Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) spider80 válasza w333 (#99) üzenetére


spider80
őstag

Viszont az s6 meg 6.0.1el sokkal simább működésű lett minden előző verziónál. A gyári 5.0.2nél is sokkal jobb.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#102) Kasya


Kasya
nagyúr

Hu de ram szalltatok :DDD
Persze, meg legyen infra a taviranyitonak, meg fm transmitter atjatszonak, meg anyam tyukja, hogy levaghassam ha ehes vagyok.
Aki naponta tiz orat hallgat radiot, az vehet is kulon radiot (mert Eclipse ezt irta peldanak). Aki aponta orakat fenykepez komolyan, az vegyen DSLR-t is, igen...es igy tovabb.

Akinek meg elvarasa telefonba az fm radio, az nem ezt veszi. Vagy internetcsomagot is vesz.

Mar bő éve attertem a radiorol a Spotify-ra. Nekem az FM radio melle amugy az FM transmitter is dukal, Nokia alatt igazi aldas volt. Megertem, hogy hianyzik, de ennyire azert nem fajdalmas hiany.

[ Szerkesztve ]

(#103) Blyan válasza Bar1 (#100) üzenetére


Blyan
félisten

A mobil egy multimédiás eszköz, vicc, hogy ezt kispórolták belőle, amikor 20 000 Ft-os régi mobilokban is benne van.

Csak az elsődleges piacon nem szokás az FM rádióhallgatás, és bizony ezt odaszánják főleg, mert ott vesznek majd belőle bő 50 milliót.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#104) Ákkk válasza spider80 (#101) üzenetére


Ákkk
addikt

+1

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#105) w333 válasza spider80 (#101) üzenetére


w333
félisten

Nem próbáltam még ... de akkor le fogom tesztelni ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#106) Remekelek28 válasza hito (#93) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ezek nem előrelépések.. Főleg a sd bővithetőség. annak már benne kellett volna lenni az elődben is. A vizállóság,meg olyan amilyen,elvileg van,de,ha beázás miatt kell gariztatni,akkor nincs..
hátrány viszont az infra és FM rádió hiánya.. Az előbbit pl rendszeresen használom..

(#107) #67656192 válasza w333 (#99) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na akkor veled várok én is. Ugyanezt gondolom. Kezdem megszokni megint a Note4-et.. :)

[ Szerkesztve ]

(#108) hito válasza Remekelek28 (#106) üzenetére


hito
nagyúr

Attól mert benne kellett volna lennie az elődben is, attól nem előrelépés? Próbállak követni, de nem tudlak. Ha az előzőben nem volt benne, ebben meg benne van, akkor az én olvasatomban ez bizony előrelépés. :U

Az infra és az FM rádió hiánya kellemetlen, többek között ezért használok (pillanatnyilag) G4-et és nem Samsung-ot :) S5 Neo nekem például ezért tetszett. Vízálló is, bővíthető is, FM rádió is van, mi kell még? Az egy elég jól sikerült Samu készülék, nekem a hardver is elég mindenre, csak a hátlap bazári és a kamera kevés.

1 szó, mint 100, szerintem elég ütős lett az új Galaxy S generáció. Igyekeztek, ez vitathatatlan. Akinek az FM rádió és az infra fontos, azt természetesen az újdonságok nem vigasztalják.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#109) Bar1 válasza Blyan (#103) üzenetére


Bar1
aktív tag

Az amerikai piacra szánt készülékekbe a HTC sem rakja bele a One-okba, az Európába szánt modellekbe viszont igen.

(#110) #02683648


#02683648
törölt tag

Nem szeretnék a véget nem érő szükséges e az FM rádió vitába belefolyni, de ebben a topicban nekem újdonságként hatott, h Mao-ról sugárzott, magyar nyelvű rádiókon vannak "érdekes műsorok"
Na jó egyet én is ismertem de az épp most szűnt meg, amúgy én mindenhol reggeli/délutáni ökörködésbe (morning show szerű rettenetek) vagy különféle színű politikai propagandába bukkantam.
Ezért _se_ hallgatok rádiót már X éve. De kinek a pap, ...

