Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) savoo válasza Blyan (#1149) üzenetére


savoo
addikt

Lehet. Majd bemutatom neki az Omniát, az házon belül volt. Hátha megszeret... :D

[ Szerkesztve ]

(#1152) Yany válasza 19_OsY_81 (#1116) üzenetére


Yany
addikt

Az S4-esnél így is fényévekkel jobb. Én arról váltottam, de alig használtam autón, mert mindig leszabályozta. Bezzeg este nem lehetett eléggé levenni, mindenféle szoftver kellett hozzá. S7 szerintem sokkal használhatóbb.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1153) Yany válasza kano (#1117) üzenetére


Yany
addikt

Divat szidni Magyarországot otthonról, de itt a Németekországban és Belgiumban még az SMS értesítés is ritka képesség egy banknál, amikor fizetsz egy boltban. Az, hogy nincs NFC-s fizetés, nem jelenti azt, hogy balkán. Tipikus flémkeltő hsz. Sokmindenben nem is áll olyan rosszul Mo. Meglepődnél. Főleg ilyen tech témában (mobilnet, payment, stb).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1154) trapi80 válasza pohár (#1148) üzenetére


trapi80
tag

Ne vegyél rá mérget! :N
Én egy Asus készüléket vettem náluk (pontosabban az anyacégüknél) és bizony 15e Ft-val volt rövidebb mint máshol. 24 hónap hivatalos Asus garit adtak, amit az Asus visszaigazolt...
No de akkor megpróbálok utánajárni! :K Nekem még nem aktuális, majd talán egy év múlva. Addigra csak kiforrja magát...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#1155) #67656192


#67656192
törölt tag

Függetlenre megkaptam a 74 megás frissítést, de semmi látványos változást nem érzek.

(#1156) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Telekomos telón nálam is elérhető egy frissítés. A kérdés az hogy telepítés után kell factory reset?

(#1157) #67656192 válasza Dj.Mike (#1156) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem

(#1158) Dj.Mike válasza #67656192 (#1157) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Köszi akkor próba.

(#1159) #67656192 válasza Dj.Mike (#1158) üzenetére


#67656192
törölt tag

Max egy újra indítás.

(#1160) WZP


WZP
aktív tag

Gondolom ez a beam service lehetett benne. Eddig nem láttam, és update után rögtön feldobta.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#1161) savoo válasza #67656192 (#1159) üzenetére


savoo
addikt

Minek? Eleve újra indul frissítés után.

(#1162) #67656192 válasza savoo (#1161) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azért mondom, hogy max egy újra indítás.

(#1163) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

Most váltottam S5-ről, remélem ez a telefon is olyan jó "társam" lesz mint az volt. Feltettem az S5 topicban is, de itt is megkérdezem, hátha van jó megoldás:
"Valami egyszerű és jó megoldást keresek a telefon tartalmának átköltöztetésére. Az appok a google playről ismét feltelepülnek, de a beállításaik, a csengőhangok, a hátterek, a rendszer beállításai? Ezekre nincs valami jó megoldás? Ilyenre gondolok pl. hogy barátnőm iphone 5s-en icloudra lementett mindent, az új iphone-on bejelentkezett és mindent visszaállított a rendszer az új telón. Háttérképet, csengőhangot, a kontaktokhoz rendelt képeket, hangokat, a fotókat, azaz mindent. Kb 5 perc volt az egész művelet. Na ilyet szeretnék itt is ha létezik??!!
Vagy nekünk csak a manuális költöztetés maradt?
Esetleg a Samsung fiók nem tud ilyet?

(#1164) kerxy válasza trapi80 (#1147) üzenetére


kerxy
senior tag

Nekem most azt írták, hogy hivatalos magyar beszerzés, tehát beregisztrálható :)
Egyébként így is keresnek rajta higyjétek el....

(#1165) ODGx válasza RedCat (#1163) üzenetére


ODGx
tag

Szia,

Talán EZ jó lehet. Én nem próbáltam még.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1166) stevve válasza kerxy (#1164) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez még nem jelenti azt, hogy gyártói garanciás, cssak megkaphatja a kiterjesztett garit. Az 1 év ettől függetlenül valószínűleg bolti garancia. Persze, hogy hivatalos magyar beszerzést írnak, lehetsz te navos is. :D

Keresnek hát, főleg ha szürke. Mindenesetre valóban hivatalos forgalmazótól ilyen olcsón nem kapja meg senki. Nem véletlen, hogy általában hasonló a készülékek ára mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#1167) RedCat válasza ODGx (#1165) üzenetére


RedCat
senior tag

Nem tűnik rossznak, de ez vajon átviszi az alkalmazások beállításait is? Ahogy elnézem ez is a smart switch proggit használja, akkor viszont nem :(

(#1168) ODGx válasza RedCat (#1167) üzenetére


ODGx
tag

Az alkalmazások beállítását tudtommal, sajnos csak roottal lehet másolni.

