Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) DaWehun


DaWehun
tag

Sziasztok,

főnököm révén hozzájutottam egy teljesen kuka S7 Edgehez. a telefon rövid története az, hogy földhöz lett vágva és ripityára tört. kamera szenzor elől és hátul is hiányzik belőle. amit én látok az az alaplap és az akksi ami benne van. mivel nem értek hozzá és fogalmam sincs, hogy működik e az alaplap benne még, ezért titeket kérdezlek, hogy ezzel így mit lehet kezdeni?

[link]

[link]

...

(#36502) bandi0000 válasza DaWehun (#36501) üzenetére


bandi0000
nagyúr

lutri, bár biztos nem tett jót neki ez

úgy érdekességképp ha nem tudsz vele mit kezdeni, egy jelképes összegért meg venném, jó lenne a vitrinbe :D

Xbox One: bandymnc

(#36503) GrmnShepherd válasza DaWehun (#36501) üzenetére


GrmnShepherd
tag

Érdemes 1-2 GSM bolttól különvéleményt kérni, sajnos ha az alaplap megreccsent nem sokat ér, pár ezer forint így is bejöhet belőle ha a pénz a lényeg, másra sajnos nem lesz jó. RIP.

(#36504) bandi0000 válasza GrmnShepherd (#36503) üzenetére


bandi0000
nagyúr

+1 most néztem a képet, ez nem földhöz lett vágva, hanem ki lett dobva a 10.ről az úthenger elé :D

Xbox One: bandymnc

(#36505) Keem1 válasza DaWehun (#36501) üzenetére


Keem1
addikt

"mit lehet kezdeni?"

Mondjuk ugyanezt művelni azzal az idegbeteg barom állattal, aki ennyire nem tud uralkodni magán, hogy földhöz b@ssza a telefonját.
Az ilyen alak nem csak a telefonjára veszélyes, hanem bármire, bárkire.

[ Szerkesztve ]

(#36506) no more válasza DaWehun (#36501) üzenetére


no more
addikt

R.I.P. :(

(#36505) Keem1: Hatalmas +1!!! Valaki még egy 40 ezres Xiaomit sem tud megvenni, ez meg 3 kilós telefont dobál... Pff.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36507) PeteePeti válasza no more (#36506) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na az ilyen emberektől nyílik nekem is a bicska a zsebemben! Értem én, hogy használati tárgy a telefon, de azért lehet rá vigyázni és pláne nem földhöz vágni szándékosan! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#36508) asprey


asprey
tag

kristof_

Szia! Ezt tedd fel tök jól működik és akkor nem kell nyomni a home gombot!

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/fingertouch-apk-fingerprint-sensor-t3596588

[ Szerkesztve ]

(#36509) kristof_ válasza asprey (#36508) üzenetére


kristof_
tag

Köszi ránézek :)

Btw ma ismét elhoztam egy új telefont, mert az előzőnek volt két kis fekete folt a képernyő szélén. Ahogy olvastam van ilyesmi típushiba.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#36510) qfm válasza asprey (#36508) üzenetére


qfm
senior tag

Jó alkalmazás, én is használom, de nem arra való, amit ő kérdezett. Ez a feloldásnál nem segít.

(#36511) *Mukeey* válasza Keem1 (#36505) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem tudjuk mi történt,felesleges ítélkezni egyszerre.
Mindenesetre szívfájdító látvány😐

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#36512) bajzal


bajzal
őstag

Valaki használ Spigen Ultra Hybrid tokot? Ennek a hátlapja átlátszó, viszont plasztik. Ez is koszolódik, meg besárgul egy idő után?

(#36513) dragon1993


dragon1993
őstag

Képernyőkímélő használatának van bármi értelme ? (Beégés stb...)

