Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Gameboy77 válasza Viktor0610 (#1649) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Szia!
Nekem nincs ilyen opció.

(#1652) Richoo44 válasza Stop & Go (#1646) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Hát, alap felhasználásra teljesen felesleges a Pro, a kamera ebben (NFC) nagyon jó, bár nekem ront az élményen a kamera védő üveg, de ezzel együtt tudok élni.Ha nem számít annyira a lóerő, bőven elég az NFC is.
Richo

[ Szerkesztve ]

(#1653) ToniSlow válasza zsiz (#1640) üzenetére


ToniSlow
senior tag

12.5.1? Az meg hogyan?

(#1654) ToniSlow válasza Gameboy77 (#1651) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Akkor vagy nem google névjegyeket használsz, vagy rossz helyen nézed.

(#1655) Gameboy77 válasza ToniSlow (#1654) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Igazad van, én a gyári 📞 alkalmazást használom, abban nem találtam.
A Google névjegyzékben viszont igen. Köszi szépen.

(#1656) ToniSlow válasza Gameboy77 (#1655) üzenetére


ToniSlow
senior tag

A tárcsázó/telefon alkalmazás is google, illetve a névjegyek is. Akkor csak annyi történt hogy rossz alkalmazásban kerested.

(#1657) Stop & Go válasza Viktor0610 (#1648) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Boccs, hogy ide írtam, de abban a topicban senki sem felelt a kérdésemre. Örülök, hogy itt mindenki segítőkész volt. Köszönöm az észrevételeket!

(#1658) Predatorr válasza Viktor0610 (#1639) üzenetére


Predatorr
őstag

Vagy mindent letagadsz... :U :P :D

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1659) zsiz válasza ToniSlow (#1653) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom, autofrissítés van. [kép]

#1650 motofi
Ezekhez van valami jó kis szájbarágós leírás? Bár az előző Xiaomin csináltam ezeket (kivéve a bl nyitást), de azért ez mégiscsak új telefon, nem szeretném téglásítani :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1660) motofi válasza zsiz (#1659) üzenetére


motofi
aktív tag

Igen itt is a fórumon ha beírod a keresőbe. De nekem ez is kevés volt, ez alapján nem mertem. A youtube-n találtam egy angol felírattal ellátott videót amit az okostévén keresztül néztem, követtem, volt, hogy megálítottam lépésről lépésre és így sikerült. A twrp telepítésnek többféle módja is van illetve vannak eltérések.

(#1661) ToniSlow válasza zsiz (#1659) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Az a trükk hogy neked Pro a készüléked. Így már érthető az újabb MIUI verzió.

(#1662) zsiz válasza ToniSlow (#1661) üzenetére


zsiz
őstag

Bocsánat, mindig elfelejtem, hogy ez a NFC topik :B

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1663) pocokfej


pocokfej
csendes tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#1664) sandró60 válasza pocokfej (#1663) üzenetére


sandró60
addikt

A frissítés automatikusan jött?

(#1665) pocokfej válasza sandró60 (#1664) üzenetére


pocokfej
csendes tag

Igen de Svájc a regió

(#1666) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Ilyen telóval szemezgetek, teszt alapján pont elég lenne...kérdésem, xxl gsm nél vehető, vagy az vmi szürke zónás bolt? Köszi!

(#1667) Viktor0610 válasza Vesztor87 (#1666) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

99%, hogy nem gyártói garral adják.

Samsung Galaxy A54

(#1668) Richoo44 válasza Vesztor87 (#1666) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Az egyik legszürkébb,saját szervízzel.Ezért olcsó annyira, semmiképp nem ajánlom.
Richo

(#1669) kgmaci01


kgmaci01
csendes tag

Sziasztok!
Miért csinálja azt a gmail, hogy a leveleket a kimenő mappába teszi, és onnan nem hajlandó elküldeni, ha mobil neten van. Úgy veszem észre, hogy ezt azóta csinálja, mióta frissült. A YouTube se hajlandó semmit behozni a mobil neten, illetve a play se működik. Már szét turkaltam a menüt, de nem találok erre beállítást.

(#1670) Viktor0610 válasza kgmaci01 (#1669) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha telenoros vagy, az APN protokollját nézd meg.
Ha nem IPv4, akkor állítsd át arra.

(Más szolgáltatónál is segíthet, de azokkal nincs tapasztalatom.)

