Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) #67656192 válasza leslien (#850) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem kell akkora méret, és nem vagyok edge párti. Szép a polcon de inkább a simát használnám...

(#852) leslien válasza #67656192 (#851) üzenetére


leslien
nagyúr

a Note 4 ből kiidulva... csak nehogy megbánd.. ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#853) ulysse válasza hr2 (#847) üzenetére


ulysse
csendes tag

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#854) Locuste


Locuste
tag

Kedves Fórumtársak,

szeretnék kérni egy "üdv a klubban"-t

:)

S7 32 BLACK

(#855) Szakiii válasza w333 (#838) üzenetére


Szakiii
addikt

szerintem közel se :)

(#856) Thief


Thief
aktív tag

Na ezt magyarazza meg valaki...

Ha hasznalom a telefont: bongeszek, viberezek, youtubeozok, akkor alig merul a telo. Zsebben viszont 1 ora alatt esik 10%ot! Meg csak az always on displayt sem hasznalom es nem mutatja, hogy be lenne fagyva program...

(#857) #67656192 válasza leslien (#852) üzenetére


#67656192
törölt tag

Neeem a Note4 már nagy nekem a mindennapi használatra, persze este netezni nagyon jó. Alphám volt mostanában meg s6 sokáig. Maradnék a sima 7-esnél.:)

(#858) #67656192 válasza Locuste (#854) üzenetére


#67656192
törölt tag

Akkor tessék :
Üdv a klubban! :)

(#859) SeatZola válasza w333 (#838) üzenetére


SeatZola
őstag

Azért ezen lehetne vitatkozni. De nem fogok. Szerintem meg nem

Rappi

(#860) Locuste válasza #67656192 (#858) üzenetére


Locuste
tag

végre már

:D

(#861) #72042496 válasza Locuste (#860) üzenetére


#72042496
törölt tag

Aztán a telefon milyen, azon kívül, hogy fekete? :)

(#862) Locuste válasza #72042496 (#861) üzenetére


Locuste
tag

SAMSUNG

:D

na jó, S6 után csak annyit érzek hogy gyors, meg szép, jó a kijelző, fül hangszóró kicsit mintha recsegős lenne magas hangerőn, de pozitív, tényleg ahogyan mások is írják, olyan, mintha egy jobb S6 lenne.

nagyon jó fogása van, nekem esztétikailag jobban tetszik mint a "blue" S6.

vettem rá spigen szilikont gunmetal keretest, kicsit vastag, de védi a kijelzőt.

akkuról majd 4-5 ciklus után mondok valamit, addig felesleges

ajánlani tudom, még S6 után is, ha valakinek van lejárt szerződése vagy kidobni való pénze :)

(#863) IamTheDog válasza Dadan01 (#845) üzenetére


IamTheDog
tag

1. számtalanszor csináltam már odinos frissítést, ilyen még sosem volt.
2. végül simán felment harmadik próbálkozásra

az viszont érdekes, hogy ugye ennek magyar nyelvű független romnak kéne lennie, de mindent lengyelül akart nekem behozni.

(#864) Dare2Live válasza hr2 (#847) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálam most 2naponként töltéssel olyan 6hs kijelzőidőt bír. (kb napi 3ht megy főleg chrome, néha film/vr/gmail/maps)

Elején még nagyon nyomkodtam úgy naponkénti töltéssel reális a 7h.

S4 után elég nagy előrelépés az olyan 4ht bírt max.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#865) stevve válasza Dare2Live (#864) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is feltettem töltőre megszokásból tegnap egy nap után és rájöttem, hogy még 50% körül van. :D

És a gyorstöltés is nagyon jó. Akksi terén mindenképp megnyugtató előrelépés az S7 minden elődhöz képest.

[ Szerkesztve ]

(#866) tothl válasza stevve (#865) üzenetére


tothl
addikt

Nekem is nagyon jók az első tapasztalataim az akkuidővel.

