Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) nuri válasza prtvlogan (#1796) üzenetére


nuri
aktív tag

Majd valaki eladja itt, mert hajlítja a teret :)

(#1802) #67656192 válasza kengyel (#1800) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pár héten belül szerintem jön javítás.
Olyan nagy bajok nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#1803) Rambovits válasza prtvlogan (#1799) üzenetére


Rambovits
senior tag

Az élet kegyetlen. Nekem 179-ért kínálják céges előfizetéssel, vagy 188-ért my tariff xs-el. :))
Összehasonlítás végett: 174-ért adnák a 64G-s iPhone SE-t.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1804) IamTheDog


IamTheDog
tag

Szerintetek magyar független ROM-ot hol találok? Csak mert ami itt van, az lengyel. Vagy legalábbis két hete még az volt, akkor töltöttem le, és most akartam feltenni.

Ja, és mindkét verzió az.

[ Szerkesztve ]

(#1805) #67656192


#67656192
törölt tag

Mostanában mintha jobban melegedni a telefon böngészés közben. Nem tapasztaltatok ilyet?

Operát használokhasználok.

[ Szerkesztve ]

(#1806) nokiauser válasza IamTheDog (#1804) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Az a helyzet, hogy egy sima flasheléstől nem fog megváltozni a csc, csak ha az eredeti csc-kód nem létezik az új romban. Vagyis ha előtte XEO volt, hiába van benne XEH, XEO marad, mert benne van az is.

Szerk: csc kódot változtatni csak rootolt telefonon tudsz, programmal. Sajnos a billentyűkódos megoldás sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#1807) IamTheDog válasza nokiauser (#1806) üzenetére


IamTheDog
tag

magyar telekomos készülékre raktam rá független magyar(nak vélt) romot, de lengyelül jött be minden. vagy ez nem számít, attól még független magyar a rom?

(#1808) Ákkk válasza IamTheDog (#1807) üzenetére


Ákkk
addikt

Akkor az független lengyel rom de az eus romokban van magyar nyelv is.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1809) nokiauser válasza IamTheDog (#1807) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Tökmindegy, az első képernyőn beállítod a magyart, onnan kezdve van egy független, EU régiós romod.

(#1810) kengyel válasza #67656192 (#1802) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagy gondok nincsenek, de jó ha finomítanak rajta.

kengyel

(#1811) #67656192 válasza kengyel (#1810) üzenetére


#67656192
törölt tag

Persze. Nem tudom miért melegszik talán jobban mostanában böngészés közben.
Valamiért mostanában néha duplán írja a szavakatszavakat.

(#1812) nafikra


nafikra
tag

hello

eddig read only módban voltam csak, az összes kommentet elolvastam innen. és az is maradok amíg meg nem veszem a kütyüt. 1 hónapot még várok hogy minden lányos zavarában előjött hibát javítsanak és egy picit essen az ára.

találtam egy jó oldalt ahol a microsd kártyákat felsorolnák read/write speed szerint, tudom hogy szóba került hogy ki milyet használ, vegyen, stb. szerintem jó iránymutató ez az oldal.
http://havecamerawilltravel.com/photographer/fastest-microsd-cards

(#1813) kengyel válasza #67656192 (#1811) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én a gyári böngészőt szoktam használni, de melegedést nem tapasztaltam. Viszont az aksi feltöltés után, leveszem a töltőről, és 99%-on van állandóan. Még ha rajtahagyom plusz 20-percet, abban az esetben is . Nem mindig fordul elő, de az esetek többségében igen.

kengyel

(#1814) stevve válasza nafikra (#1812) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi a linket.

Összefoglalóban is van pár SD a sebességével felsorolva.

(#1815) MPite


MPite
tag

Sziasztok,

Tegnap óta én is boldog tulajdonosa lettem egy S7-nek. Eddig minden szép és jó, ugyanakkor az ujjlenyomatolvasó nagyon (de tényleg nagyon) pontatlan, elsőre kb 10 próbálkozásból 1-szer oldja fel. A teszt alapján (10/10 volt említve) ez nem szokványos hiba, másnál előfordul ilyen? Ja hozzáteszem, hogy ha már be van kapcsolva a kijelző, akkor utána már pontos.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1816) #67656192 válasza kengyel (#1813) üzenetére


#67656192
törölt tag

Hát igen vannak apróságok amin lehet javítani. :)

(#1817) kengyel válasza #67656192 (#1816) üzenetére


kengyel
nagyúr

Neked a töltés után közvetlen, marad 100%-on az aksid ?

kengyel

(#1818) stevve válasza MPite (#1815) üzenetére


stevve
nagyúr

Kikapcsolt kijelzőnél nem is nagyon kellene működnie, olyankor csak bekapcsolhatod a kijelzőt a Home gombbal. :)

Kicsit pontosabban le tudod írni, mit jelent ez? egyébként ha valóban ennyire pontatlan, akkor 3 napon belül vidd vissza és 2 percen belül kapcs egy újat. :)

kengyel:
Naálm igen, egy darabig még 100%, bár nagyon ritkán töltöm fel 100-ra, mert nme ideális az akksinak a 100% állandóan, ahogyan a 0 sem az.

