Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) a8l válasza Neul (#699) üzenetére


a8l
aktív tag

A legegyszerűbb ha szinkronizálod egy google email fiókkal vagy samsung account-al.
Nekem pár perc volt amig a régi note2-ről átvándorolt az összes sms meg híváslista és a kontaktok meg az app-ok is. Nekem edge van de nem melegszik egyáltalán ha nem terhelem, sima böngészés vagy bármi más esetén hideg marad, antutu teszt után is csak langyos lesz, egyedül a vr szemüvegbe rakva lesz meleg, nem forró akkor sem csak meleg, kivétel után hamar lehül. Elégedett vagyok vele 1 apróságot leszámítva, hogy a hangszóró rács fent a bal oldalon nincs teljesen síkban a kijlző üveggel, pár tized mm-t eláll, nem vészes de azért bosszantó.

(#702) Neul válasza Ákkk (#700) üzenetére


Neul
csendes tag

oh rájöttem rossz helyen kerestem, köszi.

a8l: az még teljesen oké ha langyos lesz, de nekem olyan forró hogy alig bírom fogni egy idő után, néha még akkor is ha csak fényképezek..

[ Szerkesztve ]

(#703) a8l válasza Neul (#702) üzenetére


a8l
aktív tag

Akkor ott vmi nincs rendben szerintem, a note2-m is jóval forróbb tudott lenni sokszor sima böngészéstől mint az s7 edge a vr-ben használva.

(#704) vepe válasza a8l (#703) üzenetére


vepe
senior tag

S7 nálam is elég meleg, amikor dolgozik...

(#705) stevve válasza !B! (#695) üzenetére


stevve
nagyúr

Persze, hogy érdemes használni. Semmi baj nincsva gyorstöltéssel és azzal sem, hogy melegszik közben. Természetes dolog, hogy melegszik, de nem lesz baja tőle.

(#706) #67656192 válasza a8l (#701) üzenetére


#67656192
törölt tag

A hangszóró ferdesége sajnos természetes dolog. Tavaly 4db s6-om volt mind ferde volt.. Az összes Note4-em Alphám (szintén 4-4 db) szintén zenész. A mostani Note4-em hibátlan meg is vagyok lepve, de volt amelyikben lötyögött is.

[ Szerkesztve ]

(#707) Gardoni válasza Neul (#702) üzenetére


Gardoni
aktív tag

hát az papám nagyon nem jó jel ha egy fényképezésnél is kigyullad! ott valami nem stimmel, én visszavinném persze előtte jól megjáratnám hogy az eladó is érezze a grilltálcát!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#708) Thief


Thief
aktív tag

Na most sikerult megfagyasztanom nekem is az s7em. Egy oldalon bongesztem, egy kommentet akartam irni amikor nem jelent meg a billentyuzet. Utana a kwpernyo elsotetult, de a spotify ugyan ugy ment a hatterben, hallottam a zenet, de ennyi. Csak a hang le + bekapcs segitett, semmi mas. Remelem szoftveres, mert mar tobben irtak ugyan ezt a hibat.

(#709) zoli.22


zoli.22
tag

Mennyi szabad hely van a 32gb-ból belakás előtt kb? Mert nekem miután felraktam a nem túl sok saját cuccomat, videózás és fotóztam párat maradt 12 GB. Elképzelhető, hogy az oculus store szeretettel így tele?Ott már felraktam pár profit.

(#710) savoo


savoo
addikt

WP-ről marhára hiányzik a word flow, a swipe is egy kalap kaka pontosság tekintetében hozzá képest, kár hogy csak valamikor az év második felében adja ki az MS droidra...

[ Szerkesztve ]

(#711) stevve válasza zoli.22 (#709) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, valószínűleg az Oculus lesz a lúdas, mert a rendszer mindenestől 8 GB-ot foglal alapból, így azért marad bőven hely.

A VR-hez a videók meg kb. 500 MB-osak egyenként, nem beszélve az appokról.

(#712) Dare2Live válasza zoli.22 (#709) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

VRs cuccok egészen elképesztő mod tudják enni a tárhelyet.

Másik probléma, hogy oculus video csak belső memoriáról játszik le, oda kell felmásolni a filmet és egy jó minőségű 3Ds film 8+gb. A két dolgot összeadva az van, hogy baromira szűk az a 32GB.

"jó hír", hogy AC3at oculus (és az új samu videolájatszója sem) viszi, így a letöltött filmek 90% élvezhetetlen mert nincs hang. :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#713) Blyan válasza savoo (#710) üzenetére


Blyan
félisten

Jah, azt én is várom szifonra. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#714) Grenczii válasza Dare2Live (#712) üzenetére


Grenczii
tag

Oculus videó lejátszó nem csak belső memóriáról játszik le ,
SD kártyán csinálsz egy Oculus\Movies mappát és oda bemásolod látni fogja.
De VR Gallery programmal pedig mindegy hol a videó, akkor is látja.

(#715) Dare2Live válasza Grenczii (#714) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

köszönöm!