Nem a lényeg a szándék hanem a fontos

(#1169) Ákkk válasza ODGx (#1168) üzenetére


Ákkk
addikt

+1
Elvileg az M már tudja de a régebbi verzíókhoz külső app kell ami root jog nélkül nem sokat ér.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1170) Locuste


Locuste
tag

Srácok, tetszik ez az allways on display, de nem lehet valahogy dimmelni?

elég erős így, elég lenne halványabban is...

[ Szerkesztve ]

(#1171) RedCat válasza Locuste (#1170) üzenetére


RedCat
senior tag

Kérdés hogy a kijelző nem fog e beégni? Az amoled elég érzékeny erre.

Köszi mindenkinek, akkor marad a manuális költözés :)

(#1172) nuri válasza RedCat (#1163) üzenetére


nuri
aktív tag

Elvileg a beállításokat elmenti a teló, ha van google account beállítva rajta.
A smart switch valószínűleg nem viszi át beállításokat, de megpróbálhatod, gyári, beépített.

Amit én használtam:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lenovo.anyshare.cloneit&hl=hu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup&hl=hu

(#1173) savoo válasza RedCat (#1171) üzenetére


savoo
addikt

Nem fog beégni mivel változtatja a pozícióját.

(#1174) idobra válasza Locuste (#1170) üzenetére


idobra
csendes tag

Ahogy én eddig megfigyeltem a AOD dimmelése a kijlelzővel együtt állítható csak. Vagy ha automatán van akkor az fényérzékelő vezérli.

Galaxy S7 32 GB Black + 128 GB Samsung Evo + Sennheiser CX400

(#1175) baszenszejj


baszenszejj
csendes tag

Sziasztok!

S6-ról váltva, már én is S7 felhasználó lettem. Eddig úgy néz ki minden megy flottul. Semmilyen hibát, akadást,gondot nem tapasztaltam. Remélem így is marad.
Telenornál lett beszerezve.

(#1176) kano válasza stevve (#1166) üzenetére


kano
nagyúr

Megkérdeztem tőlük. Ha írnak beírom ide is.
Mondjuk engem inkább EDGE érdekelhet, de kíváncsi vagyok mit fognak válaszolni. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1177) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Az új frissítéssel már képes az allways on display megjeleníteni az egyéb értesítéseket is?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1178) savoo válasza 19_OsY_81 (#1177) üzenetére


savoo
addikt

Nem.

(#1179) #67656192


#67656192
törölt tag

Ezt esetleg valaki tudja, hogy mi?

[ Szerkesztve ]

(#1180) Silent77 válasza #67656192 (#1179) üzenetére


Silent77
veterán

Micro sd kártya, ha nem szűnik meg, cserélj kártyát.
Indexeli a rajta lévő adatokat

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1181) fzboxx válasza trapi80 (#1147) üzenetére


fzboxx
senior tag

Mediamarkt most 35e huf kártyát ad mellé. Úgy már közel kétszáz. Én is így vettem múlt pénteken.

(#1182) galez


galez
csendes tag

Sziasztok!

Mivel úgy tudom, hogy Samsung Galaxy S7-ből Dual SIM-es változat nem lesz elérhető hazánkban, mi a véleményetek arról, ha eBay-ről vennék Angliából ilyen telefont? Magyar nyelvvel, hálózattal lehet probléma ilyen esetben? Itt látható a készülék:

[link]

Voltam ma egy kisebb telefonos üzletben, ott azt mondták, lehett érdemes lenne várni, hogy itthon is megjelenjen a Dual SIM-es változat. Esetleg erről van valamilyen információtok?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1183) savoo válasza galez (#1182) üzenetére


savoo
addikt

Itthon nem lesz hivatalosan.

(#1184) Cuccok válasza galez (#1182) üzenetére


Cuccok
tag

fekete S7 edge dual-sim már van itthon is .. 232e pénz

(#1185) #67656192 válasza Silent77 (#1180) üzenetére


#67656192
törölt tag

1-2 napja van ez a cirkusz, eddig nem láttam a listában. Elég jól eszik is. Kb fél éves Samsung evo pro.

