Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) batai15 válasza Fejvadi (#794) üzenetére


batai15
félisten

na csak meg vetted? :R

(#802) bandi0000 válasza 19_OsY_81 (#800) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ezt jó olvasni, bár majd csak pár hónap után akarok venni mikor beáll az ára, addig legalább olvasok

Xbox One: bandymnc

(#803) stevve


stevve
nagyúr

Nem nagyon éri meg behozni S820 készüléket annak, aki hozzá is nyúlna a bootloaderhez, ugyanis durván le van zárva a Bootloader. Nem újdonság, de azért jelentősen megnehezíti a fejlesztést, rootolást, ilyesmit.

(#804) Fejvadi válasza batai15 (#801) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem vettem még meg, csak infókat gyűjtök.
Még nem 100%-os a döntés.
Hétvégén viszik a 2 hónapos MiNote-m és kell valami amíg nem jön ki az Mi5 Pro.

[ Szerkesztve ]

(#805) batai15 válasza Fejvadi (#804) üzenetére


batai15
félisten

nem azt mondtad xiaomit most egy darabig nem?

(#806) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

fagyni szokott vkinél? Héten 3* csinálja, gondolkodok egy teljes újrahúzáson.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#807) stevve válasza Dare2Live (#806) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem, eddig egyszer sem, pedig használom rendesen.

Milyen körülmények között fagy le és mik a jelei?

[ Szerkesztve ]

(#808) Szakiii válasza Fejvadi (#804) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem inkább a meizu pro 6? :)

Dare2Live: lehet valami folyton beakad nem melegedik a telefon mielőtt ez megtörténik?

[ Szerkesztve ]

(#809) petrson válasza Szakiii (#808) üzenetére


petrson
senior tag

Vagyunk páran, akinél előfordult fagyás. Semmi különös előzmény, túlterhelés nélkül. Nekem előző héten 2x is.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#810) Szakiii válasza petrson (#809) üzenetére


Szakiii
addikt

lehet valami kernel beállítási gond van, biztos nem hardveres

(#811) es1


es1
csendes tag

[link]

Már most baj van a galaxy s7-tel. Bocs, ha már valaki jelezte :R .

[ Szerkesztve ]

(#812) petrson


petrson
senior tag

Berendeltem egy Tempered Glasst UK-ből. Nos, ezt semmiképp se vegyétek, jó tanács...

Van, aki rendelt már és meg van elégedve vele? Ha igen, honnan?

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#813) stevve válasza es1 (#811) üzenetére


stevve
nagyúr

"egyszerűen lenyomva kell tartani a hangerő le és a bekapcsológombot addig, amíg fekete nem lesz a képernyő, majd továbbra is tartani, amíg meg nem jelenik a Samsung Galaxy S7 vagy S7 edge felirat, a telefon neve a megjelenítőn. Itt az ember bekerül egy menübe, ahol a hangerő gombokkal lehet navigálni – és itt működnek is – ahol ki kell választani a „reboot normally” feliratot, majd a home gombbal megerősíteni a választást."

Kicsit túlságosan is egyszerűre sikerült a safe mode leírása egy szakmai portálhoz képest. :DDD

Nem találkoztam a problémával, de külföldi oldalakon már láttam jelenteni a dolgot - főként USA oldalakon. Lehet, hogy az S820-asoknál van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#814) batai15 válasza es1 (#811) üzenetére


batai15
félisten

Majd javítják.

(#815) bepe79 válasza es1 (#811) üzenetére


bepe79
addikt

Azért egy majd' 300000 Ft-os telefontól (ami jelenleg a Samsung zászlóshajója / csúcskészüléke) nem ezt várná az ember.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#816) stevve válasza bepe79 (#815) üzenetére


stevve
nagyúr

Miért, az ár kizárja a hibák lehetőségét? :) Én nem találkoztam még sem lefagyással, sem ezzel a jelenséggel, de egyik sem olyan, amit nem lehet orvosolni. Szerencsére ezek szoftveres hibák.

Egyébként az ára közelebb van a 200-hoz, mint a 300-hoz. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#817) Fineous válasza stevve (#803) üzenetére


Fineous
csendes tag

Ez azért meglepett, azt hittem, a snapis variánsokra hamar lesz főzött ROM, ezek szerint mégsem. A mi verziónkra viszont már kijött a TWRP, kíváncsi leszek, hogy mikor érkeznek rá home made cuccok.

