Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Ciccuka válasza demetnor198 (#1800) üzenetére


Ciccuka
veterán

Factory Reset-et próbáltál már?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1802) Kolondrum válasza demetnor198 (#1800) üzenetére


Kolondrum
félisten

Közelség érzékelő jó?

(#1803) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok,

Vettem poco x3 pro telefont, samsung után elég nehéz hozzá szokni.

Messengeren ha ír valaki nem kapok értesítést róla pedig be van kapcsolva, mi lehet a probléma? Fent a led villogás se jelez ha valaki küldött üzenetet, led fény be van kapcsolva mindegyik alkalmazásnál azokat mutatja.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#1804) Viktor0610 válasza zolokas (#1803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[Re:] Poco X3 Pro - hardverfrissítés
Ez a te topikod. :K

Samsung Galaxy A54

(#1805) demetnor198 válasza Kolondrum (#1802) üzenetére


demetnor198
újonc

A közelség érzékelőnél nem vettem észre semmi hibát. Egyszerűen kicseng a teló es sötét a kijelző, ha feloldom a zárat mintha nem is hivnanak xsak azt latom ha belépek a hivasnaploba mikozbe hivnak hogy mig le nem teszi addig nem mutat semmit majd egyszer csak megjelenik az osszes hivasom kozte a nem fogadott hivas.

(#1806) demetnor198 válasza Ciccuka (#1801) üzenetére


demetnor198
újonc

Csak gyári visszaállítást próbáltam. Ennél azt hogy kell?

(#1807) demetnor198


demetnor198
újonc

Amugy általában ott a headset a fülemen es hiaba nem mutatja a hivast csak hangot ha gyorsan bekapcsolom a headsetet vagy epp csatlakoztatva van akkor fel tudom venni vele csak épp nem tudom kinek veszem fel. Kell vagy 10 másodperc mire kiirja a nevet miutan felvettem. Es van hogy ha en hivok valakit akkor is elkezdi a hivast de név nélkül majd egy pár másodperc múlva irja ki csak.

(#1808) Ciccuka válasza demetnor198 (#1806) üzenetére


Ciccuka
veterán

[reset]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1809) demetnor198 válasza Ciccuka (#1808) üzenetére


demetnor198
újonc

Sajnos ez sem segített.

(#1810) Predatorr


Predatorr
őstag

De idegesítő ez az ujjlenyomat-nemolvasós szarság... :((( Még mindig úgy marad altatásban (nem is annyira) hosszabb idő után, frissítés még mindig semmi. :W Képvágó meg szintén még mindig Internetet kér, hogy működjön, gondolom, hogy elküldje az anyagot, ahogy a zenelejátszó.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1811) Viktor0610 válasza Predatorr (#1810) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első kettőre gyári visszaállítást javasolnék, de az eddigiek alapján szerintem ez nem a te telód, a MIUI nem a te rendszered. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1812) Predatorr válasza Viktor0610 (#1811) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem csak nálam jött elő. Amúgy ma megint elkezdte az elsötétülés fotó/videó módban. Viszont gyanaxom, hogy az alacsony töltés miatt csinálja, mert úgy rémlik, legutóbb is 20% alatt volt, amikor ezt csinálta. Elméletileg beállítottam, hogy 20% töltés alatt se csináljon semmit a rendszer, mert azzal is elmegy még egy napig, de eszerint mégis csinál.
Semmi bajom nem lenne a rendszerrel, ha rendben működne, és nem csak áthelyeződnének a hibák máshová egy frissítéssel. Miért kellett LQrni az eddig jól működő ujjlenyomat-olvasást?
Amúgy igen, majd egyszer Samsung A52 valami edition lesz. Az S8-nak amúgy ugyanígy megvoltak a gyári szarságai, amelyeket 3 év alatt sem javítottak, miközben szépen avultatták a rendszert minden "biztonsági" frissítéssel (pl. wifi gyengülés, GPS-jelfogás csökkenése, stb, és mindig frissítés után). Bixbyről már nem is szólva.
Jó öreg Galaxy S5, az tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1813) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Ismerősnek Poco telefonja van és az neki a furcsa hogy mindenből 2 van. Dual Simes és érti hogy a nevjegyekből, Üzenetekből kettő van de a többit nem érti.

(#1814) Predatorr válasza Csabi1984 (#1813) üzenetére


Predatorr
őstag

Adja el az egyik telefont. :DDD

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1815) Csabi1984 válasza Predatorr (#1814) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia :D Az alkalmazásokból van kettő :DD

(#1816) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Édesanyámnak keresnék egy Samsung J5 2017 utódot. Nincsenek nagy igényei de szokott fényképezni ha úgy adódik. 3.5jack látom van rajta ami jó mert szokott rádiót használni. Amit nem tudok a felhasználói visszajelzések milyenek? Szoftver anomáliák vannak?

