Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) #67656192 válasza kengyel (#1250) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na akkor meglesz a nagy öröm :)

(#1252) kengyel válasza #67656192 (#1251) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egy kicsit megnyomogatom, utána elviszem fotózni, majd felrakom töltőre :)

kengyel

(#1253) Locuste


Locuste
tag

speedtest Exynos / SD 820

https://www.youtube.com/watch?v=233f0ewFWGk

(#1254) pohár válasza Locuste (#1253) üzenetére


pohár
félisten

épp most akartam linkelni én is... érdekes, főleg a memóriában tartott progik száma

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1255) nuri válasza Locuste (#1253) üzenetére


nuri
aktív tag

Ez megint a roppant tudományos és megismételhető "indítom a stoppert és nyomogatom az appeket" teszt?

(#1256) sagit válasza kengyel (#1236) üzenetére


sagit
addikt

Lg g2 ről jöttem és ott nekem is voltak gondok az usb csatival, kikopott és kicsúsztak a kábelek...

Ezért itt úgy döntöttem hogy kímélni fogom a portot, ezért vettem s6 edge+ wireless töltőt, fast Charge al se melegszik kellemetlenre a telefon, és kb 1,5 óra alatt csutkara tölti.

Ha nincs kéznél a wireless töltő hanem kocsiba vagy melóba kell tölteni akkor pedig a képeken látható mágneses usb csatival töltöm.( kettőt vettem)

Működés közben ha érdekel valakit rakok fel egy kis videót.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1257) kengyel


kengyel
nagyúr

Most érkezett meg a telefon, de a ram használatot sehol nem találom. :)
Addig eljutottam hogy, Alkalmazások-Alkalmazáskezelőre kopp, de ott sehol nem látom.

Valaki leírná a pontos utat :D

kengyel

(#1258) sagit válasza kengyel (#1257) üzenetére


sagit
addikt

Beállítások - intelligens kezelő

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1259) savoo válasza kengyel (#1257) üzenetére


savoo
addikt

Beállítások -> intelligens kezelő

(#1260) kengyel válasza sagit (#1258) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még jó hogy a megszokott helyen kerestem. :)

Nagy köszönet mindenkinek :R

kengyel

(#1261) stevve válasza nuri (#1255) üzenetére


stevve
nagyúr

Legalább ugyanannak a telefonnak két variánsa, nem két teljesen eltérő platform. :)

(#1262) tothl válasza kengyel (#1252) üzenetére


tothl
addikt

Na mi a tapasztalat? :)
Szerintem mi egyutt valtogatunk s4 ota... :)

(#1263) kengyel válasza tothl (#1262) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon röviden összefoglalva, nagyon eltalált készülékről beszélünk, minden szempontból. Lakásban kipróbálva a kamerát, szerintem nagyon ütősre sikeredett. A kinti képeket majd ezután tesztelem, de már előre látom, ott sem lesz gond. :)

Aki most tervez ilyen készüléket venni, nyugodtan merem ajánlani.
Hasonlítani nagyon nem akarok, az csúnya lenne, de alapból jobb az S5-től. Ebből szerintem mindenki érti, mire is akartam kilyukadni. És a hátlap tényleg nem jött be, nagyon csúszik !

kengyel

(#1264) #67656192 válasza kengyel (#1263) üzenetére


#67656192
törölt tag

Zsirmágnes..

(#1265) tothl válasza kengyel (#1263) üzenetére


tothl
addikt

Az ezust szinu clear cover nagyon illik a keszulekhez.

(#1266) kengyel válasza tothl (#1265) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egy óra múlva megyek fóliáztatni, és nézek hozzá egy tokot. Félek hogy kiesik a kezemből :)
Nagyon ott van ez a telefon.

kengyel

(#1267) tothl válasza kengyel (#1266) üzenetére


tothl
addikt

Ohhhh....edge-d van ?
En az enyemhez meg nem leltem foliat fosok is hogy lekarcolom. Teljes kijelzost szeretnek.

(#1268) kengyel válasza tothl (#1267) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem a sima 930F-van.

kengyel

(#1269) gezatata válasza sagit (#1256) üzenetére


gezatata
aktív tag

engem nagyon érdekelne az a kis videó és az is honnan szerezted be.
Köszönöm szépen előre is.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#1270) ODGx válasza gezatata (#1269) üzenetére


ODGx
tag

pl.:innen.
De ebayen is vannak szerintem.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1271) kengyel


kengyel
nagyúr

Elugrottam az egyik Bevásárló Központba, és vettem egy ugyan ilyen tokot., és kapott egy gyors minőségi fóliát.
Most egyenlőre fel van öltöztetve, így is sokban volt. :)

kengyel

(#1272) WZP válasza Locuste (#1253) üzenetére


WZP
aktív tag

Ennyit a nagy aggódásról, meg arról hogy valaki váltig állította S7 edge topicban, hogy ismerőse snapis note-ja sokkal smoothabb volt mint az exynos variáns. Az igazság az, hogy ahol van akarat és erőforrás, ott tudnak optimalizálni.

Más: Milyen Spigen tokot javasoltok ebből a listából ?

