Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

Az alkalmazásválasztóban a keresőt el lehet tüntetni valahogy? Vagy esetleg mozgatni? A képernyő alján eléggé zavaró.

(#1202) Viktor0610 válasza ToniSlow (#1201) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Csak másik launcherrel.
(Nekem már fel sem tűnt, hogy ott van. :DDD )

Samsung Galaxy A54

(#1203) Predatorr válasza Viktor0610 (#1202) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam nincs ott, csak a futó appok képernyői. Vagy milyen alkalmazásválasztó?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1204) sandró60 válasza sandró60 (#1200) üzenetére


sandró60
addikt

Az Sd kártyát is törölte volna,ha nem olvasom el a gyári visszaállítás esetén mindent töröl az Sd kártyát is.Kivettem így megvan minden.
Sajnos nem működik a kivetítés így se.
Viszont egy kérdésem van.Hol tudom kikapcsolni a hangot amikor indítom a telefont azzal kezdi hanggal,hogy az SD kártya is bent van
Amíg nem tettem vissza a gyári beállítást akkor minden ok volt ez a figyelmeztető hang nem volt :F

(#1205) Predatorr válasza sandró60 (#1204) üzenetére


Predatorr
őstag

Ugyanott, ahol előtte letiltottad. Sztem értesítéseknél.
Azon a „ne vedd ki az SD-t” jótanácson én is néztem egyet, gondoltam, biztos próbálta.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1206) Viktor0610 válasza Predatorr (#1205) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem vettem ki az SD-t, és nem törölte az adatokat. (Pedig tényleg írja, hogy törli. :D )
Persze, nem vállalok felelősséget más telójáért, micro SD-kártyájáért. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1207) Viktor0610 válasza Predatorr (#1203) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amit a főképernyőn felfelé húzással behozol. ;)
Nem a kijelző legaljáról indítva, és kicsit ott tartva az ujjad (te az alkalmazásváltóra gondolsz).

Samsung Galaxy A54

(#1208) motofi


motofi
aktív tag

Holnap letellik a 168 óra és lehet bootloadert nyitni. A banki appok (Erste George) van megoldás, hogy eu vagy indiai rommal is működjön?

(#1209) ToniSlow válasza motofi (#1208) üzenetére


ToniSlow
senior tag

feltételezhetően magisk hide működni fog...

(#1210) sandró60


sandró60
addikt

Írtam,hogy a kivetítés nem működik-sajnos.
Az egyik fórumtárs adott egy ötletet,hogy tudom megoldani.
Nem fűztem hozzá nagy reményeket,mert egy párat kipróbáltam sajnos nem működött.
Lás csodát a Nero streaming player-sikerűlt.Ez úton is köszönöm a kollégának :R

(#1211) kgmaci01


kgmaci01
csendes tag

Helló!

Hogy lehet beállítási, hogy SMS küldésnél ne alakítsa át az ékezeteket egyszerű karakterekké?

(#1212) Pakliman válasza kgmaci01 (#1211) üzenetére


Pakliman
tag

Szia!

Messages app -> Beállítások -> Speciális -> Egyszerű karakterek használata (nekem alapból kikapcsolt volt)

(#1213) Predatorr válasza Viktor0610 (#1206) üzenetére


Predatorr
őstag

Ja, lehet, hogy csak a te lód hibás. :D
Összes app? Nekem ott csak egy keresés ikon van a színsor után.

Aprópopó, telefon: ma reggel auto bekapcs után próbáltam használni, megint dobott egy restartot. Edzésből hazajövet totál befagyott messengerben, csak fentről tudtam lehúzni a menüt, semmi más nem működött. Kikapcsolni sem tudtam, mert, ugye, azt sem érzékelte, amikor tartottam volna rajta az ujjam. Gondoltam, megvárom, amíg lemerül, de kb. 20p múlva elkezdett működni. Erősen sanszos, hogy első és utolsó sajómi telefonom. Az utolsó frissítés ugyanúgy LQrta az egészet, mint anno a Stratos 3-at.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1214) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Most Global rom van a készüléken ezzel vásároltam a xiaomi-tól. Szeretném lecserélni olyanra ami van hívásrögzítés és az erste bank george applikáció is működik.
Azt olvasom az Eu rom nem gyári hanem custom rom és így nem fognak menni a banki appok vagy csak valami csellel. Lehet hűlye kérdés de az Indiai rom az gyárinak hivatalosnak minősűl? Mi van akkor ha azt tenném fel?

(#1215) Iborka válasza motofi (#1214) üzenetére


Iborka
tag

Nekem tökéletesen működik mindkettő, két hónapja vettem, alig vártam, hogy lejárjon a 168 óra, hogy lecserélhessem a globál ROM-ot.
Ég és Föld a különbség.....

(#1216) ToniSlow válasza Iborka (#1215) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Mint pl.?

