Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Dadan01 válasza #67656192 (#1750) üzenetére


Dadan01
senior tag

A széleken nem válik el a fólia a telefontól? Illetve mennyi ideig hajszárítóztad a széleket.

(#1752) #67656192 válasza Dadan01 (#1751) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem válik el, volt ilyenem s6-on is. Magától is szinte tökéletesen felveszi a formát de egy kis meleg nem árt neki.

(#1753) papi77 válasza #67656192 (#1747) üzenetére


papi77
addikt

Ez nagyon jó.
Esetleg más színben is van?
Megtaláltam...

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#1754) Captor válasza #67656192 (#1750) üzenetére


Captor
tag

Nekem már rajta van több mint egy hete, de én jobban örülnék ha minimum 200%-al javulna a tapadás. Próbáltam gumifestékkel lekenni, de az lejött :D

(#1755) manokaki válasza #67656192 (#1750) üzenetére


manokaki
őstag

Ha esetleg rendel valaki , vevő vagyok egyre .

Attila

(#1756) WZP


WZP
aktív tag

Kétszer sikerült már lefagyasztanom és újraindítanom a telefont a következő módon.

Fotózgatás után a Camera app-ban megnyitom a galérát a kis előzétei képre kattintva.
Ott scrollozgatok a képek között, majd amikor vissza szeretnék menni a kamerába, akkor a legfrissebb képen csinálok egy lapozó mozdulatot, ami ugye vissza kéne dobjon a kamerába.

Ééés itt kimerevedik a kamera képe és lefagy a gép, majd kb 15 másodperc múlva újraindul.

Rögtön az újraindulás után nem tudom újabb fagyásba provokálni.

Kamerával volt már olyan gondom is, hogy hiába nyomtam a gombot, nem fotózott.. pedig a telefon ment, azt csinálta amit mondtam, csak éppen nem volt hajlandó exponálni.
Itt valószínűleg abba fáradt bele, hogy sokat fotóztam csak a home gomb kétszeri megnyomása után, úgy, hogy ujjlenyomattal nem oldottam fel a gépet.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#1757) #67656192 válasza manokaki (#1755) üzenetére


#67656192
törölt tag

Most rendeltem 4db-ot s6-s7-s6edge-re. 35$ felett "free shipping" van. A 4db-ra 10.897ft-ot vontak le. Így az ár sem vészes. A három hét a sok..

[ Szerkesztve ]

(#1758) #67656192 válasza Captor (#1754) üzenetére


#67656192
törölt tag

Black leathert próbáltad?
Az s6-ra anno carbon mintát vettem, az nem tapadt ilyen jól de ujjlenyomat ellen az is bevállt.

[ Szerkesztve ]

(#1759) Captor válasza #67656192 (#1758) üzenetére


Captor
tag

Igen.

(#1760) stevve válasza #67656192 (#1747) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem a gyári hátlap jobban tetszik - még ha fele ennyire sem praktikus. :B

Használd egészséggel! :))

(#1761) #67656192 válasza stevve (#1760) üzenetére


#67656192
törölt tag

Szépnek szép a gyári de számomra használhatatlan. :)

(#1762) pcsabat


pcsabat
őstag

Sziasztok!

Milyen fólia ajánlott a "sima" S7-re? Eddig amiket néztem - meg amit raktak rá a telekomnál -, mind úgy kb. 2 mm-el keskenyebb mint kellene, ami baromi kényelmetlen, idegesítő és még el is rondítja a telefont. Ha kaphatnék pár tippet megköszönném. :R

(#1763) kengyel válasza #67656192 (#1750) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem nagyon jól néz ki, és gondolom a fogása is jobb. A gyárival hátlappal sincs nagy gondom, csak alapból nagyon csúszik.

kengyel

(#1764) rgeorge


rgeorge
addikt

Ne kövezzetek meg, de lenne egy kérdésem. Ma két helyen is megnéztem az S7-et elsősorban a kijelző miatt. Mindkét helyen azt láttam, hogy a fehér szín nagyon hamar kékes/zöldessé válik a telefon megdöntésekor. Erről a tesztek nem írnak. A fényerőt tudtam állítani mindkét helyen, más beállításhoz nem fértem hozzá. Ez az elszíneződést az áruházi neonvilágítás felerősíti, vagy normál fényviszonyok mellett is ilyen és ez az Amoled sajátossága?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1765) #67656192 válasza kengyel (#1763) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem is csak annyi, hogy csúszik meg, hogy zsírmágnes. Ha le van takarítva akkor nagyon szép.

