Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Gombinyó válasza nimfas (#1148) üzenetére


Gombinyó
őstag

Én sd kártyára tenném a romot meg a többit ami kelhet (gapps, magisk) és onnan telepíteném recoveryből.

(#1152) sandró60


sandró60
addikt

Az akku merülésről írtam kb 2 hete.
Akkor a 4G volt beállítva amire sajnos nálam nehezen kapcsolt a telefon(árnyékolás)
Azt vettem észre,hogy 3G-re állítva nem fogyasztja annyira az akkut. :K

(#1153) nimfas válasza Gombinyó (#1151) üzenetére


nimfas
addikt

Sikerült az eu rom telepítés, végre megy a hívásrögzítés is.
Magisk-ből melyik a legújabb stabil változat a NFC telóhoz (nem pro)?

(#1154) motofi válasza nimfas (#1153) üzenetére


motofi
aktív tag

Gratulálok! Használsz banki applikáciot? Megy vele? Mennyi idő volt a bootloader feloldas?

[ Szerkesztve ]

(#1155) Gombinyó válasza nimfas (#1153) üzenetére


Gombinyó
őstag

Magiskból nincs külön a telefonhoz készült verzió. 22.1 a legújabb.

(#1156) nimfas válasza motofi (#1154) üzenetére


nimfas
addikt

Szia, CIB BANK megy. Magisk (robot) nem lett még feltéve.

(#1157) Armahun


Armahun
addikt

Srácok, azt a beállítást hol találom a készülékben, hogy a bejövő hívások mindig teljes képernyőn jelenjenek meg?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1158) Peaceliker válasza llaszlo (#1149) üzenetére


Peaceliker
őstag

nehéz így megállapítani, de nekem szerintem gyorsabb. Amikor az záró képernyőt mutatja (be van állítva, hogy felébred felvételre), akkor még gyorsabb. Szerintem a kijelző éled lassan.

"Oh my Goa'uld!"

(#1159) Viktor0610 válasza Armahun (#1157) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs erre beállítás.
Egy ideje már úgy működik a hívás fogadása droidon, ha használod a telót, akkor kis értesítést dob (hogy "ne zavarjon"), ha nem aktív a kijelző, akkor teljes kijelzős az értesítés.

Samsung Galaxy A54

(#1160) blueye válasza Armahun (#1157) üzenetére


blueye
veterán

Erre en hosszu ideje mar a [True Phone Dialer] app-ot hasznalom.

(#1161) sandró60


sandró60
addikt

Szeretném megkérdezni.
Hol kell kikapcsolni a figyelmeztető hangjelzést.
Amikor USB-kapcsolódok a számítógéphez mindig figyelmeztet az SMS hanggal.Gondolom ha értesítéseknél kikapcsolom akkor a bejövő sms-ket se jelzi hanggal?

(#1162) llaszlo


llaszlo
veterán

Hogyan lehet a system partícióra írni?
Magisk fent van. Elvileg RW van csatolva, de mégsem lehet írni.

(#1163) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Még gondolkodom, hogy lecseréljem-e a P20-amat egy Poco-ra, mert nekem nagyon fontos az automatikus hívásrögzítés.
Jól értem, hogy a xiaomi.eu rom esetében gond lehet a netbank alkalmazásokkal és erre lehet megoldás a root (magisk)?
Olyan nincs, hogy felrakom az eu romot és egyszerűen csak működik minden? Nekem nem kellene root, meg ilyesmi, vegye fel a hívásokat, meg működjön a netbank, nem szoktam mást mókolni.

(#1164) Predatorr válasza Viktor0610 (#1064) üzenetére


Predatorr
őstag

Arról volt szó, h Android 11 bug. AnyKeyboardot használok, nincs vele baj (csak a színkövetéssel), akinek nem.11-es a droidja, annál msngrrel sem.

Sandró60:. Megadhatsz egyedi hangjelzéseket,.menj be a részletes hangbeállításokba.