(#1217) Iborka


Iborka
tag

Fura ez a kivetítés dolog....
A Youtube kivetítés működik, rögtön megtalálja a tévét a tükrözésnél nem találja... :F :F WTF?

(#1218) Viktor0610 válasza Iborka (#1217) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert eltérő módon megy a kettő.
Illetve YouTube gondolom, van a tv-n is alapból.

Samsung Galaxy A54

(#1219) Iborka válasza ToniSlow (#1216) üzenetére


Iborka
tag

olvass utána....

(#1220) Iborka válasza Viktor0610 (#1218) üzenetére


Iborka
tag

Igen van,

(#1221) kgmaci01 válasza Pakliman (#1212) üzenetére


kgmaci01
csendes tag

Létezik, hogy nekem nincs speciális beállítások menü?

(#1222) Viktor0610 válasza kgmaci01 (#1221) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam van.
A Messages appon belül nézed, ugye? ;)

Samsung Galaxy A54

(#1223) kgmaci01 válasza Viktor0610 (#1222) üzenetére


kgmaci01
csendes tag

Megtaláltam, de nekem nincs 'speciális' menü. A sim kártya nevét hozzá helyette, azon belül találtam meg.

(#1224) motofi válasza Iborka (#1215) üzenetére


motofi
aktív tag

A bootlader nyitás sikerült. Mivel, hogy raktad fel? Van itt két féle módszer is, valaki a XiaoMiTool V2 programsegítségével rakta fel mert azt egyszerűbb?! De igazából nem látom miben.

(#1225) Multibit válasza kgmaci01 (#1223) üzenetére


Multibit
veterán

Nálam is így van.

(#1226) Iborka válasza motofi (#1224) üzenetére


Iborka
tag

Olvass vissza pár lapot, màr leírta valaki, én úgy csináltam.

(#1227) motofi válasza Iborka (#1226) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! A sim kártyát ki kell venni a romcsere előtt? Videokat nézek a romcseréről és nem egyértelmű számomra.

(#1228) Iborka válasza motofi (#1227) üzenetére


Iborka
tag

Èn kiszoktam venni

(#1229) motofi válasza Iborka (#1228) üzenetére


motofi
aktív tag

A rom feltelepült beraktam a SIM kártyát és nem érzékeli. Vajon mi lehet a gond?

(#1230) Iborka válasza motofi (#1229) üzenetére


Iborka
tag

Újraindítás?

(#1231) motofi


motofi
aktív tag

Illetve valamit érzékel, de nem müködik a vonalak alatt egy kis x van. Próbáltam mindkét foglalatban.

(#1232) motofi válasza Iborka (#1230) üzenetére


motofi
aktív tag

igen, de nem segített. Sőt már újra telepítettem, de az sem.

(#1233) Iborka válasza motofi (#1232) üzenetére


Iborka
tag

Nézd meg a sim beállításokat, hátha ott van valami....

(#1234) motofi válasza Iborka (#1233) üzenetére


motofi
aktív tag

már ott is néztem.
Figyelj neked melyik verzió van fent az eu rom-ból? Én a 12.03. stabil raktam fel. Ha 12.04 raknám fel akkor kell csinálni gyári vissza állitást. Vagy mi a módja?

[ Szerkesztve ]

(#1235) Iborka válasza motofi (#1234) üzenetére


Iborka
tag

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/ innen töltöttem le. ez most a legújabb:xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.8.0.QJGMIXM_v12-10.zip

[ Szerkesztve ]

(#1236) Iborka válasza Iborka (#1235) üzenetére


Iborka
tag

Amúgy elvileg lenni kellene OTA frissítésnek....

(#1237) motofi válasza Iborka (#1236) üzenetére


motofi
aktív tag

pont ezt akartam kérdezni. neked frissült már? külfödi oldalon olvastam, hogy valaki már futott ilyen problémába mint én és frissítéssel oldódott meg.

[ Szerkesztve ]

(#1238) sandró60


sandró60
addikt

Kérdés?
Hogy tudom megakadályozni,hogy a tisztító letörölje az SD kártyán lévő programokat?
Van amikor gondol egyet és felajánlja a tisztogatást :D

[ Szerkesztve ]

(#1239) motofi válasza Iborka (#1235) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm a segítséget Iborka!!! :R Az új rom V12.0.8-cal működik a simkártya!!!

(#1240) Iborka válasza motofi (#1239) üzenetére


Iborka
tag

:C :C

(#1241) JoseGee


JoseGee
tag

Gyári ROM-os készülékre létezik, hogy egyszer kapni fog biztonsági frissítést? Februári volt az uccsó.

