Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) 19_OsY_81 válasza Fineous (#300) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Úgy látom a mostani péntek többünket fog még boldogabbá tenni... :-)

Tűkön ülök...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#302) MaciG


MaciG
addikt

Valaki aki érti magyarázza már el nekem (vagy ha már máshol megtették link is tökéletes), hogy ha van egy korrekt ~60 ezer forintos telefon, ami az ára miatt nem kapja meg az "ajánlott" plecsnit és oda van írva pl. ha 5-10 ezerrel olcsóbb lenne.... Akkor hogy lehet hogy egy 240ezer forintos telefon megkapja??? Mi az a dolog amit ezzel plusszba lehet csinálni, amit ez előbb említett olcsóbbal nem, és ez megér cirka +180ezer forintot? Komolyan érdekel. :F

BANZAII

(#303) batai15


batai15
félisten

A grandiózus ajfon meg még drágább ha ár érték arányt nézed.

(#304) takric


takric
tag

Névjegyzéknél hogy tudom beállítani, hogy ne kétszer mutassa a névjegyeket?
Névjegyek csak az eszközön vannak, a többi lehetőséget ki sem pipáltam, de valamiért kétszer mutatja őket.
Mindkétszer ABC sorrendben, de elsőnek ömlesztve, utána pedig A,B,C,CS, stb. betűk szerint csoportokban.
Na én azt szeretném, hogy a csoportos maradjon az első fele meg ne látszódjon.
Ötlet?
Köszi!

(#305) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Meghozta a posta a drágaságot :)
Sajnos senkitől nem tudtam megkérdezni, a telefon hátuljáról le szabad húzni azt a ronda fehér vonalkódos matricát? S/N meg az imei van rajta, nem hiszem el, hogy annak rajta kell maradni.

(#306) spider80 válasza Sz.Miki (#305) üzenetére


spider80
őstag

Dehogy kell :) S6-on is ott éktelenkedett. kb 2 percig nekem :) Szedd le nyugodtan! Könnyen lejön.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#307) Kasya


Kasya
nagyúr

S7 elso 48 ora.
AndroidAuthority

(#308) AliceWake válasza Sz.Miki (#305) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Vedd le és ragaszd rá a készüléktálcára :K

Non omnis moriar.

(#309) Kasya


Kasya
nagyúr

Itt van elottem egy XQISIT magneses autos telefontarto. Jelentem, nem tartja meg eleg erosen a telefont, tul gyenge a sulyahoz. Ez az S7-re is vonatkozna szvsz.

Valoban kozepen a legerosebb a magnese.

Rossz topik, de most mar hagyom.

[ Szerkesztve ]

(#310) Captor válasza 19_OsY_81 (#282) üzenetére


Captor
tag

Nálam panelba S4 16+ lát, S7 meg csak 6.

(#311) w333 válasza Captor (#310) üzenetére


w333
félisten

Az S6 is ilyen gyengus volt ... párom S4 telója 2X annyi hálózatot látott ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#312) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Ha minden jól megy és odaadja a Telenor hitelbe akkor hamarosan csatlakozok! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#313) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Egyre jobban tetszik ez a sima S7. Gondolkodom rajta. Az Mi5 Pro-val szemben kellene dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#314) petrson


petrson
senior tag

Tegnap óta nyúzom én is, sok újat nem tudok írni, látom majdnem mindenki meg van elégedve :)
Két dolog: használ valaki Poweramp-t? Nekem többször elofordul, hogy elkezd sisteregni, hallgathatatlan módon aztán megint jó, de hogy mitől nem tudom. Piston fülest használok, nem azzal van a gond, mert a jelenséggel egyidejűleg pl a Tuneln nem produkálja...
Másik: Ebayről rendeltem egy üveg fóliát, de az eladó visszadobta, hogy rossz a készlet. Gyorsboltban csak tokot tudtam venni. Van aki rendelt már fóliát valahonnan?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#315) kbadam83


