Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Graphics válasza Telda (#550) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyik Facebook csoportba tettek fel egy 6/128-ast 2 év garival 75-ért.

Annál jobb áron nem kapsz, ja és hazai garis.

Már el is kelt... :/

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#552) HellGábor válasza Telda (#550) üzenetére


HellGábor
csendes tag

https://www.amazon.es/Xiaomi-Smartphone-Snapdragon-Pantalla-Display/dp/B08HN5XFKS

220euro amazonon

(#553) Telda válasza HellGábor (#552) üzenetére


Telda
addikt

Köszi!
Neked is onnan van? Mennyi idő alatt jött meg?

(#554) bazsimano válasza Telda (#550) üzenetére


bazsimano
őstag

229 usd bangoodrol . ha onnan rendelned akkor szolj :) koszi :D :R

(#555) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Előbb én szívtam meg EEA alatt, hogy visszavonták a szoftot (poco f2 pro), most meg párom x3 alatt. Lehet tudni miért lett rolled out?
A MI szörnyű szoftveres téren....

(#556) Viktor0610 válasza Kolondrum (#555) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ezek nem Mi készülékek, hanem Pocók. ;]

Samsung Galaxy A54

(#557) mdraco válasza Kolondrum (#555) üzenetére


mdraco
őstag

Melyiket vonták vissza? Nálam V12.0.7.0.QJGEUXM van.
Én azt látom, hogy ez volt vissza vonva: V12.0.6.0.QJGEUXM (Rolled Back)

(#558) Predatorr válasza Viktor0610 (#556) üzenetére


Predatorr
őstag

Az magyarul, helyesen Pocok. :P :DDD

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#559) ricogsm válasza koppasz1986 (#549) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem ismerem ezt a viper4androidot mire jó ez?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#560) Graphics válasza ricogsm (#559) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Google első találat :) nézted?

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#561) Viktor0610 válasza Graphics (#560) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Azért kérdezte. ;]

Samsung Galaxy A54

(#562) Deepest


Deepest
csendes tag

Sziasztok,
Ma kaptam kézhesz egy új X3-ast. Már a note 3 óta xiaomi telefonokat használok és ez már a negyedik, aminél az őrületbe kerget az android rendszer nevű app magas akksi fogyasztása. MINDEN elképzelhető és fellelhető megoldási javaslatot végigzongoráztam, és csak nem tágít. Megkeseríti az életem, annyira rá vagyok már fixálódva a problémára. Mi Max 2, Redmi 5, Mi 9T és most az X3. Hat óra alatt már 78mah-ot evett meg az android rendszer.

Az volt a feltevésem, hogy esetleg amiatt van, mert a telefon első bekapcsolásánál én akkurátusan mindig mindent letiltok, ne kémkedjen utánam a telefon. De most direkt mindent default ON-on hagytam, és így is zabál az a rohadék android rendszer. Bármi tipp még esetleg valakitől a custom rom-on kívül? (Aminek felrakásához egyébként béna vagyok, próbáltam leírás szerint, de már a bootlader-t se tudtam kinyitni :( )

(#563) Freiherr válasza Deepest (#562) üzenetére


Freiherr
őstag

Ránéztem, az enyém 6 óra alatt 25-öt szippantott le, ahhoz képest a tied tényleg sok.
Viszont 5160-as akksi, 33 wattos gyorstöltés mellett nem értem a problémádat. ~1%- ról van szó, emiatt új rom- ot feltenni? :F
Nonszensz szerintem

XXX

(#564) Graphics válasza Deepest (#562) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem 266-ot. 19 óra készenlét alatt

Szerintem kár ezen izgulni.

Mivel a vas keveset eszik, biztos hogy lesz vmi , ami az elején végez a kijelző mellett.

Nekem pl. A Kijelzovel ez az adat teljesen szinkronban is van, szóval nincs többlet fogyasztás

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#565) ricogsm válasza Graphics (#560) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem magyarul találtam leírást... :DD köszi

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#566) Deepest válasza Freiherr (#563) üzenetére


Deepest
csendes tag

Azért baszkurálja az agyam, mert egyetlen ismerősömnek sincs ennyire magasan ez az érték. Valahol a legalján van nekik 100 alatti fogyasztással egy ciklus alatt. Nekem meg a Mi 9T-vel általában 500 felett. Azért amikor az akksi negyedét felzabálja ez, és 2.5 - 3 órás SOT-ok jönnek össze, akkor felmegy a pumpa. De egyébként így 15 óra után jelenleg 84%on vagyok ~2h SOT-al, ami egész jó. Ha tartja ezt az ütemét, akkor el tudom engedni.