(#1766) kengyel válasza #67656192 (#1765) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én az első nap majdnem elejtettem, még nem fogtam meg, nem hittem hogy ennyire csúszik. Már a Spigen tokban jobb lett a helyzet, most meg érkezik az általad linkelt átlátszó tokom.

kengyel

(#1767) a8l válasza JasL (#1746) üzenetére


a8l
aktív tag

Azért majd csinálj egy tesztet advenced módban is legalsó accuracy+reboot beállítással úgy sokkal pontosabb lesz.

(#1768) LaciGSM válasza pcsabat (#1762) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Nekem van hozzá sima fólia is, előre+hátra, illetve van üvegfóliám is előre! azért keskenyebb mindegyik, mert a Sima S7 üvege is le van gömbölyítve a széleken picit, és sajnos ez miatt a fólia nem ragad le.. ezért vágják kicsit beljebb őket!!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1769) sagit válasza rgeorge (#1764) üzenetére


sagit
addikt

színeződik

lg g2 ips után nagyon szembetűnő volt,

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1770) stevve válasza rgeorge (#1764) üzenetére


stevve
nagyúr

Nagyon meg kell döntenem, hogy elmásszon a szín kékbe és zavaró legyen. Olyan szögbe kell döntenem, amiben már biztosan nem használom a telefont :B

IPS-es laptopot használok, nem midnen alap nélkül írom.

Persze ettől máshogy érzékelhetjük zavarónak, főleg, ha így szembe ötlött neked. Ez a kijelző egy fizikai tulajdonsága, nem állítható, ha kérdés lenne a kalibráció.

[ Szerkesztve ]

(#1771) TODI1111


TODI1111
addikt

Sziasztok!
Használja valaki a greenify alkalmazást? Szeretném beállítani az automatizált hibernálást de ha rányomok akkor a következőt írja ki:

Mi az a biztonsági kulcstartó?

(#1772) sagit válasza stevve (#1770) üzenetére


sagit
addikt

Kikapcsolt kijelzovel is ha fénybe mozgatom a telefont akkor ilyen "zöldes" réteget / bevonatot látok, nem lehet h az miatt van?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1773) rgeorge válasza stevve (#1770) üzenetére


rgeorge
addikt

Displaymate-n is megnéztem, jelentős a különbség pl. az iPhone 6-hoz képest színtorzulásban, viszont nyilván a kontraszt és a fényerő magasan jobb az S7-nél. Ebben, mármint a színek torzulásában alig változott a kijelző S5 óta. Nyilván az Amoled sajátosságáról van szó, ezért nem említik a tesztek, mert még így is sokkal olvashatóbb a kijelző.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1774) pohár válasza sagit (#1772) üzenetére


pohár
félisten

szerintem az az oleofob bevonat lesz, de lehet tévedek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1775) WZP


WZP
aktív tag

Ezek a fajta fülhallgatók bejönnek nektek amilyen a telefonhoz jár ?

1 másodpercig nem tudom a fülemben tartani, rögtön kiesik. Mi értelme ennek a típusnak ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#1776) #67656192 válasza WZP (#1775) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ki sem bontottam, nem tetszik a formája. Oda adtam a lányomnak.
Arra a pár alkalomra amikor nekem kell egy régebbi agybadugóst használok.

(#1777) Hikvision


Hikvision
senior tag

Aki vodafonos kártyával használja annak minden rendben? Előtte telekomos volt, azzal néha bejátszotta hogy nem tudtam hívni aztán repülő mód be/ki megoldotta, de amióta vodás kártya van benne csinál olyanokat, hogy menet közbe megszakadnak a hívások, egyszer csak eldobja a mobilnetet, írja hogy van térerő de nincs adatkapcsolat, aztán csak restartal jön helyre, sőt olyan is volt hogy ugyanígy írta a max térerőt, de nem volt mellette adatkapcsolat ikon, és olyankor nem voltam elérhető, mintha ki lett volna kapcsolva a telefon. Próbáltam, hogy leveszem a 4g-t, és fejlesztői beállításoknál bekapcsolom a "mobilnet mindig aktiv"-ot de ugyanilyen szar.