(#867) ^Boss


^Boss
őstag

[link]
vajon erről lesz hír, vagy az ömlengés után kicsit gáz lenne?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#868) #67656192 válasza stevve (#865) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na ennek örülök.. :)

(#869) Locuste válasza ^Boss (#867) üzenetére


Locuste
tag

ettől még nem dőlök a kardomba :)

gondolom javulni fog a szoftver is idővel, ahogy apple-éknél is szokott :)

(#870) ^Boss válasza Locuste (#869) üzenetére


^Boss
őstag

nem is kell, érzetre gyors.
a hsz-em csak arra utal, hogy 2 mag, 2GB RAM vs. android-féle ezer mag, száz giga ram mire jó a valóságban.. optimalizálás nélkül semmire.
a másik, hogy ha valami porszem van az iPhone-nál, egyből hír, ezek a fordított előjelűek meg elég ritkán jutnak ki ide. kíváncsian várom, erről lesz-e hír.

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#871) 22balu


22balu
aktív tag

hello

Mennyire van garancia a vízállóságra? mert addig pofátlanság a vízállóságot ekkora marketingcélra felhasználni. Elég egy aprócska ragasztási hiba és a víz már be is folyt. Aztán az ember zsákbamacskázzon egy közel 300 ezer forintos telefonnál, hogy vajon túléli-e? :K

(#872) savoo válasza ^Boss (#867) üzenetére


savoo
addikt

Miért kéne ebből hír?
A telefon gyors? igen
Lassabb mint az aktuális csúcs Iphone? Igen, mint mindig minden, ennyit tud az android.

(#873) Dare2Live válasza ^Boss (#870) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez mindig döntés előnyök/hátrányok kérdése.
Az android komplex rendszernek is vannak előnyei/hátrányai, meg az iosnek is. Igen évi "1"hwre jobban rá lehet huzni az ost, főleg ha te is írod azt, főleg, úgy, hogy a HWt is te fejleszted.
Androidnál ez nem létezik illetve vmennyire megvalósula nexusokkal.

22balu: Semennyire. De ez cég hozáállás kérdése. Samsung reklámozza vele miközben nincs rá gari, pl apple meg nem reklámozza, nincs rá gari, közben pedig tesztek szerint vizálló mint S7. Melyik megközelítés a szimpibb? És melyikkle lehet több telót eladni? na látod.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#874) Locuste válasza ^Boss (#870) üzenetére


Locuste
tag

én már az S6-ot is "Iphone gyorsnak" éreztem, ezt meg méginkább, de igen, van mit optimalizálni.

speciel szeretem mindkét rendszert, így nem bántok senkit...

(#875) ^Boss válasza savoo (#872) üzenetére


^Boss
őstag

fordított esetben minden apró-cseprő hülyeségről van hír? (talán mert arra jönnek a kommentelő seregek fikázni?)
amúgy meg, aki pusztán sebesség alapján dönt, annak jól jön ez az összehasonlítás, nem értem, miért kéne ezt nem kirakni..

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#876) savoo válasza ^Boss (#875) üzenetére


savoo
addikt

Mert akit érdekel úgy is megtalálja.

[ Szerkesztve ]

(#877) #67656192


#67656192
törölt tag

Na akkor itt vagyok a klubban én is egy fekete simával.
MM-ban vettem, akció van, kaptam egy 24e Ft-os levásárolhatóságot egy MMkártya formájában mellé, így "csak" 215 e ft volt a telefon :) :)...

(#878) ^Boss válasza savoo (#876) üzenetére


^Boss
őstag

ezen az amúgy nekik szóló oldalon viszont nem fér el. :U

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#879) leslien válasza #67656192 (#877) üzenetére


leslien
nagyúr

gratula... biztosítást kötöttél rá?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#880) #72042496 válasza #67656192 (#877) üzenetére


#72042496
törölt tag

Wow, ez valamilyen országos akció? A honlapjukon most nem láttam róla hírt, pedig ennyiért alighanem elhoznám már én is. A kupont is le tudnám vásárolni, egyébként is akarok hozzá majd két vezeték nélküli töltőt venni.

