Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Dj.Mike válasza kengyel (#1850) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Amúgy is lassú a netem mert elértem a limitet és ilyenkor ha jól emlékszem 32 kb/s a sebesség tehát 2G hálón sem lesz lassabb. Mellesleg köszi a választ. A lényeg benne van. Mégis van hatása az üzemidőre.

(#1852) kengyel válasza Dj.Mike (#1851) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én sokáig használtam, és aksiban észre is vettem. Csak jöttek ezek a szupergyors internetek, és ott már bizony döntenem kellett. Amit viszont még meglehet figyelni, a hangminősége rosszabb, mint a 3G-szolgáltatásának. ( HD-hangra gondolok ) .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1853) Laller83 válasza -NRGyP- (#1722) üzenetére


Laller83
csendes tag

Nem mondod,h 4 évig bírta a note 1??? Nekem 1 év után akku csere, aztán fél év után telefon csere,mert a végén szó szerint 1percbe telt,mire valakit fel tudtam hívni. Lehet,h vírust kaptam be? Most 2 évig Nokia 1520 -t használtam és ezek után ez olyan kicsi! :D

(#1854) MPite


MPite
tag

Kezdem azt hinni, hogy én kaptam defektes készüléket... :F Másnál előfordult már:

- a készülék zavaró felmelegedése nem extrém igénybevétel esetén? (spotify ment és a zsebembe elkezdtem érezni, hogy "égeti" a combom)

- a gyorstöltés nem megy? Jelenleg 23%-ról 5 órát ír a teljes feltöltésig, ez nem hogy nem gyors, ez az átlagnál is jóval lassabb. Be van kapcsolva a gyorstöltés a beállításokban. (edit: most párszor kihúztam-bedugtam és most kiírja hogy gyorstöltés, a telefon csütörtöki megvásárlása óta először )

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1855) savoo válasza MPite (#1854) üzenetére


savoo
addikt

Ezek nem normális dolgok. Az ujjlenyomat olvasó sem. Vidd vissza.

(#1856) #67656192 válasza MPite (#1854) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egy factory resetet meg próbálhatnál mielőtt visszaviszed. Lehet, hogy csak egy alkalmazás ragad be nálad ami nincs még 6.0-ra optimalizálva.
Fr után pár napig ne telepits semmit és figyeld a telefont.
Ha visszaviszed először csak ujrahúzzák azt meg Te is meg tudod oldani otthon.

[ Szerkesztve ]

(#1857) MPite válasza #67656192 (#1856) üzenetére


MPite
tag

Kösz a tippet, meg is csinálom, még úgy sem laktam be annyira.

(#1858) #67656192 válasza MPite (#1857) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha így sem lesz jó akkor mehet szervizbe, ha jó lesz akkor egyesével telepítsd vissza a kedvenc alkalmazásaidat.

(#1859) 67tuareg


67tuareg
tag

Hol, vagy milyen progival tudom megnézni a Total Call Time-t?

(#1860) TODI1111 válasza 67tuareg (#1859) üzenetére


TODI1111
addikt

Hívásnapló-egyebek-hívás időtartama

(#1861) savoo válasza #67656192 (#1858) üzenetére


savoo
addikt

Kétlem hogy ilyet bármilyen alkalmazás okozna... Pláne ha még be sem lakta.

(#1862) 67tuareg válasza TODI1111 (#1860) üzenetére


67tuareg
tag

Köszönöm szépen, ezt megtaláltam, de én olyan formában keresem amit a felhasználó nem tud nullázni. Alapjában sok sony telóm volt, ott a szervíz menüben lehet megtalálni, és user-ilag nem visszaállítható. Ilyet kerestem volna!

(#1863) #67656192 válasza savoo (#1861) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem lakta be "annyira"..tehát valamennyire igen.
Jártam hasonlóan..(Total Commander) Ha jól emlékszem akkor a társtopikban is valakit bevitt az erdőbe.

Más:Onedrive

Ennyit arról, hogy használjunk felhőtárhelyet.. sd helyett...

[ Szerkesztve ]

(#1864) TODI1111 válasza 67tuareg (#1862) üzenetére


TODI1111
addikt

Mint régen a nokiákon volt. Kerestem én is olyat de eddig nem találtam.