Samsung Galaxy A54

(#1671) koppasz1986 válasza kgmaci01 (#1669) üzenetére


koppasz1986
tag

Nekem is így volt, ez lett a megoldás [link] meg mellé az APN protokolt ipv4/ipv6-ra állítottam

(#1672) Predatorr


Predatorr
őstag

Hali! 1 kérdés: hogyan hozható elő menüből a hálózati használat, ahol 1-1 fülön (mobilnet/wifi) ott az összes app, és csak kipipálni v tiltani kell? Ha telepítek valamit előfordul, hogy megjelenik, de amúgy sehol nem találom, pedig 1*űbb, mint appkezelőből minden egyes alkalmazás beállításaiba belemászni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1673) speedyo válasza Predatorr (#1672) üzenetére


speedyo
csendes tag

Kapcsolat és megosztás ---> Adathasznàlat

(#1674) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Globál ROM verzióként megjelent a 12.5, igaz még csak stabil beta. Remélhetőleg hamarosan érkezik az EEA verzió is.

[ Szerkesztve ]

(#1675) Satus


Satus
tag

Sziasztok .

Új xiaomi.eu rom van xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.5.1.0.RJGMIXM_v12-11.zip .

Kicsit jobb mint az előző , xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.1.0.RJGMIXM_v12-11.zip.

Az android 10 nálam még mindig sokkal gyorsabb , és gördülékenyebbnek érzem , úgyhogy vissza is áltam 10-esre .

Frissítéskén is kipróbáltam , és gyári visszaállítással is .

(#1676) Predatorr válasza speedyo (#1673) üzenetére


Predatorr
őstag

Kösz, de nem ezt keresem,.nem.azbadatforgalom érdekel. Egy lapon 2 fül, mobil/wifi, appok mellett pipa/x.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1677) Viktor0610 válasza Predatorr (#1676) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztonság app {legörgetsz}, Adathasználat, Korlátozás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1678) Predatorr válasza Viktor0610 (#1677) üzenetére


Predatorr
őstag

Köszi, ez az! :R Jól eldugták.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1679) zelota33


zelota33
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
Mióta Mo-on elérhető, azóta elkötelezett XIAOMI fan vagyok, de most kicsit besokalltam. Ez a MIUI 12 nem egy sikersztori. Gyakorlatilag lehetetlen értelmesen használnom a telefont (POCO X3 NFC) az autóban. Az AndoidAuto (sokak által megénekelt) kínlódása a MIUI-val számomra már nem tolerálható. Navigálás vagy csak simán zenehallgatás közben (kábeles kapcsolatnál főleg) közben bejövő hívás elveszi a hangot az autó kihangosító fejegységétől és visszadobja a telefon hangszórójára (kihangosítás nélkül!), így gyakorlatilag semmit nem hallok belőle. Ezt csak szétválasztás/újracsatlakozás oldja meg, majd egy újabb bejövő hívásnál kezdődik a cirkusz előről. Plusz nekem - munkám miatt - elengedhetetlen a hívásrögzítés, ami szintén kilőve.
Kacérkodok egy ideje a root-olással és a custom ROM-ok használatával. Ehhez szeretném a véleményeteket kérni. Fentiek (és persze a banki appok) problémamentes használata must-have, de egyéb nagy igényem nincs. Melyik ROM-ot javasoljátok (nem gamer vagyok, elsődleges a bug-free működés, NEM az extrém teljesítmény)?
Szóval: banki app (UniCredit), built-in call-recorder (jól működő!!!), normális együttműködés az AndroidAuto-val...

Előre is nagyon köszönök minden tanácsot/segítséget!!! :R

(#1680) motofi


motofi
aktív tag

Xiaomi. eu rom- ot használok a mostani legfríssebbet. A gyári hívásrőgzítés benne van, banki appok is működnek( mondjuk az Unicredit konkrétan nem tudom, de több bank app-al működik) valamint most már OTA- is frissült. Bővebben a miui.hu/ fórum oldalon tudhatsz meg.

[ Szerkesztve ]

(#1681) zelota33 válasza motofi (#1680) üzenetére


zelota33
csendes tag

Nagyon köszönöm a válaszod! Én is arrafelé kacsingattam, de jó a megerősítés. Autóban a BT/vezetékes kihangosítás problémamentes Nálad?

(#1682) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv. [Erre] mikor jön a 12.5? 😏

(#1683) Viktor0610 válasza Kolondrum (#1682) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélem, minél hamarabb. :D
MIXM-re már ugye kijött.

Samsung Galaxy A54

(#1684) motofi válasza zelota33 (#1681) üzenetére


motofi
aktív tag

Hát azt nem tudom. Még sosem próbáltam.

(#1685) rendar


rendar
csendes tag

Üdv! Ha hívás közben aktív a kijelző, olyan mintha "zongorázna" valaki a képernyőn. Főleg a mikrofon némítás amit először csinál, aztán nyomódik minden. Ha kihangosítom, azonnal nyomom a bill. zárat, hogy ne vaduljon meg. Találkozott már valaki hasonlóval? Előre is köszi!

