Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Satus válasza lemmy71 (#1350) üzenetére


Satus
tag

Egy kis időbe telt de az Ali visszatérítette az árát.

(#1352) Satus válasza lemmy71 (#1350) üzenetére


Satus
tag

Korábban ezt válaszoltam neked . #1043 :D

Szia . Bocs a késői válasz . Átverős eladó volt , a pénzem visszakaptam az Ali-tól. Sokat romlott a Forint . 57 ezret fizettem és 61 ezret kaptam vissza.
Az a trükk , hogy valódi csomagszámot adnak . Az én csomagszámom eredeti tulaja egy egri informatikus volt , elmentem beszélni vele, tőlem 50 km. Motoralkatrészt rendelt . Több károsultról tudok , én konkrétan egy Fórumtársal tartottam a kapcsolatot , sokat segített a tapasztalatával .
A Hong Kong Goldway-tól rendeltem másik készüléket , szerdán rendeltel következő hétfőn a kezemben volt .

[ Szerkesztve ]

(#1353) lemmy71 válasza Satus (#1352) üzenetére


lemmy71
őstag

Későn válaszoltál és így átsiklottam felette, de akkor decemberben jó volt a megérzésünk hogy egy újabb kamustore jelent meg az alin, végül is lényeg hogy visszakaptad az árát ;)
Amúgy nekem rettentő gyanús volt, az a piaci ár alatti vételár :DDD

(#1354) Predatorr válasza ToniSlow (#1333) üzenetére


Predatorr
őstag

A flsh tool driverereket akar letölteni, amire kínai hibaüzeneteket kapok, aztán meg "nem találja a flash scriptet". :(( :F Telefon meg úgy maradt fastboot módban, nem lehet kikapcsolni, nem lép ki a gombok nyomva tartására, ahogy kéne. F.sza.:W

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1355) v.attis válasza Satus (#1341) üzenetére


v.attis
őstag

Szuper, köszönöm!
Én sem bánom, ha nincs csomó fölösleges cucc rajta.

(#1356) Predatorr válasza Predatorr (#1354) üzenetére


Predatorr
őstag

Oké, megvan, nincsenek a flash fájlok a linkelt csomagban. Kb. 20. próbálkozásra végre restartolt. Nincs meg. A többiben sincsenek. Akkor nem tudom.

juve600: Olvastam róla, h bootloader nyitás kell, de hogyan oldjam meg a flash script hibát?

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1357) juve600 válasza ToniSlow (#1339) üzenetére


juve600
nagyúr

Nem XIAOMI.EU rom amit te írsz
POCO X3 NFC – EEA StableLstestV12.0.8.0.QJGEUXM

az xiaomi.eu romot bootloader nyitás után lehet felteni

(#1358) ToniSlow válasza juve600 (#1357) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szerintem nem is írtam ilyesmit hogy az lenne. Vagy én nem fogalmaztam világosan, vagy te értesz félre valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1359) ToniSlow válasza Predatorr (#1354) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Amit linkeltem ott a fastboot rom-ot szedd le. És azt rakd fel miflash-el.

(#1360) Predatorr válasza ToniSlow (#1359) üzenetére


Predatorr
őstag

+1*: Leszedtem, nem talál flash scriptet
(miui_SURYAEEAGlobal_V12.0.8.0.QJGEUXM_068c43db4b_10.0)
neten találtam videót, ott azt mutatja, lennie kéne flash script fájloknak a csomagban, de nincs egy szál sem. Most találtam egy .tgz fájlt, csorog lefele, talán abban lesz.
(surya_eea_global_images_V12.0.8.0.QJGEUXM_20210205.0000.00_10.0_eea_cc0a2e386f.tgz)
Viszont ami a telón van, a "béta" 12.0.6. 2021.02.21. Követni sem tudom lassan.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1361) Predatorr válasza Predatorr (#1360) üzenetére


Predatorr
őstag

Oké, azzal sem megy.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1362) Predatorr válasza Predatorr (#1361) üzenetére


Predatorr
őstag

Oké, megtaláltam a helyi frissítést végre, arra közölte, hogy régebbi ROM-ra (12.0.8.) nem frissíthetek a 12.0.6-ról. Fastboottal meg, ugye, nem rakhatok föl semmit.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1363) Satus válasza Predatorr (#1362) üzenetére


Satus
tag

Szia .

