Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70601) havri1 válasza apaszka (#70600) üzenetére


havri1
félisten

Temasek -el kezdtem reggel, én se laktam be. Finoman szólva : Nem az én romom az sem :)

Most rakom fel szüzen nggabi gyári MG4 romját, komolyan, eddig ez a best. Sajnos a VPN nem megy vele, így a viber nem megy, de szemet hunyok felette..

[ Szerkesztve ]

havri

(#70602) SteveJobs válasza Kerio (#70597) üzenetére


SteveJobs
őstag

Sziasztok! Nem tudom mi van de nem ismeri fel a kártyámat a telefon de még az asztali gép se!! Mit csináljak törjem ketté? :O :O

(#70603) snow2014


snow2014
aktív tag

ha anglijara megerkezik a 4.3 en nyomatom is fel.....most is angol 4.1 van fent

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70604) havri1 válasza SteveJobs (#70602) üzenetére


havri1
félisten

Ennél kicsit több infóra van szükség.
De amúgy:

SD Formatter 4.0 for SD/SDHC/SDXC

[ Szerkesztve ]

havri

(#70605) Gizmo94 válasza havri1 (#70599) üzenetére


Gizmo94
veterán

Chainfire kb. másfél hónapja semmit nem tud kezdeni vele, szabadkozik is az oldalán, hogy sajna.. Azért én is remélem...:)

(#70606) snow2014


snow2014
aktív tag

amugy ha zart lesz a bootloader arra van mar megoldas ? marmint a kinyitasara ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70607) Gizmo94 válasza snow2014 (#70606) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nincs.

(#70608) snow2014 válasza Gizmo94 (#70607) üzenetére


snow2014
aktív tag

az nem jo.......

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70609) apaszka válasza Gizmo94 (#70605) üzenetére


apaszka
veterán

Aztán mi van, ha elveszik a gari? Mindjárt lejárt úgy is. Bekaphatja a samu.
Van itt a mobilarénán nem is egy ember ki javítja a telefont több számjegyű számláló állásnál is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70610) snow2014


snow2014
aktív tag

engem ez a bootloader idegesit. huaweinal szoftwerilag lett nyitva es problema is volt.....utanna lehetet irni nekik es elkuldtek a kodot a bootloaderhez

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70611) havri1 válasza apaszka (#70609) üzenetére


havri1
félisten

A gari egy dolog, a bootloader ha zárva lesz, csak gyári romot tehetsz fel.

havri

(#70612) Gizmo94 válasza apaszka (#70609) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mi van , ha szelídebben indítasz? Különösen, ha nem érted azt, amiről írtam, amint ebből látszik. Nem a garanciáról van itt elsődlegesen szó, bár sok S3-nál és mégtöbb S4-nél még soká jár le.. A zárt bl. az android alapjával ellentétes, a szabadságot öli meg.

[ Szerkesztve ]

(#70613) apaszka válasza snow2014 (#70610) üzenetére


apaszka
veterán

Attól sem tartok. Ez a telefon nem lesz lezárva, és a gari is mindjárt lejár.

Én mint mondtam anno, csak akkor rakom fel ha CM be lesz integrálva a dolgai. Már mint a 4.3 é!

De szerintem temasek félre előbb lesz kész.

Egyébként elvagyok a mostani ROM -mal is. Minden megy rajta.

Asszonyé lesz ez a teló egyébként, és én lépek innen.

Másra vágyom .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70614) Varszegig válasza Capricorne (#70586) üzenetére


Varszegig
veterán

Az adathasználat menüpontban találsz erre lehetőséget.

(#70615) DjBlero


DjBlero
őstag

:U

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#70616) szasza87


szasza87
tag

Én is befejeztem az S3-as pályafutásomat meg egy időre a Samsungosat is! :) További sok sikert a telóhoz!
Stabil 4.3-as és 4.4-es szoftverekben gazdag új évet mindenkinek! :P

[ Szerkesztve ]

(#70617) SteveJobs


SteveJobs
őstag

felraktam ezt a Temasek V12-t 4.4es verziót és szeretném a a tálcán az ikonok méretén változtani , de sajnos nem találom . Míg a Cyanogenmod-ban simán betudom állítani a program indítóban addig itt semmit se találok róla . valaki segítsen ebben, hogy hol találom .
Előre is köszönöm ! :)

(#70618) kaisers


kaisers
aktív tag

Miért van az, hogy mg4-es romra, felrakom a hozzá való JKay-t, és onnantól a stweaks "unexpected error" hibát ír ki?