Lekopogom, fagyás még nálam se jelentkezett eddig. :)

[ Szerkesztve ]

(#818) stevve válasza Fineous (#817) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is meglepődtem, mert mindnki sírt, hogy ide csak a hulladék Exynos jön (ami természetesen mégsem olyan hulladék, mint kiderült), erre az amcsik meghúzták a már ismert lockolást. Ennyit a behozott készülékekről.

[ Szerkesztve ]

(#819) w333 válasza petrson (#812) üzenetére


w333
félisten

LOL ... talán meg kéne fordítani és jó lesz :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#820) tothl válasza petrson (#812) üzenetére


tothl
addikt

Mondjuk ha az általad fölsőnek vélt félről levetted már a fóliát akkor ennek lőttek. :D
Ott a pont a kollegánál eggyel lejjebb.. :(((

(#821) stevve válasza tothl (#820) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha rákattintasz az általa linkelt hirdetésre, ott is fent van a nagyobb hely... persze az a kép csak illusztráció, de máshol is így van az elrendezés. Pl.: Link. :)

Persze ettől még az a fólia nem lesz jobb... nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#822) w333 válasza stevve (#821) üzenetére


w333
félisten

de máshol is így van az elrendezés. Pl.: Link.

Pont fordítva van ... mivel jobb oldal az a kis lekerekített ív az az értesítési lednek van, az értesítési led pedig ugye a bal oldalon van :))

(#823) stevve

Mint a Pokernél amikor kifordítod a kártyát, úgy kell nézni :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#823) stevve válasza w333 (#822) üzenetére


stevve
nagyúr

Ja, azt hittem, fejjel lefelé írjátok... :DDD Áh... tényleg. Ott a pont.

(#824) Fineous válasza stevve (#818) üzenetére


Fineous
csendes tag

Arra leszek még kíváncsi, hogy lesz-e CM ésatöbbi az Exynosos verzsönre. Az S3-ra még volt, szintén Exynos procival, azóta nem volt dolgom a szériával, viszont mintha azt hallottam volna, hogy egy ideje csak TW alapú romok jönnek az Exynosszal szerelt S-ekre. Most hogy is van ez? :F

(#825) Szakiii válasza Fineous (#824) üzenetére


Szakiii
addikt

De komolyan romolni fogod? Feláldozod a garit végleg egy cmért?

(#826) petrson válasza w333 (#819) üzenetére


petrson
senior tag

Nézd már meg a képet kinagyítva LOL haver.... A ragasztós oldala a kijelző felé néz :U
Vagy hogy gondoltad, nyomjak rá technokolt és jó lesz?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#827) Fineous válasza Szakiii (#825) üzenetére


Fineous
csendes tag

Nem állítom, hogy fogom, pusztán érdekel, hogy mennyire lesz vajon "romolható" a telefon. :)
De gari után meg romolhatom bátran, szerintem van kellő kraft a cuccban, hogy még akkor se kelljen lecserélnem. :D

(#828) gyuromoj válasza petrson (#826) üzenetére


gyuromoj
veterán

Fehér cetlinek nem a kijelzőn kell lennie, hanem felette, mert azzal húzod le az utolsó réteget. ;)
Fordítsd meg és rendben lesz minden.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#829) petrson válasza gyuromoj (#828) üzenetére


petrson
senior tag

Basszus... higgyétek már el, hogy rossz oldalát fóliázták/ragasztózták fel. Most szedtem le a fóliát róla..... ez az egy réteg volt rajta alapból :DDD
Egy kalap szart nem ér egyébként, ahogy elkezdett rásimulni a szélein nem tapadt le. De tök mindegy, ha rátapadt volna sem használnám így, hogy fordított az egész :W

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#830) petrson válasza petrson (#829) üzenetére


petrson
senior tag

Bocs a dupláért, de muszáj volt lefényképeznem. Nem szakszerű felrakás, csak a kép kedvéért :DDD

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#831) majestic


majestic
őstag

A zárólt képernyőn milyen alkalmazások értesítései jelennek meg az always on beáálításakor, mert nekem semmilyen. Sem az email, sem semmi más...

Más: a Samsungon nem lehet beállítani (úgy ahogy a szifonon,mhogy ha jön egy értesítés, akkor egy időre a képernyőn létszik? Nálam csak a a LED villog de sosem tudom miamaz csak ha felélesztem a képernyőt...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#832) Dare2Live válasza Szakiii (#808) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Rosszul fogalmaztam, nem lefagy hanem kikapcsol. Azért bosszantó, mert nem veszem észre csak szólnak, hogy mért nem tudnak felhívni.