V.attis: szerintem appfüggő. Nálam működik a netbank. Hívásrögzítés odaátról.elég szarul jön. (ACR)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1165) motofi válasza v.attis (#1163) üzenetére


motofi
aktív tag

Isten tudja hányadik hívásrögzítő appot próbálom a gyári globál alatt, de mindegyik rossz. Itt csak a bootloader nyitás és rom csere a megoldás eu vagy indiai rom. De nekem ez magas anno még redmi note2 nél csináltam rom cserét, de ott jóval egyszerűbb volt.

(#1166) sandró60 válasza Predatorr (#1164) üzenetére


sandró60
addikt

Időközben ezt tettem egy rövid hangot adtam meg :K

(#1167) llaszlo


llaszlo
veterán

Kinek milyen tapasztalata van a dual sim használattal kapcsolatban?
Van két kártyám az egyik Telekom a másik Netfone. Mindkettő a telekom hálózatát használja.
Több olyan eset is volt amikor a netfone-ra jött egy sms, hogy nemfogadott hívásom volt, vagy pl ma a telekomosra jött ugyanígy.
Egyik esetben sem volt hívásom egyik kártyán sem.
EU ROM stabil MIUI 12.5 a legújabb.
Miért nem lehetek elérhető ilyenkor?

(#1168) Predatorr válasza llaszlo (#1167) üzenetére


Predatorr
őstag

Mert szar a hálózat. Nekem a single bluemobile-lal is csinálja. Netcsomagra meg 18MB forgalomra kiírta, h 80% elfogyott, aztán 2db msngr üzenet után az egész (ez inkább szándékos). Amúgy tűzfalban minden nem komm. app letiltva mobilneten. De volt már, h 8p beszélgetésre 15p keret fogyott.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1169) llaszlo válasza Predatorr (#1168) üzenetére


llaszlo
veterán

Ja és valószínűleg telekomos számról is hívtak. 30-as szám.
De ezt csak duallal csinálja. Ha külön külön vannak a simek, akkor minden OK.

[ Szerkesztve ]

(#1170) Viktor0610 válasza llaszlo (#1167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem bekapcsolt VoLTE mellett volt ilyenem.
Fontos, hogy a hiba elhárításához szolgáltatói oldalon is ki kellett kapcsoltassam a VoLTE-t. (Telenor)

Samsung Galaxy A54

(#1171) Iborka válasza v.attis (#1163) üzenetére


Iborka
tag

Nekem tökèletes az Erste alkalmazás.root nélkül legutolsó xiaomi.eu

(#1172) nimfas válasza Iborka (#1171) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem is működik a CIB bankot app, robot nincs. Hangrögzítő is működik.

(#1173) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Más gesztusvezérlést, (mondjuk a Samsung s10plusz) lehet valahogy rávarázsolni a poco-ra ?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#1174) Paly77


Paly77
friss újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, tapasztalt-e valaki ilyet már. Kb 2 hete vásároltam egy Poco X3-at. Található rajta a képernyő tükrözls funkció, amivel a telefon tartalma megjeleníthető más eszközön. A telefonomra le van töltve a mindigtv go, a mindig go, és a netflix is. Korábbi telefonommal és amivel csak kipróbáltam ez működik gond nélkül.
Jelen telefonommal a mindigtv go-n a hangot átviszi de a telefon kijelző és a tv képernyő is fekete.
A tv-go-n a hang átmegy a telefonon megy a kép a tv fekete.
A netflixen a hang és a felirat átmegy illetve a tv-n ott van a menüsor és lejátszó sáv de mind a telefonon mind a tvn felkete a kép. ahogy visszaveszem telefonra minden megvan kép és hang is. Mit lehet vele csinálni, hogy a tv-re átmenjen tükrözéskor minden?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#1175) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Bootloadert akarok nyitni. Mi fiók az már van, feltétlen szükséges hozzá helyreállítási telefonszámot hozzáadni? Mert jelenleg nem az a simkártya van benne amivel később használni fogom. Azzal majd csak akkor akarom ha már feltettem az új romot amiben van hívásrögzítő.

