Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71501) snow2014 válasza Smylei30 (#71500) üzenetére


snow2014
aktív tag

recovery es wipe

Mindég legyetek rosszak ;)

(#71502) Smylei30 válasza snow2014 (#71501) üzenetére


Smylei30
tag

Tnx elindult a kicsike :)

SAMSUNG Galaxy S3 i9300

(#71503) apaszka


apaszka
veterán

[link]

A reggeli linkem újabb áldozata. Robbanós s4.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71504) tothbalazs88 válasza kelzsoca (#71498) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Értem.

tehát: -cfroot
-efs manager imei mentésre
-aztán mehet a recovery-s változat majd az update.zip ?
-aztán efs visszaállítás ha nincs imei szolgáltató stb. ?
-ezek után tudok rá küldeni egy gyári recovery-t unroot után hogy minden gyári legyen ?

vagy inkább javasolod a a csc átíros, kicsomagolós módszert ?

(#71505) Griff55


Griff55
senior tag

mennyi esély van arra, hogy a héten jön OTA-n? :F

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#71506) banhammer válasza Bubukain (#71455) üzenetére


banhammer
veterán

Kártyafüggetlen a készüléked?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#71507) Drahcir


Drahcir
csendes tag

"Kiszedtem az I9300XXUGMJ9 I9300OXAGMJ9 csomagból a system.img-t és becsomagoltam tar formátumra (windowsra egy alkalmazás) ezt felküldtem Odin-ból a készülékre, ez után már hivatalos az eszköz állapota. "
Na ezen kívül a btu-s dolgot meg mindent sikerült megvalósítani.. ebben kellene egy kis segítség :)

(#71508) Smylei30


Smylei30
tag

Felment a picike MK6, am nincs benne lockscreen fenyfeloldo efektus :D

SAMSUNG Galaxy S3 i9300

(#71509) Bubukain válasza banhammer (#71506) üzenetére


Bubukain
senior tag

igen

(#71510) apaszka válasza Griff55 (#71505) üzenetére


apaszka
veterán

[sajnos szerintem]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71511) Seaky


Seaky
tag

Nekem is fent van az CWM-ből felrakható verzió és azt kell hogy mondjam idáig ez a legjobban sikerült 4.3-as. Már-már 4.1.2 szintű, de csak 1 napja van fent..

Viszont abban valaki segíthetne hogy a CWM-et hogyan tudnám kinyírni? Addig nem tudok nullázni.. Illetve a ROM felrakásoknál vagy factory/cache wipokat csináltam dalvikot nem mert azt se tudtam hogy eszik vagy isszák :)

[ Szerkesztve ]

(#71512) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Sziasztok!

Lehet hülyeség amit kérdezek, de nekem az Ír vodás 4.3 van fent, akkor arra gondolom nem lehet feltenni az update-t és a modemet? Először fel kell tennem egy BTU-s romot, és aztán update és modem? Ha felteszek egy BTU-s romot akkor megint legyalul mindent a telóról? Már belekavarodtam ebbe a sok kódba.

Sirály

(#71513) kelzsoca válasza Drahcir (#71507) üzenetére


kelzsoca
félisten

A letöltött csomagot megnyitod valami normálisabb fájlkezelővel, ami tudja kezelni, ilyen például a winrar.

(#71512) siralywarez

BTU rom fel, és így mehet, mindent töröl.

[ Szerkesztve ]

(#71514) Drahcir válasza kelzsoca (#71513) üzenetére


Drahcir
csendes tag

Total Commanderrel sikerült ezt a system.img-t kimásolnom . Akkor ezt kellene egy .tar-ba becsomagolni és ezt download mode-ba odin3.09-el AP -be betallózni és feltenni? Igaz?

(#71515) siralywarez válasza kelzsoca (#71513) üzenetére


siralywarez
csendes tag

Ok, köszönöm, akkor jól gondoltam, na várok még vele...

[ Szerkesztve ]

Sirály

(#71516) #16729600 válasza kelzsoca (#71513) üzenetére


#16729600
törölt tag

A leírásod alapján sikerült megcsinálnom mindent,kiváló metódus,még kiválóbb segítség,köszönettel :) :R

(#71517) panderson válasza apaszka (#71503) üzenetére


panderson
tag

Ha mégsem válik be a memóriavezérlő halálos "vegyélújtelefont" stratégia ez a másik távvezérlős verziója :DDD

Amúgy 2. napja használom ezt a Android Revolution HD-t és a bugos 4.3 után egy felüdülés! :)

(#71518) tothbalazs88 válasza panderson (#71517) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Mennyire stabil és gyors ez az Evolution HD ?

