Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10601) Karma válasza cryingdr4g0n (#10599) üzenetére


Karma
félisten

Ez a Wave Memo Nalad is szanalmasan lassu?

Mondjuk a szanalmassag nem a fejleszto hibaja, a platform ilyen - nem lehet vizszintesen gorgetheto dolgokat kesziteni, csak ha kezzel rajzolja az ember, az meg nem gyors es nem is gazdasagos.

“All nothings are not equal.”

(#10602) cryingdr4g0n válasza Karma (#10601) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nem, nálam teljesen jó. Mondhatni real time görgeti a próbaképpen létrehozott sajtpapírokat, még akkor is, ha fotót ágyazok beléjük. Egyedül amikor elindítom, az a splash screen ami az elején van, az kissé sokáig van kint, de maga a proggi nálam gyors. Vagy hát normális. Kb. mintha a telefonkönyvet scrolloznám.

• Flies around shit - bees around honey •

(#10603) epokit


epokit
tag

Hali fémdetektornak mi a neve? köszi!

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#10604) cryingdr4g0n válasza epokit (#10603) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Toolbox a neve, de sajnos benéztem, és ez fizetős :(

• Flies around shit - bees around honey •

(#10605) Jadro válasza cryingdr4g0n (#10604) üzenetére


Jadro
veterán

Jó, legalább megnyugodtam hogy nem vagyok hülye. Azóta keresem hogy írtad. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10606) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Még új vagyok ezen az oldalon, és azért regiztem ide mert 1-2 hete komolyan gondolkodom azon, hogy ilyen telefont veszek.
A fő szempontok nálam:
- könnyű kezelhetőség
- szép kijelző
- gyors legyen
- gmail fiókot tudjam használni
- facebook menjen rajta
- wifi, net használat gördülékeny legyen
- zene és filmlejátszás jó minőségű legyen
- esetleges játékok, progig elérhetőek legyenek hozzá nagy számban.

Akiknek már van ilyen telefonjuk, mi a tapasztalat? Jók ezen a telón ezek a funkciók? Mi nem tökéletes rajta szerintetek? Ha nem jó ez a teló, akkor mit ajánlanátok helyette?
Ezeknek az elvárásoknak eleget tesz ez a készülék? Milyen 4 vagy 8 gb kártyát tennétek bele?

Előre is köszi a válaszokat, és az építő jellegű hozzászólásokat! :C

Üdv:
krysztyan

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#10607) Jadro válasza krysztyan (#10606) üzenetére


Jadro
veterán

Az utolsó pont még nem valósult meg. A programok és játékok száma bár folyamatosan növekszik, de egy android markethez képest még elenyésző. A többinek megfelel, bár a kezelhetőségnél még van pár bug.

"Milyen 4 vagy 8 gb kártyát tennétek bele?"
Legyen az minimum 8. Fél perc HD video 50 mega. :)

Nem tökéletes a navigálás még, de ez nem volt a feltételeid között. Nekem a legnagyobb bajom egyelőre hogy az opera mini ikonját nem tudom kitenni, be kell lépni a menübe, aztán egy almenübe és onnan tudom csak elérni. No de ez legyen a legnagyobb bajom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10608) epokit válasza cryingdr4g0n (#10604) üzenetére


epokit
tag

Köszi

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#10609) Schell14 válasza zack (#10565) üzenetére


Schell14
csendes tag

Én is így gondoltam.

A mai napot még rááldozom a keresésre, de nagyon nem vagyok bizakodó. Ha bárki tud eladó új fekete Wave-et, vagy boltot ahol még kapni, kérem írja meg. Előre is köszönöm.

(#10610) Kis@ válasza krysztyan (#10606) üzenetére


Kis@
tag

- könnyű kezelhetőség

Könnyű a kezelhetősége (Ez az első érintős telefonom, és minden nagyon egyértelmű rajta. Azóta mondjuk a másik telefonomon is a kijelzőt tapicskolom ,persze hiába :)

- szép kijelző

A legszebb,

- gyors legyen

A leggyorsabb.

- gmail fiókot tudjam használni

Ha csak levelezésre kell akkor hibátlan. Ha nem csak (pl. naptár szinkron stb) akkor már akadnak gondok, de itt mindenki bizakodó ezzel kapcsolatban is).