(#1865) cousin333 válasza #67656192 (#1863) üzenetére


cousin333
addikt

Aki idejében kattintott, annak megmaradt a tárhely. Mellesleg az új telóddal most szereztél 2 évre 100GB-ot. :)

"We spared no expense"

(#1866) sagit


sagit
addikt

Este szerintem nagyon rendben van :R

Midnen automata, 2s alatt :C

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1867) savoo válasza #67656192 (#1863) üzenetére


savoo
addikt

Jelenleg is fent van a TC semmi anomaliat nem tapasztaltam...

"Ennyit arról, hogy használjunk felhőtárhelyet.. sd helyett..."

Mert itt most mi is a probléma? Már régen megmondtak hogy ez lesz. Aki "jelezte" annak megmarad. Milyen szemetek hogy nem adnak ingyen terrákat...

(#1868) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Ha lehetőségem van mindkettő megvásárlására szerintetek a Snapi820-as, vagy az Exynosost vegyem?
Elméletileg az Exynosos valamivel gyorsabb, viszont grafikában sokkal gyengébb.
Illetve melyik melegszik kevésbé? Üzemidőben van különbség?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#1869) Quasi_modo válasza savoo (#1867) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

terra
bocs

valami

(#1870) ferrari1 válasza takacsbotond (#1868) üzenetére


ferrari1
őstag

Találtam egy elég korrektnek tűnő összehasonlítást, ami az üzemidőre is választ adhat. Itt van még egy akksis válasz.

(#1871) #67656192 válasza cousin333 (#1865) üzenetére


#67656192
törölt tag

Tudom de nem szeretem ha csak úgy rendelkeznek a dolgaimmal, egyik nap igy másik nap úgy .
Mi lesz 2 év mulva, takarodjak ki a tárhelyről? :)
A biztos az ami nálam van,(sd) én már csak ilyen vagyok. Nem véletlenül pattogott ennyi ember a tárhelyek miatt és hiányolta a bővíthetőséget.

:)

[ Szerkesztve ]

(#1872) manokaki válasza ferrari1 (#1870) üzenetére


manokaki
őstag

Ez tényleg jó összehasonlitás ! :R

(#1873) #67656192 válasza savoo (#1867) üzenetére


#67656192
törölt tag

Akkor menj át a testvér topikba, nem tudott a kollega bemenni a hang beállitásokba mert a Tc ugrott be helyette.
Azóta javitották de nálam is volt még s5 idején fagyás melegedés Tc miatt. Többünknél előfordult majd egy hónapig mig ki nem jött egy frissítés.
Ahogy ez előfordult Viberrel, Waze-zel, Messengerrel, Skype-al, stb.
Szóval elég régóta itt vagy ahhoz, hogy ezek elkerüljék a figyelmedet.

Másodszor pedig minden anomáliára akkor is egy fr-t gondolok helyesnek még szerviz előtt. Nagyon sokaknak segített.

"Milyen szemetek hogy nem adnak ingyen terrákat..."

Kicsit cinikus kioktató a stílusod. Nem volt szó Terrákról hanem sd normális alternatíváról azoknak akiknek nem bővíthető a készülékük szifon módra.(szerencsére minket ez már nem érint mert ha van bővíthetőségem akkor nincs szükségem semmikyen felhőtárhelyre).
Ezentúl egy x gb(nem sok) felett pénzbe fog kerülni. Ha lejárt a 2 év Samsung ajándék akkor is vagy mész vagy fizetsz.
15 gb meg pont semmire sem elég, csak egy kis kóstoló vagy beetetés.

[ Szerkesztve ]

(#1874) MPite válasza #67656192 (#1856) üzenetére


MPite
tag

Megcsináltam a resetet, a 'ne telepítsek semmit' részt nem tartottam be, de csak alap dolgokat tettem fel utána. A melegedés továbbra is jelen van, már kis böngészésnél is érezhetően melegedik a bekapcsoló gomb körül... Azt hiszem hétfőn csere lesz.