(#1817) Csabi1984 válasza Csabi1984 (#1816) üzenetére


Csabi1984
addikt

Bocsi nem ide szántam hanem a Pro hoz :D

(#1818) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, lehet, hogy nem ide való pont, de nem találtam külön sms topikot...szóval van egy ilyen poco x3 nfc telefonom (előtte is volt több xiaomim), és az a gondom, hogy kijött a vodafone-tól egy olyan számla, hogy csak néztem. 53 sms-t ír, hogy annyit küldtem előző hónapban, mikor ha 8-at összesen sokat mondok.
Régen volt ez a 160 karakteres dolog, aztán meg hogy balra vagy jobbra dőlő ékezettel írj, úgy akkor a hagyományos írás marad és lehet 160 karakter.
Na lényeg, a xiaominak saját tárcsázó és sms küldöje van ugye, és nem írja mikor smst írsz, hogy hány karakternél tartasz. És csak arra tudok gondolni, hogy a rövid sms üzenetem is 2-3-nak tekinti.

Manapság ez hogy van, ki hogy tapasztalta?

(#1819) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1818) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írja pedig. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1820) Predatorr


Predatorr
őstag

Jöhetne már valami javítás erre az álomban.maradó ujjlenyomat-érzékelőre, mert rohadt idegesítő. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1821) Fruityloops válasza Viktor0610 (#1819) üzenetére


Fruityloops
tag

Bocs, swiftkeyt használok. És ott nem írja + megnéztem még csak beállítani sem lehet rajta, hogy kiírja pff...

(#1822) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a billentyűzet írja ki a hátralévő karakterek számát az SMS-ből, hanem az üzenetkezelő app.
Kezdj el írni egy SMS-t, 10 karakter alatt jelzi, illetve akkor is, ha több mint egy üzenet lenne a beírt szöveg.

Samsung Galaxy A54

(#1823) Pakliman válasza Fruityloops (#1821) üzenetére


Pakliman
tag

Jobb fent függő 3 pötty -> Beállítások -> Speciális -> Egyszerű karakterek használata

(#1824) Fruityloops válasza Viktor0610 (#1822) üzenetére


Fruityloops
tag

Értem, és köszönöm! Pakliman, neked is! :)

(#1825) Spricccer


Spricccer
tag

Jött update!

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#1826) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok! Valakinel elofordult olyan, hogy megbolondul a telo? Tehat magatol csinal marha gyorsan dolgokat? Ugral ide oda, megnyit kulombozo dolgpkat, orat, uzenot...nem hinnrm h virus de fene tudja...ami virusirtot letoltottem vagy malwaret nem jelezte...
Es bizony nem jarok ketes oldalakon...
Hatha valaki hallott hasonlorol... :R :R

(#1827) aprokaroka87 válasza bazsimano (#1826) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Újraindítás megvolt?

(#1828) Viktor0610 válasza bazsimano (#1826) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egyszer volt ilyen gondom, restart megoldotta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1829) bazsimano válasza Viktor0610 (#1828) üzenetére


bazsimano
őstag

Volt nqg nehezen...de ez elo szokott jonni mondjuk havonta 1-2szer...

(#1830) Gombinyó válasza bazsimano (#1829) üzenetére


Gombinyó
őstag

Néha szokta csinálni, valami hardveres bug lehet, talán a kijelző... Gyári és custom rommal is tapasztaltam már. Képernyő lezárás-feloldással abbahagyja, nem kell hozzá restart nálam.

(#1831) Viktor0610 válasza Gombinyó (#1830) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokan a Poco X3 Prónál panaszkodtak ghost touchra. Ott a visszajelzések alapján egy frissítés rendbetette.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1832) mdraco


mdraco
őstag

Sziasztok,
Valaki használ custom rom-ot? Stabilak? Hívás rögzítés miatt kipróbálnék egyet, lineage, pixel experience stb.

(#1833) motofi válasza mdraco (#1832) üzenetére


motofi
aktív tag

Eu. rom. Minden működik. Hívásrögzítés, banki appok és frissül már a 11-re is két frissítés jött OTA-n.

[ Szerkesztve ]

(#1834) mdraco válasza motofi (#1833) üzenetére


mdraco
őstag

Azt elfelejtettem megnézni, köszi.

(#1835) Predatorr válasza bazsimano (#1826) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam a legújabb frissítés óta a jetaudioval csinálja. Elkezd összevissza ugrálni a számok között, felugrik maxra a hangerő, tegnap átváltott random lejátszásra csak úgy, övtáskában, futás közben. Vagy ugrik az olvasófej. :U Mindemellett az alva maradó ujjlenyomat-olvasó sem javult meg, és képet sem tudok átméretezni a glériában offline.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1836) RVR400 válasza Predatorr (#1835) üzenetére


RVR400
veterán

Én visszaraktam a még Android 10 alapú indonéz ROM-ot, meguntam a használhatatlan képernyőidőt.