(#1176) sandró60 válasza Paly77 (#1174) üzenetére


sandró60
addikt

Úgy látszik te is bele estél abba a hibába,hogy megvetted ezt a telefont :D
Pár beírásom van itt a fórumon ami ezzel kapcsolatos,hogy ez a telefon nem képes a tükrözésre.Hiába jött ki azóta frissítés a tükrözés ugyanolyan Sz...r
Páran írták,hogy nekik sikerült
Milyen tv-van?
Én Samsung és Lg tévén próbáltam mindkettőn eljutok odáig,hogy a tévét felismeri,de amikor küldöm abban a pillanatban már bontja is :W
A telefon többi részével elégedett vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1177) llaszlo válasza Viktor0610 (#1170) üzenetére


llaszlo
veterán

Szolgáltatói oldalon, hogyan kell?

(#1178) Viktor0610 válasza llaszlo (#1177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felhívod őket, hogy kikapcsoltatnád a VoLTE-t az előfizetéseden.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1179) motofi


motofi
aktív tag

Szasztok! A TWRP telepitéshez szükséges feltett MI Flash link nem működik (ami a driverekhez szükséges) Akkor honnan szedtétek le? Köszönöm!

(#1180) Predatorr válasza sandró60 (#1176) üzenetére


Predatorr
őstag

Nekem pl. semmivel nem működik a "betanítható" infra. Csak készülékeket lehet(ne) felismertetni vele, sem a TV tunereimet, sem a bt az egyébként távvezérelhető hangfalaimat nem képes kezelni. De hardveresen biztos tudja.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1181) Viktor0610 válasza Predatorr (#1180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tanítható az infra.
Egy telefonról tudok, ami ilyen (tanítható) infrával bírt, az az LG G4 volt.
Max. más appot tudsz megpróbálni, infra távirányítós app kismillió van a Playen.

Samsung Galaxy A54

(#1182) Predatorr válasza Viktor0610 (#1181) üzenetére


Predatorr
őstag

Pedig sok helyen azt írják. Próbáltam, egy sem ér semmit, az eszközeim gyártói meg szarnak rá közzétenni ehhez szükséges fájlokat. Nem baj, rádiót sem hallgatok.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1183) Viktor0610 válasza Predatorr (#1182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tévesen írják.
Nem tanítható.
Nálam két eszköz van itthon, azokkal működik.

Samsung Galaxy A54

(#1184) ironbed válasza v.attis (#1163) üzenetére


ironbed
aktív tag

Szia!
Ugyan nekem Poco M3 van EU rommal nyitott bootloaderrel, root nélkül, de a nem gondolom hogy a szoftverben sok különbség lenne.
NFC nincs, ezért arról nem tudok nyilatkozni.

Két bank mobil appja van fent: az Unicredit-é és az Oberbank-é. Mindkettő hibátlanul megy.
(Amúgy az eredeti Global(EU) rommal is működött mindkét app, de ugye ott nincs hívásrögzítés)

Hátha ez segít a döntésben.

(#1185) koppasz1986 válasza sandró60 (#1176) üzenetére


koppasz1986
tag

Nekem philips gond nélkül megy a tükrözés

(#1186) Multibit


Multibit
veterán

Nem rég vettem egy X3-at, ez az első Xiaomi telefonom. Korábban Samsung, Huawei, iPhone volt a kezemben (saját, vagy családtagé).
Azt vettem észre, hogy ez a Poco többet beszél haza, minden általam ismert telefonnál. Azt már megszoktam, hogy a google-analytics, googleads, app-measurement felé menő hívások ott vannak a routerem blocklistájában, de most már ezek kiegészültek a következőkkel is:
tracking.intl.miui.com
sdkconfig.ad.intl.xiaomi.com
data.mistat.intl.xiaomi.com
api.ad.intl.xiaomi.com
Arról nem is beszélve, hogy ezeket a hosztokat milyen sűrűn próbálja elérni a telefon. Sokkal több blockot mutat a router, mint a torrent eszközömnél (márpedig ott aztán van forgalom).

