Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6021) szpeti40 válasza kenwood (#6020) üzenetére


szpeti40
addikt

nem, legalább is én sehol nem találtam ilyet, pedig végig jártam mindent.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6022) jupp008 válasza kenwood (#6020) üzenetére


jupp008
senior tag

Ez és hasonlóakkal kapcsolatban kérdeztem és is nemrég, hogy különböző rutinok (esetleg Bixby Routines) futtatható -e.
Egyébként oda vissza kiolvastam a netet és nincs rá megoldás sajna.
Azért egy Samsung órától elvárnék ilyen dolgokat ...

(#6023) kenwood válasza szpeti40 (#6021) üzenetére


kenwood
veterán

Pedig annyira alapveto elvaras lenne.

Viszont talaltam a telon olyat,hogy "ne zavarjanak"
Ez utemezheto,es elvileg szinkronizal az oraval.
Beallitottam, ugy nez ki, hogy mukodik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6024) szpeti40 válasza jupp008 (#6022) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem amikor az első okosórámat vettem, az volt a legfontosabb, hogy lássam ha írnak/hívnak, valamint ha rajtam van a telefon legyen csöndben.
Na a samsung úgy gondolta, hogy a 2. az lényegtelen és az eddig tökéletesen működő "mute connected phone" funkciót kiveszik, mert miért is használná ugye bárki is. De a wearable appban ugyan úgy ott van, csak nem csinál semmit :U
Azt hittem a telefonnal vagy az órával van valami, de amikor telefont és órát is cseréltem, akkor rájöttem, hogy nem és akkor mondta nekem a samsung, amikor személyesen/telefonon/emailben beszéltem velük, hogy kivették :)):W
Pedig szerintem elég alapvető funkció, volt szerintem, és imádtam.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6025) -myself-


-myself-
tag

És olyan van, hogy okos ébresztés? Hogy akkor ébreszt mikor a legkevésbé fáj? A fitbit tud ilyet

Nexus forever...

(#6026) szpeti40 válasza -myself- (#6025) üzenetére


szpeti40
addikt

Én nem találtam és ahogy rákerestem gyárilag nem tud, pedig nekem is jó lenne :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6027) kmarci25 válasza -myself- (#6025) üzenetére


kmarci25
veterán

Másik topikban ezt találták rá.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6028) kissavy válasza csaba1203 (#5818) üzenetére


kissavy
újonc

Köszönöm 🤗

(#6029) Shader


Shader
aktív tag

Üdv!
Az utolsó 08.03-i Wearable frissítés óta brutális akku merülést produkál az óra távoli LTE kacsolat esetén (8-9 óra) (46 LTE). BT kapcsolat esetén azonnal megszűnik a jelenség (2 nap). Mindent leszedtem, sőt csináltam gyári visszaállítást az órán, de maradt a 8 órás lemerülés. Röhej, mert közben a Wearable mutogatja a 2 nap 13 órát...teljesen fals becslést.
Van aki tapasztal/t ilyet? Köszi!

--- Sent from mobile device ---

(#6030) Lacielvtárs válasza Shader (#6029) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia nekem mindkét órám ilyen, egy napot sem bírnak ki, active 2 és watch 46 mm-es, esim mindkettő, mobil hálózat spotyfy kombo, és merül mint állat :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6031) kanál01


kanál01
tag

Sziasztok, használtan vettem itt kollégától nagyobbik watch -ot. S10+, új, saját fiokom beállítása+ párosítás, wearable beállitottam, frissítettem az appokat. De a lünetta, ahogy forgatom, semmire nem reagál a szoftverben. Se ébresztés, se lépegetés a menübe, semmi. Kollega azt mondja, rég nem használta, fél éve se, nem emlékszik ilyen hibára. Szoftveres gond lehet? Újratelepítés?
Garancia lejárt.
Köszi

(#6032) nylacika


nylacika
aktív tag

Üdv! Lustaság vezérel! Mennyi a hivatalos garancia az órára? 1 vagy 2 év? Köszi előre is! :DD

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6033) csaba1203 válasza nylacika (#6032) üzenetére


csaba1203
addikt

2 év ha szerződött partnertől vásárolod.

(#6034) nylacika válasza csaba1203 (#6033) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nagyon köszönöm! Igen, onnan van! :D

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6035) nylacika


nylacika
aktív tag

Még egy kérdésem lenne. Én ugyebár Samu telefonnal használom, nincs is gond. De Huawei-en nem lehet használni a Galaxy Apps applikációt. Tudtok rá valami megoldást?

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6036) Shader válasza Lacielvtárs (#6030) üzenetére


Shader
aktív tag

Szia!
Már az elejétől fogva ilyenek, vagy most kezdték ezt a merülést?
Az enyém egész idáig elfogadható volt (22-23 óra). Most, nagyjából 08.03. után (Wearable frissítés) kezdte el. Még arra is gondolok, hogy esetleg a Samu szoftveresen merítteti az akkut, rámerőltetve egy új vásárlást,(túlpörgetteti a 4G chipet)...

--- Sent from mobile device ---

(#6037) francz'70 válasza kanál01 (#6031) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mikor megvetted, kipróbáltad és működött?
Mert ahogy leírtad, ez nagyon szervíz szagú :F

(#6038) Lacielvtárs válasza Shader (#6036) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nekem az első pillanattól ilyen mindkettő...
kicsit furcsa volt tapasztalni több huawei wacth gt-k után :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6039) kanál01 válasza francz'70 (#6037) üzenetére


kanál01
tag

Szia, még nem volt eddig okos órám, de egyből újra telepítettem, mert a kollega email címe, fiókja volt beállítva. Azt hittem, ezt szoftveresen ki lehet kapcsolni, de valószínű ezek szerint nem és műszaki hiba, ha nem forog/ lépked szoftverben a fizikálisan működő lünetta? Max egy újra telepítés még azért? Köszi

(#6040) doongoo válasza kanál01 (#6039) üzenetére


doongoo
addikt

próbálhatsz egy gyári visszaállítást, aztán ha az sem segít, akkor lehet visszacsinálni az üzletet (szerintem nem éri meg javíttatni garancián kívül)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.