Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) murga


murga
tag

Sziasztok! Használ közületek valaki hívásrögzítő app-ot? Most cseréltem az S20-at S22-re, és ezen sehogy sem tudom beállítani, hogy a felvételen hallani is lehessen valamit. A Call Recordert használtam eddig. Tudtok valami trükköt, hogy működhessen a dolog? Esetleg másik app? próbáltam mást is, de azzal sem jutottam semmire :( Az S20-on a normál kimenő és bejövő hívásokat szépen felvette, csak a kihangosítottakat, a kihangosítóval vagy fülessel lefolytatott hívások mentek a levesbe.

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#2152) bombibmw válasza murga (#2151) üzenetére


bombibmw
veterán

Hello!
Cube ACR tökéletesen működik még kihangosításnál is.

(#2153) anonymus89


anonymus89
addikt

Tegnapi teszt eredménye 85->81%-ra merülés repülő üzemmódban.
Egy biztos 2 kártyával aktív Bluetooth kapcsolattal, folyamatos adatkpacsolattal játék nélkül 1 napot bír.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2154) autotaxmo válasza anonymus89 (#2153) üzenetére


autotaxmo
őstag

Tokeletes akksi idok! :C

(#2155) Fordos Laci válasza bombibmw (#2152) üzenetére


Fordos Laci
csendes tag

Szia !
Kiváncsi voltam én is , hogy mennyire merül akksi éjszaka !
23.15-kor vettem le a töltőről és reggel nyolckor 93% volt benne !
Wifi , mobiladat kikapcsolva , két simmel használom és nem volt repülő módban !
bombibmw ! Bocs nem neked szántam !

[ Szerkesztve ]

(#2156) Isaac76


Isaac76
tag

Nekem saját megfigyelés, ha minden megy net,kártya (1sim) ,a szinkronizálások az optimalizációra bízva akkor 1% / óra. Ha éjszaka (ne zavarjanak időzítve 22-6h) , viszont a net lekapcsolva,akkor 2 óra alatt eszi meg az 1%. Lehetne jobb is ,de azért élhető fogyasztás :K
Viszont itt a XVIII.kerben, családiházas falakkal ,mindig fullon van a térerő még bent is :C

[ Szerkesztve ]

(#2157) nVIPER


nVIPER
senior tag

Sziasztok. S21-hez képest az S22 hogyan alakul akku, térerő, melegedés terén? Nagyon sz@r az előző generációhoz gépest? Érdemesebb inkább a plust venni? Bár a kompaktsága miatt tetszik a kisebb modell. Iphone 13 pro-t néztem még, de félek, hogy nem tudnám az iOS-t megszokni.
Köszi!

(#2158) Curtain


Curtain
senior tag

Van ennél frissebb szoftver? Telekomosra csak a másfél gigás jött meg de még kéne jönnie egy kisebbnek is. Nem? Vagy ez már tartalmazhatja azt?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2159) Thom! válasza nVIPER (#2157) üzenetére


Thom!
veterán

0 ertelme. Nem jobb semmivel, sőt inkább oldalazás. Este kicsit jobb képet készít de nem számottevoen jobb.

(#2160) M5Norbi válasza Curtain (#2158) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem is ugyanez van pedig ahogy te is mondod a másfél gigás után volt még egy kisebb.
Az én tekóm Yetteles.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#2161) TODI1111 válasza Curtain (#2158) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez már tartalmazza a kicsit is. A SEK csc-nél is így volt. AZ EUX kapott egy nagyot akkor lett AVEH és miután megkapta a kicsit akkor lett AVF1.
A telekom és a SEK pedig egyből az AVF1-et kapta.

(#2162) Curtain válasza TODI1111 (#2161) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm! :R Akkor júniusra megvan minden. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2163) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

S22 5G-nél lehet azt tapasztalni, hogy melegedés hatására visszafogja a wifi-t?
S20FE-n azzal szenvedek, hogy 600/300-as értékek helyett egyszer csak 10/10 mbit-es értékeket produkál.
Kellemetlen, amikor adatmásolás közben lassul le (épp költöznék az új telóba) vagy amikor a saját Android 12-es frissítését nem tudja letölteni emiatt.
Vagy épp egy Viber visszaállítás tart fél óráig.

Másik teló mellette vígan hasít továbbra 5-600 mbit-es letöltéssel. Nem router hiba, többen is tapasztalják mindenféle szolgáltatóval és eszközzel.