(#1187) anaqer válasza Multibit (#1186) üzenetére


anaqer
veterán

Osz' facebook accod van-e?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1188) Multibit válasza anaqer (#1187) üzenetére


Multibit
veterán

Nincs. Kellene, hogy legyen? :U

(#1189) ghiottone válasza sandró60 (#1176) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam most van egy X3. Az egyik, régi Samsung tv-re egy Google Chromecast van rákötve, azzal nincs gond. A Sony androidos tv is ezt a szabványt használja, ott se jelentkezik a hiba. Tudom ez nektek nem nem jelent vigaszt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1190) anaqer válasza Multibit (#1188) üzenetére


anaqer
veterán

Nem, dehogyis! Csak személyes tapasztalatom alapján emberek gyakran nyígnak, hogy a teló így meg úgy figyeli őket, aztán azt sem tudják, mi fán terem egy hosts file... de ez már nagyon off, és vszeg rád nem is vonatkozik.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1191) sandró60 válasza ghiottone (#1189) üzenetére


sandró60
addikt

Melyik típus?
A sima X3 NFC?
Vagy a Pro változat?
A pro változatnál állítólag működik.
Viber bizonyos telefonszámán nem tudom hívni a családban lévő 20-as telót.Csak akkor,ha ép kézben van.(Redmi 9) :D
Ki érti ezt :F

[ Szerkesztve ]

(#1192) ghiottone válasza sandró60 (#1191) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, azt nem írtam; X3 NFC a legutolsó stabil MIUI-n.
Ezt most csak pár napig használom mert vagy az NFC vagy a Pro verziót néztem ki cégesnek. Erősen a Pro felé hajlok mert pár dolognál észreveszem a proci hátrányát egy sd855-ös teló után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1193) Multibit válasza anaqer (#1190) üzenetére


Multibit
veterán

Nálam a védelem első - legerősebb - vonala a router. Persze a hosts file is jó módszer lehet, de az csak Win kliensen működik. Nekem meg vigyázni kell a hálózatomon belül Win, Linux, Droid, Alma kliensekre is :K

(#1194) Satus válasza llaszlo (#1142) üzenetére


Satus
tag

Köszi a programot. :K

Megnéztem , és én is ezzel fogom csinálni , csak még várnom kell kicsit.

(#1195) Predatorr válasza Multibit (#1186) üzenetére


Predatorr
őstag

A telóban letiltottad a hirdetéseket, adatközléseket, stb? Mert alapból ON minden.
Sajna nem volt Galaxy A52 G5, amikor az S8-at szarrá avultatták, de már kinéztem ehelyett, csak ár menjen lefele.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1196) Multibit válasza Predatorr (#1195) üzenetére


Multibit
veterán

Igyekeztem letiltani, bár nem vagyok meggyőződve arról, hogy a menüdzsugelben mindent megtaláltam.

(#1197) Predatorr válasza Multibit (#1196) üzenetére


Predatorr
őstag

Minden Mi appban megtalálod, mindenhol ugyanott. Csak fő beállításokban nem elég.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1198) sandró60


sandró60
addikt

A kivetítéssel kapcsolatba.
Kaptam egy tippet,hogy tudom rá venni a telefont a kivetítésre!
Állítólag gyári visszaállítást kell végezni. :D
Ezzel kapcsolatban kérdezem?
Van benne micro SD kártya azon van egy pár fontos tartalom.Azt ki kell venni,hogy ne törölje le a kártyát?
A sim kártya az benne maradhat?

(#1199) nimfas válasza sandró60 (#1198) üzenetére


nimfas
addikt

Az SD kártyát nem bántja.... SIM maradhat. Csak a belső tárolóról törli a tartalmat.

(#1200) sandró60 válasza nimfas (#1199) üzenetére


sandró60
addikt

Köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.