Miflash-sel olyat tudsz feltenni amiben van Firmware mappa [kép] . Én Miflash-sel csak ezt tudtam feltenni . Az a frissebbekben "Updater-Firmware mappa" [kép] volt . "Xiaomi_Poco_X3_NFC_V12.0.4.0.QJGEUXM_20201025.0000.00_EEA_10_XFT_(by_xiaomistockrom.com)" Ezt a Miflash letöltési oldalán ott van "Follow Instructions"-ot követve töltöttem le és egyből sikerült . Bootloopban voltam de bejött a fastboot .

Ha hülyeséget írtam javítsatok ki .

[ Szerkesztve ]

(#1364) juve600 válasza Satus (#1363) üzenetére


juve600
nagyúr

(#1365) sandró60 válasza grafikus17 (#1318) üzenetére


sandró60
addikt

Légyszi olvasd el a privát üzenetet :K

(#1366) Predatorr válasza Satus (#1363) üzenetére


Predatorr
őstag

A .tgz-ben van flash, az nem is rinyál, de refreshre sem tölti be, a többiben nincs, kiabál miatta, nem csinál semmit. Telefon meg a bétát instabilnak tartja (tesztelés alatt), a másikat meg régebbinek. Majd csak kijön egy újabb 11-es. majd berúgom. :((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1367) Satus válasza Predatorr (#1366) üzenetére


Satus
tag

Korábban volt olyan probléma , hogy nem volt mobilhálózatom. Bármit csináltam nem működött a nandroid mentés se . Már semmi nem jött be csak a fastboot.

Újra flash-eltem a legújabbal "https://xiaomiflashtool.com/download/xiaomi-flash-tool-20210226". Itt az oldalon lejjebb ott van , hogy "Download Xiaomi Stock Firmware" .

Ezt letöltöttem "Xiaomi_Poco_X3_NFC_V12.0.4.0.QJGEUXM_20201025.0000.00_EEA_10_XFT_(by_xiaomistockrom.com)". Ez volt csak ott. "https://xiaomistockrom.com/xiaomi-poco-x3"

Kicsomagoltam , miflah-be betallóztam a firmware mappát és működött.
Nekem az volt a lényeg , hogy legyen recovery meg rendszer fent , mert ezek nélkül nem tudtam semmit csinálni . Fastboot-tal semmi nem működött csak a miflash. Bootloadert is zárta . Nekem így sikerült .

Ha a béta nem jó rakd fel ezt és majd frissül. Vagy Te töltsd le a legújjabbat és helyi frissítéssel old meg . :K

(#1368) Predatorr válasza Satus (#1367) üzenetére


Predatorr
őstag

12.0.4 már volt, abban nem gondolkodtam. Az frissült a mostani 12.0.6-ra, amelyet már visszavontak, csak éppen nincs helyette más. Vagy, gondolod, hogy a 12.0.4-re felmenne helyileg a 12.0.8? Nem szeretnék elveszni egy bútlúpban.
Mint írtam, a helyi frissítés szerint minden régebbi, vagy béta.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1369) Satus válasza Predatorr (#1368) üzenetére


Satus
tag

12.0.4-et azért raktam , mert mást nem tudtam a miflash-el.

Nekem csak addig kellett amig felraktam a twrp-t meg a xiaomi.eu multit .

Ha nem stimmel a helyi frissítés nem frissít.

[ Szerkesztve ]

(#1370) Viktor0610 válasza Predatorr (#1368) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem a 12.0.6.0-ra felment a 12.0.7.0.
A 12.0.8.0 egyelőre béta nálam is.
Gondolom, ha pár nap múlva megpróbálom, már fel tudom dobni.

Samsung Galaxy A54

(#1371) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok,
kint szabadban, napsütésben, elég a fényerő? Kevésnek tűnik az a 450 nits.

(#1372) Viktor0610 válasza Wayne (#1371) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt már jobban látható kijelzős telóm, de nem kell árnyékot keresni, hogy lássam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1373) zolinagy0818


zolinagy0818
csendes tag

[kép] Tegnap frissült.

[ Szerkesztve ]

(#1374) sandró60 válasza zolinagy0818 (#1373) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor ez is csak egy biztonsági frissítés.Nálam februári frissítés van ugyanezzel a szám 12.0.8.Tehát ezt frissítették :D

(#1375) ToniSlow válasza sandró60 (#1374) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nem. Ez most android 11-re frissül + security update.

(#1376) sandró60 válasza ToniSlow (#1375) üzenetére


sandró60
addikt

Közben elindítottam a frissítés keresést és ezt találta amit mondtál.95%-tól nagyon lassan tölt kb9-10 percenként 1% megy :K
A 96%-nál már ennyi a töltési idő-Wifi

[ Szerkesztve ]

(#1377) sandró60 válasza sandró60 (#1376) üzenetére


sandró60
addikt

Megkaptam az Android 11-A hiba még megvan.Kivetítés :Y

(#1378) demmer123


demmer123
őstag

Mennyire zavaró egy vastagabb üveg fólia "9D" mint egy sima üveg? Olvastam itt a topikban hogy ami fekete keretes üveg sokkal vastagabb és zavaró is tud lenni.

