Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) eldrah válasza Pityu. (#2650) üzenetére


eldrah
aktív tag

Tennétek fel képet ezekkel a verziokkal készültekkel?:) Kíváncsi lennék mennyivel másabb mint ami nekem van:) Bár lehet egyszerűbb lenne letölteni es kipróbálni, de ha mar van tapasztalat(tudom,mindenkinek mas tetszik beallitasban) szívesen megnézném ☺️

(#2652) Pityu. válasza eldrah (#2651) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Őszintén meg mondom a bsg verzióhoz az oldalon mellékelt xml fájlt használom a másokhoz meg semmit csak felraktam és így is elég jó. Majd google drivére rakok képeket csak én leginkább raw kidolgozható fájlt használom jobban fel.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2653) Viktor0610 válasza varaki (#2648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem a kilométer hosszú XML-t vagy mit.
Máskor az ilyen feleslegesen hosszú szöveget/kódot/akármit inkább linkeld!

Samsung Galaxy A54

(#2654) eldrah


eldrah
aktív tag

Na feltettem azt a verziót amit itt lattam..kivancsi voltam...de valami nagyon nem stimmel🤦 kiléptem, felül azt jelzi kamera fut(pici zold ikon), de ha ki akarod lőni sehol semmi nem fut🤔 masik kamera appot inditva azt irja, nem lehet a kamerahoz csatlakozni..

(#2655) Pityu. válasza eldrah (#2654) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na ilyen képeket szoktam csinálni,gyári kamera elég gyatra minőségben még akkor is ha pl gcammal csak jpeg képet lövök.

Hol találtad azt a gcamot?
Én a 8.1 verziót innen szedtem le
8.4.500 at meg innen de azóta van frissebb is ahogy látom

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2656) eldrah válasza Pityu. (#2655) üzenetére


eldrah
aktív tag

Igy telón nagyon szépek:) na majd kirakom otthon tévére..ott szokott pofára eses lenni a 4k 167 centin😂😂😂🙈
Megnezem ezeket is ha hazaertem..beirtam googleba es ott valami oldalon talaltam...

(#2657) rolandhun95 válasza Pityu. (#2655) üzenetére


rolandhun95
tag

A kaméleonos kép nagyon brutál, melyik verzióval csináltad, és milyen konfiggal? Én akárhogy fotózok, akármilyen app és xml, valahogy nem találom jónak a fotókat.

(#2658) rolandhun95 válasza rolandhun95 (#2657) üzenetére


rolandhun95
tag

Pl ez a barack is, olyan mintha lenne rajt egy kis kromatikus aberráció. Nem is éles a kép. Vagy ez ennyit tud? :( Nem tudom melyik gcammal fotóztam, nem emlékszem.

(#2659) eldrah válasza Pityu. (#2655) üzenetére


eldrah
aktív tag

Na megnéztem a tévén..ha nem nagyitok bele szuperek a képek (az én egyszerű szememnek) . Belenagyitva is egész jók, bár nagyon közelítve brutál pixeles lesz, es elmosodottak a falavelek pl. DE!!! Ez ugyebár egy telefon, így nagyon is jók.. Vannak még kezelve ezek a képek, vagy ez az amit lő az app magától? Én éjszaka szeretek fotózni még nagyon..hosszu zaridos képeket..abban azt kell mondjam, elég jól teljesit a készülék... Balatonnál olyan képeket lőttem még február környékén (mondjuk majd befagyott a sejhajom a végére 😂) amit eddig minden ismerős megkérdezett mivel készült 😂

(#2660) Pityu. válasza rolandhun95 (#2657) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A gyíkosat azt hiszem az MGC 8.1 el csináltam de linkeltem is az oldalt mellette ott van az xml fájl is amit mellé raktak én azt raktam fel.Kutatással lehet még xml fájlokat találni XDA fórumon szoktak többen is feltölteni de a linken ott van annak is a linkje.Most leginkább a 8.4 verziót használom amit írtam azt xml nélkül nekem kicsit jobban tetszenek a képei.