A SPIGEN SGP NEO HYBRID CRYSTAL eléggé tetszetős, de a tok egyik célja az lenne, hogy ne csússzon olyan tetves módon ahogy most az üveg teszi, márpedig ez gondolom kemény műanyag, nem gumírozott, és akkor kb ugyanannyira csúszik. Van valakinek tapasztalata SPIGEN SGP RUGGED ARMOR tokkal ? Az se néz ki rosszul.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#1273) kengyel válasza WZP (#1272) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én most vettem ugyan ezt a tokot, és nem csúszik ki a kezemből. Egy kicsit vastagabb a telefon, de nem csúnya, és jó a fogása.

kengyel

(#1274) savoo válasza WZP (#1272) üzenetére


savoo
addikt

Én ilyet vettem, ez egyáltalán nem csúszik szilikon, és csak kevésbé ronda tőle a telefon. :]

Mondjuk nekem maga a telefon sem gázos csúszás szempontjából.

(#1275) petrson válasza kengyel (#1260) üzenetére


petrson
senior tag

Vagy kiteszed widget-re. Én nem is nagyon nézegetem a szabad memóriát, másfél hete fut restart nélkül és teljesen sima a működés, semmi lag.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#1276) sagit válasza gezatata (#1269) üzenetére


sagit
addikt

Amazon

Holnap dobok egy videót, meglepően erős a mágnes

(#1272) WZP: én ezt a Spigent vettem, fő a biztonság mert balfék vagyok... pl tegnap előtt ahogy szálltam ki a kocsiból, kiesett a betonra a telefon, ( kopp-kopp) semmi baja nem lett

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1277) #67656192


#67656192
törölt tag

#: Kengyel:
Beszerkesztettem felülre a beállításokhoz így gyorsan elérem. De akár beállithatod dupla koppra ha használsz Novát

[ Szerkesztve ]

(#1278) petrson


petrson
senior tag

Tempered Glass téma? :)
Van valaki, aki rendelt már jó minőségűt? Vagy egyáltalán érdemes tenni rá? Van, aki azt írta S6-on soha nem használt és nem is karcolódott, de megoszlóak a vélemények. Valamit azért tennék rá, de csak ha majdnem a teljes előlapot lefedi.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#1279) tothl válasza petrson (#1278) üzenetére


tothl
addikt

Nekem is nagy bajom van az edge-vel.
Azert vettem ezt mert nagyon tetszik a lekerekites, allitom nem csak nezni de, tapogatni, hasznalni is egy elmeny.
Foliat viszont meg nem kaptam hozza.

(#1280) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

Kellene némi segítség, tanács. Minden bekapcsoláskor formázza a micro sd kártyámat a telefon, azt írja ki hogy sérült a kártya. Az előző telefonnal simán ment. Kingston 16GB microSDHC CL10-van benne.
Most tényleg a kártya hibásodott meg ?

(#1277) Littlecar

Ez így nagyon jól néz ki. A témát melyiket szedted le ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1281) #67656192 válasza kengyel (#1280) üzenetére


#67656192
törölt tag

Material dark.
Próbáld ki egy másik kártyával. Telefonnal formáztad?
Nekem a simre irta ugyanezt de ki-be után nem írta többet.

[ Szerkesztve ]

(#1282) kengyel válasza #67656192 (#1281) üzenetére


kengyel
nagyúr

A telefonnal formáztam nem is egyszer, de minden bekapcsolásnál kiírja. Sajnos másik kártyám nincs, vennem kell majd egyet. A témát kipróbálom, nagyon tetszetős :)

kengyel

(#1283) #67656192 válasza kengyel (#1282) üzenetére


#67656192
törölt tag

Mit ir ki pontosan?

Egyszer én is jártam igy egy scandisc-kel. Kivettem még s5-ből, ott semmi baja nem volt a Note4 viszont nem szerette.. (azóta ez a kártya az autós kamerával teljes szimbiózisban van) Úgyhogy nem lehet kizárni, hogy meghalt.
Van valami hibák keresése funkció amikor az otg sticket rádugom minden alkalommal ellenőrzi. Ugyanezt az otg eszközt a feleségem s6 edge és az Alphák egyből viszik. Szerintem érdemes lenne a biztonsági beállításokat is átnézni.

[ Szerkesztve ]

(#1284) kengyel válasza #67656192 (#1283) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csak simán bekapcsolom a készüléket, és az írja hogy, sérült az SD-kártya formázza le. Ezt már több alkalommal is megtettem, de bekapcsoláskor kiírja. Lehet hogy ezt a kártyát nem szereti, majd nézek bele másikat. Most szétnéztem a biztonsági beállításokban, de erre utaló opciót, nem találok.

kengyel

(#1285) #67656192 válasza kengyel (#1284) üzenetére


#67656192
törölt tag

Adj egy esélyt a kártyának egy pc-c formázással. Ill csatlakoztasd a telefont PC-hez és nézd meg, hogy a pc a sajátgépben látja e, hogy a telefonban van. Nálam látta de piros volt.

