Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10201) ett válasza lackaba (#10081) üzenetére


ett
aktív tag

XJF4 volt a probléma előtt, amit a kies frissített nekem. Aztán jelezte a test mode bekapcsolásával, hogy elérhető a JJH3. Fel is rakta, azt írta minden rendben. És ekkor fagyott le a telefon. Nem tudom most sikerülne-e csak annyi a különbség, hogy most JF1 van rajta nem JF4.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10202) krisi047 válasza krisi047 (#10184) üzenetére


krisi047
aktív tag

Az utóbbi kérdésem leesett, nagyot koppant. :)

(#10203) magyarattila


magyarattila
tag

sztem a takarítás közbeni kémiai anyagok használata miatt leoldódott róla a ujjlenyomat elleni réteg.én iPodTouchoz kapott szarvasbőrrel tisztogatom a kijelzőt, azzal hibátlanul tisztul :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#10204) F-ECT$ válasza user137 (#10194) üzenetére


F-ECT$
titán

Akksi: hétvégén 48 óra alatt kb 15 perc telefonnal, 10 perc nettel 28%-ot merült az enyém. Szóval ha állásában merül 10%-ot naponta, az szerintem jó.

Dive ever, work never.

(#10205) Kobe


Kobe
veterán

nem vagyok egy nagy szervezozseni, nem is szoktam szinkronizalni a cuccokat, viszont a nevjegyeket mindig lementem a kiesen keresztul gepre, ennyi nekem eleg. A nevjegyeket altalaban a telefonon szerkesztem, es van a memoriakartyan egy kulon arckepek mappa amiben a hivo fel azonosito kepeit tarolom. Van valami megoldas ra, hogy a Kiesen keresztul a gepen tarolt nevjegyekben is benne maradjanak ezek a kepek ? mert kies nem mutatja azokat csak az egyeb adatokat. Vagy a nevjegyekben van egy hivatkozas ami rogziti a kep eleresi utvonalat es ha mondjuk frissites vagy hard reset utan visszatoltom telefonra a nevjegyeket, automatikusan emgtalalja es hasznalja a kepeket a regi helyerol?

(#10206) JMC válasza Kobe (#10205) üzenetére


JMC
tag

Én nem találtam erre lehetőséget egyáltalán. Outlook-szinkronizálásnál derült ki számomra, hogy maga a telefon nem igazán támogatja ezt a kép-dolgot. Remélem 1.1-ben már javítva lesz

(#10207) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok,
Route 66 Navi kérdésem lenne:
Felmásoltam az ingyenes magyar térképet, női és ffi hangot a telefonra.
- hogy tudom elindítani a 30 napos próbaverziót?
- hogy tudom rábírni, hogy megkeresse a pozíciómat a térképen?

más:
a naptár widget hányszor szinkronizál egy nap? nem lehet valahogy sűrűbb szinkronra állítani?, mert tegnap több óra is eltelt mire egy az outlookban lévő esemény megjelent a telefonon
köszi :R

(#10208) Jadro válasza F-ECT$ (#10204) üzenetére


Jadro
veterán

10%-ra. Nem 10%-ot. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10209) leslieke válasza nyesix (#10207) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első indítással elindult a 30 nap.
Türelemmel és szabad levegőn! Elsőre akár 15-20 percig is keresi a műholdakat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10210) nyesix válasza user137 (#10197) üzenetére


nyesix
senior tag

user137!
akkor maradj az E52 nél, neked nem való a Wave...
nekem előtte E51 volt, a naptár szinkron azon is jobban ment mint a Waven, ez tény. nekem is is ez az első okos telóm, és nem bántam meg, én nem megyek vissza nokiához....
ja és az E51 is produkált érdekes dolgokat, bár ugye kiforrot technológia. pl: autókihangosítóval összekapcsolva jött egy mail, rezgett, majd úgy maradt! kb egy óra múlva vettem észre, hogy rezeg! akksi kivétel...
ez a teló ez gyönyörű, gyors, új, és vannak hibái. de ez mindegyiknek van. van aki tud ezzel eggyütt élni , van aki nem

[ Szerkesztve ]

(#10211) Ricardo válasza nyesix (#10210) üzenetére


Ricardo
félisten

"nekem előtte E51 volt, a naptár szinkron azon is jobban ment mint a Waven, ez tény. nekem is is ez az első okos telóm,"

Ez csak nekem nem stimmel :F

[ Szerkesztve ]

(#10212) nyesix válasza creed2 (#10146) üzenetére


nyesix
senior tag

én az egyik előző telómat törltem le monitor tisztítóval.
utána elkezdett hámlani! :Y a kijelző...
szerintem nem gyári hiba, bár volt egy ilyen is itt a fórumon.