(#881) stevve válasza #67656192 (#877) üzenetére


stevve
nagyúr

Üdv! Egészséggel használd! :)

^Boss:
Azért nincs hír, mert két, egymáshoz semmiben sem hasonlító platformot tesztel, aminek egészen konkrétan nulla az értelme. Annyit lehet róla megállapítani, hogy az IOS jól van optimalizálva, de az S7 is gyors. Ezek között már semmiféle összefüggés nem lehet, illetve eleve az egész iPhone vs Android "speed test" koncepció komolytalan és szerintem a kicsomagolós videók színvonalát üti meg talán, de semmiképp sem értékelhető egy szakmai oldalon. Egy szóval: badarság.Ez természetesen nem ellened szól, ne vedd magadra. :B

[ Szerkesztve ]

(#882) Locuste válasza stevve (#881) üzenetére


Locuste
tag

https://www.youtube.com/watch?v=OOD6kLphqhc

vs.

https://www.youtube.com/watch?v=DRmsB-2QU30

szerintem az S7-ről gyorsabb

:)

/bocs az OFF-ért/ de lassan ennyit érnek ezek a videók...

[ Szerkesztve ]

(#883) ^Boss válasza stevve (#881) üzenetére


^Boss
őstag

abból a szempontból van értelme, hogy egy mezei user épp a kettő közt vacillál, minél gyorsabbat szeretne, nem érdeklik a speckók.
ugyanazok a programok kerülnek elindításra, az oprendszer ilyen téren irreleváns.
ilyen esetben jól jön egy ilyen videó, egy unboxing-nál azért jóval hasznosabb szvsz...

egyébként nem támadólag írtam.

u.i.: ha ez megért egy hírt (Nehéz házilag cserélni a Galaxy S7 komponenseit), akkor végképp nem értem, egy speedtest miért nem ér meg ekkora publicitást, még a mobilarena tv-s videókban is mindig van antutu, stb. :))

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#884) Locuste válasza ^Boss (#883) üzenetére


Locuste
tag

ott a pont...

nem bántódtam meg :)

(#885) stevve válasza ^Boss (#883) üzenetére


stevve
nagyúr

Amiről beszélsz, az nem speed teszt, az simán a felhasználói élmény. Ezt nagyon sokan keverik a neten és a vásárlók is, és azzal, hogy egy Androidra írt Chrome gyorsabban vagy lassabban tölt be, mint az iPhone-on, ami tök más nyelven és rendszerben készült, pont nem érnek semmit. Ez olyan, mint egy F1 autó és egy repülő gyorsasági versenye: érdekes, de mindenki tudja, hogy életszerűtlen. A legtöbb embernek csak egy csúcs telefonja van, ami vagy gyors neki vagy nem.

Ez ilyen placebo hatás: azért, mert láttam, hogy egy videón az iPhone gyorsabb, azt veszem és a tudat, hogy gyorsabb, mint egy S7 máris jobbá teszi, holott tapasztalata csak az egyikkel lesz és csak egyet használ naponta. Érdekes, hogy mi hogy hat az emberekre. Az iPhone ugyanolyan gyors lesz a kezében akkor is, ha az S7 jön ki győztesnek. :DDD

Jah, hát a szerelhetőség is eléggé túl van lihegve, mert a szervizeseket meg ezért fizetik meg, szóval nincs miről beszélni szerintem se. ;)

[ Szerkesztve ]

(#886) #72042496 válasza ^Boss (#875) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az Apple igencsak agresszív marketinggel robbant be a köztudatba, nem csoda, ha máig erős reakciókat vált ki, ha valami nem passzol náluk teljesen. Most már a Samsung sincs "lemaradva", és ha megnézed, ennek megfelelően az egész S7 edge topic eleje a panaszokból, problémázásból, beszólásokból állt. Itt talán kevésbé jellemző, mert ez a teszt később jött.