- facebook menjen rajta

Megy rajta, de arra ne számíts, hogy Farmwillezni fogsz a telódon).

- wifi, net használat gördülékeny legyen

A leggördülékenyebb. Szerintem marhajól kezeli a wifit.

- zene és filmlejátszás jó minőségű legyen

Szintén csillagod ötös.

- esetleges játékok, progik elérhetőek legyenek hozzá nagy számban.

Néhány ingyenes játék van hozzá, a többi fizetős. Ügyeskedéssel lehet még csak elérni a fizetős progikat, de legalább el lehet érni. Hivatalosan szertinem 1-2 hónap múlva lesz Magyarországon is fizetős store. És a sok program is kb ekkorra várható.

Szerintem a te szempontjaidnak maradéktalanul meg tud felelni a telefon.

Kis@

(#10611) mixi10 válasza Jadro (#10607) üzenetére


mixi10
tag

Csatlakoznék hozzád az opera minivel kapcsolatban. cryingdr4g0n készített hozzá egy nagyon szép ikont, hátha valaki készít egy wgt.nagyon megköszönném.

(#10612) rp1983


rp1983
csendes tag

Hali!

A gondom az hogy frissítettem a firmware-t Kies-en keresztül, mire ilyen lett a menü?

Tudja valaki mi lehet a baja?

(#10613) Kis@ válasza rp1983 (#10612) üzenetére


Kis@
tag

Hát mondjuk az, hogy frissítetted. :) Bocs, de nem tudtam kihagyni.

Szerintem írd meg, hogy melyik verziót melyikre frissítetted, azok akik segíteni tudnak valszeg kiváncsiak lesznek rá.

Mivel az fw frissítés már a KIES-en keresztül sem támogatott kis hazánkban, gondolom csak hack-kel ment a dolog. Namost az is lehet instabil. De valószínüleg csak az a baj, hogy rossz verzióról vagy rossz verzióra frissítettél. Mindenesetre úgy tűnik, hogy ezt már csak loaderrel vagy szervizzel tudod orvosolni.

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#10614) rp1983 válasza Kis@ (#10613) üzenetére


rp1983
csendes tag

Ok köszi, de gondoltam ha kiessel csinálom akkor nagy baj nem lehet.

Esetleg más is találkozott ezzel a hibával?

(#10615) rp1983 válasza Kis@ (#10613) üzenetére


rp1983
csendes tag

Nekem JF1 volt fent és a kies a JH3-ra frissítette.

Vissza tudom rakni a JF1-et loaderrel?

(#10616) krysztyan


krysztyan
tag

Köszi mindenkinek a segítséget, akkor ezek szerint mehetek megrendelni! :C :DD

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#10617) Karma válasza rp1983 (#10615) üzenetére


Karma
félisten

Vissza tudod, de én nem azzal kezdenék.

Mivel az adataidat ígyis úgyis bukod, először inkább próbáld meg a prekonfigurációt újra elvégezni - tárcsázóba *#5239870*#, Pre-configuration, *#27236*#, itt válassz egy szimpatikusat (pl. XEH), és várj türelmesen.

Az ilyen elszálló betűk a CSC hibázásakor szoktak előfordulni, a prekonf meg újramásolja azt.

Ha nem változik, nekimehetsz a Loaderrel.

“All nothings are not equal.”

(#10618) F-ECT$ válasza rp1983 (#10615) üzenetére


F-ECT$
titán

Azzal vissza, de olvass el előtte egy leírást, nehogy tégla legyen a telefonodból.

Dive ever, work never.

(#10619) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok,

Azt szeretném megkérdezni, hogy olyat szeretnék csinálni, hogy egy telefonkönyvben szereplő embernél meg szeretném adni pl a születési idejét, Ilyet lehet valahol?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#10620) Karma válasza Killerlaca (#10619) üzenetére


Karma
félisten

Igen, a névjegyzék pl. kiválóan alkalmas erre :P
Csak meg kell nyomni a Mező hozzáadása gombot, és legörgetni a lista aljára.

“All nothings are not equal.”

(#10621) Killerlaca válasza Karma (#10620) üzenetére


Killerlaca
senior tag

húúúúú bakker itt kerestem előszőr de nem gondoltam hogy ez a lista görgethető lefele.. :W
Köszönöm :C
Ez jó volt....

