Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71851) Rocky975 válasza Griff55 (#71850) üzenetére


Rocky975
senior tag

Csak földrajzilag vagyunk közel sajnos,amúgy nagyon messze vagyunk tőle.
:(

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71852) banhammer válasza Griff55 (#71850) üzenetére


banhammer
veterán

Jó lenne már.
Erre várok már mióta.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#71853) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Van-e valami trükk arra hogy gyorsítsunk a készüléken?
most jött vissza a szervizből ahol megállapították hogy semmi baja...
A programjait egy részét felraktam amiket napi szinten használok és a híváslista már megint jó 1,5-2mp mire betölt.

Pedig nem megy semmi és valami mégis eszi az erőforrást folyamatosan.

Ötlet?

(#71854) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Hol lehet nyomon követni, az új ROM-okat? Mert sammobile oldalán csak Briteknél van 4.3

"Cogito ergo Sum."

(#71855) Rocky975 válasza Songo (#71853) üzenetére


Rocky975
senior tag

A gyári tárcsázó menü sajnos ilyen.Lehet letölteni másikat ha a gyorsaság számít.

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71856) Piwi válasza Axel pRo (#71854) üzenetére


Piwi
addikt

[link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#71857) Yeffy válasza Griff55 (#71850) üzenetére


Yeffy
veterán

dobd fel a független német 4.3-at, oszt' magyarosítsd. gondolom van benne alapból magyar.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#71858) warezxts


warezxts
senior tag

Valaki meg tudja mondani, hogy ez a belső aksit folyamatosan tölti, vagy összeadódik, vagy választható épp melyikről menjen?
Ha esetleg véleménye van róla azt is szivesen veszem. (másik hülyeség amin gondolkodom, az ez)
Köszi előre is!

(#71859) [P]laci válasza Piwi (#71856) üzenetére


[P]laci
senior tag

akkor már jobb a sammobile... a live samsung update oldal most is le van maradva kettővel az előbbi mögött! :K :DDD

(#71860) Shurycen


Shurycen
tag

sárock nekem a 4.3 tegnapi felrakáskor még minden okély volt, mostanra ha felakarom oldani a billentyűzetet akkor kb 5-6 mp mire felvillan, bár tény hogy van vagy 50 mb szabad a rendszermemóból, de hát ez akkor is durva..

(#71861) apaszka válasza Yeffy (#71857) üzenetére


apaszka
veterán

Azt szögezzétek le, hogy LTE-ről van szó! Nem ám valaki felrántja a simára!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71862) snow2014


snow2014
aktív tag

akkor most màr megjelent a 4.3 hivatalos rom angliara.....nem a 20mb updatera gondolok hanem a rendes odinos valtozatra ami javitva van ?1

Mindég legyetek rosszak ;)

(#71863) Songo válasza Rocky975 (#71855) üzenetére


Songo
senior tag

Esetleg van valami erősen ajánlott tárcsázó program ami gyors is?
Nagyon zavar pl hogy a bejövő hívásoknál sokszor ismeretlen számnak írja ki és vagy 2-4mp mire rájön hogy benne van a telefonkönyvben, persze ilyenkor sokszor az ismeretlen csengőhang is szól :S

(#71864) havri1 válasza apaszka (#71861) üzenetére


havri1
félisten

Hol van szó LTE-ről?

(#71863) FeW: ExDialer & Contacts <-- BEST

[ Szerkesztve ]

havri

(#71865) RockCNC válasza Songo (#71863) üzenetére


RockCNC
senior tag

Exdialer és az Sgs4 themmel még jól is néz ki

[ Szerkesztve ]

(#71866) apaszka válasza havri1 (#71864) üzenetére


apaszka
veterán

Yeffy DJ is a német függetlent ajánlott.
Lesz ki nem figyel...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71867) Griff55 válasza apaszka (#71861) üzenetére


Griff55
senior tag

igen.. néztem is itt sammobile-on hogy hol a viharba van a sima s3-ra aztán olvastam hogy lte-re vonatkozik

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#71868) kelzsoca


kelzsoca
félisten

S3 LTE-re jött 4.3-as német rom, de senki fel ne tegye a sima S3-ra azt a romot.

ui: ahogy olvasom oda megjött a KNOX, na most ha ez igaz, már pedig úgy néz ki, akkor a mostani 4.3-as rom (i9300-ra) megint nem egy végleges szoftver lehet. :D

(#71869) havri1 válasza apaszka (#71866) üzenetére


havri1
félisten

Ja hogy a német független az LTE verzió, akkor értem.

havri

(#71870) [P]laci válasza kelzsoca (#71868) üzenetére


[P]laci
senior tag

"ui: ahogy olvasom oda megjött a KNOX, na most ha ez igaz, már pedig úgy néz ki, akkor a mostani 4.3-as rom (i9300-ra) megint nem egy végleges szoftver lehet."