(#567) Graphics válasza Deepest (#566) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez rendben van, kár aggódni , de írtam is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#568) HellGábor válasza Telda (#553) üzenetére


HellGábor
csendes tag

Rakltaron volt spanyolban, 1 nap alatt megjott,de en itt elek Madrid kornyeken...
Magyarba szerintem Max 1het mig odaer.

(#569) Kolondrum válasza mdraco (#557) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig a 12.0. 7-eshez nincs már change log, "nincs jogosultsága szöveg.."
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#570) Telda válasza HellGábor (#568) üzenetére


Telda
addikt

Értem, köszönöm! :R

(#571) Deepest válasza Graphics (#567) üzenetére


Deepest
csendes tag

Ok, köszi :) Elég jó így sok év után végre nem minden alkalommal feszülni, ha kézbeveszem a telót :D

(#572) koppasz1986 válasza ricogsm (#559) üzenetére


koppasz1986
tag

Sokkal jobb hangzást lehet vele kihozni a telefonból

(#573) Freiherr válasza Deepest (#571) üzenetére


Freiherr
őstag

Jó lesz ez, ismerős volt nekem is az érzés.

XXX

(#574) judas13 válasza HellGábor (#568) üzenetére


judas13
addikt

Először pislogtam az egy napon, a mondat végére világossá vált ez a gyors kézbesítés, persze így könnyű :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#575) ricogsm válasza koppasz1986 (#572) üzenetére


ricogsm
őstag

:R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#576) ricogsm


ricogsm
őstag

Beállítások megvannak? Megosztod esetleg ? Vagy van config file?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#577) kgmaci01


kgmaci01
csendes tag

Helló!

Arc felismerésnél be lehet állítani vhogy, hogy a kijelző fényereje erősödjön? P20-nál ez tök jól működött, sötétben automatikusan emelte a kijelző fényerejét akár maximumig, hogy segítsen az azonosításban.

(#578) koppasz1986 válasza ricogsm (#576) üzenetére


koppasz1986
tag

Nincsenek meg. A note 7en volt egy hét kb mire tökéletesen beállítgattam magamnak azt utána meg részegen összetörtem...

(#579) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Sziasztok!
A telefon tulajdonosainál érdeklődnék, hogy náluk a telefon hangszórói egyforma hangosan szólnak?
Nálam az alsó sokkal hangosabb média fogyasztás esetén (pl. YT), mint a telefon felső részén lévő. Vagy ez így teljesen normális jelenség?
Köszi a válaszokat előre is!

(#580) Predatorr válasza balyiwick (#579) üzenetére


Predatorr
őstag

Egyformák. Tesztek szerint pár tized % eltérés lehet. Nálam a hangszerkesztőben is OK fájlok szépen és egyenletesen szólnak, ha ide-oda megy egy szólam, azt is ugyanúgy hallani (és elég érzékenyek a füleim). Hogy mennyire szar kódolású v. eredetű médiát hallgatsz, az már más kérdés. A YT nem minőség, a kiváló minőségben feltöltött anyagokat is erősen rontja képileg és hangban is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#581) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Közben tovább kutattam és kiderült, hogy a MIUI 12.0.4 frissítés óta szoftveresen a sztereó hangzás összekuszálódik. Ugyanakkor:
Beállítások -> további beállítások -> kisegítő lehetőségek -> Hallás fülön a monó opció kapcsoló aktiválása után már egyforma hangerőt tapasztalok.
Az más kérdés, hogy a sztereó hangzás így nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#582) Viktor0610 válasza balyiwick (#581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

12.0.7.0 verzión vagyok.
Tetszőleges YouTube videón azonos a két hangszóró hangereje.