(#36514) ronda


ronda
aktív tag

Üdv!
A következő hiba jelentkezett a telefonomon: ha wifi-n csatlakozik a netre, akkor minden jól működik. Ha mobilneten, akkor nem megy a facebook alkalmazás (illetve látszólag megy, de az utolsó olyan állapotot jeleníti meg, ami wifin csatlakozáskor volt), nem megy a play store, meg fura módon egyik böngészővel sem mennek bizonyos oldalak (pl: jófogás, ebay), ugyanakkor más oldalak meg mennek (pl: index, prohardver), megy az email szinkronizáció, küldés-fogadás, fb messenger.... szóval nem igazán tudom mire vélni a dolgot. Közben a facebook appot leszedtem és újból felraktam, az jó lett. de a böngészők továbbra is válogatósak, a playstore ugyan úgy csak wifivel megy.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#36515) no more válasza dragon1993 (#36513) üzenetére


no more
addikt

Én személy szerint sosem használtam... Nem igazán látom értelmét.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36516) Keem1 válasza dragon1993 (#36513) üzenetére


Keem1
addikt

Mi értelme lenne? Windows 98 óta PC-n sem használom :D

Amúgy annak idején a crt monitoroknâl volt jelentősége, mert azok a ki/bekapcsolást nem annyira szerették.
Az LCD monitorok simán tűrik. A Windows is csak simán lekapcsolja 10 perc után a monitort.

[ Szerkesztve ]

(#36517) bandi0000 válasza ronda (#36514) üzenetére


bandi0000
nagyúr

múltkor nekem pont ez volt, viszont fordítva, telefonon, gépen a kábel nettel, nálam valami a nettel volt, szerintem vagy a telefonon neked vagy a szolgáltatónál valami elállítódott, most mondok egy példát, hogy pl az imei címét a telónak bannolják a netről, akkor bizonyos oldalak nem engednek fel

Xbox One: bandymnc

(#36518) Jack Oneill válasza Keem1 (#36516) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Pc-n azert nagyon is van ertelme! Kiveve, ha kikapcsolod a monitort, amikor elmesz onnan, nem hasznalod stb. Lcd-nel pont a folyadekkristalyok miatt van ertelme es ajanlott is. De telefonon semmikepp.

[ Szerkesztve ]

(#36519) ronda válasza bandi0000 (#36517) üzenetére


ronda
aktív tag

De hát miért ne engedne fel olyan helyekre, mint az ebay? Meg a Facebook. Közben megint nem megy a Facebook sem. Volksbank alkalmazás megy, Lidl és vodafone alkalmazás nem megy. Az emailek is jönnek-mennek, a viber is megy, play store nem megy... Ezt is a telefonon írom, a gyári böngészőn. Mobilnettel olvastam az oldalt, rákattintottam a "válasz"-ra, megjelent a szövegdoboz, de elküldeni már csak wifin engedi. Nem igazán értem...

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#36520) gerner1 válasza ronda (#36519) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache) ? .... -vagy, legalább OS alól ?

(#36521) Keem1 válasza Jack Oneill (#36518) üzenetére


Keem1
addikt

Nem voltam pontos: képernyőkímélő helyett 10 perc után kikapcsol a monitor.

(#36522) ronda válasza gerner1 (#36520) üzenetére


ronda
aktív tag

Köszi a tippet, de már megvolt tegnap, miután észrevettem hogy meghülyült. Először az alkalmazások gyorsítótár törlése volt, de nem segített és utánna volt egy wipe cache.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#36523) gerner1 válasza ronda (#36522) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Különös.. Letöltésgyorsító -t használod ?

(#36524) ronda válasza gerner1 (#36523) üzenetére


ronda
aktív tag

Nem, nem is használtam. Ki van kapcsolva. VPN sincs.

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#36525) Jack Oneill válasza Keem1 (#36521) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na az ugy mar jo :D

(#36526) vikkboy válasza ronda (#36524) üzenetére


vikkboy
tag

Nekem hasonló van csak fordítva, de csak otthoni wifi-. jelentkezik a dolog.
mobilnettel minden ok, wifi meg valami utolsó állapot, twiter ua.
azt hittem az ad hell csinálja, de nem.