Samsung Video player a router mellé kapcsolt HDD-ről a FHD filmet 7-9 perc után már csak úgy játssza le, hogy 15mp film után 13 mp-et pufferel.

WiFi hálózatról lekapcsolás és visszacsatlakozás egy időre megoldja akkor is, ha a teló hőmérséklete miatt amúgy lassú lenne, de rövid úton lelassítja ezután is.

Tiszta telepítéssel (régi adatok nélkül), sőt, főpanel csere után is csinálja.

S21 FE-n is mintha lenne ilyen, attól tartok, a Samsung nem csak a CPU és GPU sebességeket csökkentette le a melegedés miatt, amiből a GOS botrány lett, hanem a WiFi-t is csak azt kevesebben veszik észre.

Olvastam S22 Ultra esetében GPS problémát is, az jellemző az S22 5G-re?

Gippazoid Novelties Inc.

(#2164) Peathee


Peathee
aktív tag

Gondoltam a héten veszek egy fehér S22+ de a Yettelnél megint készlethiányos...
Remélem kapnak belőle hamarosan! :( :D

(#2165) Silent82


Silent82
csendes tag

Sziasztok!
Van köztetek valaki, akinek hozzám hasonlóan volt problémája S22 vs Android auto témában? Egyszerűen hiába dugom rá az USB csatlakozót, csak tölt, de az autó fejegységén semmi nem történik. Utána olvastam reggel, láttam, hogy nem egyedi jelenség, de a 7.7-es verzió megoldja. Telepítettem azt, de továbbra is semmi. Ha manuálisan a beállításokban próbálok autót hozzáadni, akkor is csak azt mondja, hogy dugjam be az USB csatlakozót, de akármennyit dugdosom, csak nem jó neki. Eddig egy Huawei P30 Pro-t használtam, ott minden extra beállítás nélkül csatlakozáskor már ment is minden magától. Ráadásul a 3 éves telefon akkuja tovább bírja mint ez, a tele kamerája szintén egyértelműen jobb, csöppet csalódott vagyok. Előre is köszönöm, ha valaki tudja az ultimate megoldást!

(#2166) Pompi válasza Silent82 (#2165) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az autóban próbáld meg másik kábellel, tapasztalat, hogy a Samsung háklisabb a kábelre. A többiben kb. igazad van, csak nem tudom mire a meglepődés. A P30 Pronak egy kétszer nagyobb zooomtartományban dolgozó periszkópos kamerája van, nem is tudom, hogy miként lehetne összehasonlítani az S22-vel. Nem írtad, hogy S22+-od lenne, ha sima van, akkor a P30 Pronak egy 15%-kal nagyobb akksija van és hát a Huawei jobban bánik az akksival, ugyanolyan méret mellett is, pláne így.

Én sima P30-ról jövök és igazából az S22 kameráját szeretem, nem cserélném vissza a P30-ra, de ezen kívül a szoftver ami jobb a Samsungban, egyrészt naprakészebb, másrészt a One UI szerintem jobban cizellált, mint az EMUI (főleg a legújabb), sokkal több idegesítő dolog van nekem az EMUI-ban.

Feel Good Inc.

(#2167) Dodeszh válasza bombibmw (#2152) üzenetére


Dodeszh
tag

Segíts kérlek a Cube ACR beállításaiban
S22+ készüléken használnék hívásrögzítőt, de a Cube csak valami borzasztó zajos masszát vesz fel, pedig minden engedélyt megkapott. Nálad mi a hívások hangforrása, ami normális minőséget ad?
(Korábban a P20pro-n a gyári hívásrögzítőt használtam, az hibátlanul működött.)

(#2168) Mik76 válasza Pompi (#2166) üzenetére


Mik76
senior tag

En is kabel tesztet javasolnek. Nalam kb fel masodperc alatt indul kabel csatlakoztatas utan.

Apropo...
Van olyan telo/kocsi kombo ami mindezt kabel nelkul tudja?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2169) #31733248 válasza Mik76 (#2168) üzenetére


#31733248
törölt tag

A tavalyi modellek közül több is, de ha angolul rákeresel, láthatod, hogy van rá megoldás adapterek formájában.

(#2170) Pompi válasza Mik76 (#2168) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én ezt használom: AAWireless

Feel Good Inc.