AC3ra megoldást esetleg nem tudsz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#716) leslien válasza Dare2Live (#715) üzenetére


leslien
nagyúr

csak mx player hez van ac3 custom codec..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#717) Grenczii válasza Dare2Live (#715) üzenetére


Grenczii
tag

Ezt olvastam csak én is : "What audio format is supported by Gear VR software? Only audio which Android standardly supports work and that is AAC and MP3. AC3 and DTS were removed because of high licensing costs."
Autóban nekem Pioneer fejegység van és elég sok filmem van mp4-be konvertálva azok közül mindegyiket lejátszotta a telefon hanggal együtt. Olyan lehetőséget olvastam még , hogy az Oculust letiltani szemüvegbe helyezés után ne induljon el rögtön(package disabler pro) , és vlc media player-rel filmet nézni de ezt még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#718) Dare2Live válasza Grenczii (#717) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ebben az az érdekes, hogy éveken keresztül vitte a beépített Samsung lejátszó az AC3at.
VLC amikor legutobb kerestem benne még nem tudta "2szemre" bontani a képet, konvertálás meg macera.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#719) 19_OsY_81 válasza Thief (#708) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Szerintem is szoftveres, egész biztos javítani fogják...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#720) w333


w333
félisten

Előzmény ... Link :)

Hol vagy Savoo ? csak neked csak most ... Link :D

Remélem nincs harag, mint mondtam az ajándék VR pontosan 40k -ba került :R

Ha mérséklődik az ára még talán én is benevezek rá ... de addig is a háttérben követem a topikot (véleményeket + tapasztalatokat) :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#721) nuri válasza w333 (#720) üzenetére


nuri
aktív tag

Ha előfizetéssel veszed akkor ugyanannyi az ára mint előrendeléskor, ott tényleg ajándék az "ajándék".

(#722) Kasya válasza nuri (#721) üzenetére


Kasya
nagyúr

Így van. Valamint a független ára nem változott.
Én meg mindig jól jártam vele ;]

[ Szerkesztve ]

(#723) #67656192 válasza w333 (#720) üzenetére


#67656192
törölt tag

Itt is van rablánc? Telenornál van egy év a feltöltősre is,nem lehet mindjárt függetlenitést kérni csak kötbér fejében.

(#724) leslien válasza #67656192 (#723) üzenetére


leslien
nagyúr

ez most komoly a praktikum csomagban is van kötbér?
na mindjárt kérdezem a 1220..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#725) leslien válasza leslien (#724) üzenetére


leslien
nagyúr

most mondták h nincs kötbér mert nincs mire!!! mivel nincs szerződés mert praktikum van vásárolva (feltöltő kártyás)...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#726) Kasya válasza leslien (#725) üzenetére


Kasya
nagyúr

És mikor tudják függetleníteni? Múlt héten még nem tudtak válaszolnom rá.

(#727) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Hátuljára szeretnék egy üveg érzetű fóliát venni. Mit javasoltok? Fontos a jó minőség érzet, ha már az embernek ilyen telója van... :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#728) leslien válasza Kasya (#726) üzenetére


leslien
nagyúr

össze vissza beszélnek ... mert felhívtam a Corvin plázát Telenort és ott azt mondták h csak egy év után!!!
most légy okos... megint hívom a 1220 ... :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#729) w333 válasza #67656192 (#723) üzenetére


w333
félisten

Én úgy tudom hogy nincs ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#730) rottbali


rottbali
csendes tag

Sziasztok
Csatlakoztam én is a táborhoz (fekete). S5-öt nyugdíjazott. Kb. belaktam és eddig tetszik. Látványosan pörgősebb mint az elődje.

[ Szerkesztve ]

(#731) Neul


Neul
csendes tag

Most kipróbáltam ismerősöm S6 edge-én egykét dolgot és ugyanolyan meleg az is, úgyhogy ezek szerint mégsem az enyémmel van baj.. mondjuk ő azt mondja ez nem olyan forró mint ahogy mondom, lehet hogy én vagyok érzékeny ^^"
egyébként ti próbáltatok már az S7-en SD kártyára exportálni alkalmazásokat? Nekem annyit ír ki, hogy xy alkalmazás exportálása sd kártyára, ez nem vesz sok időt igénybe, ne vegyem ki a kártyát amíg tart stb, de már 10 perce tart egy 40 megás játék exportálása és nem űgy tűnik mintha el akarna készülni valaha..

(#732) rottbali válasza Neul (#731) üzenetére


rottbali
csendes tag

2 alkalmazast athelyeztem sd-re. 97&54 mbosak voltak kb fel percig tartott.
Mondjuk en formaztam az sd kartyat behelyezes utan.

[ Szerkesztve ]

(#733) Captor válasza leslien (#728) üzenetére


Captor
tag

Nekem se akarták először függetleníteni. Valami olyasmire hivatkozva, hogy "hogy néz az ki..." :Y meg "nem tisztességes azokkal szemben akik függetlenül vették meg drágábban..." :C . De én megkérdeztem hova van ez leírva, mert a függetlenítés viszont szerepel a ÁSZF-be.

Komolyan azt várom már legközelebb, hogy bemegyek egy üzletbe akciós terméket venni, és nem adják oda mert az tisztességtelen azokkal szemben akik az akció előtt vették meg.