(#70619) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

üdv. adott egy s3 as ezt kell beírnom hogy megtudjam h független e? *#*#4636#*#*
még annyi hogy hol tudom megnézni mik a legfrissebb gyári romok rá?

előre is köszi.

(#70620) DonMedve válasza havri1 (#70601) üzenetére


DonMedve
addikt

"...nggabi gyári MG4 romját..."- megkérdezhetem,hogy ezt honnan tudom letölteni? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#70621) Don't Panic válasza Don't Panic (#70619) üzenetére


Don't Panic
senior tag

tárgytalan.

(#70622) Don't Panic válasza DonMedve (#70620) üzenetére


Don't Panic
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#70623) DonMedve válasza Don't Panic (#70622) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#70624) havri1 válasza DonMedve (#70623) üzenetére


havri1
félisten

És megy vele a VPN is szerencsére :)

havri

(#70625) Black&White válasza SteveJobs (#70617) üzenetére


Black&White
addikt

Azt hiszem a KitKat Launcher tudja ezt.
Próbáld ki.

(#70626) snow2014


snow2014
aktív tag

na most nem ertek valamit. tehat eddig ugye nyitott volt a bootloader, na most a 4.3 bezarja ugye a bootloadert a mende mondak szerint. tehat ha en vissza teszem pl a 4.1 mg4 akkor zart marad a bootloader vagy nyitott lesz ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70627) SteveJobs válasza Black&White (#70625) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ez mibe különbözik a Play áruházon lévővel?

(#70628) gyuri81


gyuri81
veterán

Senki nem probalgatja az Xposed fele mudulokat?? Van benne egy Gravitybox nevu app, ami lazan faver a Jkay-re :) stb stb

(#70629) snow2014 válasza gyuri81 (#70628) üzenetére


snow2014
aktív tag

es mit is kapunk ezzel az Xposed dologgal ? mi azami vegett tenyleg erdemes feltelepiteni ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70630) gyuri81 válasza snow2014 (#70629) üzenetére


gyuri81
veterán

Alapvető a Greenify-hez tettem fel, hogy tudjam fagyasztani a rendszer alkalmazasokat is

(#70631) snow2014 válasza gyuri81 (#70630) üzenetére


snow2014
aktív tag

en link2sd azzal atkonvertalom hogy ne rendszer program legyen es akkor greenify tudja kezelni

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70632) Varszegig válasza snow2014 (#70626) üzenetére


Varszegig
veterán

Egyszerű. Ha kapsz egy zárt bootloadert, és knox számlálót, majd visszaraksz egy régebbi bootloadert, akkor ugrik a knox számláló, és azzal a gari. De ez most csak teória.

(#70633) snow2014 válasza Varszegig (#70632) üzenetére


snow2014
aktív tag

vegul is csak kerdezem mert ha zart a bootloader akkor kizart ugye a clockwormod telepitese. az meg persze jo lenne mert azert rendszert lementeni jo dolog :)

Mindég legyetek rosszak ;)

(#70634) Pigmeus_1


Pigmeus_1
tag

Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy valahogyan nem lehet az s3-ra is rávarázsolni az s4 mini rendszerének egy két apróság?
Nagyon tetszik, hogy elmulasztott hívás vagy SMS esetén ha legközelebb kézbe veszem a telefont akkor megrezeg.
Az asszony Huawei p6-jában meg az tetszik, hogy éjszaka ha alszunk akkor magától csinálja azt a rendszer, hogy a hívás meg az SMS-en kívül semmi sem zaklat addig, amíg reggel kézbe nem vesszük a telefont. Mindent letört, de nem villog, nem cseng, nem rezeg reggelig.

Vagy van ezekre valami program a play-en amit még nem találtam meg?

Csak egy lelkes felhasználó...

(#70635) Zsolaf válasza Pigmeus_1 (#70634) üzenetére


Zsolaf
addikt

1, A rezgés az S3-on is van a gyári romon a kezdetek óta. (mozgás/intelligens jelzés)
2, Blokk üzemmód.

