönnyítik a telefon kezelését. No nem panaszkodni akarok, mert biztos lesznek megoldások idővel. Csak szerettem volna jelezni hogy így is lehetne, nem kell hogy a menüben keresgélés legyen a default.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10472) benczeb válasza benczeb (#8982) üzenetére


benczeb
aktív tag

sziasztok, a masodik kerdest nem tudja senki sem megvalaszolni?

- ha mute-ot nyomok, de bluetoothos headsetet hasznalok, a headsetet is lemute-olja, igaz?

(#10473) anrab válasza sede7 (#10463) üzenetére


anrab
addikt

és ha be van kapcsolva az automatikus ujrahívás akkor mit csinál a teló? marad várakozáson vagy ujra hív amíg elérhető nem lesz?

(#10474) Schell14 válasza mixi10 (#10466) üzenetére


Schell14
csendes tag

Most már csak ott tartok, hogy FEKETE legyen, aztán nézem csak az árat, de semmit se találok. Valaki tud segíteni?

Máshogy kérdezem inkább: tud valaki fekete eladó Wave-et? :)

[ Szerkesztve ]

(#10475) Atomgeszi válasza anrab (#10473) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Addig hívja amíg manuálisan ki nem nyomod, hogy ne próbálja többször hívni.

Mixi, köszönöm de akkor ez is még kicsit hiányos. W800i rendesen kiírta, hogy XYZ hív és váltogathattam a hívások között meg ilyenek. Lehet ez is tudja csak rossz helyen keresgéljük?

(#10476) mixi10


mixi10
tag

Annyiban módosult a dolog, hogy ha olyan számról hívnak ami el van mentve a telefon híváslistájába, akkor csörög a hívónak és nekem is kiírja a hívó felet. De ha pl csak másodlagosnak van elmentve a szám (nincs mellette a pipa), akkor neki foglaltat jelez nekem pedig nem írja ki, hogy hívásom van. Érdekes :)

(#10477) satomee válasza F-ECT$ (#10447) üzenetére


satomee
senior tag

"hogyha egy alkalmazás akarja a GPS-t használni, akkor tudja-e vagy nem."
Így van, és ha ki is van kapcsolva mikor indítasz pl egy Rout 66-ot,az megkérdezi hogy bekapcsolhatja e vagy sem.De próbáld csak ki meddig bírja az aksi ha be van kapcsolva és meddig ha ki.Nekem azóta nincs akksi gondom mióta ki van kapcsolva.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#10478) leslieke válasza Atomgeszi (#10462) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez már a JEE-ben is benne van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10479) DonMedve válasza Schell14 (#10474) üzenetére


DonMedve
addikt

Odaadjam az enyém??De drága lesz! ;] :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10480) sede7 válasza Jadro (#10471) üzenetére


sede7
tag

Na, ez így jogos, ezzel egyetértek: illett volna - és még illene is - úgy megcsinálni, hogy ha a jobb-felső sarokban ráböksz a telep ikonra, akkor egyből odavisz, ahova az egy nyomás plusz öt érintéssel. (Én csak azt mondtam, hogy a külön widgetek/appok használatát érzem fölösleges félmegoldásnak.)

anrab: nincs, mert nem akarom fölöslegesen fél órán át a fülemnél tartani a telefont. Vagy az máshogy működik, mint gondolom?

(#10481) vendingo válasza Schell14 (#10474) üzenetére


vendingo
veterán

Én tudok feketét 1 év bolti garival 85 ezer környékén.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10482) Schell14 válasza vendingo (#10481) üzenetére


Schell14
csendes tag

hol és mikor??? Nekem sűrgős!

DonMedve: mennyi az annyi? :D

[ Szerkesztve ]

(#10483) Jadro válasza sede7 (#10480) üzenetére


Jadro
veterán

Fölöslegesen én sem akarok widgeteket használni, ne egyék nekem a rendszert. Meg hozzá lehet szokni sok mindenhez azért. :) Most próbálgatom így is és úgy is, de tény hogy egész jó ez a menürendszer, sok dolgot el lehet érni gyorsan úgy is hogy nem kell mindent kirakni az asztalra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10484) s4tch válasza cryingdr4g0n (#10443) üzenetére


s4tch
veterán

T-s telefonban ezek közül sem a bt, sem a wifi, sem az IM, sem az AllShare nincs benne. Last.fm-et blokkolnám.

(#10485) Zedroxine válasza Schell14 (#10474) üzenetére


Zedroxine
tag

Pesten tudok 1 boltot én is ott vettem. És FEKETE

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#10486) Schell14 válasza Zedroxine (#10485) üzenetére


Schell14
csendes tag

bolt neve, elérhetősége?