(#1686) Bazsi75 válasza rendar (#1685) üzenetére


Bazsi75
csendes tag

Szia. Nekem a xiaomi mi 9 se csinált ilyet. Ghost-olásnak hívják de ott mindig csinálta nem csak hívás közben. Annál a telefonnál a megoldás a kijelző csere vagy a kuka volt. Azért is vettem a Pockot.

(#1687) Fruityloops


Fruityloops
tag

Van egy redmi note 9 pro-m, de erősen gondolkozom rajta, hogy lecserélem egy ilyenre. Kicsit erősebb a proci, meg aksi kicsit nagyobb, a kijelző meg 120 hz-es. Viszont néztem nagyon sok tesztet, és a kamerája kicsit gyengébb, mint a note 9 pro-nak + a hátlapja műanyag, azaz tokban is karcolódhat kophat írják sok helyen.

Mi a véleményetek, érdemes a note 9 pro-t lecserélni egy x3 nfc-re..? Csak mert a hab a tortán az, hogy még olcsóbb is jóval mint a note 9 pro, de miért..? Mikor erősebb a proci benne + az aksi is kicsit nagyobb, meg a kijelző is 120 hz-es.. érthetetlen. :F

(#1688) dacsa


dacsa
senior tag

Sziasztok. Van valami infó OTA frissítèstől? Köszi az infót. Üdv.

(#1689) ToniSlow válasza dacsa (#1688) üzenetére


ToniSlow
senior tag

MIUI 12.5?

(#1690) Viktor0610 válasza ToniSlow (#1689) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

MIXM ROM-ra kijött már a 12.5, EUXM-re még nem.

Samsung Galaxy A54

(#1691) Fruityloops válasza Fruityloops (#1687) üzenetére


Fruityloops
tag

..valaki..? :U

(#1692) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én pont így cseréltem.
Szerintem megéri. Max. makróban gyengébb, a főkamera kb. azonos a kettőben.
Szerintem az "olcsóbbságnak" az a magyarázata, hogy az Poco, tehát árban lentebb pozícionált, mint a Redmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1693) Fruityloops válasza Viktor0610 (#1692) üzenetére


Fruityloops
tag

Igen értem, és köszönöm a választ! Érdekes igen, hogy olcsóbban jobbat kihoztak belőle...volt anno poco f1-em imádtam az is így volt ár/érték tekintetében.
De itt kicsit bumfurdi a kamerasziget nagyon kiáll, meg a kamerától féltem...de ha azt mondod, akkor lehet csere lesz, bár a note 9 pro-t imádom, csak hát olyan olcsó ez az x3 nfc, hogy vonz valamiért.

(#1694) dacsa válasza ToniSlow (#1689) üzenetére


dacsa
senior tag

Igen ;)

(#1695) Fruityloops válasza tacto (#50) üzenetére


Fruityloops
tag

Én meg ahogy írtam, épp most agonizálok rajta, hogy a note 9 pro-m helyett egy ilyen legyen. Nem értem továbbra sem (hiába próbálták megmagyarázni nekem, azon kivül, hogy poconak jó az árazása), hogy 15-18 ezer forinttal olcsóbb az x3 nfc, és jobb a proci, és 120 hz-es ráadásul stereo hangszóróval, hogy most mi legyen, mert akarok egy x3 nfc-t, csak nehogy megbánjam, mert sok teszt szerint a kamerája 1 fokkal talán gyengébb mint a 9 pro-é, és én szoktam féhyképezni. Meg állítólag mivel műanyag a hátlap, így bemegy a kosz a tok és a telefon közé mert kivágott a kameraszigetnél, és kopik a telefon, mert festve van a műanyag.

Szemezek vele...

(#1696) sandró60 válasza Fruityloops (#1695) üzenetére


sandró60
addikt

Nekem ilyen kamera védő tokom van.
Egyszerűen fel kell csúsztatni és így eltakarja a kamera "szigetet"
Itt valamivel olcsóbb [link]

[ Szerkesztve ]

(#1697) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1695) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én már a Redmi Note 9 Próra is fóliát tettem a tok alá. Ahogy most a Poco X3 NFC-n is van. De persze, időnként kiveszem a tokból, letisztítom a telót és a tokot is. :K

Samsung Galaxy A54

(#1698) ToniSlow válasza Viktor0610 (#1690) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Tudom :) . A kérdezőt kérdeztem :) .

(#1699) ToniSlow válasza dacsa (#1694) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Global ROM már kijött, EU még nem.

(#1700) dacsa válasza ToniSlow (#1699) üzenetére


dacsa
senior tag

Köszi, akkor várunk türelmesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.