Ti milyent használtok rá? Vagy nem kell semmilyen fólia rá, véd a gorila glass 6?

[ Szerkesztve ]

(#1379) Iborka


Iborka
tag

Helló! Próbálta valaki itt közöttünk ezt a rom-ot:[MIUI 21.5.12] Elite ROM Miui12.6 A11 POCO X3-hoz ?

(#1380) judas13 válasza demmer123 (#1378) üzenetére


judas13
addikt

Nekünk csak a gyári alap fólia van rajta. Ha az vmikor lejön utána mehet majd rá (ki tudja még melyik) üvegfólia...nekem másik telón volt fekete keretes, de legalábbis engem nem zavart.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1381) Predatorr válasza demmer123 (#1378) üzenetére


Predatorr
őstag

9H lesz az. Ne vedd. S8-amra a a boltban tettek fekete keretes fóliát, egy nagy szar volt, körbe világított kifelé alóla a kijelző, az értesítő jelzést meg eltakarta. eMagból rendeltem fóliát, csak a szélén szalag, semmire sem volt jó, 2 nap alatt leesett, Fogyvédelem szerint nem probléma. Volt 9H-sam, ripityára tört, meg alatta a GG5 üveg is. Aztán tetettem rá UV-set, az is ripityára tört. Az üveget megvédte, de leszedni nem lehetett, 3ó-n át kínlódtak vele a szervizben. Teljesen jó ez a puha fólia a pockon, ha karcolódik vagy benyomódik, néhány óra alatt kisimul (vagy kisimítod dörzsöléssel), lassan 1 éve megvan, most is OK. Hagyd azt, vagy vegyél olyat. Sztem szimpla fizika, hogy a puha fólia csökkenti a behatás erejét, a kemény üveg meg továbbadja azt vs marketing.

Viktor0610: Nálam semmi, a 12.0.7-et bétának látja, nem teszi fel, frissítésre aut. semmi, kézzel semmi.

judas13: Lásd fent.

sandró60: Vodafónná lett UPC? Nálunk az ilyen VW-s, hogy mérésen f.szán megvan a sávszélesség, ha meg használnád, vezeték 1/10, wifi meg gyakran telefon modemnél is lassabb. :W

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1382) Predatorr válasza Predatorr (#1381) üzenetére


Predatorr
őstag

Na, végre megtaláltam a 12.0.6-12.0.7 frissítést, talán azt elfogadja helyi update-tel.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1383) judas13 válasza Predatorr (#1381) üzenetére


judas13
addikt

Kösz az infót! Most vettem egy Honort azon is ez a puha van. Marad is rajta amíg lehet.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1384) sandró60 válasza Predatorr (#1381) üzenetére


sandró60
addikt

Aki tényleg rugalmas fóliát akar a mobiljára.Annak ajánlom a Clearplex-et. 5-6 ezer Ft felrakással együtt,de lehet egy kicsivel drágább.Itt olvashatsz róla [link]
Az előző telefonomon ilyen van-amit már eladtam

[ Szerkesztve ]

(#1385) Predatorr válasza sandró60 (#1384) üzenetére


Predatorr
őstag

Nekem jó gyári. Ha majd' 1 évet kibírt, nem hiszem, hogy a következő 1-2-ben cserélnem kéne. Az mondjuk fura lenne, ha nehezítené az ujjlenyomat-azonosítást. :D

judas13: Jó a kínaiakban ez a mellékelt fólia/tok, azt is bele kell számolni az árba, mennyivel drágább egy koreai. Bár ennél azért zavart, hogy nem kamerasziget alakúra vágták a gyárin a lyukat, de vettem 1500Ft-ért (1270Ft pktg) egy kettős armor tokot, az pöpec. Ugyanilyen Samsungra 8-10000Ft.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1386) judas13 válasza Predatorr (#1385) üzenetére


judas13
addikt

Így van nem semmi az árkülönbség akár. Sosem felejtem pár éve - nem egészen végig gondolva leszedettem mobilosnál a gyári puhát egy üvegre cserélve, hát az nem volt jó választás akkor. A széle nem illeszkedett pontosan, fellevegősödött, minden.Ma is előttem van mennyire "nehezen" jött is le a gyári mennyire jól tapadt mikor próbálta azt leszedni....most is itt figyel vagy két üvegfólia a polcon, de amíg kitart az eredeti addig maradnak is ott :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1387) sancika43


sancika43
csendes tag

Frissitettem a 11-es androidra, de az álltalam használt app nem működik vele .
Megtudná mondani valaki hogy an tudom vissza varázsolni a 10-est.
A hard reset nem teszi vissza,pedig kikapcsoltam az automata frissítést.
Hátha valaki...köszi

(#1388) Viktor0610 válasza sancika43 (#1387) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen app ez?