Van benne logika amit mondasz, sőt ez magyarázná, hogy az MK6 updatet miért csak azok kapták, akik MJ9-et kaptak és a többiek miért nem... hát lehet ezért! :K :DDD

Viszont nem akarták a többieket sz*rban hagyni, ezért kijavították az MJ9-et és kidobták nekik.

[ Szerkesztve ]

(#71871) kelzsoca válasza [P]laci (#71870) üzenetére


kelzsoca
félisten

Viszont ez a 4.3 már simán használható, ha most kijön egy knox-os verzió, akkor köszöntem, nem kérem...

(#71872) apaszka válasza havri1 (#71869) üzenetére


apaszka
veterán

Így van. Tudod van ki olvasás nélkül neki áll , nem figyel, aztán jön a komment. Nem indul a telóm, mi lehet?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71873) [P]laci válasza kelzsoca (#71871) üzenetére


[P]laci
senior tag

hát ha nem jönnek új kernellel a knox mellé, vagy vmit nem villantanak, akkor köszönöm de nekem sem kell a full zártság perpill. ;)

(#71874) kelzsoca: mondjuk én azon gondolkoztam, hogy nekem a BL zárással se lenne bajom, de mondjuk az a minimum lehetne mellé, hogy ha lejár a gari, akkor megkapom a BL nyitást ingyen, hisz utána már gyakorlatilag mindegy, de a telót ettől még nem kell nekem kukázni... (tervezett elavulás ide vagy oda...) ki lehetne erre találni egy jó módszert, mert jelenleg sztem erre nincs normális megoldás a nem-nexus készülékek körében! :K

[ Szerkesztve ]

(#71874) kelzsoca válasza [P]laci (#71873) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nagy villogtatás itt már nem lesz, vagyis a 4-es droidot még megkapja a telefon, aztán onnan valószínűleg a hivatalos supportnak vége is.

(#71875) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok nagy gondban vagyok nézegetek ebay-en galaxy s3-akat ami ugye persze amerikai hálózat függök.
Az lenne a kérdésem hogy nehéz e őket függetleníteni és hogy működnek e a magyar hálózatokkal?

Huawei P20 Pro Black

(#71876) apaszka válasza kelzsoca (#71871) üzenetére


apaszka
veterán

Mester

Én már egyre jobban várom az általad készített eme ROM-on alapuló CM -et, mibe portolod más által óhajtott note kamerát.

Tudod mivel tudnak lassított, és gyorsított videót készíteni.

Yeffy DJ

Tudod volt hasonlókból itt gond.
Persze nem a te hibád, csak olvasni nem mindenki szeret.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71877) Yeffy válasza apaszka (#71861) üzenetére


Yeffy
veterán

ja, ha így van, sry, azt nem néztem, h simára vagy lte-re van-e.
ha igen, akkor mea culpa

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#71878) Griff55


Griff55
senior tag

Nem tudom, hogy közületek ki követi a Samsung Magyarországot a facebookon de a legutóbbi posztjuk ez volt, idézem: "Mindenki más miatt szereti a hóesést Ti várjátok már?"
Na erre mi a top komment? :D
"-Én már a 4.3-as frissítést várom a tavalyi flagship-ekre..."
:D Látom már mindenhol megy az elégedetlenkedés

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#71879) modd3r válasza Griff55 (#71878) üzenetére


modd3r
őstag

Jopofa, de szerintem a magyar reszlegnek f*ngja nincs rola, hogy mikor jon a frissites. Rahatasuk a dolgokra meg vegkepp nincs.

(#71880) Rocky975 válasza havri1 (#71864) üzenetére


Rocky975
senior tag

Azt írja nekem,hogy 7 nap múlva lejár a pro verzió.Utána mi lesz nem fog működni?
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#71881) #01696768


#01696768
törölt tag

Na, akiket annakidején érdekelt, megjött a frissen javított (beégéssel) kijelzős telefonom a szervizből, és rá is raktam a Spigen Ultra Bumpert. Képek itt vannak. (Szinben csak ez volt, fehéret akartam volna amúgy. A hátoldali fólia alá meg én applikáltam a "logót", le lehet szólni, de felesleges. :P )

Ja, és nagyon örülök, hogy visszaadhatom az S4-et, borzasztó volt a külső hangszórója, és a gombjai is. A képek azzal készültek, látszik, hogy a fókusz se ment neki nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#71882) apaszka válasza #01696768 (#71881) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem tök igényesen van megcsinálva. Gratula!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71883) daveed válasza kelzsoca (#71868) üzenetére


daveed
tag

... Vagy a simara nem is lesz knox az 1gb es az exynos miatt.