Ha megtaláltad a mono hangot, ott van egy állítható csúszka. Azt próbáltad valamelyik irányba elhúzni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#583) balyiwick válasza Viktor0610 (#582) üzenetére


balyiwick
csendes tag

Igen, ha a bal szél és a középső függőleges vonal feléhez viszem a csúszkát, akkor tűnik a két hangszóró hangereje azonosnak. Ugyanakkor a felső hangszóró ekkor is tompábbnak hangzik, az alsó szebben, részletesebben szól.
És fixen reagál a csúszkára, mert ha teljesen valamelyik szélre húzom, olyankor elhallgat a túloldali hangszóró.

(#584) hfrici


hfrici
aktív tag

Segítsetek! Mókolatlan teló. Hívó fél hangja túl hangos,hogyan halkítsam, mert a hangerő gombbal hívás közben szerintem semmit nem csinál.

(#585) Peaceliker válasza hfrici (#584) üzenetére


Peaceliker
őstag

Csinál, de akkor már minimumon van...ez ilyen nagymama telefon, jó hangos :DDD
Remélem vmi SW segít majd ezen, mert bosszantó... :W

"Oh my Goa'uld!"

(#586) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Sziasztok, újabb kérdéssel fordulnék a telefon tulajdonosai felé, hangszóró témával kapcsolatban.
Arra lettem figyelmes, hogy a felső hangszórót takaró rács "lyukazata" napfény felé forgatva balra a ledtől megcsillan és fénylik, mintha nem lenne mélysége, jobb oldalon viszont éj sötét.
Elképzelhető, hogy a rács nincs megfelelően perforálva bal oldalt? Vagy ez másnál is ilyen?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#587) gaboca0314


gaboca0314
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Nem tudom lehet csak nálam probléma, de ha elmegy a térerő, akkor elkezd pittyegni a készülék, és egy idő után elég idegesítő tud lenni. Próbáltam átnyálazni a beállításokat, de nem nagyon találtam kikapcsolási lehetőséget a problémámra... Van valakinek hasonló tapasztalata? Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy hogyan lehet ezt kikapcsolni?
Köszönöm.

(#588) ruzsabazsa válasza balyiwick (#586) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Miket eszre nem veszel.Egyebkent en is eszrevettem nem tudom hogy az csak kosz akar e lenni. :U

(#589) Viktor0610 válasza balyiwick (#586) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez szándékosan ilyen.
Mert ott van a közelségérzékelő, és így nem/nehezebben telepszik meg ott a por, kosz.

Samsung Galaxy A54

(#590) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett tegnap a Spanyol raktárról:
Még nem tudtam belakni, mert még majd root-olom. Az a baj, hogy kell hozzá SIM kártya is. Nekem meg még a régi fajta van. Majd ma vágok belőle :D.

Néhány észrevétel:
- Kijelző: brutál jó! Páromnak Note 10 Lite van. Nekem ez jobban tetszik mint az Amoled.
- Rendszer: Nagyon klassz a MIUI OS. Előtte csak AOSP féléket használtam. Szerintem nem kell rá custom os. így jó ahogy van.
-Kamera: Előtte IMX 214-es szenzort használtam: Oppo, Oneplus, LG G3. Ezektől részletességben nem jobb a POCO. Inkább abban jó, hogy 10-ből 10 kép sikerül. A régebb szenzor esetében minden ötödik kép sikerült csak.
- Kamera szoftver: Eddig ez a legjobb amit láttam, ha RAW-ban akarsz fotózni. JPG-hez inkább GCam kell.
-Hangszóró: Nem egy iPhone minőségű a hang, de mindenképp átlagon felüli. Az iPhone kicsivel több mélyet ad. Ez meg hangosabban, de tisztán szól.
#589Viktor0610: Ha jól láttam van benne hangszóró tisztítás funkció.

-Gyári tok: Nagyon jól illeszkedik. És elég magasan van a pereme is, hogy védje a kijelzőt. Külön tetszik, az USB porvédője. Sajnos szerintem a kamerát nem védi kellőképpen, hiába van ott az a kis perem.

Összességében nagyon tetszik. Ennyiért ajándék volt (~71.000Ft/128GB) :)
Nektek is köszönöm a segítséget a választásban! :R

UI: Külföldi rendelésnél kiharcolható valami számla ami a garanciáztatáshoz kell?

