Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) 19_OsY_81 válasza stevve (#247) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Köszönöm. Alig bírom kivárni a pénteket... :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#252) Csarli85 válasza Kasya (#62) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Csinálsz egy képet a billentyűzetes tokkal? :)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#253) 19_OsY_81 válasza stevve (#247) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ami még érdekelne, hogy normális napi használat mellett mennyi marad az akksiban estére?

Én például minden nap reggel és este is Waze-t használok navira, kb. 40-40 percig. Nekem jelenlegi Sony Z2-m 18%-ot merül 40 perc navi alatt...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#254) DWENNON válasza savoo (#197) üzenetére


DWENNON
tag

Leírnád a véleményed erről?

(#255) Csarli85 válasza #67656192 (#167) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Beülhetne az adásba is. Valószínűleg nő lehet. Egy másik tesztben vörös körme volt.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#256) #67656192 válasza Csarli85 (#255) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem mindegy, hogy nő vagy ffi. Jó volt olvasni, itt a helye.
A vörös köröm nem jelent semmit, de még a neccharisnya sem a mai világban.. :)

#stevve: Légy szíves a kamerát nyaggasd egy kicsit nappal. Ez az egy tart vissza a vásárlástól. Sokan lehúzzák, soknak nem fontos. Kíváncsi vagyok a véleményedre.
Osszad bátran a tapasztalatokat a férgese pár napon belül úgyis kihullik. :)

[ Szerkesztve ]

(#257) doooo válasza Csarli85 (#255) üzenetére


doooo
veterán

Valószínűleg? :DDD Azért nem elünk még olyan világban, ahol nem lehet eldönteni (oké, úgy látom megelőztek, és mint kiderült, mégis olyan világban élünk)... (Akkor már nem teljesen) 100%, hogy nő.. főleg ha fake selfie-ket rakott ki... Plusz ott a felhasználónév is: AliceWake (ami önmagában még nem jelenetene semmit, de ha valaki vacillál a lehetséges nemek között, akkor ez valószínűleg segít eldönteni) amivel szinén nem derül ki semmi... Feladom akkor. Majd ha egyszer beül a kamera elé, akkor kiderül. Mindezektől függetlenül, valóban szimpatikusak az írásai, és sokkal kevesebb a gépelési hiba is bennük.

[ Szerkesztve ]

(#258) DWENNON válasza Quqesz (#235) üzenetére


DWENNON
tag

Küldj léci egy linket.

(#259) Zorbie válasza Torda (#49) üzenetére


Zorbie
újonc

Valószínűleg azért, mert a közel 4 éves S3-on a legfrissebb 6.0.1 android még mindig, villám gyorsan hasít, és valószínű, hogy az S7-es is remekül használható lesz ennyi idő után is. Míg ugyanez nem feltétlenül igaz az almákra. Arról nem is beszélve, hogy még mindig több mint 200 ezer a 16Gb-os, 4k videó rögzítésre képes, bővíthetőség nélküli 6S.

(#260) Quasi_modo válasza kbadam83 (#229) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezért nincs még csak eszembe sem bármi érdemleges, tapasztalati dolgot írni!
Pedig ide pont az kellene. Engem és másokat is valószínűleg leginkább az érdekelne.

Ami azt illeti valamelyik tulaj csinálhatna pár nappali képet kézi beállítással.

[ Szerkesztve ]

valami

(#261) kbadam83 válasza Quasi_modo (#260) üzenetére


kbadam83
senior tag

Legalább akkor nem csak én látom így a dolgokat ;-)

(#262) caky válasza Quasi_modo (#260) üzenetére


caky
csendes tag

Most töltőn vagyok, nemsokára mennem kell, majd csinálok képeket kintit-bentit amit feltöltök ide ha addig nem érkezik máshonnan. :)

(#263) ulysse


ulysse
csendes tag

Szlovák prémium szervizes autók. Nyomassák a reklámot elég keményen mindenhol.