#rolandhun95

Igen ez csak telefon kis érzékelővel.Van amin nem sokat dolgozok de általában raw fájlt előhívom ahogy szokták mondani beállítom a szineket vagy ha kiégés van vagy ilyesmi meg néha teszek egy kis hatást a képekre.Photoshopban szoktam csinálgatni a képeket.De az app is már magától simán leveri a gyári kamera alkalmazást .

Ez igaz anno redmi note 7 telefonnal készült de látszik mennyivel jobbak a szinek meg a részletek a google camerás képen

Hosszú záridős képekkel én is próbálkozok de még most csak ennyit csináltam

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2661) DeFranco válasza Pityu. (#2660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megáll az eszem... nem kellene ennyit mókolni, feltenném én is a gcam-et, nagyon meggyőző....

(#2662) HollyBoni válasza DeFranco (#2661) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi mókolás, kb. 5 perc alatt felteszed. Ég és föld a különbség, megéri.
Pl. szerintem a nagylátó gyári appal hányás, viszont Gcam-el tök vállalható. De fő kameránál is nagyon kijön a különbség részletességben, dinamikában, színekben.

(#2663) maross válasza DeFranco (#2661) üzenetére


maross
veterán

Par perccel az elott tettem fel (8.4.600), hogy irtal. Nem tudom mit kell mokolni hozza a konfigokkal, de az app maga siman felment es mukodik. Holnap kiprobalom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2664) DeFranco


DeFranco
nagyúr

OK, köszi mindkettőtöknek, akkor felteszem alkalomadtán. Az maradt meg bennem, hogy vuduzni kell hozzá, de akkor lehet tévedésben voltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#2665) yanna válasza DeFranco (#2664) üzenetére


yanna
őstag

Jól emlékszel, camera2 API (vagymiafene) amivel buzeralni kellett, nem minden telefonon volt elérhető.

(#2666) varaki válasza Viktor0610 (#2653) üzenetére


varaki
csendes tag

Rendben, akkor linkelem: poco-x3-pro-bsg.xml
Pár kép ezzel a konfiggal:
Fő kamera [link]
Nagylátószögű (sztem ezzel a kamerával azért annyira nem jó a kép): [link]
Fő kamera (közeli): [link]

(#2667) szkaroly


szkaroly
senior tag

Nem sietik el az update [link] EU változatát.

Poco X3 Pro

(#2668) siddis válasza varaki (#2666) üzenetére


siddis
őstag

Mi ez a sok panel, Újpalota.?

-- Aux armes, citoyens --

(#2669) G48


G48
senior tag

Van olyan, hogy a zsír új (akkor először kibontott, fóliák dobozon kijelzőn rajta) karcos? [kép]

(#2670) rolandhun95 válasza G48 (#2669) üzenetére


rolandhun95
tag

nem kéne lennie, de ezek szerint van. erre gondolom nem vonatkozik gyártói garancia. maximum kicserélik ha 3 napon belül vetted személyesen boltba, illetve 14 napig ha rendelted valahonnan.

(#2671) rolandhun95 válasza G48 (#2669) üzenetére


rolandhun95
tag

most rákerestem :DD

"POCO X3 Pro has a new and improved look with a reflective chroma strip in the center and metallic texture on the sides. With improved fingerprint resistant material, your phone will always look good as new. "

Én mindig tokban tartottam, soha nem ejtettem le, vigyázok rá, mégis az oldalai full hajszálkarcos :D

(#2672) aminat válasza varaki (#2666) üzenetére


aminat
tag

Ezt az XML fájlt, hogy kell bele rakni? Már próbáltam de valamit biztos elrontok mert egyszer sem sikerült.