[ Szerkesztve ]

(#1286) kengyel válasza #67656192 (#1285) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pont most csatlakoztattam a PC-hez, rendesen látja, megformáztam, és most a telefon is elfogadta. Remélem innentől már így marad, mert most megint kártyát venni, nem szeretnék.
Kikapcsoltam a gyors töltési funkciót, de még így is gyorsan töltött fel a hálózatról.

kengyel

(#1287) #67656192 válasza kengyel (#1286) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na csak összejött.. :)

Esetleg abban tudnál segíteni, hogy melyik bevásárló kp-ban van tok nagyobb választékban s7-hez? Szeretnék egy nagyon vékony tokot ami a fogást javitja. 1 óra mulva kiderül, hogy lesz e egy Pesti utam. Pár órás elfoglaltság után 5 körül egy helyet még meg tudnák látigatni.

(#1288) kengyel válasza #67656192 (#1287) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én tegnap este a WestEnd-be, és a Pólusban néztem meg a választékot. Most erre hirtelen annyit tudok mondani, itt Pesten az összes bevásárló központ, nagy választékkal kecsegtet. :)
Én inkább a minőségre utaztam, adok érte kicsit többet, de valamennyit bírjon. A Duna Pláza sem elvetendő, szét kell nézni. Ezt inkább privátban kellett volna, nem szeretnék OFF- hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1289) #67656192 válasza kengyel (#1288) üzenetére


#67656192
törölt tag

Annyi időm lesz, hogy délpesten körülnézzek.

(#1290) Jack Oneill válasza kengyel (#1263) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kerlek majd ha lehet osszal meg velem,termeszetesen a tobbiekkel is tapasztalatot a fotozassal kapcsolatban. Mi mar az S5 topikbol ismerjuk egymast,esetleg egy S5 vs S7 foto osszehasonlitasra is kivancsi lennek :) Egyebkent inkabb ez kezd tetszeni,a Mate 8 irdatlan nagy lenne nekem. Egy kezzel nem is tudnam kezelni :D

[ Szerkesztve ]

(#1291) kengyel válasza Jack Oneill (#1290) üzenetére


kengyel
nagyúr

A délutáni órákban megyek fotózgatni vele, és azokat feltöltöm a Logout blogomra. A váltásról tegnap leírtam a véleményem röviden, de az S5-után egy szupergyors masina, minden gond nélkül. Tudom hogy az ára drága, de így azt mondom megérte.
Beltérben fotózva a kamera nagyon jó, gyorsan fókuszál, és tárgyakat nagyon közelről lehet fotózni vele, nem veszti el a fókuszt. Az aksiról még nem tudok véleményezni, az első töltést kapta meg, így az elején kicsit gyorsan merül. Maga a készülék nagyon mutatós, a hátlap nagyon csúszós. Persze ez egy tokkal kiküszöbölve. A hang minden irányban rendben, beszélgetés tiszta. Térerő gondokat nem véltem felfedezni, szobában a 4G 3-4 csík/ Vodafone :)

kengyel

(#1292) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem vagyok otthon, de hirtelen csináltam egy pár darab lakásban készített képet, ami szerintem nem rossz.
Itt megtekinthetőek :)

kengyel

(#1293) 19_OsY_81 válasza #67656192 (#1281) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ez a material dark honnan tölthető le?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1294) tothl válasza #67656192 (#1287) üzenetére


tothl
addikt

Szia! Ha edge a kutyu akkor pesten a westendben van samsung clear cover a mediaban. Voltam egy csomo helyen de nem volt keszleten.

(#1295) cousin333 válasza 19_OsY_81 (#1293) üzenetére


cousin333
addikt

A témák közül természetesen:

Itt a További témák, majd Egyebek és Keresés.

"We spared no expense"

(#1296) #67656192 válasza tothl (#1294) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem sima s7. Egy clear covert vettem de nekem annyira nem tetszik. Szerintem, kicsit bazári az a króm az s7 visszafogottságához. Az edge-nek jobban áll.

#sz_gabor555: igen témaáruház. Én már korábban is ezt használtam s6-on...

# Kengyel : csak négyzetrácsos lapot ne fotózz vele :DD

[ Szerkesztve ]

(#1297) kengyel válasza #67656192 (#1296) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezek olyan hirtelen jött fotótémák lettek, majd kültéren leszek rá kíváncsi. Még így is jól teljesít a kamera, 9 MPX és 16:9-ben lőttem. Még kifogom próbálni a 12 MPX-el is, csak annak a 4:3 a gondja.
Csak olyan helyre kellene menni, ahol tényleg van is mit fotózni :)

kengyel

(#1298) #67656192 válasza kengyel (#1297) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jövő héten itt a tavasz.. :)

(#1299) Pyroo89


Pyroo89
tag

Sziasztok! S7/Edge-n nem lehet feloldási effektust választani? Note 4-ről jövök, ott még volt.

Ha a minőséget adottnak vesszük, az időpont mindig bizonytalanná válik. Note 4 > S7 Edge>S9+

(#1300) #67656192 válasza Pyroo89 (#1299) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem találtam ilyet én sem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.