20 éve a PH-n.

(#1778) takric válasza Hikvision (#1777) üzenetére


takric
tag

Nálam ok minden.

(#1779) #67656192 válasza Hikvision (#1777) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nagyon ritkán előfordul, hogy nem érnek el. Ilyenkor kapok sms értesítést.
Wcdma/gsm-en használom.

(#1780) pcsabat válasza LaciGSM (#1768) üzenetére


pcsabat
őstag

igen, nekem is ezt mondták az egyik üzletben, köszi! Csak azt nem értem, ha tavaly az S6 edge-re volt olyan fólia, ami passzol teljesen a kijelzőre (oldalt is lekerekítve, nem vált el stb.) akkor miért olyan iszonyat nehéz ezt kivitelezni a "sima" S7-re. Nekem konkrétan olyan üvegfóliát pakoltak rá fel, ami kb. két-két millimétert nem takar a széleken és mivel az üvegfólia még vastagabb is mint egy mezei sima, ezért konkrétan akadályoz a normális használatban - főleg elforgatva használva, mikor húznám le a státusz bart stb. -. Na mindegy, vadászok még fóliákat, hátha beválik egy. Ha meg nem, használom fólia nélkül.

(#1781) 67tuareg válasza pcsabat (#1780) üzenetére


67tuareg
tag

Ezért várom én is, hátha erre is készülne valami hajlított fólia. Az edge-re már van, azon ráadásul nem csak jobra-balra hanem alul-felül is hajlik a kijelző, szinte "domború".
Ha valaki talál jót mindenképp ossza meg!

(#1782) Geri1985 válasza TODI1111 (#1771) üzenetére


Geri1985
tag

Beállítások-kisegítő lehetőségek és legalul a szolgáltatásoknál kapcsold be a greenify autohibernációt.

(#1783) TODI1111 válasza Geri1985 (#1782) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi, másik topikban már kaptam segítséget. Ha ujjlenyomat zár van beállitva akkor nem lehet automatára állítani a greenifyt.

(#1784) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok,

olvastam teszteket, és néztem videóteszteket a készülékről. felmerült bennem pár kérdés.
Milyen tipikus hibákkal rendelkezik a telefon? Olvastam melegedésről, ebből adódó mikrolaggról. A központi gomb tényleg annyira kényes?
Mik a tapasztalatotok üzemidő terén?
A sim tálcába vagy Micro SD-t rakok vagy SIM kártyát? Nem megy bele a kettő egyszerre?
Bocsánat ha van köztük számotokra triviális kérdés. Válaszokat előre is köszönöm.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1785) #67656192 válasza Rambovits (#1784) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha sima s7-et vettél (nem duos) akkor 1 db nanosim és 1db mcsd megy bele, semmi mással ne próbálkozz...

[ Szerkesztve ]

(#1786) pcsabat válasza Rambovits (#1784) üzenetére


pcsabat
őstag

Semmivel sem melegszik jobban mint az előző Z1-em, SŐT még langyosnak sem nevezném. Mikor "költöztem be" és tucatszám telepítettem az alkalmazásokat, valamint frissültek a már telefonon lévők akkor langyosodott erősebben, azóta sem. Mikrolaggal nem találkoztam még, gyors telefon.

Én kb. egy hete használom, a home gomb még nincs összekarcolódva. Azt olvastam én is, hogy kényes, de azt is, ha karcolódik is, sem befolyásolja a működést. Összességében véve rengeteg telefon fordult már meg nálam, globálisan tekintve (anyaghasználat - minőség, tempó, kamera, melegedés, akku idő, hangminőség stb.) ez a legjobb telefon amit valaha használtam. Vannak olyan tényezők amiben más telefon kiemelkedőbb lehet, de ha mindent összevetünk és átlagolunk nem nagyon van jobb készülék jelenleg szerintem a piacon.

(#1787) Superbad


Superbad
tag

Üdv!
Ha valamelyikőtök használ twittert, legyen kedves megnézni neki működik-e az értesísítéseknél a hang módosítása.
Enged kiválasztani más hangot, viszont "leokézni" nem lehetséges. Ha kilépek a menüből és vissza, akkor újra a default hang látszik beállítottnak.

(#1788) homerb válasza Superbad (#1787) üzenetére


homerb
csendes tag

nálam is ugyan ez van...