Fine: [link]
De ha romolni akarsz Samsung erősen kerülendő KNOX miatt...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#833) stevve válasza majestic (#831) üzenetére


stevve
nagyúr

Csak a hívások és a Samsung által írt üzenet és levélkezelők értesítésie jelennek meg az always on értesítések között. Reméljük, hamar bővül a lista.

(#834) Fejvadi válasza batai15 (#805) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

De, ezt mondtam, ezért sem egyszerű a döntés.
Sok minden szól mindkettő telefon mellett és ellene is.

(#808) Szakiii
Nem rossz a Meizu, de nálam a Xiaomi a befutó.
Ha meg nem Kínai, akkor kizárólag Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#835) majestic válasza stevve (#833) üzenetére


majestic
őstag

Mit jelent, hogy a "Samsung által írt üzenet"? Én a gyári levélkezelőt használom, de az sem jelenik meg a képernyőn...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#836) stevve válasza majestic (#835) üzenetére


stevve
nagyúr

Egy nagyon részletes kamera teszt több résztvevővel: link

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én más levelezőt használok, de üzenetkezelőből a Samu értesítéseit jeleníti meg egyedül. Ebből gondolom, hogy levelezőből is, de lehet, hogy tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#837) #67656192 válasza stevve (#836) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azért az a lumia sem rossz..

(#838) w333 válasza #67656192 (#837) üzenetére


w333
félisten

Szvsz. a N6P a legjobb ezek közül :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#839) tothl


tothl
addikt

Tudtok valahol budapesten uvegfoliat s7 edge-re...? :)
Olyan hely kell, ahol szepen fol is rakjak.

(#840) deze75


deze75
csendes tag

Nos a mai napon a MM-ben kicserélték a telót szó nélkül........ja csak fel kellett mennem a Westendbe.
Nincsen sehol hiánycikk...akkora poén volt kérdi a szaki mi a gond ???? Mondom neki Mr enyzsinyőr nem tölt a teló.Na akkor próba a teló 39%-n 10 sec múlva válasz ..tesóka minden rendben tölti ez rendesen !!!
Mondom neki tesóka biztos jó ez a gyors töltés, de gondolom nem tölti fel 30 sec alatt 54%- ra .Ö izé ez tényleg gáz. Kérdi mi legyen ? Mondon neki szerinted?????
Azután a fiatal padawant elküldték a normális kollégák hátra. Majd azonnal felajánlották a csere garanciát...szovál jót röhögtem tesókán.

(#841) IamTheDog


IamTheDog
tag

Letöltöttem a független romot, van a zipben öt fájl:

Most csak az AP elejűt kell az Odinba betallózni?

(#842) Kasya válasza IamTheDog (#841) üzenetére


Kasya
nagyúr

A home kezdetun kívül mindet.

(#843) nuri válasza Kasya (#842) üzenetére


nuri
aktív tag

home lenne a /data?

(#844) IamTheDog válasza Kasya (#842) üzenetére


IamTheDog
tag

Hát most elég nagy pánikban vagyok. Egyszer csak kiírta, hogy Fail, és azóta nem indul a telefon, sőt, ki sem tudom kapcsolni. Azt írja használjam az emergency visszaállításat a Smart Switchben, de nem megy, nem ismeri fel a telefont. A download mode-ba amúgy bejutok.

(#845) Dadan01 válasza IamTheDog (#844) üzenetére


Dadan01
senior tag

1. olvasd el mégegyszer az odin használatáról szóló írást, vagy ha még nem tetted meg, itt az ideje
2. ha van download mód akkor flash újra, s ennyi

(#846) atila4


atila4
senior tag

Nekem jött egy 40 megás frissítés. Nem tudom mit fixelt :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#847) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Mennyi SOT hozható össze?
Az EDGE topikban 6-7 órákat írnak.

(#848) migabi24 válasza hr2 (#847) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az egy másik telefon

(#849) #67656192


#67656192
törölt tag

Tényleg, engem is érdekelne, hogy mennyire jó az akku az s6-hoz képest? Eladtam tegnap note4-et, lassan jöhetne az s7...

(#850) leslien válasza #67656192 (#849) üzenetére


leslien
nagyúr

miért nem Edge veszel?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.