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#264) Csarli85 válasza Ákkk (#196) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Neztem mm-ban és szerintem kameraban a g4 odaveri. Az s6-hoz kepest meg nincs nagy kulombseg.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#265) hito válasza Csarli85 (#264) üzenetére


hito
nagyúr

Kamerában egyelőre a G4 sajnos majdnem mindent lenyom főleg raw-ban, nem csak az S7-et. Kíváncsi vagyok a G5-tel tudnak-e ismételni ezen a téren.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#266) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Én megosztom a tapasztalatom:
Tegnap kaptam meg a telefont, a rendszer gyorsaságára nem lehet panasz (hasít). A hangszóró nagyon szépen szól, jack csatin is szerintem jó a hangminőség. Az akku nálam 100 %-ról kb 10%-ig 4 óra 30 perc alatt merült le (kijelzőidő). Volt ebben böngészés, youtube, játék, sok vr. Az előlapi kamera szerintem hasonló mint az s6-ban volt. A kijelzővel viszont én nem vagyok megelégedve. Fehér és világosabb alapokon 3-4 db vízszintes csíkot fedeztem fel. Az egyik csík a telefon kijelzőjének a közepén volt, szóval csak kicsit vonzotta a tekintetet. Az s6 ról ismert rózsaszínesedést is megtaláltam a kijelzőm bal oldalán, viszont nem olyan vészes mint ami az s6-on volt. Illetve amit pár poszttal feljebb írtam, hogy csak játékoknál a kijelző lejjebbkapcsolja a fényerőt. (Annyira hogy az itthon lévő A5-nek is jobb a fényereje.) Más típusú alkalmazásoknál nem tapasztaltam.
A vr szemüveg bohóckodásra jó pár napig, mivel sajnos az oculus storeban még nincs sok tartalom. Talán saját videók nézésre használhatóbb jelenleg.

A nálam tapasztalt kijelzőhibák remélem nem fordulnak elő másnál. Én inkább úgy döntöttem hogy visszaviszem a telefont és rendelek egy későbbi szállítmányból, hátha több szerencsével járok. Így ugyan bukni fogom az ajándék vr szemüveget, de talán a következő jobb lesz.

(#267) Pompi válasza 19_OsY_81 (#253) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tényleg egy ártatlan jóhiszemű kérdés. Autóban navi közben miért nem töltöd?

Feel Good Inc.

(#268) stevve


stevve
nagyúr

Lőttem néhány képet S6-tal és S7-tel. Ne számítsatok nagy elemzésre, gyorsan megcsináltam a képeket és feltettem őket egymás mellett. Lehet elmezni az ad hoc, auto módos fotózás szemszögéből. :)

[link]

Más.
A képernyőn sem a fehér torzulását, sem csíkokat nem tapasztalok. :N

[ Szerkesztve ]

(#269) w333 válasza Kokzor (#266) üzenetére


w333
félisten

Megint ez a fránya kijelző + csíkok a háttérben ... tudom ezt sokan nem látják de nekem S6 -nál ez nagyon zavaró volt (akkor itt is jelen van ?) :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#270) wandorka válasza Kokzor (#266) üzenetére


wandorka
tag

Ha szervizes, vagy cserés a telefon, akkor a VR-t nehogy odaadd! :) A telefont cseréleik, ettől függetlenül a szemüveg jár hozzá!

Nekem most Alpha van, de úgy érzem, ha lejár év vége fele a hűség akkor ez lesz a következő teló. A képek gyanúsan rosszak és az is érdekes, hogy az első 1-2 kép nem annyira rossz, mint amit 03.07-én lett készítve (EXIF adatokból néztem) Úgy néz ki, mintha nagyon tömörítené a JPEG-et. Várom (várjuk) a teszt képeket a kedves fórumozóktól akinek már van, szerintem minél többen tesznek fel annál nagyobb lesz a bizonyosság, hogy a készülék/szoftver gond volt-e. RAW képek tényleg jók lennének a tesztkészülékről. Edget tapogattam telenornál (fotóztam is visszanézésnél nem volt ennyire rossz képe, de ez nem jelent semmit), ellenben a sima verzió képeken meg egyébként is jobban bejön.

Az viszont tényleg érdekes lesz, hogy 1. 1/2 év után visszalassul-e ( mint szinte minden droid :) ) 2. 4g leszakad-e ugyanúgy mint az Alpha-nál, Note4-nél (ismerősnek volt problémája vele).

(#271) savoo válasza w333 (#269) üzenetére


savoo
addikt

Most marhára megnéztem közelről, nálam ilyen nincs... Ha valamibe akkor a kijelzőbe nem tudok belekötni, atom jó.