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#591) Viktor0610 válasza balazs1022 (#590) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"#589Viktor0610: Ha jól láttam van benne hangszóró tisztítás funkció."
Igen, de nyilván jobb, ha nem kell használni. :D

Garancia kérdés:
Mivel hozzájuk, kintre érvényes a jótállás, így nem kell számla.

Samsung Galaxy A54

(#592) judas13 válasza balazs1022 (#590) üzenetére


judas13
addikt

üdv a klubban! :K :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#593) zotyesz 1 válasza gaboca0314 (#587) üzenetére


zotyesz 1
tag

Nálam is ugyanez a probléma volt pár napja, amikor átléptem az országhatárt, és elkezdett időközönként pittyegni, ami percek múlva már rettentő idegesítő lett. Én is szivesen fogadnám a megoldást, ha valaki esetleg rájött hogyan lehet ezt kikapcsolni.

(#594) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! A Chrome böngészőbe belépve azt írja ki, van rá frissítés, rá klikkelek, elkezdi, de aztán mégsem frissül. Nálatok is ez van?

(#595) Predatorr válasza motofi (#594) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam nem volt, és nem is lesz ilyen (meg egyéb) probléma... kémprogram híján. ;) Használj Firefoxot. ;)

gaboca0314: Bár ez neked nem segít, nálam nincs ilyen gond.

balyiwick: Nálam is OK a sztereó hatás 12.0.7-tel. A hangszóró ilyen, nekem is feltűnt, nyilván a design miatt, mert a lyukasztásból ítélve nem középen van. Nem ettől nem szól neked rendesen sztereóban.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#596) Kolondrum válasza zotyesz 1 (#593) üzenetére


Kolondrum
félisten

Videód nem lenne róla miről van szó?

(#597) zotyesz 1 válasza Kolondrum (#596) üzenetére


zotyesz 1
tag

Tulajdonképpen itt hangjelzéssel van probléma, ha elveszik a térerő, ugyanolyan hangjelzéseket küld, mint amikor sms-ek jönnek, ezeket véletlenszerű időközökben szórja, sokszor 2-3 is közvetlen egymást követően, majd pl. a következő x másodperc múlva. A minap az államhatárt átlépve pár km után már kezdődött, először azt hittem sms-ek, de hamar rájöttem,hogy a térerő elvesztése okozza. Mivel útközben nem akartam megállni a telefonnal babrálni, így Pestig érve ez rettentő idegesítő volt, dehát ez bárkinek bármikor előfordul, pl. utazásnál völgyben,alagútban, stb. amikor elmegy a térerő. Ha kipróbálnád, és Poco x3-ad van, a mobilhálózatok beállításban állítsd be hogy ne legyen hálózat, és pár másodpercen belül rájössz hogy miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#598) Freiherr válasza zotyesz 1 (#597) üzenetére


Freiherr
őstag

Roaming be van kapcsolva? Pestig pittyegett, addig nem volt térerő?

XXX

(#599) zotyesz 1 válasza Freiherr (#598) üzenetére


zotyesz 1
tag

Így van, nem volt Pestig térerő, ugyanis manuálisan van kiválasztva a hálózat a telefonban, mivel az a szolgáltató akinél vagyok, annak a csomagja nekem a legmegfelelőbb, viszont neki a térerő nálunk itthon gyönge, sokszor megszakad telefonáláskor is, ez miatt nekem beaktiválták, hogy tudjam használni egy másik, vagyis egyik patrnerszolgáltatójuk hálózatát, akinek a térereje itt is kiváló, de azt muszáj manuálian beállítani,mert automatikusan az eredeti szolgáltató hálózatára csatlakozna, ebből kifolyólag állandóan roamingon vagyok. Bosszantó,mert a régi telóval nem voltak ilyen zavaró pittyogások térerő hiányában,az csak csendben mutatta a kijelzőn, még azt is tolerálnám, ha egyszer jelezne,figyelmeztetne és kész...de ez már zaklatás. Visszasírom a régi 7 éves LG G3s telómat.

(#600) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
fHD 60fps-t tudja a kamera ugye?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.