(#10213) Karma válasza Ricardo (#10211) üzenetére


Karma
félisten

Valószínűleg kimaradt az "érintős" szó, vagy valami.
Nem ez volt a mondat lényege.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10214) nyesix válasza Ricardo (#10211) üzenetére


nyesix
senior tag

nekem az E 51 nem volt okos teló... :) :DDD a Wave számomra az, mind1

(#10215) Ricardo válasza nyesix (#10214) üzenetére


Ricardo
félisten

;)

(#10216) JMC válasza Ricardo (#10211) üzenetére


JMC
tag

Lehet, hogy ezért írta, hogy okos telefon, és nem okostelefon. :DD

(#10217) F-ECT$ válasza Jadro (#10208) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja :DDD Hát ha sokat nyomkodja az ember: nekem egy hétköznap lazán meül 50%-ot, pedig még push sincs berakva, és ha lehet, akkor gépen netezek.

Dive ever, work never.

(#10218) Varszegig válasza JMC (#10206) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nem az 1.1-ben lesz javítva szerintem, hanem a kiesben, én arra tippelek, hogy kies hiba.
nyesix: melyik naptár widget?

[ Szerkesztve ]

(#10219) user137 válasza nyesix (#10210) üzenetére


user137
őstag

konstruktivitás, bitte? :F nem fogom kidobni (egyelőre :D) csak épp nem szeretem a hibáit. az N78-nak (~E51+GPS) sem szerettem a hibáit, mégis kibírtam vele 2 évig.

(#10220) Jadro válasza F-ECT$ (#10217) üzenetére


Jadro
veterán

Világos, bele van ez nálam is kalkulálva. Omnia2 - pedig egész jól bírja - nálam egy nap kb 50% ugrás. Ez van, én elfogadtam. :)

Jajj hozzák már! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10221) Varszegig


Varszegig
veterán

van egy bevásárlólista widget az appson, szuper lett, csak épp nem lehet bele új elemet felvenni, hiába teszek fel, szarik rá :C

(#10222) krisi047


krisi047
aktív tag

Van rá mód, hogy az e-mail és az sms más jelzőhangon szólaljon meg?

(#10223) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Nemértem ezt a tisztitás problémát!
Akármilyen zsiros is a kezemtől én a rálehelés és rögtön pólóba törlésen kivul mást sosem csináltam,hibátlanul tiszta lessz utánna a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#10224) Jadro válasza csimmasz (#10223) üzenetére


Jadro
veterán

Biztos ami biztos, tuti nem fogok ráfújni semmit.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10225) Varszegig válasza krisi047 (#10222) üzenetére


Varszegig
veterán

van, az 1.02-ben állítólag már.

(#10226) lackaba válasza ett (#10201) üzenetére


lackaba
tag

Én vissza tettem a JF1-et és a kies feltolta a JH3-at.Tökéletesen müködik,és hiba nélkül sok javitással.Szerintan próbáld meg.

(#10227) lackaba válasza Varszegig (#10225) üzenetére


lackaba
tag

Igen jól irtad,abba már benne van.

(#10228) Varszegig válasza lackaba (#10226) üzenetére


Varszegig
veterán

JF4-re nem megy fel a JH3?

(#10229) ett válasza lackaba (#10226) üzenetére


ett
aktív tag

Rendben, legfeljebb ha nem megy, akkor megint vissza jf1. :D

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10230) jozf válasza Kobe (#10205) üzenetére


jozf
tag

Amugy ha már 1x csatoltad a képet a névjegyhez nyugodtan letörölheted a telóról a névjegynél meg fog maradni (legalább nem kell kerülgetni a képek között), s ebböl arra következtetek h nem igazán foglakozik a kép elési utjával hanem bele másolja a névjegybe.De ha meg igy van akkor nem értem a kies mért nem tölti le. :F

[ Szerkesztve ]

(#10231) user137 válasza jozf (#10230) üzenetére


user137
őstag

amiért a csoportokat sem kezeli?

(#10232) leslieke válasza jozf (#10230) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, belekerül a névjegybe. Tegnap msn-en küldtem át egy névjegyet és a kép is ment vele.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10233) Varszegig válasza leslieke (#10232) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor ez szerintem biztosan KIES hiba

(#10234) user137 válasza Varszegig (#10228) üzenetére


user137
őstag

nekem nem ajánlja fel alapból.