[ Szerkesztve ]

(#272) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Kb 3 éve vettem egy Sony fülest. Smart headset, van benne rádió, kiírja az üzeneteket, hívó nevét stb. Azóta nem érdekel az, hogy éppen milyen telefonom van, ezen hallgatom a rádiót... Szóval ha valaki ennyire FM rádió fetisiszta, akkor miért nem vesz olyan Bluetooth headsetet, amiben van??? Szerintem kényelmesebb is...

Ezt a tesztet is elolvastam, és jól sikerült mobil ez is. Csak lenne olyan kékben, mint amilyen az S6 feketéje volt :DD

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#273) Kokzor válasza wandorka (#270) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Telekomos webes rendelés volt. Régebben szerettem volna cseréltetni egy webes iPhone 6-ot de akkor azt mondták hogy nem áll módukban webes rendelést cserélni, rendeljek újat.

(#274) yodamastah válasza w333 (#269) üzenetére


yodamastah
őstag

Sokan nem látják nem feltétlenül azt jelenti hogy vakok. Hanem hogy jobb kijelzőt fogtak ki. De lehet nem a kijelző technológiával van a baj, hanem a minőség ellenőrzéssel :) Igaz ez nem vigasztalja azt aki rosszat kapott. Sajnálatos hogy ennyi pénzért ekkora a szórás.

[ Szerkesztve ]

(#275) zümzümm válasza caky (#262) üzenetére


zümzümm
senior tag

Légyszi AUTO módban is készíts képeket.
Köszi :R

(#276) #67656192 válasza stevve (#268) üzenetére


#67656192
törölt tag

Köszi a fotókat. Nem rosszak, nem rosszabbak mint az s6. :R :R

A képernyő hibákhoz tenném zárójelbe, hogy aki esetleg nem rendeli majd hanem személyesen vásárol az bontsa ki, és ellenőrizze le a kijelzőt. A legkisebb hiba esetén se vegye át a későbbi kellemetlenségek elkerülése érdekében. Sajnos az s6-nál (4db után) megtanultam, hogy nagy a szórás és utána nem mindig egyszerű a csere. Van akit simán elhajtanak a szervizből egy jóvanazúggyal a .

[ Szerkesztve ]

(#277) stevve válasza #67656192 (#276) üzenetére


stevve
nagyúr

Szerintem is jók, bár szokni kell ezt a méretet :) A gyors fókusz segít "elkapni a pillanatot", az biztos. Most így egymás mellett azért érezhetően gyorsabb az S7 mind fókuszálásban, mind mentésben.

[ Szerkesztve ]

(#278) 19_OsY_81 válasza Pompi (#267) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Hosszabb úton szoktam.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#279) #67656192 válasza stevve (#277) üzenetére


#67656192
törölt tag

Valamiért nagyon ki vagyok hegyezve a kamerára, ez fog dönteni. Ma megyek megnézni tapizni. Kíváncsi leszek hol és mikor lehet először kp-ra venni.

(#280) Fineous


Fineous
csendes tag

Péntek délelőtt már lesz időm nyomkodni az enyémet pár órát, ha gondoljátok írok róla pár szót és csatolok néhány képet is.

(#281) 19_OsY_81 válasza Fineous (#280) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Mindenképp! :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#282) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Wi-fi vételi jelerősség rendben van?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#283) stevve válasza 19_OsY_81 (#282) üzenetére


stevve
nagyúr

Abszolút rendben van. :K

(#284) falijja válasza stevve (#268) üzenetére


falijja
őstag

Ezek alapján egy fokkal nem rosszabb a képminősége nappal, mint az s6-é, ami szvsz a tavalyi év legjobb kamerás telója volt ( az edge + ) , csak a g4 tudta felvenni vele a versenyt, amíg meg nem kapta az s6 is az edge + funkcióit..

[ Szerkesztve ]

(#285) stevve válasza falijja (#284) üzenetére


stevve
nagyúr

Bizony. :K

Más.
Akik tokban gondolkodnak, a Clear Cover nagyon minőségi és jól véd. Ajánlott kategória. :K

(#286) Pompi válasza 19_OsY_81 (#278) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

40 perc szerintem már elég hosszú ahhoz, hogy töltődjön. 2x40 perc meg pláne, a napi töltést szinte meg is lehetne ezzel oldani, használna is az akkumulátornak, elvileg jobb a több kisebb, részleges töltés hosszú távon, az akku élettartalma szempontjából.