És esetleg ez majd figyelmeztetis ha eljön valakinek a szülinapjának az idelye?

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#10622) theomo válasza rp1983 (#10614) üzenetére


theomo
tag

Igen én is így jártam. Én loaderrel tettem fel a JF7-et és a nálad is tapasztalt jelenség jött elő. Ha az ikonok mellett megérinted csak akkor látható az ikonhoz tartozó szöveg, igaz? Végül visszatettem loaderrel a jf4-et.
Ja és amikor feltettem a JF7-et a rendszerbeállításoknál megjelent egy olyan menüpont, hogy szoftver frissítés, de végül nem talált semmi frissíteni valót ezért maradt a már említett downgrade.

Karma: próbáltam én is a pre configurációt, de sajna nem volt gyógyír a bajomra.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#10623) Jadro válasza Kis@ (#10610) üzenetére


Jadro
veterán

"Ha csak levelezésre kell akkor hibátlan. Ha nem csak (pl. naptár szinkron stb) akkor már akadnak gondok, de itt mindenki bizakodó ezzel kapcsolatban is)."

Nekem megy a gugliból a nevek, levelek és a naptár szinkronja is eddig. (Lekopogom.) Igaz, megszenvedtem a naptárral és nem tudom hoyg sikerült bebillebteni, de most jó. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10624) theomo válasza Killerlaca (#10621) üzenetére


theomo
tag

Ha kiteszed a szülinapi widgetet a képernyőre akkor látni fogod, de tudomásom szerint hangjelzést nem ad. De könnyen kipróbálhatod :Y

Teomo

(#10625) chaapaai válasza scapegt (#10550) üzenetére


chaapaai
csendes tag

(#10626) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

:DDD ROTFL

• Flies around shit - bees around honey •

(#10627) Atomgeszi válasza F-ECT$ (#10589) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem sem lassú csak kíváncsi voltam. :) Van valami értelmes aknakereső játék? 2 -t találtam, egyiknél folyamat elmászik a tábla amin játszani kell és idegesítő, hogy még erre is figyelni kell, hogy hogyan forgatod a telefont miközben böködsz a képernyőn, a másik meg valami irgalmatlan lassú. Ha olyan helyre bökök ahol kilövi a sok üres négyzetet akkor 0,5mp-ként lép rá egyre. Valami normális esetleg? :F

(#10628) chaapaai


chaapaai
csendes tag

Az adatszámláló "nullázásakor" kéri a telefon jelszót. Az mi? Van valami gyári alapértelmezett?

[ Szerkesztve ]

(#10629) Varszegig válasza rp1983 (#10615) üzenetére


Varszegig
veterán

Hogy frissítetted jh3-ra??? meghekkelted a kiest?

chaapaai: nincs, akkor fogod beállítani

[ Szerkesztve ]

(#10630) chaapaai válasza Varszegig (#10629) üzenetére


chaapaai
csendes tag

Király vagy köszönöm!

(#10631) mixi10 válasza chaapaai (#10628) üzenetére


mixi10
tag

nekem 4db 0 volt, de T-s vagyok, lehet még 1234

(#10632) chaapaai válasza Varszegig (#10588) üzenetére


chaapaai
csendes tag

honnan lehet leszedni az általad moddolt verziót? a samsungwave.hu-n nem leltem. egy linket plzzz!

mixi10: köszi Varszegig válasza segített! ;)

más: tud valaki befogókeretet a telefonhoz, amit fotósállványhoz lehetne csatlakoztatni?


[ Szerkesztve ]

(#10633) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

A f. kivan, hogy már symbianra is van swype, badára persze még sehol.

• Flies around shit - bees around honey •

(#10634) Karma válasza cryingdr4g0n (#10633) üzenetére


Karma
félisten

badára mégis hogy képzeled a beintegrálását? :U

“All nothings are not equal.”

(#10635) vtechun válasza cryingdr4g0n (#10633) üzenetére


vtechun
veterán

mire jó az a swype? nekem rohadtul nem tűnt használhatónak...