(#71884) [P]laci válasza daveed (#71883) üzenetére


[P]laci
senior tag

facepalm... az s3 LTE-ben (i9305) is ugyancsak exynos proci van.

figyelj és tanulj! :K S3 (I9300) vs. S3 LTE (I9305) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71885) siralywarez válasza warezxts (#71858) üzenetére


siralywarez
csendes tag

Szia! Én rendeltem egy 3200mAh Hong-Kong-ból, de nem annyira jött be, van rajta egy bekapcsológomb, akkor tölti a teló akkuját, de hamar leszívja, max nyersz vele pár órát. Ha kikapcsolod akkor meg néha felmelegszik a külső akku, és lemerül magától. Amúgy az anyaga minőségi és nem néz ki rosszul, de a benne lévő akkuk nagyon harmatgyengék.

Sirály

(#71886) #01696768 válasza apaszka (#71882) üzenetére


#01696768
törölt tag

:) Gondoltam, hamár nem úszom meg rózsaszín nélül. :B

(#71887) Magga


Magga
aktív tag

Élménybeszámoló:
Feltettem Apaszka által korábban linkelt custom recovery-ből telepíthető MK6-ot. Gyors tesztelés után megint rá kellett jönnöm, hogy nekem a Samu ROM-ok nem tetszenek, így ment vissza a mentésem.
Nem CWM van a telefonon, hanem TWRP és ez a lényeg. Mivel a backuphoz készít EFS mentést is, csak egy sima restore kellett és nem szállt el az IMEI, minden működik! :R
Használjátok!

(#71888) Yeffy válasza Griff55 (#71878) üzenetére


Yeffy
veterán

:))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#71889) apaszka válasza Magga (#71887) üzenetére


apaszka
veterán

Köszii ,,,,letöltöttem az áruházból, majd kipróbálom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71890) snow2014


snow2014
aktív tag

egy kis off tema de muszaj volt megosztanom :)

Mindég legyetek rosszak ;)

(#71891) daveed válasza [P]laci (#71884) üzenetére


daveed
tag

Ez beneztem :DDD
(Ugy emlekeztem s4 van benne, az lte miatt)

(#71892) warezxts válasza siralywarez (#71885) üzenetére


warezxts
senior tag

Köszönöm szépen! Én csak a számokkal játszottam el hogy húúúú mekkora plusz energia a kis telómnak. De így nem veszem meg. Köszönöm szépen mégegyszer megmentettél valami kínai csodától!

(#71893) Magga válasza apaszka (#71889) üzenetére


Magga
aktív tag

Próbáltam én is a GooManager-t a playről, de nekem az nem működött!
Odin telepítéssel tudtam csak megoldani... :(((

(#71894) apaszka válasza Magga (#71893) üzenetére


apaszka
veterán

Néztem én is ,de ez természetes is szerintem. :K

warezxts

Csodák nincsenek,még ha a csámpás szeműektől jön akkor sem! :C Főleg onnan! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71895) balazs1022


balazs1022
őstag

Kelzsoca: Már nem kell foglalkoznod a HX Camera Mod-dal. Sikerült feltelepíteni. Most már nem kapok bootlopot. Annyi volt csak, hogy nem cwm-ből kell telepíteni, hanem a .zip-et kicsomagoltam is kimásoltam belőle az samsungcamera.apk, és ezt másoltam be a /sysytem/app-ba. Majd kitöröltem a samsungcamrea.odex-et. És msot már tökéletesen megy a 4.3 alatt. :DD :DD :DD :DD

Most már teljes értékű számomra a 4.3.

Pont jókor sikerült megcsinálni, mert ma utazom el és kell a telefon fényképezni. :P

Android 4.3 + i9300XXUGMK6 + Boeffla kernel 5.1 + HX Camera Mod

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#71896) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!

Az mk6-ról dobna valaki linket?
Köszönöm előre is!

(#71897) apaszka válasza Mond (#71896) üzenetére


apaszka
veterán

Tessék! Így korrekt!

laci Egyben rakta fel! :C :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71898) Mond válasza apaszka (#71897) üzenetére


Mond
senior tag

Köszi!
Amúgy ez jó a telenorosra?

[ Szerkesztve ]

(#71899) apaszka válasza Mond (#71898) üzenetére


apaszka
veterán

Figyelj,ha rootoltad,és nem készülsz vele szervizbe,persze!
De olvasgass jól utána ,miként rakták fel!
Persze,ha nem tetted meg eddig ! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#71900) apaszka válasza balazs1022 (#71895) üzenetére


apaszka
veterán

Csak a két dolog másolása,és törlése nem hozta meg az eredményt gyári 4.1.2 őn!

Viszont kézi bemásolása a többi dolognak is igen! system mappa tartalmai(App,Lib-ből mindent) Hurrá megint megy rendesen a gyors ,és a lassított felvétel! :R :C

Léptem dolgozni! :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.