(#2171) Peathee válasza Mik76 (#2168) üzenetére


Peathee
aktív tag

Elvileg van. A mostani új friss autók már tudják vezeték nélkül is. (bár sztem az pont felesleges, mert a wireless charging és a navigálás zenélés miatt baromira melegedhet a telefon.)

(#2172) boogie84 válasza Peathee (#2171) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam szellőző előtti telefontartóban BT-vel csatlakoztatva és kábelen töltve van a telefon. Klímával tökéletes. :D

#1930Pompi
Mennyire jó minőségű a tok? Tele a tököm, hogy a 10-15K-s UAG billeg ha leteszem az asztalra, mert csak 3 sarkában van "támasz". Tegnap már lefaragtam a kamera sziget mellettit, így már jobb ugyan, de szánalmas h így piacradobták...

Ezeken gondolkodom:
NILLKIN TEXTURED
Ringke Galaxy S22+ tok, Fusion, Füst fekete

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2173) hevepapa válasza boogie84 (#2172) üzenetére


hevepapa
senior tag

A Spigenek is jók. Én Core Armor-t használok. Nekem bevállt.

(#2174) gippazoid válasza autotaxmo (#2013) üzenetére


gippazoid
senior tag

Wifi-ből nem vesz vissza?

Gippazoid Novelties Inc.

(#2175) Avela40 válasza boogie84 (#2172) üzenetére


Avela40
csendes tag

Én a gyári bőrtokot használom. Kiváló. "Vékony" marad tőle a készülék, nagyon jó a fogása, tapintása. :)

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#2176) CuBeZ


CuBeZ
csendes tag

Sziasztok!

Lehet már feltette valaki a kérdést ez esetben elnézést...
Az a lenne a kérdésem ha mondjuk nem Exynos, hanem Snapdragon procival szerelt S22+ szeretne magának az ember akkor azt tudja teljesértékű mobilként használni Magyarországon annak ellenére, hogy nem erre a régióra készítették?
Köszönöm a válaszotokat!

Aki sokat osztja az észt, annak nem fog maradni!

(#2177) boogie84 válasza Avela40 (#2175) üzenetére


boogie84
veterán

Gyári bőrtoknál/szilikon toknál is kilóg a kamera szigetet védő rész, nem jó. Ráadásul a szilikon úgy tapad h m.trásam alsógatyával együtt veszi ki a zsebéből...

#2173hevepapa
Core milyen minőségű műanyag? Nem túl gagyi?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2178) brainticket válasza CuBeZ (#2176) üzenetére


brainticket
aktív tag

Gondolom vannak akik nálam jobban képben vannak, de én elég hamar elvetettem a Snapdragonos verzió beszerzését.
Valószínűleg nem lesz 5G, Volte, Vowifi, arra is figyelni kell hogy van a Samsungnál a régiós korlátozás, nem hozathatsz be simán akárhonnan egy telót, hívást kell indítani asszem legalább 5 percig egy helyi sim kártyával hogy aktiválva legyen.

(#2179) hevepapa válasza boogie84 (#2177) üzenetére


hevepapa
senior tag

Szerintem nem gagyi minőség. Kicsit keményebb mint a szilikonos, de nekem legalábbis jó a fogása. Bár kicsit vastagabb lesz tőle a telefon (10 mm), de így védi a kijelzőt és a kameraszigetet is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2180) boogie84 válasza hevepapa (#2179) üzenetére


boogie84
veterán

Kamerasziget védő része kiemelkedik a hátlapból? Mert akkor az is felejtős.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2181) |AP|


|AP|
veterán

nekem eddig a zöld szilikon tok volt a telefonon, de azt hiszem lassan lejár a türelmi idő és ezt is tok nélkül fogom használni, mint az S9-et.
A zöld szilikon toknak nagyon tetszik a színe, az viszont nem ahogy ragad a zsebembe, gyűjti a port és leginkább az, hogy megnöveli a telefon méretét.
Egészen más érzés tok nélkül kézben tartani/használni a telefont.
Úgyhogy szerintem megy a hátuljára a Slickwraps Naked fólia mint a korábbi telefonjaimon

(#2182) hevepapa válasza boogie84 (#2180) üzenetére


hevepapa
senior tag

Nem emelkedik ki. Majd nézd meg a linken a képeken.