(#10636) leslieke válasza vtechun (#10635) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy írhatsz szöveget, hogy fel se kell emelned az ujjad, csak végighúzod a betűkön, a szoftver meg kitalálja, hogy mire gondoltál. Ha jól értettem ez a lényege.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10637) sede7 válasza leslieke (#10636) üzenetére


sede7
tag

Igen, valahogy így. Ennek persze az egyik kulcsa egy kellően jól összerakott szó- , sőt, mondattár. Ami azért az angolon kívül nem hiszem sok más nyelven előrehaladott volna - de legalábbis a magyar változathoz még elég sok idő kell szerintem. Kiindulva abból, hogy az általam eddig használt T9 is elég kezdetlegesek...

(#10638) nyesix


nyesix
senior tag

Ha blokkoltam egy címet, az smseknél, akkor azt hogyan tudom visszaállítani nem blokkoltra?

köszi! :F

(#10639) vtechun válasza leslieke (#10636) üzenetére


vtechun
veterán

jah, de szerintem totál használhatatlan, próbáltam már nem egyszer :)

(#10640) lacika62


lacika62
csendes tag

Kérdésem lenne.

Híváskor, akár én hívok, akár engem hívnak, 1 másodperc után elmegy a hang mind2 félnél. Néztem a használatit, próbáltam headset-el is, de akkor is ez volt. Lehet h én vok a láma, de ha vki tudja mi a helyzet, segítsen! Köszönöm!

(#10641) Erika10


Erika10
tag

Sziasztok!
Nagyon nagy problémával fordulok hozzátok, kiírta a kies, hogy van új frissítés a telóra .
Rá nyomtam, hogy ok, lefutott a frissítés kiírta, hogy ujra fog indulni.
Na azóta ki be kapcsol a telefon .egyfolytában
Aksi ki Aksi be.
Semmi . :W
Gondoltam újra telepítem, de nem érzékeli a Számítógép, hogy csatlakoztattam.

Help
hogy lehetne vissza állítani a régi szoftvert , sajnos azt sem tudom megnézni ,hogy melyik SW van rajta.

Vagy jobban járok, ha be megyek a Szervizbe?

Köszi, előre is

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#10642) ett válasza Erika10 (#10641) üzenetére


ett
aktív tag

Vagy szerviz vagy multiloaderrel visszatolod a firmware-t.
Ha nem mered a multis megoldást véghez vinni, akkor marad a szerviz.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10643) Erika10 válasza ett (#10642) üzenetére


Erika10
tag

Azt hogy kell?
Még sosem csináltam ilyet, :( mennyire kockázatos, elvesznek az adatok?

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#10644) ett válasza Erika10 (#10643) üzenetére


ett
aktív tag

Igen, minden adatnak viszlát.
Lehet jobban járnál a szervizzel, bár az adatoknak szerintem ott is búcsút inthetsz.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10645) Erika10 válasza ett (#10644) üzenetére


Erika10
tag

Szerintem is szerviz.
De azért le írnád hogy kell neki látni a másik megoldásnak.

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#10646) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

Le tudná írni valaki, hogy a Nimbuzz nevű program tulajdonképpen mire való és hogy hogy kell használni? Az a bajom, hogy feltelepítettem, elindítom és csak azt írja ki, hogy teszteli az internetkapcsolatomat. Nincs mobilnetem, wifiről próbálkoztam.

köszi előre is a segítséget!

(#10647) m.zso


m.zso
aktív tag

üdv.

smst akarok küldeni,de akármennyi szöveget írok, mindenáron 2 üzenetbe akarja elküldeni a telefon, ráadásúl el sem küldi,pedig az üzi központ száma helyesen van megadva :W
valaki tudna segíteni?

köszönöm

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#10648) gazfickó


gazfickó
tag

Ma reggel a buszon ülve hallgattam a zenét az ölembe fektettet wave-emen és a mellettem elhaladók és a mellettem ülő is úgy meg-meg bámulták mint valami szenzációt. :K Tök jó érzés volt mikor majd kieső szemekkel méregették végig a kicsikét . :D :D

(#10649) ett válasza Erika10 (#10645) üzenetére


ett
aktív tag

Persze, itt a link:
Firmware
Nem egy nagy dolog, először én is félve álltam neki, aztán túltettem magam rajta.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#10650) user137 válasza cryingdr4g0n (#10633) üzenetére


user137
őstag

és magyarra hogyan aktulizálnád? mert angolul a hülye is tud, ellenben kies hazánkban kevesen írnak angolul SMS-t....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.