Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) Bsony


Bsony
tag

Nem értem mit kell szarakodni a firmwarekkel, mikor még egyetlen normális firmware sem jött ki, hivatalosan, majd ha kijön az 1.1 akkor lehet,de addig szerintem teljesen felesleges ezzel vacakolni, csak elbasszátok a készüléket.

(#10052) ett válasza DonMedve (#10047) üzenetére


ett
aktív tag

Win7 alatt megy a multiloader? Mert a video szerint a win xp van aláhúzva pirossal.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10053) leslieke válasza Bsony (#10051) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont ezért nem nyúlok én se a telefonhoz.
Most minden rendben működik. Ami hiányosság van, azzal meg együtt lehet élni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10054) F-ECT$ válasza Bsony (#10051) üzenetére


F-ECT$
titán

Még jó, hogy nem mindenki gondolja így. Ha senki sem próbálkozna, akkor sokkal kevesebb trükk, hack derülne ki a telefonnal kapcsolatban.

Btw egyelőre én sem teszek fel új fw-t, de ha kijön egy normális, és a T-s telefonomra nem lehet a KIES-sel feltenni, akkor én is az alternatív megoldás felé fogok fordulni.

Dive ever, work never.

(#10055) satomee válasza zack (#10037) üzenetére


satomee
senior tag

Mivel konvertálod a filmeket,ha szabad tudni?Sikerült már találni valami tárhelyet?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#10056) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, a minap szeretnem a t-nel megvasarolni a keszuleket, es a frissitesekkel kapcsolatban felmerult bennem egy kerdes. Minden tiszteletem a hekkeloke, bar en nem szeretnek mindenfele nem hivatalos update-et feltelepiteni a keszulekre.

Ha jol ertelmezem, ha T-set veszek, Kiesen keresztul jelennek meg a hivatalos frissitesek a telefonhoz. + valaki, akinek T-se van, meg tudna erositeni, h tenylegesen leteznek is frissitesek, vagyis, h jonnek ki uj fw verziok a magenta szolgaltatohoz is?

Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#10057) jozf


jozf
tag

Valaki aki szedett már le programot az tud arról vmit hogy a webes samsung apps valahol tárolja a megvett progikat, vagy csak én nem akadtam rá eddig mivel nem erösségem a német nyelv. Az igy amugy elég szivás ha vmiért ujra kell raknod a gépet s letörlödnek a kiesböl a letöltött dolgaid akkor ujra csak ugy tudod leszedni ha megint megveszed :F :W

A másik érdekesség hogy felraktam egy másik gépre is a kiset, de ott egyszerüen nem hajlndó az appstore bejelentkezni kidob vmi hülye üzenetet h nem elérhetö meg tulterhelt próbáljam meg késöbb, de ugyanakkor a webes felületen meg simán bejelentkezik, meg az elsö gépen is. :F Azért vannak itt fura dolgok még.

[ Szerkesztve ]

(#10058) ett válasza DonMedve (#10047) üzenetére


ett
aktív tag

Döntöttem! Meggondoltam, rád hallgattam és megy! :R
Köszi maestro!
Már csak egy kérdés: Letöltöttem a full xxjf4-et: Csakhogy más csc van benne, nem xez ami nekem kell, hanem kor. Honnan tudnék xez-t szerezni hozzá és azt beletenni?
Ja meg ami érdekes, hogy eltűnt a samsung apps ikon. Lehet ez a kor csc miatt?

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10059) leslieke válasza jozf (#10057) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Kies ide ment le mindent: C:\Documents and Settings\USERNÉV\Dokumentumok\Samsung\Kies\Download

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10060) AS


AS
félisten

Újabb Wave jön :)

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10061) |AP| válasza AS (#10060) üzenetére


|AP|
veterán

Nekem külsőre jobban tetszik, mint a Wave :U
Bár gondolom az anyaghasználat nem lesz ilyen fullos....