Egyébként az összes népszerű témában ugyanez megy, nem csak telefonoknál.

(#887) savoo válasza stevve (#885) üzenetére


savoo
addikt

mondjuk lehet az exynosos jobban teljesítene

(#888) tothl


tothl
addikt

Kicsit túl van ragozva téma.
Én most vettem ezt a telót, S5 -öt ceréltem le és bizony elgondolkodtam még megjelenés előtt egy Iphone6 -on, de aztán maradtam a Droidnál. Megvannak a hátrányai, de z iOS -nak is, és tudom, hogy gyűlöltem volna használni, akkor is, ha a 6S egy szép és gyors teló.

Az S7 szerintem egy elég jól sikerült modell, ha tartós és ellenálló a burkolata is, akkor telitalálat.
Gyors, szép, prémium érzetet ad, minden megvan benne, méltó konkurrenciája az Iphone6 -nak, nem érzek semmi hátrányt...már a fényképező is hozza azt a szintet, mind sebességben, mind minőségben.
Az akkuideje pedig lényegesen jobb.

Egyvalamin kínlódok csak. Sajnálnám tokban hordani, pedig azt álmodtam, hogy bizony kéne... :D Csak az eddigi telókat nem sajnáltam, mert úgy egyébként nem néztek ki valami jól és fogdosni sem volt őket éppenséggel valami felemelő.

Ezenkívül sehol sincs hozzá még üvegfólia.

(#889) stevve válasza tothl (#888) üzenetére


stevve
nagyúr

Én Samsung Clear Case-t tettem rá, nem lett ronda tőle

(#890) #67656192


#67656192
törölt tag

Nálatok van ikonja az intelligens kezelőnek?

(#891) kulu22 válasza #67656192 (#890) üzenetére


kulu22
aktív tag

Csak widgetet találtam.

(#892) stevve válasza #67656192 (#890) üzenetére


stevve
nagyúr

Nincs, a beállításokban érhető el csak vagy widget.

[ Szerkesztve ]

(#893) #67656192 válasza stevve (#892) üzenetére


#67656192
törölt tag

Köszi, azt hittem elkurtam vmit pdproval.
Most frisssitettem az előbb az asszony s6-t és azon van. :R

(#894) takric


takric
tag

Valaki próbálta már esetleg, hogy kikapcsolt állapotban ébreszt-e a telefon?

(#895) stevve válasza takric (#894) üzenetére


stevve
nagyúr

Sosem próbáltam, de tippre nem, mert az oprendszer sem megy olyankor.

(#896) a8l


a8l
aktív tag

Az előbb vettem észre hogy a névjegyzékben össze vannak kutyulva a névjegyek.
Eddig volt rendezési lehetőség, most meg fordítva rendezi mint eddig, van erre megoldás?

(#897) savoo válasza tothl (#888) üzenetére


savoo
addikt

Van üveg, igaz csak ebayen. Spigen.

Tok témához: én ma hoztam el a speedshopból spigen liquid crystal caset. Egész elviselhető, bár nélküle azért sokkal jobb...

[ Szerkesztve ]

(#898) tothl válasza savoo (#897) üzenetére


tothl
addikt

Nekem egyszer egy üveget nem sikerült feltennem szépen egy telóra azóta inkább úgy vagyok vele, hogy csinálja olyan, akinek benne van a kezében.
Szerencsére a Spigen visszafizette akkor az árát.
Úgy vagyok vele, hogy mire ideérne, addigra lesz itthon is valahol. Nem ragaszkodom a Spigenhez, csak legyen üveg..:D

(#899) savoo válasza tothl (#898) üzenetére


savoo
addikt

Nekem jövőhéten megjön USAból. Mondjuk én utálok minden ilyen szrt a telefonon, lehet rá sem teszem, a tok sem tudom meddig húzza... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#900) #67656192 válasza takric (#894) üzenetére


#67656192
törölt tag

Biztosan nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.