(#2183) hevepapa válasza boogie84 (#2180) üzenetére


hevepapa
senior tag

A kamerasziget és a vaku körül ugyan van egy kb 0,5 mm-es kiemelkedés körben, de nem billeg ha le van rakva és egyáltaln nem zavaró. Nekem is csak most tünt fel ahogy beszéltünk róla.

(#2184) kcsa válasza boogie84 (#2172) üzenetére


kcsa
veterán

Nillkin Textured tokom volt már Mi11-hez, szerintem árához képest meglehetősen gagyi, csúszós műanyag szövet betét, és a betét és a tok illesztésénél érezhető éles perem volt. Ár-érték arányban elég borzalmas szerintem. Persze ha ez másképp van már tervezve-gyártva, akkor jó lehet, de én már nem kockáztatnék vele...

(#2185) Mik76 válasza Pompi (#2170) üzenetére


Mik76
senior tag

Koszi a valaszokat.
Ugy tunik nekem is az adapter marad, mert a nirokban csak 2021-tol van gyarilag full wireless kapcsolat.
:R

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2186) Pompi válasza boogie84 (#2172) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Teljesen jó a Ringke Fusion tok, nem billeg, mert minden sarka meg van emelve. Minőségi cucc.

Tettem fel pár képet róla, hogy lehessen látni a részleteket.

Amúgy elég beteg vagyok ebből a szempontból, a következő tokjaim vannak az S22-hez:

- Spigen Thin fit (zöld) - ez jó cucc lenne, hátul oldalt merev, elöl gumisabb anyag, iszonyat feszes, úgy kell belepajeszerolni, viszont billeg cefetül,
- Epico átlátszó tok - sima alap olcsó átlátszó szilikon, semmi extra
- Aliexpresszes bármi - jól néz ki, de elég bumszli lesz tőle a teló
- Spigen Ultra Hybrid - ez is jó, nem billeg
- Ringke Onxy (szürke) - ez sem billeg, jól látszik a képeken is, hogy miért. Ez is minőségi cucc, matt, kőszerű, csúszásmentes felület - tettem fel erről is pár képet
- Ringke Fusion Matt és Ringke Fusion Füst - fentebb írtam, minőségi, nem billeg, ez a füst nekem nagyon bejön, kevésbé "gagyi" hatású, mint egy sima áttétsző szilikon

Összességében a nagyon jók a Ringke tokok szerintem, P30-hoz van Fusion X tokom, az is jó, csak az már tényleg elég bumszli, terepre javaslom :)
A Spigen tokok is minőségiek nyilván, mondom a Thin Fittel nekem az a bajom, hogy billeg, cserébe talán az adja a legkevsebbet méretben a telefonhoz.

Volt gyári Samsung szilikon tokom is, de az olyan tapadós szilikonból volt, hogy egyrészt alig tudtam zsebre tenni, annyira tapadt, ha pedig mégis betuszkoltam a zsebembe, minden por ráragadt, nem lehetett tisztán tartani, ultra gázul nézett ki fél nap használat után, ahhoz meg drága volt, hogy a polcon álljon (áll ott más látjátok :)), úgyhogy visszvittem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2187) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Használ valaki esetleg FLOLAB NanoArmour-t? Leginkább az ujjlenyomat olvasó használhatósága érdekel.
Az eddigi PanzerGlass -al nekem és az asszonynak is tökéletesen működött , csak hát már sajnos megérett a cserére :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2188) boogie84 válasza Pompi (#2186) üzenetére


boogie84
veterán

Koszi! Na ilyen egy jo es hasznos telefontok beszamolo. :R
A fust szinu tok nyert. Tetszik a telo zold szine. S10-re nagyon is jo volt az UAG, de ez a csinalok egy dizajnt ami jo es csak annyi a kreativitas toluk h kivagjak a kamerasziget helyet hat aztem nem vami otletes..
Egyebkent nem zavart h bumszli lesz tole a telo, legalabb nem feltem annyira.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2189) Silent82 válasza Pompi (#2166) üzenetére


Silent82
csendes tag

Neked és Mik76-nak is köszönöm a választ. Nem gondoltam, hogy a kábellel lesz baja, mert a P30 Pro gyári kábelével próbáltam, az meg elég masszívnak tűnt. De kipróbáltam egy sima P30 kábelével, amivel láss csodát, bedugtam és elsőre működött. Mi a fene különbség lehet két ilyen kábel között?