(#10062) jozf válasza leslieke (#10059) üzenetére


jozf
tag

Igen csak ha vmiért elszáll a rendszer, s törlödnek a fájlok akkor a fizetös cuccaid is ugottak, mert eddig sehol se találtam olyat hogy a már megvett dolgokat nyilvántartaná (vagy is van de ott csak a fizetés ténye van listázva, letölteni vagy bármi mást csinálni nem lehet) s engedné ingyé ismét letölteni.
Bár lehet csak én vagyok láma, meg még sokakat nem is érint gondolom hogy lenne ezzel kapcsolatban tapasztalat, én is csak ugy futottam bele h nem akart telepulni egy alkalmzás ezért gondoltam törlöm a my downloadsból s majd ujra lehuzom ugy h közben a teló is rá van dugva hátha ugy telepiti. Erre sehol se találok olyan módot h az egyszer már megvett programot ismét letöltse a kies. A letöltött az persze meg marad s az bármikor ujra rakható a telóra, de ha a kiesböl törlödik akkor annak annyi :Y

(#10063) Jadro válasza |AP| (#10061) üzenetére


Jadro
veterán

"Bár gondolom az anyaghasználat nem lesz ilyen fullos...."

A hátlap fotóját elnézve nem lesz ezzel sem baj.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10064) lackaba válasza ett (#10058) üzenetére


lackaba
tag

[link].A hiba a csc miatt van.Amikor átirod a regeditbe ezt kell látnod:S8500XXJF4/S8500OXDJF3.Product cód:GT-S8500BAAXEZ.

(#10065) cryingdr4g0n válasza AS (#10060) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Jessz, lesz rá ebook olvasó, ez jó hír, mert akkor az erre is jó lesz, remélhetőleg. :))

• Flies around shit - bees around honey •

(#10066) lackaba válasza lackaba (#10064) üzenetére


lackaba
tag

[link].Elnézésedet kérem,ez a jó csc.

(#10067) Bloody86


Bloody86
csendes tag

Srácok! Megrendelte közületek valaki a Voda Profi internet csomagját a mobilhoz? Vagy a Hobbit? Holnap megyek haza és ha már egy ilyen telóm van, úgy gondolom elkélne a mobilnet. Viszont a beállításait bada-ra nem igen találtam meg pontosan. Láttam a magyar Wave fórumokon, meg a voda honlapján is, de valahogy nem bízok abban, hogy sikerült jól beírnom az adatokat. Szóval érdekelne a beállítás konkrétan a wave-re!!

Acces name: ?
Auth Type: ?
User ID: ?
Password:?
Protocol:?
Home URL:
Proxy:?

Egyes helyekre tudom a beállításokat, de kéne egy pontosabb leírás attól, aki gond nelkül használja! Bocsi ha kellemetlenséget okozok, de fontos lenne! Előre is köszi!!

(#10068) ett válasza lackaba (#10064) üzenetére


ett
aktív tag

Köszi!

Ez volt a gond.
Viszont ez a jf4 nem valami teljes, hiányzik a samsung apps a menüben,egy darab játék nincs telepítve. Viszont a widgeteknél meg ott a samsung apps. Meguntam, felraktam a jf1-et, ezzel most jó, magyarul is tud, az apps is megy. Lehet hogy erről kell majd frissítgetni és akkor nem száll el az apps.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10069) leslieke válasza Bloody86 (#10067) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezzel már én is próbálkoztam. A telefonos ügyfélszolgálatos csajnak fingja se volt. Annyit tudott "segíteni", hogy menjek be egy boltba, ott majd beállítják.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10070) Bloody86 válasza leslieke (#10069) üzenetére


Bloody86
csendes tag

EEEjjj, ennyit a szerencsémről!! Holnap utazok kb 10 órát, jól jött volna a net! Erre semmi... az cink. Azért köszönöm szépen a gyors reagálást.
Am végül sikerült beállítanod a netet?

(#10071) Karma válasza Bloody86 (#10067) üzenetére


Karma
félisten

Próbáld ezt...

Acces name: standardnet.vodafone.net (ez a havidíjas előfizetéses net access pointja)
Auth Type: None
User ID: hagyd üresen (el fog tűnni)
Password: hagyd üresen
Protocol: Other
Home URL: üres (igazából el fog tűnni)
Proxy:? üres (ez is)

Forrás.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10072) leslieke válasza Bloody86 (#10070) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, de majd kipróbálom azt amit Karma :R javasolt.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10073) lackaba válasza ett (#10068) üzenetére


lackaba
tag

A JF4 előtt kellett volna a JF1,sajnos ha a sorrend nincs meg akkor szokott az általad jelzett hiba előfordulni.Mert azok nem teljes romok,azért szerepel bennük a PFS.

(#10074) berendit válasza Bloody86 (#10067) üzenetére


berendit
csendes tag

nekem annyi volt h bedugtam a simet, azmeg tudott mindent!
amúgy a beállításokat leírták már, de nekem az APN az internet.vodafone.net...