(#111) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Aki szolgáltatótól vette a készüléket, meg tudná nézni, hogy függő-e.

Köszi

http://totesz.myminicity.com/

(#112) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyönyörű készülék. Egyedül a kamera nem tuti. A második képen a szürke autónak a parkolóban már nem olvasható a rendszáma 100% fit nagyításban. Tehát a részletek vesznek el.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#113) Remekelek28 válasza hito (#108) üzenetére


Remekelek28
őstag

De abból is kiindulhatunk,hogy az S4-S5-ben benne volt és van aki 2-3 generációnként vált.. Jó dolog,h beletették újra de semmi plusz..

Dhr: Helyi rádiók közt van egész tartalmas,politika mentes is.. Nyiregyházán,Debrecenbe én találok megfelelőt. Az országosok valóban nullák.

[ Szerkesztve ]

(#114) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Most hívott az edigital, pénteken átvehetem az előrendelésem szemüveggel... :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#115) mackoman


mackoman
tag

Sziasztok tudnátok segíteni ...mit jelent az hogy ,,A Galaxy Labs nevű kísérleti funkció aktiválásával viszont kiiktathatjuk a komplett alkalmazásmenüt, ez esetben az összes alkalmazás ikonja a kezdőképernyő(k)re migrál.,,? koszonom előre is a választ.

(#116) stevve válasza Kronk (#111) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem onnan vettem, de a hivatalos kommunikáció az, hogy igen - az első SIM betételt követően a készülék lezár arra a szolgáltatóra, ahol vetted.

Független készüléknél érdekes módon megkérdezte a Vodás kártyára, hogy Voda vagy Tesco-e. :DDD

mackoman:
Igen, minden alkalmazás kikerül a képernyőre, ahogy az IPhonoknál is van.

[ Szerkesztve ]

(#117) #02683648 válasza Remekelek28 (#113) üzenetére


#02683648
törölt tag

Igaz, helyi rádiókat kifelejtettem, azok között lehet jó.

(#119) 19_OsY_81 válasza mackoman (#115) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Hogy minden alkalmazás a főképernyőkön lesz, úgy m int a huawei, illetve ájfon esetén.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#120) Blyan válasza mackoman (#115) üzenetére


Blyan
félisten

Azt, ezt használva hogy olyan lesz, mint mondjuk az iOS-sé, hogy minden a kezdőképernyőn van kint és nincs külön menü az alkalmazásoknak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#121) Kronk válasza stevve (#116) üzenetére


Kronk
őstag

A tényleges működés érdekelne :)

http://totesz.myminicity.com/

(#122) myckie2 válasza eclipse19 (#82) üzenetére


myckie2
őstag

Valaki meg el sem tudja képzelni, hogy online rádió is létezik. Akik ilyen telefont vesznek sokszor wifi közelében vannak és nem fogyasztják addig mobilnetet. Te napi 10 óra zenét hallgatsz egyébként?

Utolsó mondatodat meg végképp nem értem. Van olyan hely ahol FM radió jel nincs, viszont mobilnet van.

@(#53) hajbel
Most azt kellene mondanom, hogy egy Brit fizetésből nem jön ki a 2Gb-s mobilnet? Ne röhögtess. Mert szerinted aki vesz egy 230-270 ezer forintos telefont, annak nincs pénze havi 2 ezer forintot mobilnetre költenie Mo.-n? Ok. :U

[ Szerkesztve ]

(#123) gyuromoj válasza Blyan (#120) üzenetére


gyuromoj
veterán

2 éve nem követem az Android témát, de ez meglepett. Jó megtudni, így talán nyugodtabb szívvel váltok vissza iOS-ről.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#124) mackoman válasza 19_OsY_81 (#119) üzenetére


mackoman
tag

Nagyon köszönöm .Ez nagyon szimpatikus számomra ez a megoldás .Soha nem értettem miért kell egy főmenű.Egyszerűbb számomra ,de ez szubjektív.Lehet belépek az S7-esek táborába.:)