kbadam83
senior tag

Ha valaki fóliát szeretne rá rakni, akkor nagyon nagyon nem ajánlom az Xprotector Ultra Clear-t. Én is csak azért rendeltem a készülékkel együtt, hogy még nem lesz normális védje valami ( munkámból adódóan fontos ).
Viszont amivel teljesen megvagyok elégedve, az a Spiegen Thin Fit tok. Fekete telefonon valami eszméletlen elegáns ez a tok, és a fogása is puha gumis hatású.
Visszatérve a fóliára:
zsírosodik, a lehajló szélekre az első perctől nem volt hajlandó tapadni...

[ Szerkesztve ]

(#316) petrson válasza kbadam83 (#315) üzenetére


petrson
senior tag

Na ilyen tokot vettem ma én is, tényleg pöpec. Fóliával én is bajban vagyok..

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#317) Peat76


Peat76
őstag

Valaki írja már le hogy a szenzor tudja-e a valós 240fps lassított felvételt? Persze ez csak 720p-ben megy , az S6 csak 120fps-t tud , ami nagy szívfájdalmam 😤😢😢

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#318) Szakiii válasza MaciG (#302) üzenetére


Szakiii
addikt

Az hogy a legjobbért mindig irrálisan többet kell fizetni és most itt is erről van szó. Egy szinte kompromisszum mentes csúcs telóról van szó ami nagyon ritka, és ha hsz-eket megnézed külsőleg is eltalálták mert tetszik a népnek 1-2 kivétellel, egyszerűen ebben az árkategóriában ez az ajánlott amit te említesz az valszeg abban az árkat.ban nem olyan kiemelkedő mint amennyire az s7 az övében.

Peat76: tudja.

[ Szerkesztve ]

(#319) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Elég sok a árkülönbség s6 és az s7 között . Röpke 120 ezer. Na annyival nem ér többet. Májususban s6 225 ezer volt hivatalos forrásbol most meg a használt ára 100 ezer. Elég vicces... 2 hónap és 170 ezrekért s7 is lesz bőven..

BlackBerry Passport

(#320) #40359168 válasza batai15 (#303) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ez igazán releváns válasz volt.

(#321) Dare2Live válasza dodicsaba (#319) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

detto S4 45K még akár 1év prémiumgarival, S6 nem ér annyival többet... és 2év múlva S6 se lesz 50Knál drágább.

Igen a mobilok durván nem tartják az árukat, az új csúcs drága aztán keményen esik az áruk. Lépjünk már túl ezen...

szerk: Ezt a wifit más is megnézné? Durva ha S4hez képest ennyivel gyengébb.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#322) dodicsaba válasza Dare2Live (#321) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

ok. :R

BlackBerry Passport

(#323) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

A kamera nagyon gyatra lett főleg nappal ezen az áron, jelentős visszalépés az elődökhöz képest, S7 Edge detto. Nővérem vett aranyban egy S5 Neot ami még szép is és 100 ezer Ft gyári két év garanciával az edigitaban. Sokkal jobb a kamerája nappal, ezerszer veri ezt, bár este tényleg az S7-nek sokkal jobbak a fényképei.
És nem a pixelek miatt van 12 MP elég lenne, de valamit nagyon elszúrtak rajta, minden kép nappal nagyon természetellenes. Jó az hogy éjszaka szép képeket készít de nem menjen ennyire a nappali képek rovására, mert az emberek többsége nappal fotózik. (Bár lehet javítanak szoftveresen rajta, mert a nappali képek nagyon furák valahogy.)