(#1186) Silent77 válasza #67656192 (#1185) üzenetére


Silent77
veterán

Próbáld meg, hogy kiveszed belőle.
Formázás telefonnal.
Nem másoltál rá azóta nagyobb fájlokat?
Huawei csinált ilyet mkv formátumnál.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1187) #67656192 válasza Silent77 (#1186) üzenetére


#67656192
törölt tag

De sygic térképeket. Egyelőre töröltem az android mappa tartalmát az sd-n majd ujrainditottam. Igy most csak az van az android mappába aminek ott kell lennie.
Ha nem megy akkor formázom.
Note4-ben használtam előtte ezt a kártyát és csak átraktam ebbe. Egyébként elég sok helyen írnak ereől a problémáról sok féle telefonon jelen van a mediaszerver mint nagy fogyasztó.

(#1188) pohár válasza Cuccok (#1184) üzenetére


pohár
félisten

de csak 1 év garival (ami ha szerencséd van, Samsung gari, nem bolti)

"Mod" solves Galaxy S7's hybrid slot issue, fits three cards - ezek bolondok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1189) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Már csak a telenorosok nem kapták meg az új frissítést, amiről lehet már tudni mit javítottak?

(#1190) petrson válasza Sz.Miki (#1189) üzenetére


petrson
senior tag

Itt voda és semmit sem kaptam...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#1191) pohár válasza Sz.Miki (#1189) üzenetére


pohár
félisten

semmi különös, csak a havi biztonsági frissítés

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1192) Cuccok válasza pohár (#1188) üzenetére


Cuccok
tag

Mivel EU-ban nem kerül hivatalos forgalmazásba tudtommal ezért nem is lesz rá Samsung gari csakúgy mint az S6 duos esetében.

(#1193) pohár válasza Cuccok (#1192) üzenetére


pohár
félisten

hát azt nem tudom, hogy Európába behozza-e a Samsung, de Ázsiában biztos kapható lesz, ott nagy divatja van a dual-simnek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1194) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

Van néhány kérdésem:

1. Valaki használ e Greenify-t? Ha igen, attól kérdezem, hogyan lehet beállítani (S5-ön gond nélkül működött és nagyon szerettem) hogy ha hosszan nyomom a home gombot, akkor altassa a kijelölt appokat és kikapcsolja a képernyőt?
Nekem itt mindig a google asszisztens indul el, ha sokáig nyomva tartom a home gombot...

2. Az éppen futó alkalmazásokat hol tudom megnézni? Mert a bal oldali gomb előhozza a programválasztót, de ott csak bezárni tudom az összeset. Az alkalmazások menüpont alatt S5-ön lehetett lapozni hogy összes, futó, telepített programokat mutassa e. Itt ilyen sincs.

3. Azt be tudom e állítani valahol, hogy ha jön egy email, akkor a zárt képernyőn csak egy email ikon jelenjen meg az állapotsorban, ne egy hosszú csík a képernyő közepén? Nekem csak az sikerült hogy vagy kikapcsolom és semmi jelzés hogy levél jött, vagy a hosszú csík...

4. Ki milyen böngészőt használ?

Köszi :)

(#1195) galez válasza savoo (#1183) üzenetére


galez
csendes tag

Úgy láttam a gsmarena.com oldalon, hogy a G930FD kódú Galaxy S7 a Dual SIM-es változat, viszont ez a Dél-kelet Ázsiában forgalmazott verzió is egyben. Amennyiben rendelnék egy ilyet ebayről, itthon várhatóak bármiféle fenakadások hálózattal, kompatibilitással stb.?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1196) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Sziasztok. Aki tette már vízbe a telót annak szintén recsegett az alsó hangszóró? Illetve ha igen akkor ha kiszárad utána megint jól szól majd?

(#1197) Cucuska2 válasza Dj.Mike (#1196) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tárgytalan, nem néztem a topik címét, azt hittem, hogy másik telefon topicjában vagyok.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1198) bandi0000 válasza Dj.Mike (#1196) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Várd meg mig megszárad aztán jó lesz

Xbox One: bandymnc

(#1199) Dj.Mike válasza bandi0000 (#1198) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Köszi közben jó is lett.

(#1200) Ákkk válasza RedCat (#1194) üzenetére


Ákkk
addikt

A 2. ra fejlesztői beállítások/ futó szolgáltatások
A 3. ra Szerintem csak a "csík" lehetséges a tw alatt estleg valami külső app vagy másik launcher.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.