(#125) Dare2Live válasza tjb007 (#33) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elég hülyén jön ki az, hogy az S7 lényegesen gyengébb ugyanavval a SOCal mint az S7 Edge.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#126) kivlov


kivlov
aktív tag

Szép ez a készülék de a marketing legyőzte a népet :)
Akinek ugyanez a tudás kell az nézze meg a MI5-öt ugyanaz a vas csak reális áron kb 1/3-a, ja és kicsit jobb SW támogatással ami nem lassul be mint a samuk...
Akinek a vízállóság és a QHD kijelző (telefonon mikor a többségnek még fullhd tv-je sincs) fontos a túlszaturált képével az más az fizessen:)
értelmeseknek meg marad a választás joga ahol nem a marketinget kell kifizetni...

(#127) #06658560 válasza kivlov (#126) üzenetére


#06658560
törölt tag

AMOLED vs. IPS, VR vs. semmi, jó garancia és szervíz vs. postázz Kínába, stb.

Valamint a Mi5 300-350€ körüli áron vs. S7 700€, mutasd már meg az egyharmad árat!

[ Szerkesztve ]

(#128) myckie2 válasza kivlov (#126) üzenetére


myckie2
őstag

"értelmeseknek meg marad a választás joga ahol nem a marketinget kell kifizetni..."

Vicces, hogy ezt pont olyan mondja, aki nem az. Kopi mindent leírt.

[ Szerkesztve ]

(#129) Blyan válasza #06658560 (#127) üzenetére


Blyan
félisten

Ráadásul a Mi5 egy némileg visszafogott S820-at kap majd (lehet sokat nem számít majd, talán csak a fogyasztásb).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#130) tjb007 válasza Dare2Live (#125) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ja hogy ez a gond. Összevetve a kettőt tényleg túl nagy a különbség, és a magyarázat az lehet, hogy az Edge.nél a sima (3.0-ás) Manhattan eredmény szerepel, ennél meg a 3.1-es.

(#131) stevve válasza kivlov (#126) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha be tudod hozni... és ha ezt elmagyarázod millió teljesen átlagos felhasználónak, akik bemennek a boltba és megveszik a telefonjukat, majd elégedetten használják azt. :) És mire behozod, már jó, ha a vám után egy százassal vagy annyival sem olcsóbb, ami messze van a harmad ártól.

Mindig mindennél van jobb, ez pusztán nézőpont kérédése. ;)

[ Szerkesztve ]

(#132) sagit


sagit
addikt

Ma módosította a szolgáltatóm a szállítást kilencedikéről kb. Egy hétre.... :O

Pedig nagyon várjuk a két s7-et párommal, a tartozékok ma meg is jöttek amazonról.

Tokról, töltőről érdekel valakit közeli kép?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#133) Dare2Live válasza tjb007 (#130) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mért mit gondoltál?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#134) kano válasza kivlov (#126) üzenetére


kano
nagyúr

Én nem vagyok Samsung párti de:
- Xiaomi sajnos eljátsza azt, hogy megjelentet egy készüléket és nincs belőle készlete.
Bizonyára tudod, hogy ma volt az első hivatalos vétel a készülékből (Mi5, Mi4s, Note 3 Pro, Redmi 3) Kínában és haver (aki ott dolgozik) egyszerűen nem tudott hozzájutni, mert az oldal nem volt elérhető. Csak egy másik dátumot raktak ki az oldalra. :) Samu legalább van, bár én is túlzottnak tartom az árazást.
De egyszerűen Mi5-öt esélytelen normális, kínai áron beszerezni (csak webshopos áron lehet majd).
MiPad 2-jük hiába korrekt készülék, ha a megjelenés óta nem kapható, mert nincs belőle készletük.
Szóval ez itt a probléma a Xiaomival.