[ Szerkesztve ]

(#324) Peat76 válasza Szakiii (#318) üzenetére


Peat76
őstag

Bizony , régóta szívem vágya egy eszköz, mobil ami tud 240fps-t 720p-ben, erre tessék tavaly vettem S6-ot, most pedig itt az S7 ami ezt megadná , most cseréljem le?! Ha lenne felesleges pénzem sem tenném, valahogy ki várok egy évet és akkor , ezért az extra opcióért 100e.-ft most egyszerűen irreális!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#325) Szakiii válasza dodicsaba (#319) üzenetére


Szakiii
addikt

De most egy használt árat egy újhoz hasonlítani? :F Speedshopos árhoz egy használt piaci árat érdekes, sp-ben s6 még mindig 170 azért úgy már annyia nem durva a helyzet

(#326) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#323) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Valószínűleg nem a kamerarendszerrel van a baj, lehet szoftveresen túlélesítették a képet és ez kicsit a színek rovására is ment, régebben teltebb színek voltak a Samunkon. A szemünk sem ennyire élesen lát mindent egyszerre, nem baj egy kis elmosódás pl. a távolabbi faágokon.

szerk: Mondjuk akárhogy is van a színek nem az igaziak kicsit fakók és a túlélesítés miatt eltűntek színárnyalatok, a színgazdagság árnyalatok részletessége, amit Samsungtól megszoktunk itt mintha nem lenne meg.

[ Szerkesztve ]

(#327) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

S7-est kívánok venni, holnap tudnám átvenni, de előtte segítsetek légy szíves.

Akinek már legalább volt fél évig S6-osa és naponta több órát használta navigációra (pl. Waze), annak volt e már képernyő beégése?

Soha nem volt még Samsung telefonom AMOLED kijelzővel...

Köszi előre is.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#328) Jadro válasza dodicsaba (#319) üzenetére


Jadro
veterán

Te most új árat hasonlítasz használttal, ami azért ferdítés egy kicsit. Végeztem egy kis "kutatást, (Magenta árlisták alapján), hogy hogyan alakult tavaly az S6 ára és kellett bő 3 hónap ahhoz, hogy 10 ezret essen az ára, majd egy hónap múlva esett még 10-et. Túl nagy változások nem voltak év közben, nem olyan rég ment le "jelentősebben". Most egy év távlatában sikerült 147 ezerért venni, de lehet, hogy az utolsók egyikét kaparintottam meg. Nálam 60 ezer különbség lett volna az S6 és S7 között, dennyi felárat nem akartam fizetni érte. Ráér az S7 jövőre is. :)

Tavaly az S5 az árlisták szerint egy hónappal élte túl az S6 bevezetését és kivezetésre került. Idén talán ez az egy hónap is eltűnik, de majd meglátjuk lesz-e még készleten S6.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#329) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Honnan érdemes most rendelni, venni?

(#330) Keem1 válasza 19_OsY_81 (#327) üzenetére


Keem1
addikt

Igaz, nem S6-osom van, hanem jelenleg S4-em, de ez a harmadik amoledes samsung telefonom (S Advance, S2, S4), és eddig egyik se égett be. Egyáltalán nem, az előző kettőt is évekig használtam.
Akinek beég, az valamit nagyon eltolt, mert nem fog csak úgy beégni.

#332 Littlecar: Persze, az lehet, de automatán használom. Full fényerőn nem hogy beégne, de a retinámat is kiégetné, még az S4 is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#331) #67656192 válasza Fejvadi (#329) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez engem is érdekelne. Nem rendelni akarok, hanem valahol megvenni. Mikortól van készleten mondjuk a MM-ban?

(#332) #67656192 válasza Keem1 (#330) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem se égett be egy sem, de az tény, hogy full fényerőn 2-3 hónap alatt be lehet égetni napi több óra navival.
Viszont automatikus fényerőn nem fog beégni.

[ Szerkesztve ]

(#333) dodicsaba válasza Jadro (#328) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

145000 a bételnél pl 24 honap gyártoi garral áfás számlával az s6 jelenleg. Hol itt a ferdités. 100 ezer a külömbség. 225 ért vettem az mm ben s6 májusban 100 a használt ár. Ez se ferdités

BlackBerry Passport

(#334) #67656192 válasza dodicsaba (#333) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ráadásul aki eladja most az s6-ot használtan 100-ért az hozzá tehet 140-et ha s7-et akar.