Csak mert lehet inkább váltanék erre egyenlőre bár még gondolkozom bele merjek-e vágni ebbe az új BTU-ba

De ha azt mondod hogy stabil minennapi használatra akkor egyenlőre megvagyok garivesztéssel ezzel a rommal

(#71519) [P]laci válasza kelzsoca (#71449) üzenetére


[P]laci
senior tag

Mivel a Dropboxom hasonló nevű mappájából sokan letöltötték és túl nagy forgalmat generáltak, átraktam mindent megára is! :K

A mappa tartalma:
- UK BTU 4.3
- I9300XXUGMK6 cuccok (modem + original untouched update.zip)
- CHN 4.3 kernel
- 4.3 CF-Auto-Root
[link]

[ Szerkesztve ]

(#71520) panderson válasza tothbalazs88 (#71518) üzenetére


panderson
tag

Nekem elég stabil, jó akkuidővel. Mondjuk nincs annyira régen fent hogy mérvadó legyen, de egy jó darabig ez lesz a ROM és nem a gyári (max ha ne adj.. gariztatni kell). :)

Más:
Ezekkel a változatos kernelekkel nem lehet vírusokat beszívni? Vagy ugyanannyira mint főzött ROM-okkal?

[ Szerkesztve ]

(#71521) tothbalazs88 válasza panderson (#71520) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Értem.
Gondolom ha felteszem innen is vissza állhatok egy odin lépéssel a 4.1.2 MG4-re ?

(#71522) tothbalazs88 válasza [P]laci (#71519) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Látom a mappa tartalmában a T-s 4.1.2-őt.
Az BTU-ról sem tudok visszaállni T-s 4.1-re ugye ? ugyanúgy nem fogja felismerni az imeit mintha mg4-ről mennék vissza ?

(#71523) panderson válasza tothbalazs88 (#71521) üzenetére


panderson
tag

Szerintem vissza tudsz menni full gyári módba erről a Revo ROM-ról. A 4.1-nél az MG4-ig tudsz visszamenni, vagy ha van EFS mentésed azelőttiről, akkor bármelyikre!

(#71524) [P]laci válasza tothbalazs88 (#71522) üzenetére


[P]laci
senior tag

Hát induljunk ki abból az esetből, hogy még anno full hivatalos gyári verzióban mentettél EFS-t, akkor igazából semmi sem lehetetlen. :DDD
Viszont ha nem, akkor 4.3-as BTU-ról, csak az új EFS rendszerű romra tudsz majd visszatérni, mint pl a XEH MG4-es rom, a full hivatalos gyári verzióra nem! ;)

Ha valamint rosszul írtam, akkor a tanultabb kollégák úgyis korrigálnak, de én így tudom.

(#71525) tothbalazs88 válasza [P]laci (#71524) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Köszi, én is így tudom mivel a héten már kaptam segítséget, csak gondoltam érdeklődöm.
A helyzet az hogy T-s vagyok és mivel megpróbálkoztam egy Neatrom-al és nincs efs mentésem a T-s romból így jelenleg MG4 van fent.
Szval amíg nem jön ki gyári T-s 4.3 addig gari nélkül vagyok.
De szerintem repül fel a Revo HD. Innentől kezdve ha stabil úgyis mindegy amíg nincs egy értelmes gyári T-s frissítés.

Legroszabb esetbe ha valami el.... akkor megy visza az MG4

(#71523) panderson : Értem, köszi. Szerintem repítem Revo HD-t akkor :)

[ Szerkesztve ]

(#71526) panderson válasza tothbalazs88 (#71525) üzenetére


panderson
tag

Nincs mit, én csak visszaemlékeztem amit itt a többi bátor már kipróbált :)

Gari ide vagy oda, úgyis visszadobják vmi miatt [link]

(#71527) kelzsoca válasza Drahcir (#71514) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze.

(#71516) szunya1

Nincs mit.

(#71519)

laci

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#71528) Drahcir válasza kelzsoca (#71527) üzenetére


Drahcir
csendes tag

Siker!:) Kíváncsian várom ,hogy mi lesz ebből :) Köszi az infókat.:)

Factory reset mindenképp kell?