(#10235) Varszegig válasza user137 (#10234) üzenetére


Varszegig
veterán

alapból senkinek, trükközni kell.

(#10236) p87


p87
senior tag

Ti használtok nem gyári fülhallgatót a wave-el?
Azt akarom megtudni, hogy nyugodtan lehet-e a wave 4pin-es csatlakozójába ,sima 3 pin-es fülhallgatókat csatlakoztatni?
Azért aggódom mert ugye ha beledugunk egy 3 pineset akkor rövidre zárja a videó kimenetet a földel ami nem biztos, hogy jó, bár biztos van benne védelem.

[ Szerkesztve ]

(#10237) Karma válasza p87 (#10236) üzenetére


Karma
félisten

Felesleges ilyenen aggódni.

“All nothings are not equal.”

(#10238) krisi047 válasza p87 (#10236) üzenetére


krisi047
aktív tag

Sima Sennheiserrel használom és tökéletes. Viszont mondjuk ha egy Nokia headsetet csatlakoztatnék, léptetné vajon a számokat és tudnék hangerőt állítani?

(#10239) ett válasza lackaba (#10226) üzenetére


ett
aktív tag

Megpróbáltam, de már nem enged a kies frissíteni. A registryben az xjf4 van amit írtál, a test mode be van kapcsolva, de már nem írja ki, hogy van új firmware rá.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10240) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok,

Olyan widget vagy valami nincs ami számolja ol, hogy egy adott hónapban hány percet beszélek vagy hány darab sms-t küldök?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#10241) p87 válasza Karma (#10237) üzenetére


p87
senior tag

Akkor jó.

krisi047
Nem hiszem, hogy működne, ezt szoftveresen kell megoldani.
Pedig milyen jó lenne, én is megszoktam még N95-nél , itt meg mindig el kell veni a telót.

[ Szerkesztve ]

(#10242) leslieke válasza Killerlaca (#10240) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Naplók\Naplókezelő miért nem jó?
Minden hónapban tudod nullázni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10243) lackaba válasza ett (#10239) üzenetére


lackaba
tag

A registriben ez legyen:S8500XXJF1/S8500OXDJF1.A product códnál pedi ez:GT-S8500BAAXEZ.Simán menni fog.ÉS mindezt úgy csináld hogy előtte usb kapcsolatot létesitel a kiessel,és csak a frissités végén huzod le.

(#10244) user137 válasza ett (#10239) üzenetére


user137
őstag

pls szólj, ha bármi érdekeset találsz a JH3-ban :)

(#10245) ett válasza lackaba (#10243) üzenetére


ett
aktív tag

Utána már arra is átírtam, akkor sem ment. Csak nekem nem ez van: S8500XXJF1/S8500OXDJF1
Hanem a végén S8500OXDJEF.
Arra is átírtam, és nem jelzi hogy van-e frissítés. Előtte nyomtam hard resetet. Tegnap még engedte volna. Lehet a hard reset volt a baj. Nem látok bele a kényes lelki világába. :D

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10246) Joey89


Joey89
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy beruhátok a Wawe-re, mert csak jókat hallok róla!

Lenne pár kérdésem:
Menü magyar-e? (gobdolom, hogy az csak eddig, mindenhol azt olvastam, hogy nem)
Memória meddig bővíthető/meddig érdemes bővíteni?

Valaki tudna valami jó helyet Pesten, ahol beszerezhetem függetlenül és nem lesz gond a garijával? :))

(#10247) DonMedve válasza Joey89 (#10246) üzenetére


DonMedve
addikt

Magyar nyelv van.
32GB.Egyenlőre 16GB a max amig érdemes.Persze ez pénztárca kérdés!

lackaba:Szerinted kipróbáljam,hogy a JH3-at updatelem JH3-ra kiessel a fennt emlitett módon?Menne vajon?Vagy rakjam vissza min. a JF4-et?Arról Updatel!?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10248) lackaba válasza DonMedve (#10247) üzenetére


lackaba
tag

Tedd vissza a JF4-et,és aproduct cod ez legyen:GT-S8500BAAXEZ.

(#10249) lackaba válasza ett (#10245) üzenetére


lackaba
tag

A JEF a jó.Tedd újra a Kiest töröld a registry bejegyzéseket,újra átirod és menni kell.Az átirásokat minden frissitésnél ellenőrizd.

[ Szerkesztve ]

(#10250) DonMedve válasza lackaba (#10248) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok!köszi!

JF3-as csc-vel ugye?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.