(#2673) varaki válasza aminat (#2672) üzenetére


varaki
csendes tag

Mentsd le a fájlt.
Telepítsd fel, majd nyisd meg a Gcam appot [link]
Nyilacska menü kinyit > Fogaskerék > Configs > Load
Ezután ki tudod tallózni a fájlt
Alapértelmezés szerint a Download mappádban ez a verzió csinál egy mappát MGC.8.1.101_Configs néven, ide is másolhatod az xml fájlt és akkor a főablakban a fekete üres részen duplakoppal ugyanez a tallózó menü jelenik meg, így méggyorsabban tudsz esetlegesen váltogatni, vagy visszatölteni, ha valamit félrekonfigoltál kézzel, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2674) HollyBoni válasza G48 (#2669) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nincs, hallucinálsz. ;]

(#2675) G48 válasza HollyBoni (#2674) üzenetére


G48
senior tag

:D Hát de így csomagolják be a gyárban? Doboz is szakadt belül. Forgalmazó állítja így kapták, nem lett kibontva álltaluk.

(#2676) aminat válasza varaki (#2673) üzenetére


aminat
tag

Így már sikerült! Köszönöm! :R

(#2677) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!
Csatlakozom én is a csoporthoz egy 6/128-as készülékkel.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2678) Narxis válasza Szaraz (#2677) üzenetére


Narxis
nagyúr

Üdv a csoportban!

Thanos was right.

(#2679) Alarikman válasza Spec (#978) üzenetére


Alarikman
senior tag

Csak visszatekintés gyanánt, most mennyit mutat az accubattery? Nekem: továbbra is 96%, 4960mah az állapot. Az utolsó töltés: 4933mah(fut a háttérben). Oda figyeltem rá, általában 30-80% között volt az akku. Ritkán gyors, inkább lassú töltés.
Azt olvastam, hogy ez az osztott akku, elég jó lesz hosszú távon. Úgy legyen...:DD

(#2680) Spec válasza Alarikman (#2679) üzenetére


Spec
őstag

Nekem most 91% és 4689 mAh. De nekem gyárilag 90% volt, szóval még javult is 1%-ot :D
Én szinte kizárólag a Note 5 Pro töltő adapterével töltöm, nem a saját gyorstöltőjével, vagy simán USB kábelen keresztül, ha mondjuk estére rádugom a töltőre.
Viszont én erre a 20-80% között tartásra nem figyelek. Általában 100%-ra tolom, és van hogy hogy leengedem 20% alá is. Jellemzően minden 3. nap töltöm, de van hogy elég 4. nap rádugni, ha nem használom annyit.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2681) gixxergabi válasza Alarikman (#2679) üzenetére


gixxergabi
senior tag

91% 4697mAh állapotnál, de a töltésnél 4780,9mAh ír...

(#2682) siddis válasza ktommy91 (#2636) üzenetére


siddis
őstag

Maestro, láttam van új Kéngurú... Mit tud, mi van a cséncslog-ban.? :R

-- Aux armes, citoyens --

(#2683) Narxis válasza siddis (#2682) üzenetére


Narxis
nagyúr

Telegram-on csatlakozz a KangarooX Vayu csatornához. Oda kerül mindig fel.

De tessék:

KangarooX reborn kernel r14.1 is up!
Its a hotfix build, r14 is removed from pling.
Changes:
r14.1:
Network issues after long suspend should be fixed.
Fixed some logspam.
r14:
Linux 4.14.280 merged
techpack: audio: 4.0: tas2562: Fix Amp output level control
qcacld-3.0: import MiCode changes
Restored the dynamic walt windows functionality
Revert "drm/msm: Offload commit cleanup onto an unbound worker"
Revert "sched/core: Free dead tasks asynchronously in finish_task_switch()"
Revert "sched/core: Free dead mm structs asynchronously in finish_task_switch()"
Misc cpuidle changes
Note: For old MIUI(<13.0.4.0) or custom ROM flash the zoomfix DTBO if you have zoom issues in some apps (#zoomfix)

Thanos was right.