Ami késik, az nem jön időben

(#1242) Predatorr


Predatorr
őstag

2 új probléma:
Kb. 1 hónapja fb profilban minden nap újabb követettek jelennek meg, akiket nem is ismerek. Jelszót változtattam, appok ellenőrizve, nem fut (lárhatóan) ismeretlen app, ami fut, nethozzáférés tűzfalban letiltva. Mi lehet ez, hogyan szüntethető meg? Próbáltam rákeresni, de semmi. Fb „szolgáltatás”? :((( G play rendszerfrissítés van ápr. 1-gyel.
Ha frissíteni próbálom a rendszert, azonnal rávágja, h nem lehet, nyomjak ismét a frissítésre, nem csinál semmit. Hát ez?

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1243) sandró60 válasza Predatorr (#1242) üzenetére


sandró60
addikt

A problémám csak kismértékben a fórumhoz kapcsolható. :B
Miért látom google-ban azokat a mobiltelefonokat ami már nincs nálam.Amikor töltök le valamit ott felsorolja,hogy milyen telefon volt nálam?Pedig már töröltem a google-ból :K

(#1244) Predatorr válasza sandró60 (#1243) üzenetére


Predatorr
őstag

Mert megjegyezte. Valószínűleg a kapcsolatot törölted a telóról (amit kell is), mielőtt eladtad, nem a készülékeket a google-höz kapcsolt eszközeid közül. Ha Google-ban törölted az eszközt, akkor nem tudom, nyilván kell a neked küldhető reklámok testre szabásához. :)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1245) Viktor0610 válasza Predatorr (#1242) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi köze a telefonnak az Fb profilodban történő követésekhez, egyéb történésekhez? Valaki hozzáfér a fiókodhoz.
A hozzászólás második felét nem teljesen értem.
Simán lehet, hogy nincs frissebb ROM, mint a februári biztonsági szintű.

Samsung Galaxy A54

(#1246) Predatorr válasza Viktor0610 (#1245) üzenetére


Predatorr
őstag

A telfonnak a köze van hozzá, hogy csak azon történik (ezért ebben a topikban kérdeztem, logika), csak az áprilisi frissítés óta. Odaírtam. Azt szintén, h a jelszóváltoztatás nem segített. A februári biztonsági frissítés nem is az én gondom volt.
Ha mindebből semmit nem értesz, nem velem van problémád. :R

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1247) Viktor0610 válasza Predatorr (#1246) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Továbbra is tartom, hogy a Fb-s gond nem a telefonon vagy annak a szoftververzióján múlik.

Ha így lenne, többen jeleztek volna ilyet.

Samsung Galaxy A54

(#1248) Predatorr válasza Viktor0610 (#1247) üzenetére


Predatorr
őstag

Továbbra is tartom, h se pc-n, se laptopon. Éppen azért kérdeztem itt, h másnál is jelentkezett-e hasonló, esetleg vmilyen apptól, különös tekintettel a xiaomi egyedú'i adatkezelésére.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1249) Multibit válasza Predatorr (#1248) üzenetére


Multibit
veterán

FB accom nincs, így ezzel kapcsolatban nem tudok tapasztalattal szolgálni. Azt sem tudom, hogy valamelyik app pofázik kifelé, vagy a rendszer, de a routeremben nagyságrendekkel több blokk van a Poco-ra, mint bármely más tagjára a hálózatomnak. Több ezer egy nap alatt - és ez csak a megfogott próbálkozások száma, azt nem tudhatom, hogy mennyi volt sikeres.

(#1250) Predatorr válasza Multibit (#1249) üzenetére


Predatorr
őstag

Igen, ezt olvastam már tőled. Vsz. majd cserélem A52 5G-re, csak még drága, és nem felejtettem el a Samsung avultatásait és egyéb hülyeségeit az S8-cal. :(((
Nálam van tűzfal, ki sem engedi a szarságokat, elméletileg. A routeremben csak IP címeket lehet blokkolni, de vodanetem van (exUPC), az gyakran magát a forgalmat is blokkolja. :((
Ja, mobilneten meg 300MB adatkeret 18MB forgalom után elfogyott.
Csináltam egy gyári visszaállítást ( :(( :((( :W :o ), eltűntek a szarságok fb-ról (kop-kop-kop) (Ennyit arról, hogy a telefonnak semmi köze hozzá, bármit és bárhogy kapott, Viktor0610). De most másképp működik a telefon. Ennyit vettem észre eddig:
- Induláskor jelszónál teljes bill. van, nem csak számok.
- Messenger nem kockásodik ikonilag, nem b.szkod használhatatlan ablakokat a képernyőre.
- Szintén msngr-ben viszont eltűntek a témák, csak az alapszín jelenik meg, és ezúttal hiába állítom át a színek megjelenítését vagy a módot, semmi nem segít rajta. Tipp?
- Majd' egy tucatszor restartolt random egy-egy app közepéből, mindent beállítva még mindig helyreállítani akart, visszapakolta a már frissen, újra letörölt appokat, de ez csak + meló volt.
- Valahogy gyorsabbnak tűnik, kb. mint amikor új wint rak fel az ember, nem upgrade-el. :U (Kevesebb kémkedés?)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.