sagit
Ugye nem a Telenor? :O Akkor én meg sem rendelem már náluk.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#135) gyuromoj válasza sagit (#132) üzenetére


gyuromoj
veterán

PM-be jöhetnének linkek az egyes termékekről. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#136) janeszgol válasza kivlov (#126) üzenetére


janeszgol
félisten

Aha, köszi B20. :D

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#137) yodamastah válasza kivlov (#126) üzenetére


yodamastah
őstag

Ezt a túlszaturált oled dumát fölösleges tolni.
Ha kell, ott van már a samsungokban régóta a sRGB kalibrált mód (Basic).

MI5 amúgy tényleg király ... Kár hogy IPS :(

[ Szerkesztve ]

(#138) #67656192 válasza kano (#134) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem beszélve arról, hogy egy mi5-öt eladni sem könnyű használtan.

(#139) Dare2Live válasza kano (#134) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Xiaomi sajnos eljátsza azt, hogy megjelentet egy készüléket és nincs belőle készlete."

[link]

Rákérdeztem MM is márc vége (értsd április), Tnél fogalmuk sincs. vszeg már sehol nincs készlet belölle.

@Littlecar Csak MI5 70-100K lenne, miközben a nlegnagyobb baja kb, hogy nem vizálló.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#140) Szakiii válasza #67656192 (#138) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem inkább s6 mint mi5. :)

(#141) falijja válasza kivlov (#126) üzenetére


falijja
őstag

Látom jól szerepel a nagy mi5, egy " régi " modell ellen, akkor egy s7 ellen... :F
[link]

(#142) #67656192 válasza Dare2Live (#139) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem csak az a legnagyobb baja, hogy nem vízálló, szerintem a vízállóság az s7-nél sem fegyvertény.
Akkor inkább egy s6 120 ért sufniból szar garival mint amit a mi5 mellé adnak. Egy év mulva az s6 még mindig lesz 80 a mi5 meg eladhatatlan. Kötéllel a nyakamon se vennék saomit és tsait. :)

#szakiii: +1

[ Szerkesztve ]

(#143) M5Norbi válasza -FreaK- (#46) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igaz a felsorolás így helyes.
Csak nekem ezek nem feltétlen opciók :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#144) atila4 válasza sagit (#132) üzenetére


atila4
senior tag

Tudsz Pm-ben linket küldeni? :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#145) Potrien


Potrien
senior tag

Szerintem, drága.
Szerintem :F

(#146) batai15 válasza w333 (#99) üzenetére


batai15
félisten

:DDD :DDD :DDD Nem kell neked s7, úgyis szifon lesz belőle :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#147) m1lan válasza Torda (#49) üzenetére


m1lan
őstag

Az iPhone ár-érték arányban egy lepkefing.

Az S7 most került piacra 240k forintért, míg a 16 gigabájtos (!) iPhone 6S hivatalos forgalmazótól 230k
Miről is beszélünk?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#148) Fineous válasza sagit (#132) üzenetére


Fineous
csendes tag

Melyik szolgáltató?

Én a magentásokban most pozitívan csalódtam, a honlap szerint csak az kapja meg 8-án, aki megrendelte március 3-ig, én tegnap reggel adtam le a rendelést, ma már jött az értesítés, hogy átvehető a megadott helyen. Pénteken megyek is érte. :)

m1lan: 180-ért veszem az S7-et, ugyanezen konstrukcióban a 16 gigás 6S 220 ezer lenne... Kicsit el vannak szállva a szolgáltatónál a szifonok árával.

[ Szerkesztve ]

(#149) Hunt3r22 válasza Potrien (#145) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Magyarországon minden drága. :U

Xr

(#150) DWENNON válasza Wesder (#57) üzenetére


DWENNON
tag

Mihez képest pontosabb és miért szükséges ez?
Eddig senkit nem hallottam panaszkodni a korábbi készülékekkel kapcsolatban, hogy pontatlan lenne.

Az ablakos videó megjelenítésre ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.