Visszafelé frissíteni csak nyitott bootloaderrel lehet, és nem is biztos, hogy lehetséges.
Mármint lehetséges, de lehet, a teló védelme miatt végleg téglázod a készüléket.

Samsung Galaxy A54

(#1389) sancika43 válasza Viktor0610 (#1388) üzenetére


sancika43
csendes tag

Ez egy munka app. Hosszú lenne leirni,de annyit finomítok hogy működik csak random módon kilépked belőle. Így nem lehet vele dolgozni.Azért köszi

(#1390) Viktor0610 válasza sancika43 (#1389) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szokásos MIUI-dolgok megvannak?
Auto start be, MIUI-akkukímélő ki. Minden (szükséges) engedély megadva?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1391) sancika43 válasza Viktor0610 (#1390) üzenetére


sancika43
csendes tag

Persze. Azok idáig is megvoltak és csak ezt az egy appot nem bírja.

(#1392) Viktor0610 válasza sancika43 (#1391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mennyire bonyolult vagy egyszerű, de jelezd a hibát a készítőnek, hátha gyorsan javítható.
Idővel működnie kell droid 11 alatt is, ahogy egyre több készülék kap ilyen frissítést.

Samsung Galaxy A54

(#1393) sancika43 válasza Viktor0610 (#1392) üzenetére


sancika43
csendes tag

Igen igen csak ezek a malmok lassan őrölnek mert lehet csak nekem van ilyen problémám....meg ilyen telefonom....nem véletlenül.
Azért köszi :)

(#1394) Predatorr válasza sancika43 (#1389) üzenetére


Predatorr
őstag

Random restartol is a telefon 11-gyel, nálam a NoRoot tűzfallal játssza most ,h el sem indul auto, pedig minden beállítás ok.A side panelt szokta nálam.random becsukni. A gyári visszaállítás óta azt sem.jegyzi meg, hogy usb fájlmásolással csatlakozzon,mindig át kell kapcsolni, pedig ez ua rendszer, mint előtte!
Nem kell neki vmi többi alkalmazás.fölötti megjelenítés? A side panelből gondolom.

Viktor0610: Akkor hogyan merjem.visszaflesselni a 12.0.4-et? :Y :F

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1395) Satus válasza Iborka (#1379) üzenetére


Satus
tag

Most próbáltam ki ezt "Elite ROM Miui12.6 A11 POCO X3-hoz " android 11-et ír. Fel is ment semmi gond. Működik minden , de amikor lépnék be a twrp-be piros háromszög angol írás. Rádugtam a gépet adb-vel újraindítás , megint piros háromszög. Újra kellett flash-elni a recoveryt . Azaz érdekes , hogy PixelExperince-nél ilyen nem volt , pedig arra is android 11-et írt. Format data , ráküldtem a visszaállítást jó lett minden egyből.

(#1396) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

Droid 11-es frissítés után a chat fejek (messenger, viber) chat négyzetek lettek (picit más működési elvvel, mint ha méretezhető ablakok lennének). Be lehet állítani esetleg valahol hogy újra a régi formában és elvben működjenek?

[ Szerkesztve ]

(#1397) Viktor0610 válasza ToniSlow (#1396) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Ez droid 11 feature.

Samsung Galaxy A54

(#1398) sandró60 válasza Viktor0610 (#1397) üzenetére


sandró60
addikt

A 11-es miatt a nem gyári app-ot frissíteni kellett :D
Az volna még jó,hogy a MIUI-is frissítenék a 0.8-ról 0.9 re,mert már ott a kivetítés is működik :K

[ Szerkesztve ]

(#1399) aprokaroka87 válasza sandró60 (#1398) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Addig örülj amíg van hozzá frissítés, és nem sz*rj*k le. :)

(#1400) ToniSlow válasza Viktor0610 (#1397) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szuper. Bár ahogy keresgéltem erre a probléma megoldást találtam más OS-be implementált megoldást erre. Konkrétan lehet állítani hogy a régi megjelenítést szeretnéd vagy az újat. Úgy látszik MIUI-ba ezt nem sikerült belerakni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.