(#1875) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,

Pár napja beléptem én is a clubba egy Telenoros Galaxy S7-tel... A telefon nagyon teszik, egy Gear S2-vel használom, nagyon king.
Az akku sajna nem annyira jó mint ahogy a tesztekben írják :( . Ami nagyon furcsa, hogy nekem az android rendszer fogyaszt, hogy amit nem igazán tudok beazonosítani, mi eszi az aksit. Leveszem a töltőről és néha már pár perc után, 97-95% van. Van esetleg ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#1876) TODI1111


TODI1111
addikt

Ha valakit érdekel vannak új romok. [link]. Érdekes, hogy az LG-nél (G4) ha jött új frissítés akkor a telenoros készülékre is szinte egyből megjelent, itt meg a független magyar sincs még sehol. Samsungnál ez ilyen lassan megy?

[ Szerkesztve ]

(#1877) sagit válasza ateszapa748 (#1875) üzenetére


sagit
addikt

Nálam is eszik az oprendszer de nem ennyit, én még a nálam lévő 15%-os is sokallom.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1878) TODI1111 válasza sagit (#1877) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam most csak ennyi

(#1879) sagit válasza TODI1111 (#1876) üzenetére


sagit
addikt

Én még egy frissítést se kaptam ( osztrák függő a telefon)
Most töltöm a német romot.

Feltelepítés menete? Download mód+odin? Nem csinál FR-t ugye?( Tehát ezek nem 3 fájlos romok, vagy?)

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1880) kengyel válasza TODI1111 (#1876) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lassan majd érkeznek a magyar romok, szerintem érdemes kivárni.

kengyel

(#1881) ateszapa748 válasza sagit (#1877) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Hát én is nagyon sokallom és folyamatosan sokat eszik az android rendszer. Lehet ez a gear 2 miatt, vagy mi lehet még az oka?

(#1882) TODI1111 válasza sagit (#1879) üzenetére


TODI1111
addikt

Telepítés menetét nem tudom, mert ezelőtt LG és Nexus készülékeim voltak. Gondolom ugyan az mint az S6-nál, mert akkor abban az összefoglalóban benne van.

(#1883) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

Felmerult egy majdnem hogy lenyegtelen problema.
Az SpO2 merest reset ota egyszeruen nem akarja megcsinalni. Valoszinuleg en csinalok valamit rosszul, de sajnos meg nem jottem ra.

Esetleg valami otlet?

Koszonom!

(#1884) student


student
őstag

ebben van koppintásra ébredő képernyő?

(#1885) arn77 válasza student (#1884) üzenetére


arn77
aktív tag

Nincs.

(#1886) TODI1111 válasza student (#1884) üzenetére


TODI1111
addikt

Nincs, de a home gomb ugyan úgy felébreszti a kijelzőt.

(#1887) galez


galez
csendes tag

Sziasztok!

A héten érkezett meg az eBayről rendelt Dual Sim-es Galaxy S7 telefonom.
Meg vagyok elégedve a készülékkel, két kérdésem viszont lenne:

1. Az eddig használt Nexus 4-em (amit sajnos összetörtem) és az ideiglenesen használt Doogee telefon 5-ös androidjának saját "telefonáló" app-jában volt egy Gyorshívó elnevezésű nézet, amit nagyon hasznosnak találtam. Így néz ki: [link]

Van valami egyszerű módja, hogy ezt visszahozzam erre a telefonra is, mert a Samsungok alapnézete szerintem nem túl átgondolt, és a megszokott Gyorshívóhoz képest kifejezetten zavaró a használata.

2. A névjegyzékemben általában csak keresztneveikkel mentettem el az ismerőseimet, legfőképp azokat, akikkel olyan kapcsolatban is állok. Így természetesen adódott olyan is, hogy van 3 Anna meg 2 Tamás nevű kontaktom, amikhez még jó régen egy külsős programmal facebook képeket csatoltam, és a Google Contacts így mentette el őket. Azóta tökéletesen működött a rendszer, telefonváltáskor a Google egy pillanat alatt letöltötte képekkel együtt a névjegyeket, és mindig tudtam a képek alapján, hogy ki is hív, vagy én kit hívok.
Most pedig 2016-ot írunk, és a 200 ezres zászlóshajó az ilyen névjegyeket egy gombócba gyúrja, például 3 társított számmal, meg 3 képpel, az Anna névjegy esetén, és hogy ez megtörténhet, szerintem a világ vicce.
Persze gondolom, hogy ez nem a telefon, hanem az új android miatt van, és én sem a hibákat szeretném keresni, hanem a megoldást, csak picit felhúzott a dolog.