(#71529) tothbalazs88 válasza panderson (#71526) üzenetére


tothbalazs88
csendes tag

Mondjuk esetemben hardveres külső behatásos problémára van rajta biztosítás, nyilván utánna valami önrészvállalással dehát kitudja abban az esetben is mit találnának ki

(#71530) tothbalazs88


tothbalazs88
csendes tag

Esetleg arra valakinek ötlet hogy miért csinálja a Galléria hogy a Kameraalbumban lévő képek és videókat úgy rendezi hogy előre teszi a felvett videót aztán a készített képeket ?

Ezt már csinálta korábban T-s újratelepítés után, Neatromnál és most az MG4-nél is

(#71531) panderson válasza tothbalazs88 (#71530) üzenetére


panderson
tag

Passz, én is nemrég kerestem rendezési módokat a Gallery-ben, de hiába.. :U

(#71532) kelzsoca válasza Drahcir (#71528) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én azért csináltam. :)

(#71533) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Valaki :) az update.zipet meg a modemet h lejet felrakni? Mert nekem tolt egy kicsit majd abort es error. Cwm bol próbáltam install zip from sdcardal

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#71534) Seaky


Seaky
tag

Szép reggelt mindenkinek!
Nos idáig több mint jól teljesít a CWM-es MK6 4.3 :D
Viszont azt nem tudja valaki hogy tudom kilőni a CWM-et? Ki szeretném nullázni a számlálót de amíg fent van a CWM reménytelen. Remélem majd lesz normális MK6-os 4.3, amivel már teljesen ofisöl lesz és egy lépésben felrakható ;)
Én több 3000 hsz-t elolvastam és nagyon sokat tanultam tőletek, amit így utólag is nagyon köszönök!!!

(#71535) Rocky975 válasza apaszka (#71503) üzenetére


Rocky975
senior tag

Olvasgattam a topikjukat itt mielött vettem az s3-at.
Írták,hogy az összesnek cellazárlatos az akkuja de a samsung nem hajlandó elismerni.
Átlagos használatnál nem venni észre de amikor terhelni akarod valami komolyabb játékkal akkor elfogy a kraft.
Gondolom a robbanások is a zárlat miatt vannak.

On:
Mozgatja a fantáziám a 4.3 de így Siyahhal annyira jó a telefon,hogy egyelőre marad.
:C

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71536) Zsolaf válasza Rocky975 (#71535) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azért ez nem általános jelenség!

(#71537) Pigmeus_1 válasza Seaky (#71534) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Sziasztok!

Nekem sajnos gondom akadt az új 4.3 felrakásával!

Itt tartok:
- feltettem az MJ9-es 4.3-at,
- rootoltam,
- telepítettem a CWM-et,
- felmásoltam az update meg a modem zip-et az SD kártyára,
- beléptem a CWM-be

próbáltam telepíteni az update.zip-et, de elindul, és kiírja, hogy nem sikerült telepíteni. A modem felmegy ugyan, de az fél siker. Ugyanis utána elszáll a CWM, meg a root is, és azt újra rootolni már nem tudom, így csak a teljes MJ9 újratelepítés segít.

Mit csinálok rosszul??

Segítsetek légyszíves!

Előre is köszi!

Csak egy lelkes felhasználó...

(#71538) Rocky975 válasza Zsolaf (#71536) üzenetére


Rocky975
senior tag

A robbanás vagy a zárlat?
Gondolom kicsit túlzás,hogy mindegyik de így írták.
De elég sok van köztük.
Én csak azt írtam meg amit olvastam,saját tapasztalatom nincs meg nem is lesz.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71539) ebegab92


ebegab92
senior tag

Sziasztok!

Tegnappal én is csatlakoznék az S3 használók táborához :) Samsung Galaxy S Advance-ről váltottam, így az első impresszióim ezek voltak: mekkora kijelző!, még hihetetlenebb felbontás, még simább és gyorsabb működés, Home gomb nyomáskor sokkal puhább, finomabb (többi gomb is hasonlóan).
A Logoutos cikket átnyálaztam gyorsan, mert a Rootra szükségem van, illetve egyéb trükkök is érdekeltek. :DDD
Este sötétjében teszteltem is a kijelzőt, és nekem is olyan, mintha szemetes lenne a GorillaGlass alatt
Ehhez hasonlóan néz ki:

Azt tudom, hogy ragasztási hiba, csak kérdés, hogy ezt javítják kijelzőcserével, vagy ez nem számít garis problémának? :U

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#71540) Rocky975 válasza Pigmeus_1 (#71537) üzenetére


Rocky975
senior tag

Belső SD-re?
Nekem a kernel telepítés csak belsőről ment.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71541) banhammer válasza ebegab92 (#71539) üzenetére


banhammer
veterán

Lehet, hogy cserélve volt a kijelző.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#71542) Pigmeus_1 válasza Rocky975 (#71540) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Nem, a külsőre...