(#2684) siddis válasza Narxis (#2683) üzenetére


siddis
őstag

Ahhh, köszi, szeretném minél jobban megőrizni a prájvöszimat

-- Aux armes, citoyens --

(#2685) Brndtt00 válasza siddis (#2684) üzenetére


Brndtt00
junior tag

akkor lehet egy feature phone jobb döntés lenne :DD

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#2686) siddis válasza Brndtt00 (#2685) üzenetére


siddis
őstag

Régebben volt egy ROM Xiaomi Redmi 4X-re, amit egy lengyel csóka fejleszetgetett Lineage OS 16-ból, az volt a neve hogy 'UltraSucc'.. (már nem találtam meg az Androidfilehost-os sem, pedig nemrég még fenn volt)
Na ez arról volt híres hogy semmi nem volt benne -de szó szerint tényleg semmi, csak a híváskezeló meg az sms-küldő (Phone.apk és messaging.apk). Még a csomagkezelő is hiányzott belőle = nem tudtál telepíteni semmit sem rá, megőszültem, mire rá tudtam varázsolni egy Naptárat meg pár csengőhangot a /system alá..

-- Aux armes, citoyens --

(#2687) Fall-N


Fall-N
veterán

Csodálom, hogy senki sem írja, de kijött s 13.0.2 frissítés. Vagy senki sem használ már gyári ROM-ot? ;]

(#2688) ates2 válasza Fall-N (#2687) üzenetére


ates2
senior tag

Mikor itt írja valaki, nekem plusz 1-2 nap múlva jön csak :D

(#2689) yanna válasza Fall-N (#2687) üzenetére


yanna
őstag

Nálam nem talál frissítést.

(#2690) szkaroly válasza Fall-N (#2687) üzenetére


szkaroly
senior tag

MIUI 13.0.2.0 SJUEUXM ?

Poco X3 Pro

(#2691) Tompika777 válasza szkaroly (#2690) üzenetére


Tompika777
senior tag

Igen, van ahonnan már tölthető

(#2692) gyemipapa válasza Fall-N (#2687) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én gyárit használok, tökéletesen megfelel, kifogástalanul működik, semmi nem indokolja, hogy mókolt ROM-ot tegyek rá.
Mindazonáltal 13.0.1 van rajta, rákattintottam a frissítés ellenőrzésre, azt írja a teló, hogy nincs elérhető frissítés. Fura.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2693) Alarikman válasza Fall-N (#2687) üzenetére


Alarikman
senior tag

Egyszer kiírta, nem töltöttem le, mert mobil neten voltam. Este már nem is engedte Wifi-n. De nem izgat, működjön jól az a lényeg. Amúgy a 13.5-öt is megfogjuk kapni, kb jövő nyáron.

(#2694) Amantius


Amantius
senior tag

Nekem 12.5.5-nél tart. Valamikor kedden feldobott egy frissítést, de nagyon nem volt alkalmas. Azóta is azt írja, hogy nincs frissebb verzió.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2695) DeFranco válasza Amantius (#2694) üzenetére


DeFranco
nagyúr

érdekes, nekem is, pedig korábban ajánlott már frissítést 13+-ra de most keresve sem talál...

(#2696) Fall-N


Fall-N
veterán

Pedig már két napja ajánlotta fel (21.-én), nem ma. Kicsit gyorsabb nekem érzésre. Azt hittem más is megkapta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2697) eldrah


eldrah
aktív tag

Na nekem is megérkezett:) Mar jön lefelé, kivancsi leszek bármit érezni lehet-e majd, bár kétlem.En, bevallom, előző frissitessel sem tapasztaltam semmit.

(#2698) szkaroly válasza eldrah (#2697) üzenetére


szkaroly
senior tag

Megjött nekem is.

Nekem azért van két kisebb problémám a 12-es droid óta. Teljes fényerőnél, napon, néha enyhén villog a kijelző. Remélem ez a mostani update-tel jobb lesz (ma felhős az ég, úgyhogy majd holnap derül ki). Ezenkívül a wifis internetmegosztásnál a letöltések némelyike 10-20 percenként lestoppol. De csak az asztali pc-n, mobilon nem (Opera mindkettőn az alapértelmezett böngésző). Ez persze lehet valamilyen windows bug is.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#2699) ates2


ates2
senior tag

Mondom,nekem is jött most, 2 napra rá,hogy írjátok itt :D

(#2700) rolandhun95 válasza szkaroly (#2698) üzenetére


rolandhun95
tag

Nekem is villódzik a kijelző néha!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.