[ Szerkesztve ]

(#734) a8l válasza rottbali (#732) üzenetére


a8l
aktív tag

A 100db telepített app-ból 20-at tudtam áthelyezni az sd-re. Nem tartott sokáig, de legalább 2GB felszabadult a belső tárolóból. A VR-es cuccok nem hajlandóak költözni és azok is több GB-t foglalnak összesen. Most 15.2GB szabad hely van a belső tárolón. Nem formáztam az SD-t a telefonban de így is jól működik. Ez még nem a végleges SD-je az úton van(EVO+)

(#735) Neul válasza a8l (#734) üzenetére


Neul
csendes tag

és neked olyankor kiírja amikor nem enged áttenni egy alkalmazást sd-re, vagy csak tölt a végtelenségig?

Egyébként a melegedéssel kapcsolatban, akinek még van jelenleg S7-je, kb mennyire meleg ha pár percig fényképezgettek vele? Nekem ettől a legmelegebb kb, bár nem annyira hogy eldobom, de kellemetlen fogni.

(#736) stevve válasza Captor (#733) üzenetére


stevve
nagyúr

Kártyás telefonra nincs hűség, ennyi. Ez nem tisztesség kérdése. :)

(#737) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Ki cseréli el velem az S7-ét S6-omra? :D Senki? Gondoltam :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#738) a8l válasza Neul (#735) üzenetére


a8l
aktív tag

Az alkalmazáskezelőben belépve az alkalmazáshoz, a tárhelynél ha volt áthelyezés lehetőség, azt mind átrakta rövid idő alatt, 3-15másodperc volt az idő.

(#739) nuri válasza Neul (#735) üzenetére


nuri
aktív tag

Hétvégén kb 1 órát ment a fényképező, én nem vettem észre melegedést.

(#740) #67656192 válasza stevve (#736) üzenetére


#67656192
törölt tag

Eddig én is így tudtam de a Telenornál van. Pontosabban 1 éven belül ha függetlenitést kérsz akkor kötbért fizetsz.
Bementem, el akartam hozni 197 ezerért. Amikor megkértem őket, hogy legyenek szívesek függetleniteni, mindjárt fizetném a 7500ft-ot is akkor derült ki, hogy nem lehet csak egy év múlva.
Volt 2db raktáron pedig.
Elmagyarázta az elmeroggyant, hogy ez nem is kártyás ár hanem kártyás+kedvezményes ár. Ha kell függetlenül akkor vihetem 249e-ért.

[ Szerkesztve ]

(#741) Neul válasza nuri (#739) üzenetére


Neul
csendes tag

Akkor mégis az én készülékemmel lehet a probléma.. Csináltam egy gömbpanoráma felvételt, ettől 33 fokra melegedett a CPU és az akku is :/ ti visszavinnétek emiatt? vagy ez még nem gáz?

(#742) dodicsaba válasza #67656192 (#740) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Raktam az s7 be memóriakártyát és bal felső sarokból a kis ikont nem tudom eltüntetni csak ha leválasztom a telefonról a kártyát. Esetleg valaki tudja hogy leválasztás nélkül hogy lehet eltüntetni?

BlackBerry Passport

(#743) Silent77 válasza Neul (#741) üzenetére


Silent77
veterán

33 fok az egyáltalán nem meleg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#744) leslien válasza Captor (#733) üzenetére


leslien
nagyúr

ennyi...

#740) Littlecar ; ez melyik Telenoros üzlet volt?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#745) kulu22


kulu22
aktív tag

A Package Disabler Pro nem kutyul semmit a knox körül? Telepteni akartam, de fura kérdéseket tett fel, inkább meghátráltam.

(#746) #67656192 válasza leslien (#744) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pécs... Árkád

Pusztulat flegma bagázs.. Valamikor, vagy 10 évig Telenoros voltam céges szerződöttként de kb 3 éve 12 előfizetést egyben átvittem a Vodához. Utálom a Telenort

[ Szerkesztve ]

(#747) Neul válasza Silent77 (#743) üzenetére


Neul
csendes tag

Tényleg? :/ csak azért nem értem mert az S4-em nem csinált ilyeneket egy sima fényképezőnél, az S7 meg csodálkozom hogy igen, és játék közben meg 36-37 fokra is felmegy, legalábbis két különböző hőmérő app is ezt mutatja a cpu és akku részéről is, kézben fogva a telefon pedig kifejezetten kellemetlenül meleg.. akkor nem is fognak velem szóbaállni ha cseréltetni akarom ugye? :s

(#748) Ákkk válasza kulu22 (#745) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem a play-röl telepített programok közül semelyik nem tudja ugrasztani a knox-ot.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#749) leslien válasza #67656192 (#746) üzenetére


leslien
nagyúr

ma hívtam a 1220 és ott mondták h nem kelk várni egy évet.. sőt még az Aréna pláza is ezt mondta... tulajdonképp miért is kéne várni ha nincs szerződés?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#750) kulu22 válasza Ákkk (#748) üzenetére


kulu22
aktív tag

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.