De a modem onnan is felmegy, csak az update nem...

Próbáljam meg a belsőről?
Csak egy lehetőségem van, mert melóban vagyok és itt nem tudom újra húzni a rendszert, meg rootolni és CMW-et feltenni.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#71543) Rocky975 válasza Pigmeus_1 (#71542) üzenetére


Rocky975
senior tag

Vannak itt nálam sokkal komolyabb szakik majd talán megmondják a tutit.
Nekem csak a belsőről ment fel a kernel azt tudom.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71544) ebegab92 válasza banhammer (#71541) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nem volt még garis javításon. Azért kérdezem, hogy mások a fentebb említett "artifact" miatt kért kijelzőcserét? :DD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#71545) s.Oliv3r válasza Pigmeus_1 (#71537) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Ma reggel sikerult feltenni az mk6ot mondom h hogyan. Felrakod a full szuz mj9et. Utanna azonnal egy cwmet. Install zip from sdcard eloszor az update.zipet aztan a modemet nekem ugyanazt csinalta mint neked. Mivel fent volt a kinai kernel. Probald meg 6.0.3.2 es cwmel nekem avval ment

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#71546) Pigmeus_1 válasza s.Oliv3r (#71545) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Akkor ezt buktam, mert már nem szűz a rendszer.

Illetve most úgy merül mint a nyeletlen balta!!! Kikapcsolt képernyő esetén is forró a telefon alsó része...

Próbáltam az előbb a belső tárhelyről is feltenni, de semmi. Ugyan úgy hibát dob a telepítés közben.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#71547) #01696768 válasza ebegab92 (#71544) üzenetére


#01696768
törölt tag

Jaj hát az ilyesmi hosszasan volt tárgyalva az elején. Nem mondom, hogy olvasd el mind, de a foltos kijelzőre érdemes rákeresni. Ugyebár az van, hogy mind foltos (elvileg, mert az enyém pont nem volt az, remélem, az új se lesz), így ha cserélteted sem biztos, hogy jobban jársz. Elviekben garis téma. Viszont ezt a "szöszös" effektet nem értem, valóban olyan, mintha már cserélték volna, csak nem jól. Vadiúj a teló?

(#71548) ittakary válasza ebegab92 (#71539) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is ilyen, de csak normál használat mellett soha nem láttam még ilyennek. Bekapcsolásnál, amikor a bootlogo van kint, akkor fekete az egész, és akkor látszanak a foltok, de amúgy nem.

(#71549) Pigmeus_1 válasza Pigmeus_1 (#71546) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Na most tartok ott, hogy használhatatlan a rendszer. Próbáltam mindenféle telepítést, a belső és a külső SD-ről is, próbáltam visszaállítást is, de csak odáig jutottam, hogy már kiírta azt, hogy nem megbízható az update.zip. erre rányomtam, hogy akkor is telepítem, de utána sem ment tovább.

Végül ott tartok, hogy ki kellett kapcsolnom, mert már csak 49%-on van az akksi és kb: 50 fokos volt kikapcsolt kijelzővel is a telefon. Olyan 10 másodpercenként ment le 1%-ot. Izgi volt.

Nem akar ez a 4.3 jó lenni nekem.

Ja, és akinek fent van a működő, annak marad a belső memória 832MB, vagy megemelkedett ahogy azt az XDA-n is írták páran? (vagy az csak kamu?)

Csak egy lelkes felhasználó...

(#71550) oggy71 válasza ebegab92 (#71544) üzenetére


oggy71
tag

2x cseréltek szó nélkül kijelzőt ez miatt nekem.
Az új kijelzőt már nem is vetettem klotyóteszt alá, mert nincs jelentősége ennek a hibának, csak gondoltam kicseréltetem, hogy legyen új kijelzőm.
Ápropó, nincs valakinek szüksége egy karcmentes újkijelzős, újakksis S3-ra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.