[ Szerkesztve ]

(#1789) hajbel válasza tothl (#1543) üzenetére


hajbel
addikt

Szia! Elmondanád légyszi, hogy DxO Opticsal hogy lehet a torzulást javítani? Nem találom az opciót.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1790) nuri


nuri
aktív tag

Pont ma reggel Spigen tokot, úgyhogy természetesen most megy le az ára:
http://www.androidcentral.com/spigen-offering-variety-galaxy-s7-s7-edge-and-lg-g5-cases-under-4

Ha többen összeálltok még szállítás is ingyenes lesz (bár nem néztem Mo-ra küldenek-e).

(#1791) TODI1111


TODI1111
addikt

A testvér topikban azt írják, hogy az új török romban már javítva van a kamera torzítás. Az a rom már erre a készülékre is kijött.Próbálta már valaki?

(#1792) #67656192 válasza TODI1111 (#1791) üzenetére


#67656192
törölt tag

Kivárom a magyar függetlent, annyira nem zavar a torzítás. Ha jól tudom akkor az ujraindulást is javították.

(#1793) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Ma érkezik a gyári keyboard cover billentyűzetes tokom!
Már az S6 Edge plus-nál is szemeztem vele, de ott a nagy méret miatt kényelmesen gépeltem!
Mivel kisebb méretre váltottam, be is rendeltem ! kiváncsi leszek rá hogy milyen is lesz használat közben!
Azért egy Spigen rugged armor tokot berendeltem mellé:D

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1794) tothl válasza hajbel (#1789) üzenetére


tothl
addikt

Elvileg a thumbnail sarkában van egy kis jelzés, ahol ki tudod választani/le tudod ellenőrizni.
Még nem próbáltam az S7 -tel, de az S5 -öt felismerte.
Onnan tudom, hogy van ilyen egyáltalán, hogy az egyik kis nikon 1 -es lencsémből több verzió is létezik, és ha ezzel készült képeket variálok, akkor meg kell mondanom, hogy ez a 10-30 ez melyik verzió...

(#1795) savoo


savoo
addikt

RAM huszároknak: [link] ;]

(#1796) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg van infója arról, hogy Kecskeméten, vagy annak közelében hol kapható a telefon? Telenor; Telekom, Média Markt nem játszik, az áraik miatt, elsősorban Gsm bazárokban néztem, de három boltban sem találtam készleten. Aranyszínű Edge-t kerestem, de semmilyen nem volt. Rendelésre tudnak hozni, viszont mielőtt lerendelem szeretném megnézni az a darabot, amit kapni fogok.

(#1797) Dare2Live válasza savoo (#1795) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha esetleg nem zabálná a Samsung bloatware a ramot...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1798) bandi0000 válasza prtvlogan (#1796) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és megéri neked azt az 50k-t az, hogy 1 év gari lesz rá, szürke importos, és még valszeg a gsm boltos fogja javítani is, inkább várj pár hónapot és majd megy le az ára+tele is lesz vele a ph, a szolgáltatóknál meg van am is kamaty mentes részlet :D

Xbox One: bandymnc

(#1799) prtvlogan válasza bandi0000 (#1798) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Igen, megéri, mivel az előfizetésem flottás, amiben nincs lehetőség kamatmentes részletre venni, egy összegben 200, + 2 év hűség ugyebár, ami alatt ki vagy szolgáltatva.
Új előfizetést ezért nem éri meg kötnöm, mivel a legalacsonyabb csomag Telenornál: 3190 * 24 havidíj, + 223.990 a telefon "kamatmentes részletre" ami 300.000.
Ha akarnék pár hónapot várni, akkor vennék S6-ot, azzal tele van a PH. :-)
Pár éve még az volt a trendi, ha lejár az előfizetésed, kapsz kedvezményt a telefonra, manapság ha lejár az előfizetésed, akkor kapsz részletfizetést a telefonra, aminek az ára gyakorlatilag ugyanaz, mintha gyári függetlent vennél, persze függőn..
Egy pár éve nekem a gsm-es a beszerzési forrásom, ismer is, nem is volt gond vele, de nála jelenleg nincs.
Azért köszi, hogy válaszoltál! ;)

(#1800) kengyel válasza TODI1111 (#1791) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor gondolom megkapja a független, és a szolgáltatósok is.

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.