(#10487) DonMedve válasza Schell14 (#10482) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak vicceltem!De van az a pénz amiért odaadom! ;]

Én az XXL Gsm-nél vettem,velük beszéltél?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10488) benceclick


benceclick
csendes tag

Sziasztok,
pénteken végre eljön az én időm :D, és megveszem a Wave-et a T-ben. A fórumot az indulása óta folyamatosan olvasom, viszont lenne egy kérdésem, amiben remélhetőleg tudtok segíteni nekem.
Szóval a rendszerben azért vannak hibák, ezért szeretném kérdezni, h mit lehet/érdemes megnézni a telefonon (kívül/belül) már a vásárláskor a T-ben? Gondolok itt olyanokra, mint az a fura maszat a kijelzőn (volt 1-2 embernek), GPS jó-e (ezt egy egyszerű helymeghatározással meg lehet nézni??), stb. Ilyen tippekre lennék még kíváncsi. Szeretnék 3 napon belül kb. mindent kipróbálni, amíg van pénzvisszafizetési garancia.
Ja és ez lesz az első érintős és okos telefonom, szóval biztos jövök még kérdésekkel, mikor már meglesz a telefon.
Előre is hálás köszönet a válaszoló(k)nak!

(#10489) F-ECT$ válasza benceclick (#10488) üzenetére


F-ECT$
titán

Maszat már ott kiderül, a GPS szerintem nem volt hibás senkinél, csak rohadt lassan talált jelet. Szerintem nagy tesztelnivaló nincs rajta: próbálj ki 1-2 játékot, tegyél föl zenét, videót, netezz, tedd fel R66-ot, és ha ezek mennek (99.99%), akkor jó a teló.

Dive ever, work never.

(#10490) leslieke válasza benceclick (#10488) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Maszat: kibontod, megnézed, ha nem tetszik kérsz másikat.
GPS: szabadban, első alkalommal akár 15-20 percet is várhatsz (gondolom a T-sek ezt nem várják ki.)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10491) DonMedve válasza benceclick (#10488) üzenetére


DonMedve
addikt

Már megirták előttem,sorry! :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10492) Schell14 válasza DonMedve (#10487) üzenetére


Schell14
csendes tag

Igen. Azt mondják egész Magyarországon nincs... :W

szép teljesítmény a XXI. században...

[ Szerkesztve ]

(#10493) Varszegig válasza DonMedve (#10491) üzenetére


Varszegig
veterán

a pultnál ácsoroghat akár 3 napig is gps jelre várva, vagy van már szabadtéri T portál? :))

(#10494) JMC


JMC
tag

Ismét itt. Valamit elcseszhettem, fwújrahúzás után minden úgy működik, ahogyan annak kell. Azért kaptam egy kisebb infarktust... :U

(#10495) leslieke válasza Schell14 (#10492) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van ez így! Én a 8 GB-s verziót akartam megvenni, de azt meg egyáltalán nem hozzák be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10496) krisi047


krisi047
aktív tag

Ennyi hozzászólás között nem találom hirtelen, de volt valami megoldás arra, hogy az exchange ne felejtsen el szinkronizálni? Ugyanis nálam is előjött, hogy nem jönnek meg pushban a mailek. Illetve a másik hiba pedig az, hogy jelzi az új levelet, de nincs benne a bejövőben, csak a kis mail ikon az óra mellett.

(#10497) anrab válasza Schell14 (#10474) üzenetére


anrab
addikt

(#10498) benceclick válasza F-ECT$ (#10489) üzenetére


benceclick
csendes tag

Kössz! Neked is leslieke. Akkor majd tesztelgetek... :))

(#10499) s4tch válasza krisi047 (#10496) üzenetére


s4tch
veterán

Fiók újratelepítés... Nekem azóta megy a szinkronizálás, igaz, nem push, hanem óránkénti lekéréssel.

-----------------

Sima e-mail kliensre továbbra is kész vagyok, kedvenc hibám: jön egy mail, állapotsoron látszik a kis boríték. Megnyitom a klienst, hosszú nyomás a friss mailre, beállítás olvasottként, boríték ott marad. Megnyitom a mailt (fejléc jön csak), boríték marad. Kilépek a mailből, beállítom olvasatlanként, megnyitom a mailt, boríték eltűnik. :F :DDD Magyarul csak úgy lehet a borítékot eltüntetni, ha megnyitod a mailt, amikor az éppen olvasatlan állapotú. Király.

(#10500) Varszegig


Varszegig
veterán

Kicsit módosítottam a HTC clock widgeten még (a magyarított verzión), ha a dátumra kattintasz, feljön a naptár. Innen elérhető.
Azt is tudom már, hogyan lehetne a hálózat nevét kiírni, de ezt majd a későbbi sdk. ill firmware fogja támogatni. A simhez tartozó hálózatot azt már most is ki tudom, de annak nincs sok értelme:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.