Erre esetleg van valakinek, tippje, hogy szedjem szét ezeket a névjegyeket, úgy, hogy a nevük viszont ugyanaz maradjon?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1888) cousin333 válasza galez (#1887) üzenetére


cousin333
addikt

1. :F A Telefon alkalmazásban van egy Kedvencek lap, ami pontosan így rendezi.

2. Ezek szerint a rendezés már az első beolvasásnál ilyen? Mint írtad is, szerintem ez nem a telefon hibája, hanem a Google-é. Nézz körül a névjegyzékben, hogy az adott névjegy összekapcsolásokat hol tudod szétválasztani. Illetve tedd meg ugyanezt a Gmail-ben is (mármint a netes felületen).

"We spared no expense"

(#1889) pcsabat


pcsabat
őstag

ki milyen launchert használ? Én már évek óta a nova-t gyűröm, előző telefonomon is az volt, kezdem unni. Esetleg valami ami bevált, gyors, kis rendszerigényű, ikon pakkok is ismerik stb.? Ha lenne pár tipp megnézném s7-en.

(#1890) manokaki válasza pcsabat (#1889) üzenetére


manokaki
őstag

Én is igy vagyok , ezért áttértem az Apex-ra ! Van pár előnye a Novához képest..

Attila

(#1891) galez válasza cousin333 (#1888) üzenetére


galez
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

A kedvencek nézet valóban hasonló, de nálam sajnos csak 3 névjegy van itt, akiket így magától beállított a gyakoriság miatt kedvencként régebb a Google, ami rendben van, de régen a teljes képernyő ki volt töltve további névjegyekkel, amik kifejezetten okosan változtak, gondolom azok is egy rövidebb távú gyakoriság szerint. Illetve legfölül mindig ott volt egy sávban az utolsó hívás kontaktja, ami ugyancsak nagyon hasznos dolog volt szerintem. Ilyen formában sajnos annyira nem tetszik ez a kedvencek nézet, azért lenne jó valahogy a régi kinézetet visszavarázsolni, de ha az az android 5 sajátja volt, akkor ez gondolom nem lesz olyan egyszerű :S

Az összekapcsolt névjegyek a netes Google Contacts felületen külön voltak/vannak, de a telefonban sikerült szétbombáznom őket, úgyhogy ez megoldódott, köszönöm! :)

(#1892) cousin333 válasza galez (#1891) üzenetére


cousin333
addikt

Te is tudsz hozzáadni kedvenceket. Nekem most 5 van.

Utolsó hívás kontaktja: Hivásnapló teteje :)

Szerintem is nehéz lesz átállítani, esetleg nézz valami telefon appot az áruházban.

"We spared no expense"

(#1893) Gedeon31 válasza manokaki (#1890) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt milyen előnyre gondolsz?

(#1894) TODI1111 válasza galez (#1891) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem az a "régi" kinézet nem az 5 sajátossága hanem a "szűz" androidé (nexus)

(#1895) manokaki válasza Gedeon31 (#1893) üzenetére


manokaki
őstag

Bocsi ,most nézem ,hogy felcseréltem a kettöt , idáig voltam apex-es és most a Nova-t gyüröm :D , de a Nova jobban bejön ( dupla érintés _ képernyőzár ) ..

(#1896) takacsbotond válasza ferrari1 (#1870) üzenetére


takacsbotond
őstag

Köszi! A jobb üzemidő, és a Wolfson dac miatt az Exynosos lesz! :R

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#1897) Tamás34 válasza pcsabat (#1889) üzenetére


Tamás34
senior tag

[link] Nekem nagyon bejön!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#1898) kakuk100


kakuk100
őstag

sagit!
Szia! Bocsi,elfelejtettem megnyomni a válasz gombot. Ha felraktad a német romot írnál róla pár szót, hogy milyen.
Köszi. :F

[ Szerkesztve ]

(#1899) ateszapa748 válasza Tamás34 (#1897) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Ez tényleg nagyon jól néz ki. Aksit és a memóriát(ramot) mennyire veszi igénybe?
:F

(#1900) amol


amol
addikt

Sziasztok!
Mi a helyzet kijelző homogenitás terén? S6-ot emiatt vittem vissza és a MM-ban kiállított S7 sem győzött meg.
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.