(#335) Fejvadi válasza #67656192 (#334) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Elég sokat kell hozzátenni. Ennyi extra azért nincs az újban.

(#336) optimuslg


optimuslg
tag

Üdv! Van aki a vodánál rendelte elő boltban? kapott értesítést?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#337) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

További személyes tapasztalatok? :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#338) dodicsaba válasza #67656192 (#334) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Igy van. Nekem is s6 van médiamarktos tehát ha ujitani szeretnék 140 potlással meg is tehetem. Csak 140 et bukok ha váltok. Vicces

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#339) Kasya válasza dodicsaba (#338) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Speedshopnal pl. volt elorendelesi es visszavasarlasi akcio is. Aki eladta (apron, vagy a boltban) + eladja a Gear-t, kozel se bukik annyit. Ha a magyar fuggetlen arakat nezzuk.

En eleve meg se vettem volna az itthoni bolti arakon. 80-90 euroval a Samsung nemzetkozi listaara fole lottek be az arakat...

(#340) Fineous válasza Kasya (#339) üzenetére


Fineous
csendes tag

Én személy szerint függetlenül nem vennék, 180 a jelenlegi csomagommal a T-nél, ebből még lejön a VR ára, mivel arra nem lesz szükségem, szerintem teljesen korrekt ár jön ki.

(#341) dodicsaba válasza Kasya (#339) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Csak saját esetem irtam le. Nálam igy csapodna le.

BlackBerry Passport

(#342) Gergőke88 válasza Kasya (#339) üzenetére


Gergőke88
addikt

Csak mivel a tobbseg eladja a Gear-t ezzel a piaci ara lassan a beka segge alatt.

(#343) Kasya válasza Gergőke88 (#342) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, mert elso napon rogton meg kell szabadulni tole...nem lehet 2-3 hetet varni :U

(#344) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Veterán Galaxisos kollégákat kérdezem:

Az mitől lehet, hogy idővel eddig belassultak a TW-es telók? Azért kérdem, mert nekem a Sony Z2-m egy év aktív használat után is olyan gyors, mint új korában...

Nyugtassatok meg, mert ettől függetlenül holnap veszem át az S7-et...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#345) Locuste válasza 19_OsY_81 (#344) üzenetére


Locuste
tag

március 20 fekete S7....

megevett a MUST-HAVE szörny :)

(#346) 19_OsY_81 válasza Locuste (#345) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Vagyunk ezzel így egy páran... :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#347) Kasya válasza 19_OsY_81 (#344) üzenetére


Kasya
nagyúr

A TW tavaly ota elegge megujult. Nem lassul be.

(#348) stevve válasza ToniSoprano (#326) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem semmi bajom a képekkel és eddig senkinek sem volt, aki látta - család, ismerősök, stb. Nem vagyok ebben szaki, de szerintem nem olyan borzalmas az, ha nagyon sok helyen a tesztekben áradoznak róla. S6 is pont ugyanennyire volt jó minenknek. Nem lehet, hogy az elvárásaid túl nagyok? :B

sz_gabor555:
Nem lassul be. :N

[ Szerkesztve ]

(#349) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Gondolom az alap, hogy a telefon támogatja az UHS1 szabványú Sd kártyát...?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#350) Dare2Live válasza stevve (#348) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elhiszem neked nincs, meg családodnak sem, de ez nem mérce nálunk a családban a S2 képeivel sincs senkinek gondja, csak nekem.

Tényleg csak egy: Nézd meg a képeket bal/jobb alul/felül. Az optika maszatol. Nem kicsit nagyon. Elfogadom ez neked, meg családodnak jó, de ez más dolog.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.