(#1837) mazda83


mazda83
csendes tag

Sziasztok!
Lehet még ezt a telót jó áron beszerezni?

(#1838) janakbacsi válasza Viktor0610 (#1831) üzenetére


janakbacsi
őstag

Melyik frissítés? Legújabb?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1839) Viktor0610 válasza janakbacsi (#1838) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
A verziószámot nem tudom.

Samsung Galaxy A54

(#1840) janakbacsi válasza Viktor0610 (#1839) üzenetére


janakbacsi
őstag

Xiaomi.eu rom is jó?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1841) Viktor0610 válasza janakbacsi (#1840) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erről nincs infóm.
A topikban biztos, okosabbak a lányok/srácok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1842) speedyo válasza janakbacsi (#1840) üzenetére


speedyo
csendes tag

Pont most hétvégén jöttem át az EU-ra, gyári volt előtte. Eléggé panaszkodnak hogy a 2 frissítéssel előtti jobb volt, de nekem a gyári után ez a legfrissebb is sokkal jobb. Főleg hogy végre van call rec is (igazából ez volt a fő ok hogy valtottam)

(#1843) Satus válasza speedyo (#1842) üzenetére


Satus
tag

Ha nem zavar az anroid 10 , akkor ezt prábáld ki , ez után minden lassúnak tűnik majd .
xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.9.0.QJGMIXM_v12-10.

(#1844) speedyo válasza Satus (#1843) üzenetére


speedyo
csendes tag

Igazából ezért maradtam a legfrissebbnél. Majd csak alakul még. Bár így különösebb lassulást ezen sem veszek észre. Talán az animáció mintha néha ritkán megakadna. De a gyarihoz képest még ez is gyorsabb, gördülékenyebb szerintem.

(#1845) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

Tegnap kétszer is észrevettem hogy jelezte a készülék hogy elérhető új szoftverfrissítés 12.5.4. Persze letölteni már nem tudtam. Más is tapasztalt ilyesmit esetleg?

(#1846) Peaceliker válasza ToniSlow (#1845) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nálam is ugyan ez volt. Gondolom visszavonták

"Oh my Goa'uld!"

(#1847) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok!

Írtam egyik nap, hogy sajnos egy kis idegesség miatt a hátlapjára "erősebben" tettem le a telefont a kelleténél...azóta nem kapcsol be..Szétszedtem, próbáltam amit tudtam lekötni kábeleket róla aksit stb. aztán vissza óvatosan, de nem kapcsol be továbbra sem.
Mert írtátok lehet kontakt hiba kábel lecsúszás bármi..
A kérdésem az, mivel eléggé nagy gond, hogy bedöglött, és tele volt fontos hangjegyzetekkel meg képernyőképekkel stb. hogy semmiképpen nem tudom ezeket lementeni róla..? Tudom, ha nem kapcsol be, akkor nem lehetséges írnátok ezt. :U
De semmi esély, hogy valahogy lementsem a dolgokat róla? Lehet alaplap probléma, és ugye azon van a belső ram chip is stb. ami tárolja képeket hangjegyzet stb. vagy passz nem értek hozzá, de ha bedöglött az alaplapja mondjuk, akkor m ivan ilyenkor? :F

(#1848) balazs1022 válasza Fruityloops (#1847) üzenetére


balazs1022
őstag

Hosszabb gombnyomásra sem rezzen? Usb-n keresztül felismeri a számítógép?

Olyan megoldást találtam a neten, h az akku csatlakozót levenni. Majd foldugni a telefont a töltőre és utana visszapattintani az akku csatit.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1849) Fruityloops válasza balazs1022 (#1848) üzenetére


Fruityloops
tag

Nem, sajnos nem rezzen hosszú bekapcsolás gombra sem, ha 2 percig nyomom akkor se. Nem ismeri fel a gép, mivel nem kapcsol be, úgy tudom ha legalább egy bizonyos ideig már világít a kijelző és elindul a telefon, akkor ismerné csak fel a gép, de semmit nem csinál ugye.
+ Az nagyon köszönöm amit találtál, hálás vagyok tényleg, hogy foglalkoztál vele, megpróbálom! Köszönöm!

(#1850) balazs1022 válasza Fruityloops (#1849) üzenetére


balazs1022
őstag

Azert van a fórum H segítsünk egymásnak. Anno volt 1 Nokiam, annal az segitett ha ismét kapott egy ütést. Pl ha combomhoz utottem az segitett rajta. Talán egy próbát ez is megér...

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.