[ Szerkesztve ]

(#1819) spider80 válasza MPite (#1815) üzenetére


spider80
őstag

Ott valami baj lesz. Ha jól adtad meg az ujjadat,és ugyanazzal akarod feloldani, 10ből 9-10x fel kellene oldania. Már S6-nál is 10-ből 9 az arány kb. itt meg még jobb talán.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1820) MPite válasza stevve (#1818) üzenetére


MPite
tag

Ugye az alaphelyzet, hogy sötét kijelző, lenyomom a gombot, egy pillanatra felugrik a lock screen majd főmenü. Nálam a lock screenen kiírja, hogy nincs találat.

Ha utána ráhelyezem az ujjam a gombra (amit ilyenkor már nem kell megnyomni), egyből érzékeli és feloldja.

(#1821) kengyel válasza stevve (#1818) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én sem állandóan töltöm teljesre, de a töltés után 2-percre, már csak 99%-ot mutat. Nem gondolok itt nagy gondra, lehet még mindig kell az aksinak, egy-két töltés.

kengyel

(#1822) nafikra válasza MPite (#1820) üzenetére


nafikra
tag

én amikor próbálgattam a bestbyte-ban akkor feketeképernyőnél rátettem az ujjam, egyben meg is nyomtam és már oldotta is. szóval nem normális szerintem hogy nincs találatot ír.

(#1823) kengyel válasza spider80 (#1819) üzenetére


kengyel
nagyúr

Teljesen igazad van, még csak most állítottam be ujjlenyomatot, és 10-ből,10-szer találat. Még ugyan csak jól megcsinálták, rendesen lehet használni.

kengyel

(#1824) #67656192 válasza kengyel (#1817) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem nekem feljegyzések 100%-ra,de az első pár % hamar elpárolog.

(#1825) tothl válasza nafikra (#1822) üzenetére


tothl
addikt

Igen, ha nem csak klikkelsz, hanem egy picit nyomva is tartod, akkor már eleve feloldja, mert nagyon gyors az ujjlenyomat érzékelő.

(#1826) tothl válasza MPite (#1815) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem te rosszul használod..pont olyan sebességgel nyomod meg a gombot, hogy nyilván nem működik.
Próbáld lassabban, és akkor feloldja, vagy csak simán klikkels és utána kövesd az utasításokat.. :D
Vagy, mint én, leggyakrabban a power gombbal oldom fel és utána helyezem az ujjam a home gombra. :D

(#1827) kengyel válasza #67656192 (#1824) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ezt csinálta előtte az S5, rátöltöttem egy 15-20-percet, és utána már rendben volt. Ez a telefon még nem volt sokat töltve, lehet kell még neki egy kis biztatás :) Bár sok helyen lehet olvasni, nem érdemes 100%-ra tölteni az aksit.

(#1825) tothl

Még csak le sem kell nyomni a gombot, máris érzékeli az ujjlenyomatot.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1828) tothl válasza kengyel (#1827) üzenetére


tothl
addikt

De ha alszik a teló akkor nem...csak ha felébredt. !

(#1829) kengyel válasza tothl (#1828) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen, így értettem én is. Alvó állapotból tényleg egy rövid kopp, és utána már fel is oldja.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1830) tothl válasza kengyel (#1829) üzenetére


tothl
addikt

Ezért írtam, hogy ha a home gombbal ébreszted de egy picit lustább koppal, akkor egyúttal felismeri már az ujjlenyomatot is és felold.

Egyébként így lassan egy hónap után is nagyon tetszik a készülék gyakorlatilag hibátlan.

(#1831) kengyel válasza tothl (#1830) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem is nagyon megérte váltani, minden szempontból hozta az elvártat, és nem is tudok semmibe belekötni.
Az S7-szériát, most jól letették az asztalra !

kengyel

(#1832) stevve válasza MPite (#1820) üzenetére


stevve
nagyúr

Option 1:
Ott kell tartani az ujjad feloldás közben/után.

Option 2:
Újra rá kell tenni feloldás után.

Nem úgy működik, hogy rögtön bekapcsoláskor már olvas is. Bekapcsoláskor a home gombot használod, hogy aktiváld a képernyőt, utána olvas ujjlenyomatot, mert ha mondjuk PIN van beállítva, akkor is a bekapcsolás a gomb feladata.

[ Szerkesztve ]

(#1833) 19_OsY_81 válasza MPite (#1815) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Vagy töröld ki az ujjlenyomatokat, és vidd fel újra...