Feel Good Inc.

(#287) Jakesz


Jakesz
őstag

Az üzemideje mennyivel rosszabb, mint az edge-é?

(#288) Quasi_modo válasza stevve (#268) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A látószög eltérésén ívül nem látok különösebb különbséget. Viszont esetleg elkövethetnél párat manuális módban.

valami

(#289) stevve válasza Quasi_modo (#288) üzenetére


stevve
nagyúr

Fogom még tesztelni a kamerát, ez tényleg csak egy gyors ad hoc dolog volt. :)

(#290) 19_OsY_81 válasza Pompi (#286) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Én úgy tudtam, hogy az akksi élettartama a töltési ciklusoktól függ. tehát hiába töltöm a telefont csak 40 percig, az akkor is egy töltési ciklusnak felel meg... Rosszul tudom?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#291) Ákkk válasza Jakesz (#287) üzenetére


Ákkk
addikt

Az edge elmegy 2 napot 6 óra kijelzőidővel. De fogása az így sem a legjobb.Kollegának van a snapdragonos verzióval.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#292) #06658560 válasza 19_OsY_81 (#290) üzenetére


#06658560
törölt tag

Más terhelést ad az akksinak egy teljes gyors töltés, egy teljes lassú töltés, egy részleges gyors töltés és egy részleges lassú töltés. És a hatást befolyásolja a környezeti hömérséklet, az akku elhasználtsága is.

(#293) hajbel


hajbel
addikt

Lehet, hogy azért annyira gyengék a képek az s6 tesztben, mert más kameramodul van benne? Légyszi tegyétek már közzé, hogy a tiétekben milyen van!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#294) caky


caky
csendes tag

HDR autoval pár kép


[ Szerkesztve ]

(#295) #67656192 válasza caky (#294) üzenetére


#67656192
törölt tag

Alakul, ez már tetszik. Köszi.

(#296) savoo válasza stevve (#285) üzenetére


savoo
addikt

Én egy spigen crystal clear tokot rendeltem, holnap átveszem, bár sosem szoktam tokozni, de most féltem az üveg hátlapot...

(#297) Maxximus válasza stevve (#247) üzenetére


Maxximus
őstag

Végre egy normális beírás,tapasztalat (jó volt még 1-2 :DDD ).
Ma én is megnéztem az S7-et a MM-ben. Mellétettem az S6-omat és a leg szembetűnőbb változás,szépülés a készülék hátulja ;)
Ez nagyon szép lett.
A másik a "röpke 1-2 perces kapcsoltunk" alatt, hogy tényleg gyorsult az S6-hoz képest. A TW itt nem röcög.
Ok én NEXT launchert használok amivel az S6 is szárnyal. Szóval én aki vékony szilikon hátlap tokkal használom(és így nem jön le a szépülés) és nem gyári launchert használok már az S3 óta hirtelen ezért nem éreztem késztetést, hogy most rádobjak 130.000-et az enyémre (lásd aláírás) és vegyek egy S7-et....de eljön az ideje amikor ez csak 30.000 lesz és igen, akkor én is váltok mert jó kis telefon lett az S7 így 2 perc találka után is elmondható.

UI.: 90.000-ért inkább vettem még egy kicsit több,mint fél éves vodás fehér S6-ot az Asszonyank. :K ;]

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#298) Keem1 válasza Maxximus (#297) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, nyilván nem S6-ról buli váltani S7-re, hanem leginkább S5-ről (/S4-ről/S3-ról/...). ;)

Én váltani fogok, nekem most fog lejárni a hűségem, de bele is szerettem az S7-ekbe, csak még nem tudom, melyik legyen.

#299 Maxximus: jaja, én is arról fogok.

[ Szerkesztve ]

(#299) Maxximus válasza Keem1 (#298) üzenetére


Maxximus
őstag

Vagy S4-ről. az Assszonynak arról lett.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#300) Fineous válasza Keem1 (#298) üzenetére


Fineous
csendes tag

Én egy Honor 4C-ről váltok, igazi felüdülés lesz. :D
Ez se rossz cucc, de teljesen más kategória. Várom a pénteket nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.