Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) novinyul


novinyul
veterán

Gyors kérdésem lenne. Mindenkinek ennyire hangos a beszéd hangszóró? Itthon szinte alapon van, de még így is durva, amúgy nincs gond a minőségével. MI10T mellette egy halk telefon, pedig arra sincs panaszom :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#352) balika21 válasza Predatorr (#350) üzenetére


balika21
tag

aham, nem mondom, hogy örülök, de megnyugtató, hogy nem egyedi a problémám.

már csak a megoldás kellene...

(#353) Peaceliker válasza novinyul (#351) üzenetére


Peaceliker
őstag

Szerintem is brutál hangos. Én is állandóan lejjebb akarom venni, de minimumon van.
Remélem vmi frissítés rendbe teszi majd.

"Oh my Goa'uld!"

(#354) sepyi válasza Peaceliker (#339) üzenetére


sepyi
aktív tag

Kipróbáltam mind a két módon ment a fizetés.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#355) Nahát! válasza Peaceliker (#339) üzenetére


Nahát!
tag

(#356) Peaceliker válasza Nahát! (#355) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi!
Közben pont ma sikerült vele fizetni. Szerintem vagy épp szar vt a simple (vagy akkor cikk szerint magával az elfogadással, bár kártyával meg ment a paypass) amikor próbáltam vagy a HCE átállítást már simple belépés után csináltam és akkor pedig a ki-be lépés oldotta meg.
Csak meglepett mert mi9t vel faja volt, már idegállapotba kezdtem kerülni, hogy ezzel nem megy majd :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#357) alex devil


alex devil
senior tag

Használ valaki Gcamot? Melyik verziót?

S23

(#358) öregpapa válasza alex devil (#357) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Nekem ez bevált,igaz van benne ami nem müködik de az nekem nem hiányzik.Nagyon könnyü használni és jó minőségü képeket és videót csinál,igaz én AOSP romot használok.Próbáld ki! [link]

(#359) alex devil válasza öregpapa (#358) üzenetére


alex devil
senior tag

:Rköszi

S23

(#360) balika21


balika21
tag

sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, beállítottam éjszakára valami üzemmódot, amivel szürke lesz a kijelző, most meg nem találom, pedig szeretném kikapcsolni. Tudnátok segíteni?

(#361) alex devil válasza balika21 (#360) üzenetére


alex devil
senior tag

Az olvasó módra gondolsz?
Az irányítóközpontban (vagy az értesítési sávon ha neked nincs irányítóközpont beállítva) lehet kikapcsolni.

S23

(#362) balika21 válasza alex devil (#361) üzenetére


balika21
tag

nem,-nem az olvasó módra gondoltam, itt szó szerint szürke lesz minden színből. Valami éjszakai mód lehet.

(#363) Gombinyó válasza balika21 (#362) üzenetére


Gombinyó
őstag

Beállítások - digitális jóllét - alvásidő mód

[ Szerkesztve ]

(#364) balika21 válasza Gombinyó (#363) üzenetére


balika21
tag

Ez lesz az, nagyon hálás vagyok. Köszönöm. :)

(#365) daniel_229


daniel_229
csendes tag

Sziasztok!
Ismét segítséget szeretnék kérni: sajnos nem sikerül a MI PC Suite-tal összekapcsolnom a telefont. Amit eddig megcsináltam a leírás szerint:
- USB hibakeresési mód engedélyezve a telefonon
- ADB driver letöltve, feltelepítve (több féle verzióval is próbáltam, a régit mindig töröltem) az eszközkezelőben (opr. Win10 X64)
-MI PC Suite telepít (régit és legújabbat is próbáltam)
- csatlakozás USB-n fájlátvitel ill PTP módokban is kipróbálva
A végén mindig a következő hibaüzenet fogad.

[ Szerkesztve ]

(#366) mdraco válasza daniel_229 (#365) üzenetére


mdraco
őstag

Már 5 éve nincs frissítve, nem használják már.

(#367) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok, páromnak van egy ilyen telefonja a smartbankos engedély kérés nem érkezik meg vásárláskor , így nem tud vásárolni.
Minden engedélyt megkapott nincs, miui korlátozás , csinálhatja a telefon a bajt? Vagy inkább a banknál van a gond?
Nálam mi9t semmi baj vásárlás egyből jön értesítés. :F
Előre is köszönöm

(#368) Graphics válasza Nova96 (#367) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telekódja megvan? :)

Én ma nem tudtam kártyával fizetni, visszadobta online.

Működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#369) Peaceliker válasza Nova96 (#367) üzenetére


Peaceliker
őstag

OTP Smartbank? Mert akkor ha a felület állítja, hogy az appban jóvá kell hagyni (és nem telekódot kér), akkor belépve baloldalt szendvicsmenüben ott lesz a menü, ahol jóvá tudja hagyni, értesítés nélkül is.

"Oh my Goa'uld!"

(#370) mdraco


mdraco
őstag

Sziasztok,
Vettem egy ilyen telót, mert mi 9 se tönkrement. Kérdésem hogy miért nem lehet visszaállítani mi 9 se home screen-t, minden egyebet szinkronizált, de az appokat nem állítja vissza. Cloud backup-ban ott van a mi 9 se de nem lehet restore-t csinálni :(

(#371) Graphics válasza mdraco (#370) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert az egyiken Poco Launcher van, a másikon pedig MIUI Launcher :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#372) mdraco válasza Graphics (#371) üzenetére


mdraco
őstag

Na jól van :DDD Köszi. :)

(#373) mdraco


mdraco
őstag

Látom hívás és üzenetek-re google appok vannak. Nincs hívás rögzítés, van több megoldás, ki mit használ ami bevállt?

(#374) Graphics válasza mdraco (#373) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

True Phone Dialer

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#375) daniel_229 válasza mdraco (#366) üzenetére


daniel_229
csendes tag

Köszi, értem. Lehet, hogy láma kérdés, de mit lehet helyette használni?

(#376) daniel_229 válasza Peaceliker (#369) üzenetére


daniel_229
csendes tag

Nálam is ez a baj. Ameddig nem adtam meg telekódot, a menüben lehetett engedélyezni. Amióta megadtam, azóta sem sms nem jön, sem a SB-ban nem jelenik meg jóváhagyásra.

(#377) mdraco válasza daniel_229 (#375) üzenetére


mdraco
őstag

De mire kellene?

(#378) daniel_229 válasza mdraco (#377) üzenetére


daniel_229
csendes tag

Adatmentés telefonról PC-re, a két eszköz összekapcsolása (erre a win10 csatolt telefon progija jó ugyan, de backupot nem csinál (vagy nem jöttem rá, hogy hogy kell) :)

(#379) mdraco válasza daniel_229 (#378) üzenetére


mdraco
őstag

Alternatívként ott a google, miui cloudja. Egyéb adatokra (képek, videók, zenék stb) simán usb-s adatátvitellel, mikor összekapcsolod a pc-vel, ki kell választani hogy usb adatátvitelként működjön.

(#380) daniel_229 válasza mdraco (#379) üzenetére


daniel_229
csendes tag

Köszi, de leginkább offline alkalmazást keresek. Lehet hogy manapság már kicsit elavult, és tisztában vagyok a felhő előnyeivel/hátrányaival. Fotóknál, stb. nem kérdés persze, de vannak egyéb adatok amiket a saját/céges gép winyóin szeretek/kell tudni akkor is ha macerásabb.

(#381) Jabby válasza daniel_229 (#380) üzenetére


Jabby
őstag

FolderSync Pro?
FTP, SFTP, SMB, stb. Bármelyik könyvtárat szinkronizálja a PC-re.

(#382) Amur válasza daniel_229 (#380) üzenetére


Amur
addikt

Látom hogy offline megoldást keresel, de én xiaominál mindig ftp kapcsolódással másolgattam a teló és pc között. a legegyszerűbb megoldás szerintem.
Pláne ha total commanderben beállítod az ftp kapcsolódáshoz az adatokat,(és mondjuk nem árt routerben fix ip-t rendelni az eszközhöz-vagyis a telefonhoz).Ezeket egyszer kell megcsinálni. Utána telón a fájlkezelőben elindítod az ftp kapcsolatot, a pc-n pedig én a total commanderrel rendesen látom és tudok mappába másolni vagy onnan pc-re.
Igaz ehhez wifi kapcsolat kell, de az otthon ahol a pc-d is van általában mindenkinek van.
adatátvitel szempontjából is gyors megoldás.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#383) dragonfire44


dragonfire44
tag

Sziasztok
Mi mix 2s-ről váltanék X3 nfc-re.( Megjegyzem nem akartam telefont venni, de meghalt :W )
Véleményetekre lennék kíváncsi, lassabb e az x3, kamera minősége mennyiben tér el, ilyenekre lennék kíváncsi.
Köszi
Üdv

(#384) Graphics válasza dragonfire44 (#383) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy felsőkategóriás telefon vs középkategóriás. :)

Lassabb igen. Kamera is valószínűleg gyengébb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#385) blueye válasza Graphics (#384) üzenetére


blueye
veterán

De volt a bemutatasuk kozott ket es fel ev, ime az osszehasonlitas:
[link]

(#386) lemmy71 válasza Satus (#287) üzenetére


lemmy71
őstag

Megkérdezhetem hogy megküldte már a francia a telefont?