Figyelj arra, hogy azt a felületet érintsd oda legtöbbször, amit használni fogsz.

Ha így sem működik, úgy hibás az olvasód...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1834) WZP


WZP
aktív tag

egy bizonyos ujjadat is többször fel tudod vinni, én minden féle fogáshoz felvittem a jobb hüvelykujjamat. Jobb- egykezes fogáshoz egyszer. Egyszer úgy hogy az asztalon van. Egyszer fejjel lefelé. Egyszer autóban a karon, fektetett helyzetben. Így azért már tényleg kb mindig hozza a 9x-10x/10x-et.

Úgy viszont nem megy, hogy nyomod a gombot az ujjaddal, hogy keltsed, de már várod is hogy közben olvassa le. Gondolom ahhoz éppen eléggé deformálódik az ujjlenyomatod a gomb nyomása közben, hogy azt már ne egye meg.

Nyomd meg. Felkel. Aztán olvasás.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#1835) pcsabat válasza WZP (#1834) üzenetére


pcsabat
őstag

pedig nekem úgyis megy ;]

(#1836) petrson válasza WZP (#1834) üzenetére


petrson
senior tag

És egyébként gyorsabbá lehet tenni a feloldást, ha kikapcsolod a dupla home gombos kameraindítást.

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#1837) #67656192 válasza WZP (#1834) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pedig a home hosszabb lenyomásával mennie kell.

(#1838) arn77 válasza WZP (#1834) üzenetére


arn77
aktív tag

Én is a Home gomb hosszan nyomásával oldom fel. :K

(#1839) kengyel válasza petrson (#1836) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt hol lehet kikapcsolni ? Hirtelen sehol nem találom .

kengyel

(#1840) savoo válasza kengyel (#1839) üzenetére


savoo
addikt

Beállítások -> Speciális funkciók

(#1841) kengyel válasza savoo (#1840) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem szoktam használni az ilyen funkciót, így gyorsan ki is kapcsolom. Köszi szépen a gyors választ !

kengyel

(#1842) MPite


MPite
tag

Hát mindent megpróbáltam, sokszor újra bevittem az ujjaimat, talán egy lehelletnyivel jobb lett, de ez távol áll a 10/10-től. Ha előtte bekapcsolom a kijelzőt, akkor tökéletes, de csak a home gombbal nem.

Barátnőm iphone-ján hibátlanul működik, vagyis nem az ujjammal van a baj :D

(#1843) Cuccok válasza MPite (#1842) üzenetére


Cuccok
tag

"Barátnőm iphone-ján hibátlanul működik, vagyis nem az ujjammal van a baj"

Ebben azért csak akkor lehetsz biztos ha a barátnőd ujját is kiprobáltátok az S7-el :)

(#1844) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Szerintetek érdemes 2G hálózatra kapcsolni a jobb üzemidő érdekében?

(#1845) manokaki válasza Dj.Mike (#1844) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem azon van , talán egy picit jobb , de több idő ha netezel is mire betölt , persze ha nincs wifi..

(#1846) Bilux válasza Dj.Mike (#1844) üzenetére


Bilux
veterán

Ha ennyire elektron vadász vagy akkor miért nem rakod a telefont extra takarékos üzemmódba?
Sose értettem miért jó egy okos telefont így "megfojtani"

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1847) kengyel válasza Bilux (#1846) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezeket a telefonokat, már nem szabad a 2G-hálózaton üzemeltetni. Még a kezdetekkor jó ötletnek bizonyult, kicsi volt az aksi teljesítménye. Teljesen egyetértek, az általad írottakkal.

kengyel

(#1848) TODI1111 válasza MPite (#1842) üzenetére


TODI1111
addikt

Én építőiparban dolgozom és gyakran nincs rajtam kesztyű ezért az ujjlenyomatom nem mindig tiszta és "egyforma" mégis 10-ből 8-9 -szer elsőre működik a leolvasó akár hosszan nyomom kikapcsolt kijelzőnél akár bekapcsolt kijelzőnél csak ráteszem az ujjam. Két hétig használtam egy iphone 6s készüléket ott ez az arány 10-ből 5-6 volt.

(#1849) Dj.Mike válasza Bilux (#1846) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Szimpla kérdés volt. Nem azért mert rögtön abba akarom kapcsolni hanem érdekelt hogy van e valami hatása az üzemidőre. Ja igen és természetesen ki akarok zárni minden olyan lehetőséget ami miatt feleslegesen merül az akku.

(#1850) kengyel válasza Dj.Mike (#1849) üzenetére


kengyel
nagyúr

Spórolsz az aksiidővel az biztos, jobb a térerő, viszont lassabb az internetkapcsolat.
Kompromisszumokkal lehet használni, ezt a szolgáltatást.

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.