(#10075) user137


user137
őstag

Urak, van valami módja a "Hálózat nem érhető el" c. hiba javításának? Exchange szinkron, reggel óta ezt hisztizi és nem jöttem rá, h mitől változna meg a véleménye.

Másik kérdésem, h az JEE firmware-t hogyan tudnám visszarakni JF4-ről? Az volt a legutolsó hibamentes dolog.

Shame on samsung :(((

(#10076) Varszegig válasza user137 (#10075) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem jf4 van, de ilyen hűlózat nem érhető el hiba nem volt sose, pedig megy az exch. így ötletem sincs, de én nem a firmre gyanakodnék.

(#10077) gyuzso


gyuzso
tag

Sziasztok!
Valami megoldás van már a halk majd pár másodperc után erősödő csengőhangra.
És még egy kérdés hiába veszem le a hang erőt minimálisra beszéd közben akkor is hangos nekem, igaz halkul de, még kellene vagy két- három rublika és akkor jó lenne.
üdv.
Előre is köszönöm

(#10078) lackaba válasza user137 (#10075) üzenetére


lackaba
tag

Vissza rakod a XXJEC fullt(ehhez van magyar csc),majd a leirt módon becsapod a Kiest és vissza teszi neked a XXJEE-firmwarét.EZ az 1 mód létezik hozzá.

(#10079) leslieke válasza gyuzso (#10077) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10080) Bloody86 válasza Karma (#10071) üzenetére


Bloody86
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!!! Holnap megrendelem a szolgáltatást és majd jelentkezem hogy sikerült-e, vagy sem!!
Még egyszer köszönöm nektek a segítséget!! :)

(#10081) lackaba válasza ett (#10068) üzenetére


lackaba
tag

Na erről mehet rá a XXJH3 a XXJH1 csc-vel egyből a Kies becsapásával.Most tettem újra hiba nélkül lefutott.

(#10082) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Aki fenn van faszbúkon, és bírja némiképp az angolt, itt írhat fejlesztőknek, hogy milyen appokat szeretne látni: http://www.facebook.com/#!/SamsungApps?v=app_143258542362345

Én elröfögtem, hogy szívesen látnék most már nem-előfizetés-alapú instant messengert (msn, gtalk, skype, stb), amiért egyszer hajlandó lennék fizetni, de nem havonta (lehetőleg legyen benne log lehetőség és klikkelni lehessen a kapott linkekre), aztán voip, ebook reader, no more vuvuzela és egyéb faszságok az appson, játékok közül pedig tetszene mondjuk a splinter cell, persze nem oldalról scrollozós, hanem olyasmi, ami PSP-n is van.

Aki egyetért, írjon (ott). : :D
THX.

• Flies around shit - bees around honey •

(#10083) zack válasza satomee (#10055) üzenetére


zack
nagyúr

Any Video Converter Pro. Olyan tárhely egyelőre nincs ahová egyben tudnék feltenni 1,5-2Gb méretet. Darabolni meg ezért nem fogok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10084) csabám válasza gyuzso (#10077) üzenetére


csabám
addikt

ezt már én is kérdeztem régebben és sajnos nincs megoldás. ez olyan Samus dolog. . . meg kell szokni:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10085) user137 válasza Varszegig (#10076) üzenetére


user137
őstag

mi más futna rajta, mint a firmware? :)

most meg "naptár szinkronizálás sikertelen" - ezt hetente-kéthetente eljátssza... :|

(#10086) csabám válasza zack (#10083) üzenetére


csabám
addikt

dropbox.com 2 gb free. . . szal lehet tölteni. annyi h reggelsz és felnyomod a cuccot, aztán meg aki le akarja szedni annak is reggelni kell és töltheti is lefelé!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10087) zack válasza csabám (#10086) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Köszi. Kipróbálom... ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10088) fteebee válasza benczeb (#10056) üzenetére


fteebee
csendes tag

Én T-s vagyok Wave-ileg és mint dolgozó is. Aug közepétől van meg a telóm, azóta még nem kaptam értesítést frissítésről, igaz nem is hiányzik. A telefonom hibamentes, pedig nyomkodom rendesen. Film, gps, g-mail szinkron is tökéletes + az apps-ról feltett pár progi is. Egyetlen apróság: nem mindig fordul el a kijelző rögtön, ha fordítom a készüléket; néha azonnal, néha 3-8 mp-cel később, még nem jöttem rá mitől függ. De ez legyen a legnagyobb baja. Sztem ez egy szuper készülék; igaz ez az első okostelóm, előtte N6230-at nyúztam évekig.