Kicsit nézd át jobban a telefont :D Semmilyen külső program nem kell. :(

[ Szerkesztve ]

(#70636) Griff55 válasza apaszka (#70613) üzenetére


Griff55
senior tag

nexus 5 ? :)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#70637) Pigmeus_1 válasza Zsolaf (#70635) üzenetére


Pigmeus_1
tag

A blokkolás üzemmód azért nem ugyan az. Itt időt lehet megadni, nekem meg az tetszik, hogy a telefon kézhezvétele élesíti a rendszert. Nem kell időhöz kötni.
A működését nem ismerem teljesen, de szerintem az órát, napszakot meg azt figyeli, hogy mióta nem ért az ember a telefonhoz. Ezek alapján határozza meg, hogy mikortól nem zaklatlak. A jelzések megérkezését viszont tutira a giroszkóp meg a kijelző feléledése vezérli.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#70638) Zsolaf válasza Pigmeus_1 (#70637) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor sajnálom :F

(#70639) Bathory


Bathory
csendes tag

Bő fél éve használom a Player Pro-t zenehallgatáshoz (eddig semmi gondom nem volt vele, sőt, a sokak által felmagasztalt Poweramp-nél is "szimpatikusabb" a hangzása), most azonban első ízben tapasztalok valamit, amivel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ezidáig minden esetben simán tudtam letöltve hozzárendelni albumborítót vagy előadóképet az adott zenékhez (netkapcsolat --> keresés --> kép kiválasztása), de egy napja minden egyes keresésre 0 találatot adott ki. Több előadónál próbáltam, a beállításokhoz sem nyúltam, és hiába telepítettem újra a Player Pro-t, a helyzet nem változott. Van valakinek ötlete, miért nem tudok lementeni képeket?
Előre is köszönöm!

(#70640) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Most akkor van stabil 4.3 ?
Mert elég szűkszavúak a közlemények :(

e pluribus unum

(#70641) havri1 válasza foxymaxy (#70640) üzenetére


havri1
félisten

Van, csak nem S3-ra..:)

havri

(#70642) havri1


havri1
félisten

Újra Hd Revolution 40.0 van fent, csak most boeffla-kernel-5.1-beta1.CWM.zip -el tolom..eddig jó..:)
Azért 4.1.2 és a 4.3 között van felhasználói élmény különbség rendesen.
Sokkal szebb a 4.3. Gondolom az új TW, másik az ikonok, színek, mintha gyorsabb lenne az egész működése a TW-nek.
Tetszik az Új hangouts ,s más, mint a 4.1.2-n, az animációk, és mintha itt is gyorsabb lenne.
Ezt a lag-ot tesztelem, hogy előjön e Boffelia kernellel is..ha igen, akkor nem tudom mi lehet a baj:(

havri

(#70643) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Még mindig nem tudom be állítani a tálcák számát a temasek v12-ön.Már letöltöttem a KitKat launcher-t is , de azzal se ment.Sikerült valakinek?

(#70644) Zsolaf válasza havri1 (#70642) üzenetére


Zsolaf
addikt

Az a baj valami hiba mindig kijön rajta...

(#70645) havri1 válasza Zsolaf (#70644) üzenetére


havri1
félisten

Igen, de csak vonz a 4.3. Az apró újdonságok stb..
Ha ebből összeraknak smauéknál egy legalább olyan jó romot, mint a 4.1.2 MG4, újra szeretni fogom az S3-at :DDD

havri

(#70646) Zsolaf válasza havri1 (#70645) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen, én is a gyárit várom, nem szeretem a főzött romokat valami mindig kijön rajtuk, nekem is az MG4 van most, egyszerűen hibátlan rom lett.

[ Szerkesztve ]

(#70647) szunyi777 válasza snow2014 (#70629) üzenetére


szunyi777
őstag

Nagyon sok lehetőséged lesz, ha fent van az xposed keretrendszer! :K
Egy szép kis xposed modul gyüjtemény..

Személyszerint Én amit használok:
-Greenify (Donate verzióval rendszer app is jegelhető)
-App settings (képernyő felbontást, Fullscreen, stb..)
-Xblast tools (Statusbár és értesitési sáv testreszabási lehetőség)
-XuiMod (A ListWiev animáció miatt használom)
-Stb...

Szépen tudod csinositani a készüléket ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#70648) futor válasza havri1 (#70645) üzenetére


futor
aktív tag

próbáld ki az Imperium v20.2a 4,3-at, nálam szépen muzsikál 1 napja, és végre a rekámok sem ugrálnak mindenfelé ha az arománál bekapcsolod az AdAway HU programot.
[link]

(#70649) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Egy hulye kerdes :D az s4 orajat sehogy nem lehet beletenni az s3ba? Vagy nem ezt igertek a 4.3ba? Nagyon bejon az az ora :$ plane h animalt :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#70650) havri1 válasza s.Oliv3r (#70649) üzenetére


havri1
félisten

De, van rá port.
A múltkor tettem fel egy romot, ami Note3 meg S4 cuccokkal volt teleportolva. Minden működött, csak nekem kicsit akadós volt a rendszer..

Szerk.:
[ROM][4.2.2 ME7] 14 sept| Fantasy HD ROM v11.0.1 | OTA&AROMA [Performace&Battery life]

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.