(#36527) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Vásárolt már valaki a Mobilcornertól? Az ott feltüntetett gyártói garancia mennyire megbízható? Tényleg rendes gyári garanciával adják, vagy ez valami bújtatott GSM bolti lehet? Feltűnően olcsó a készülék, csak ezért gyanakszom! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#36528) gerner1 válasza PeteePeti (#36527) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ott van a kereső ...

(#36529) spider80 válasza vikkboy (#36526) üzenetére


spider80
őstag

Ha upc neted van, lehet az a baj. Volt valami modem frissítés,ami kinyírta telón az oldalak elérését,play áruházét,stb. Jelezni kell feléjük,és küldenek régebbi szoftot a modemre.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#36530) Raul227 válasza PeteePeti (#36527) üzenetére


Raul227
aktív tag

Engem is érdekelne! Nem merek venni telot, mert megbízhatatlanok a webshopok ! Legalábbis látszatra... Ki vette ilyen boltból? Nem a 3 szolgáltatótol? Pl a 24 gsm v mi most 130ert adja a fehéret..

[ Szerkesztve ]

(#36531) gerner1 válasza Raul227 (#36530) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A B-tel nél, korábban volt hivatalos 1+1 év garis. Egy bő hete talán, hogy innen vett egy sima S7 -est, azt egyik moderátor. Be tudta regisztrálni a +1 évre. Ahogy nézem, most (már?) nincs....

(#36532) Raul227 válasza gerner1 (#36531) üzenetére


Raul227
aktív tag

Ez mit jelent pontosan? H magyar a telo, úgy 2 éves a gari mintha mediamarktos lenne?

(#36533) gerner1 válasza Raul227 (#36532) üzenetére


gerner1
Topikgazda

MediaM. -ban vásároltakra is 1+1 év van. Hazai, hivatalos csatornából származót lehet beregisztrálni a +1 évre. Ezért van az, hogy plö a B-tel -nél, volt hivatalos 1+1 év gyártói garis is (azok a példányok nem szürke importból voltak), de most csak bolti garis készülékek vannak a kínálatukban.
De, a SES -ben most van sima S7 ~141 -ért ...

[ Szerkesztve ]

(#36534) PeteePeti válasza Raul227 (#36530) üzenetére


PeteePeti
őstag

[link]

Ezt nézd meg! 2 év gyártói garanciával adják!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#36535) karicsek


karicsek
aktív tag

Itt is 2 év samsung garanciát írnak, jó áron.
[link]
Gyorsabb volt az előttem szóló.

[ Szerkesztve ]

(#36536) PeteePeti válasza karicsek (#36535) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mint a villám :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#36537) Soldika30


Soldika30
tag

Sziasztok ti tapasztaltatok már olyat, hogy otthon wifi kapcsolaton vagytok, és kimentek az utcára, ugye ott automatikusan át kellene állnia mobilnetre. De nekem azt írja mikor böngésznék, hogy jelenleg offline módban van és be se jön semmi.. ekkora a gyorsgombal ki be kapcsolom a mobil netet és utána tökéletesen működik. hívtam a T-mobilt azt mondták hogy valószínűleg szerviz lesz belőle.. :( 1 hetes készülék :( regisztráltam a Samsungon is, igénybe veszem az asistans szolgáltatást, van tapasztalatotok, hogy milyen gyorsan javítanak? mert én 22-én utazom el,és nem tudom addig vissza -e kapnám a telómat.. vagy várjak vele nyaralás utánig? úgyis most már kaptam rá + 1 évet.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36538) HThomas válasza Soldika30 (#36537) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem ma pont hasonlót csinált hazafelé a kocsiban. Az irodában wifi van, ott minden rendben, indulok hazafelé, a waze nem működik... aztán nézem, hogy net sincs. Gyorsgomb ki/be nem segített, újraindítottam a telót és megjavult.