(#2190) anonymus89 válasza boogie84 (#2188) üzenetére


anonymus89
addikt

Srácok mai napon tapasztaltatok olyat, hogy telefon újraindításáig nem hallottatátok a hívó felet?
Igaz vonaton vagyok de ennyi vak folt 2 szolgáltatóval még nem volt a Huawei mobilommal sem.
Ha valaki nem ragaszkodik a gyári töltőkhöz akkor jó opció lehet BB topikból.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2191) pető bá' válasza anonymus89 (#2190) üzenetére


pető bá'
őstag

+1, pár napja vettem egy ilyen párost: [link]
sajnos ezekhez adapter nem járt, de megy velük szépen a gyorstöltés (egy Xiaomi Redmi Note 8 Pro töltőfejjel :) )

"... and I hope you have a great day!"

(#2192) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Aki szeret sokat másolgatni számitogéprol telefonra vagy forditva annak ajanlom ezt az appot: Snapdrop for Android

[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#2193) hesszan


hesszan
aktív tag

sziasztok!
vettem egy üveget s22+. addig túrtam az olcsó termékeket amazonon amíg kommentek között nem találtam egy olyat ahol többen mondják hogy jó mint ahányan hogy rossz. (+ nem uv fénynel kell felrakni, és nincs lyuk kihagyva az olvasónál)
[link] és nem rossz :) nem 100%os, de használható a hétköznapokban, van hogy nem akarja elsőre, másodikra (pl kézmosás, zuhany után) kicsit másképp rakom, jobban rányomom és megtalálja. kódot 2 hét alatt 1x kellett ütnöm fel nem ismerés miatt. (jobb hüvelykujj 2x, bal 1x, feleségem 1x van rögzítve) Természetesen felrakás után nem működött, újra kellett mindent rögzíteni, mint írtam nem mindig elsőre egyezik, sztem hosszabban kell odarakni mint előtte, (lassabb a felismerés?) de nekem ennyit bőven megér hogy van valami a kijelzőn. kamerára nem raktam fel az üveget.

más:
a kamera egy fos. semmivel nem jobb mint a s10+ kamerája ugyan azok a hibák megvannak. a lámpafénynél a gyerek feje olyan mintha régi kifeherédett égésfoltok lennének rajta. másik (laptop töltő) fekete háttéren a fehér betűket úgy elmossa mintha 3dbe lennénk. az olvashatóság határán van. A kép legeslegközepe rendben van a legszéle meg szinte olvashatatlan. nagyon rossz :W aki rendes kamerát akar ami beltéren lámpafénynél is műköpdik vegyen iphone-t (13pro megoldotta) vagy valami mást.

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#2194) thomas92 válasza hesszan (#2193) üzenetére


thomas92
aktív tag

Pedig a korábban volt S10+-on és S21+-om is, szerintem érezhetően jobb az S22 kamerája.

Az, hogy a széleken homályos, kisebb az a rész, amin a fókusz van, az azért is van, mert nagyobb a szenzor, mint az S10-ben, ez alapból ilyen. A 108 megapixeles szenzoroknál is ez van, igaz, ez "csak" 50 az S10+ 12 megapixeléhez képest.
1.56", 1.0µm vs 1/2.55", 1.4µm

[ Szerkesztve ]

(#2195) RangerFox


RangerFox
veterán

Ma reggel vettem észre, hogy megrepedt az egyik kameralencse. Konkrétan egy egyenes vonalban. Nem ejtettem le meg semmi, a képeken meg nem észleltem változást, ezért is lepett meg. Szerintetek garival érdemes próbálkozni? Mintha az S20-nál olvastam volna, hogy annak különösen gyenge volt a kameralencséje, és gariban cserélték.

(#2196) boogie84 válasza RangerFox (#2195) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintetek garival érdemes próbálkozni?
Mi massal? Azonnal!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2197) RangerFox válasza boogie84 (#2196) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak ha valakinek van tapasztalata, hogy az ilyet elutasítják, akkor feleslegesen nem futnék vele egy kört.

(#2198) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Szerintetek mennyit er most a hasznaltpiacon egy par honapos itthoni galaxy s22 128 gb verzio?

(#2199) jeni válasza RangerFox (#2195) üzenetére


jeni
félisten

Tokban használtad? Fizikailag látható más részénél vagy környékén fizikai erőbehatás?
Akár úgy akár így szervizeltetni kell.

(#2200) jeni válasza autotaxmo (#2198) üzenetére


jeni
félisten

210 felett van át átlag áruk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.