(#10089) F-ECT$ válasza fteebee (#10088) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért ilyen reklám dumát elengedni, hogy a telefon hibamentes :U Olvass vissza: legalább 20 hiba/hiányosság merült már fel a telefonnal kapcsolatban, amit javítani lehetne, az más kérdés, hogy olyan fw még tényleg nem jött ki, amire érdemes lenne váltani a T-s fw-ről.

Dive ever, work never.

(#10090) benczeb válasza benczeb (#10056) üzenetére


benczeb
aktív tag

firmware hekkelok, erre nem tudja senki a valaszt? :(

bocsanat, kettovel felette, most latom csak...

[ Szerkesztve ]

(#10091) user137 válasza F-ECT$ (#10089) üzenetére


user137
őstag

N6230-ról váltani tényleg maga lehet az álom :)

(#10092) benczeb válasza fteebee (#10088) üzenetére


benczeb
aktív tag

fteebee, koszi szepen a hozzaszolast, kikertem a camponaban talalhato t uzletben egyik nap, megnyomkodtam, egyelore nagyon szimpatikus a szamomra.
az elofizetesen is lejart a napokban, ugyhogy egyre egetobb a vasarlas... :DD

(#10093) ABal válasza F-ECT$ (#10089) üzenetére


ABal
őstag

Azt írta "a telefonom" nem azt, hogy a Wave, mint készülék.
Varszegig és leslieke sem szokott a panaszkodók között lenni, tehát biztos van hibátlan is. Bár, őszintén kíváncsi vagyok, hogy mi okozza ezt a különbséget telefon és telefon között

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10094) s4hu|SyD^ válasza user137 (#10091) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondold majd el Nokia 3310-esről. :DDD

@ABal talán, hogy ők nem szedik szét minden féle-fajta ilyen-olyan frissítgetésekkel. Használják, ami működik és elég nekik. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#10095) SlyChocolate válasza leslieke (#10079) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez "hülyeség"!
Mért ne lenne!???
Hangprofilok-profilnávre katt és ott a hívás fül alatt kiválasztom a jelzés típusa "Hangosodó dallam!
Nálam 8-10mp alatt éri el a kocc hangerőt!

(#10096) peterk válasza user137 (#10075) üzenetére


peterk
senior tag

Google exchange sync? Ha igen, akkor nekem is ezt üzeni egy napja. :( De csak akkor, ha a névjegyek és/vagy a naptár is ki van jelölve szinkronizálásra. Csak a levelek mennek.

Remélem nem a google-nél változott meg valami...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#10097) leslieke válasza SlyChocolate (#10095) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem ő pont nem ezt akarja, hanem azt, hogy a gyárilag beépített az eleján halk majd normékis hang szólő hívásjelzés meg lehet-e változtatni. Vagy valóban félreértettem és arra gondolt, amit Te mondasz! Egyikőnke igaza lesz. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10098) csabám válasza SlyChocolate (#10095) üzenetére


csabám
addikt

arra viszont nincs megoldás h rögtön a beállított hangerőn kezdjen.először halk majd utánna éri el a beállított hangerőt. azt akarja h egyből rendesen szóljon és ne erősödjön.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#10099) SlyChocolate válasza csabám (#10098) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Tedd át a jelzés típusában simán dallamra!
És a hívás fül alatt legalsó opcióban meg állítsd be a kellő csengetési hangerőt!
Nálam pl így müxik!

(#10100) leslieke válasza ABal (#10093) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igaz, ami igaz. Panaszom nincs, amire a telefonfunkciókon túl is használom az mind működik. (film,zene, navi 30 napig, hotmail., internet opera minivel, játék..stb...) De F-ECT$-nek is igaza van, vannak hiányosságai. Nekem is van, ami hiányzik, vagy nem úgy van, ahogy tetszene, vagy épp nem értem miért nincs benne. XXJEE van rajta, gyárilag.

Pl. hiányosságra:

1, sms másolása/áthelyezése másik mappába csak mappa-nézetben van, beszélgetés nézetben nincs. Vajon ide miért nem tették be ezt a funkciót.
2, Hangprofilok: se átnevezni, se újat létrehozni nem lehet.
3/1 Naptár: hónap nézetben több bejegyzés egy napon nem látszik rendesen.
3/2 Naptár: Esemény típusa csak találkozó vagy évforduló lehet. Vicc!!
4. magyar ékezetek nem kezeli a beépített lejátszó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.