(#36539) korimv6


korimv6
aktív tag

Frissítve egy vízálló tokkal:

https://logout.hu/bejegyzes/korimv6/samsung_s7_edge_tokok.html

Körbe zárt villám.

(#36540) gerner1


gerner1
Topikgazda

@HThomas
@Soldika30

-Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache) ? ... - vagy legalább OS alól ?
-Kalandor írta korábban, hogy a support -tól azt a választ kapta hálózati hibákra (általánosságban, ha jól emlékszem) hogy az OTA frissítés nem minden esetben fut le megfelelően....
Már próbáltam másnál, és szerintem FR nélkül is megoldható, ha a készülék aktív CSC -jének megfelelő legfrissebb ROM -ot letöltitek, és Odin -nal, a 4 file -os módszerrel újra felrakjárok. A HOME_CSC -t betallózva ez olyan, mintha egy OTA -frissítés futna le, tehát nem törlődik semmi a készülékről. Szerintem egy próbát megérne, persze nem kötelező...
-A Beállítások →Fejlesztői beállítások →Agresszív Wi-Fi-mobilh. átadás aktívra állítása esetleg segíthet, az ilyen váltások esetében ...

[ Szerkesztve ]

(#36541) Soldika30 válasza HThomas (#36538) üzenetére


Soldika30
tag

igen ujra inditom nekem is jó.. de ha ujra wifi közelében vagy csatizol rá.. ugyanaz.. próbáld ki kilövöd a wifit és meg jelenik a mobilnet logo utána nem fogsz vele netezni..

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36542) Soldika30 válasza gerner1 (#36540) üzenetére


Soldika30
tag

hát köszi a sok infót.. minden tiszteletem a tied. én azt tudom hol kell bekapcsolni a netet.. meg a telót. ezek nekem kínaiul vannak.. azt hiszem marad a szerviz.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36543) gerner1 válasza Soldika30 (#36542) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A gyorsítótárat megpróbáhatod OS alól törölni, az nem bonyolúlt, aztán vagy hoz eredményt, vagy nem...:
Beállítások →Tárhley →Jobb felül 3pötty →Tárhely beállításai →Eszközmemória →Gyorsítótár adatakok →Töröl

(#36544) dragon1993 válasza korimv6 (#36539) üzenetére


dragon1993
őstag

Egy Ebay linket meg egy árat betennél ?

(#36545) Soldika30 válasza gerner1 (#36543) üzenetére


Soldika30
tag

kész csináltam egy resit.. most jó.. majd ha párszor az lesz hogy kimegyek az utcára és lesz net akkor fel sóhajtok :) ha nem lesz jó akkor szerviz én nem bajlódok vele.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36546) Soldika30 válasza gerner1 (#36543) üzenetére


Soldika30
tag

ez még érdekelne A Beállítások →Fejlesztői beállítások →Agresszív Wi-Fi-mobilh. átadás aktívra hol látsz te ilyen menüt hogy fejlesztői mert sehol nem találom :)

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36547) gerner1 válasza Soldika30 (#36545) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A reset -tel az a probléma, hogy a gyorsítótárat nem törli. Tehát, ha az a probléma, hogy az OS, és komponensei már nem tudnak hová gyorsítótárazni, akkor a hiba rövidesen ismét megjelenik.

(#36548) kristof_ válasza Soldika30 (#36546) üzenetére


kristof_
tag

A fejlesztői menüpontot akkor éred el, ha a build számot azt hiszem 5-ször megkopogtatod a szoftveradatokban.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#36549) Soldika30 válasza gerner1 (#36547) üzenetére


Soldika30
tag

félre értesz meg csináltam azt is amit irtál utána volt egy resi .)

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#36550) Soldika30 válasza kristof_ (#36548) üzenetére


Soldika30
tag

meg volt de nem adott nekem be semmilyen menü pontot csak azt irja jogosult vagyok :)

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.