Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11408) zack válasza user137 (#11405) üzenetére


zack
nagyúr

Láttam SGS topikba is írtál, hogy cserélnéd. :U Naív vagym ha azt hiszed, hogy ott minden szép és jó. SGS-nél is fennállnak idegesítő hibák, ami lehet nem u.a. mint a Wave esetében, de ez lényegében tök mindegy. Minden telónál megvannak a tipusspecifikus hibák. A konkrét esetedet nagyító alá téve...Baromságot csinálsz ha cseréled SGS-re.
Max. 65k-ért fogod tudni eladni a Wave-et, és legalább 52k kell rádobnod hogy vegyél egy SGS-t. Kapsz érte valami + szolgáltatást? Lényegében +50k-ért csak a körítés fog változni, és multimédiában akár visszalépést is tapasztalhatsz. Persze ettől még vehetsz bármit, ez csak az én véleményem volt. ;)

mod:
Látom mi a fő gondod. Szerintem a naptárkezelése még mindig a Symbian rendszereknek a legjobb. Tehát ha számodra ez a fontos, ezért bőven elég venned egy olcsó, akár másodlagos telónak egy Symbis Nokia-t pl. A másik lehetőség hogy vársz türelemmel, amíg jön hozzá az apps-ban normális naptár progi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.