(#387) Graphics válasza blueye (#385) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem meg volt Snap845os. :) snap732 jóval gyengébb.

Van összehasonlítási alapom.

Amit linkeltel az papíron van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#388) blueye válasza Graphics (#387) üzenetére


blueye
veterán

Nekem is volt 845 (mi 8), van 855 (9T pro) es 732 is (poco X3 NFC)
Nem is irtam h melyik jobb mert mindegyik megfelelo volt nekem, igaz nem jatszom.

(#389) dragonfire44 válasza blueye (#388) üzenetére


dragonfire44
tag

Nem játszok, használom, mondjuk mindenre is. Szeretem ha pörög a rendszer. Csajom Redmi note7-e lassú nekem kicsit.
Köszi az infókat.

(#390) Graphics válasza dragonfire44 (#389) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annál még gyorsabb. :)

UFS tároló miatt is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#391) margithid


margithid
veterán

Az x4-et márciusra pletykáljak.
Erről van valakinek infója, vagy korai lenne még a modell váltás?

(#392) Peaceliker válasza margithid (#391) üzenetére


Peaceliker
őstag

ha kint március, az mire ideér (még kintről rendelve is a b20as) az már nyár

"Oh my Goa'uld!"

(#393) ricogsm válasza blueye (#388) üzenetére


ricogsm
őstag

Melyik a jobb? Nekem most érkezett meg a poco X3 eddig tetszik, mi9 T pro után.
Egy éve nyúzom a Mi9 T prot.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#394) blueye válasza ricogsm (#393) üzenetére


blueye
veterán

Furcsa, en is azt hittem h valtok a nagyobb kepernyo miatt de meg megmaradt a 9T pro a fotelefonomnak (kb. 18 honapja "nyuzom").

(#395) Graphics válasza ricogsm (#393) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez már szubjektív lesz

Az objektív része az adatlap

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#396) ricogsm válasza Graphics (#395) üzenetére


ricogsm
őstag

Feltettem mind 2t amelyiket viszik akkor marad a másik... :DDD
Mi 10 pro 5G re fáj a fogam.
A 120Mhz az jó a X3 ason.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#397) ricogsm válasza ricogsm (#396) üzenetére


ricogsm
őstag

Maradt a Pocok :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#398) emilio3


emilio3
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek nekem légyszi! 2 hete nézegetem a telefonokat, és 2 telo maradt a kalapban. Poco x3 nfc ill. redmi note 8 pro. Párom, fiam tavaly szept. óta teljes megelégedéssel használja a 8 pro-t, nekem is nagyon bejön, de eddig halogattam a telefon cserét. Közben rátaláltam erre a Poco készülékre, és tudása teljesen meggyőzött (a kinézete már egyáltalán nem), mondom akkor ez lesz a következő (187 €- 64GB). Viszont mától hétfőig, a 8 pro 169€-ért kapható, 128 GB tárhellyel... megint elbizonytalanodtam...igazán csak 1 kérdésem lenne. Szerintetek megéri megvenni egy majd 1.5 éves készüléket? Lesz rá továbbra is frissítés? Jó mondjuk ez 2, de köszi ha válaszoltok. Üdv!

(#399) Viktor0610 válasza emilio3 (#398) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy picivel jobb mindenben a Poco X3 NFC, plusz újabb, a 120 Hz-es képfrissítés is előny.
E két készülék közül én ezt választanám.

Legközelebb az ilyen kérdéseket, illetve most a folytatást ide: Melyik okostelefont vegyem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#400) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok! Olyan kerdesem lenne hogy miert allitodik el a kijelzo szinei automatikusan ? Szerintem mindenhol beallitottam.Akkor all vissza ha beallitasokban kivalasztom hogy telt,normal vagy akarmi.(de utana mindig elallitodik ilyen szemkimeloszerusegbe)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.