Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Predatorr válasza RoMix85 (#1893) üzenetére


Predatorr
őstag

256GB microSD-m működik benne gond nélkül, több mint 200GB veszteségmentes zenékkel, képek, egyebek vannak rajta.

Ne használjatok chrome-ot!

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1902) TRob1 válasza tillatrilla (#1900) üzenetére


TRob1
veterán

X3 NFC kb. Note 9 Pro-val egyenrangú (Elvileg 2-3 funkcióval még jobb is nála).
Tehát Note 5-nél sokszor jobb.

¤ R'n'R ¤

(#1903) tillatrilla válasza TRob1 (#1902) üzenetére


tillatrilla
senior tag

:R

Üdv: Attila

(#1904) tillatrilla válasza Predatorr (#1901) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Megkérdezhetem,hogy mi ez a Chrome mizéria? A nejem is ezt a böngészőt használja ( még a jelenlegi RN5-ön,és váltás után is szeretné),és ha jó lesz a telefon neki,magamnak is ilyen telót szánok. Nekem pedig a könyvjelzők,jelszavak miatt lenne jó a Chrome.

Üdv: Attila

(#1905) ironbed válasza Viktor0610 (#1886) üzenetére


ironbed
aktív tag


Az email címet itt nem tudom kiválasztani, hiába jeleníti meg.
A bankkártya adatoknál ugyanígy nem megy.
DE(!) csak Chrome-ban...

[ Szerkesztve ]

(#1906) ironbed válasza Viktor0610 (#1880) üzenetére


ironbed
aktív tag

A VoLTE beállítás nem segített.
Ma megint nem tudtam felvenni a hívást, mert a zöld felvétel ellenére elutasított hívás lett.
Aztán visszahívásra ugyanúgy kapásból elutasított lett.
Restart után tökéletesen megy
Nem értem. Lehet romot kellene cserélni vagy resetet csinálni, de nem szívesen vágnék bele az ujra telepítés miatt...

(#1907) Viktor0610 válasza ironbed (#1906) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyeztess a szolgáltatóddal, aktív-e az előfizetéseden a VoLTE.
Ha igen (és van rá lehetőség), kapcsoltasd ki velük. Nálam (Telenor) nem volt elég csak a készüléken kikapcsolni, le kellett mondanom magát a szolgáltatást is.

Persze, amennyiben szükséged van a szolgáltatásra, akkor jelezd a szolgáltatódnak, hogy rosszul működik a telefonoddal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1908) ironbed válasza Viktor0610 (#1907) üzenetére


ironbed
aktív tag

Hát, már megvolt a frissítés a 12.0.9-re :D
Most mutatja a VoLTE-t a felső sávban.
Remélem a hívás és az auto fill probléma is megszűnik

(#1909) Peaceliker válasza Predatorr (#1901) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mi baj a chrome-al? :Y

"Oh my Goa'uld!"

(#1910) Predatorr válasza Peaceliker (#1909) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, talán nézzetek utána. Erőforrás-zabálás, biztonsági problémák, stb. Szaggató, panaszos céges laptopokról leirtottam, foxszal rögtön minden simán ment, bár már az is settenkedik a háttérben.
Számomra egyelőre nagyobb baj a csöndes mód nem működése, és hogy minden szar csak aktív netkapcsolattal nűködik már az óra bt kapcsolatától a zenelejátszón át egy szaros szövegnézegetőig. Lásd még: biztonság. 1 éve vettem a telót, akkor még nem kellett.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1911) tillatrilla válasza Predatorr (#1910) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Hát azt én is észrevettem,hogy az asztali gépemen már egy jó ideje szaggat-látszólag semmire nem válaszol a gmail.És nem a ram,vagy a proci kevés neki,mert van benne erő bőven...
De akkor a fenti mobilos-chrome mizéria nem a telefon hibája,ugye?Hát éppen most keresgélek valami megbízható boltot sok garival,(de nem tudom hol érdemes) ilyen telóért a nejemnek....Apropó,mi van a gyári csomagban? Valami tok esetleg?

Üdv: Attila

(#1912) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Az i-shop.hu üzletről valakinek tapasztalata?

Üdv: Attila

(#1913) Fruityloops válasza TRob1 (#1902) üzenetére


Fruityloops
tag

Mondjuk ez elég érdekes téma, páromnak fél éve vettem egy redmi note 9 pro-t megleptem vele, magamnak meg vettem egy x3 nfc-t. A kamera szenzor mindkettőbe más, és most például voltunk erdőbe hóban kirándulni, a redmi note 9 pro szebben fehérebben vette a havat fényképre, az x3 nfc meg szürkébben. De van, hogy az x3 nfc meg élesebb néha mint a note 9 pro. A kijelzője is más a kettőnek hiába IPS, valahogy melegebb a redmi note 9 pro-é, az x3 nfc viszont 120 hz-es, és reggelig lehetne sorolni. Mindkettő príma és megfelelő sebességű telefon minden napos átlagos használatra. :-)

(#1914) Predatorr válasza tillatrilla (#1911) üzenetére


Predatorr
őstag

Előtte Samsung telefonom volt. Ott is rendszeresen jöttek elő problémák a topicban, amelyek forrása mind a Chrome volt. Itt is csináld ezt vele, csináld azt, stb.
Átlátszó szilikon tok, visszasimuló fólia felhelyezve (nem szar 9H, amely törik a telefonnal együtt, gyorstöltő. Füles nincs. Esetleg unboxing videók youtube-on?
Bolttal vigyázz. Vagy drága, vagy szar, még ha 2 év garod is van. Galaxy S5-ömet vettem anno olcsóbb, de garos boltban, kártyafüggetlenként, tele volt német vodafone szoftverekkel. Rootolás, rendszercsere, minden szart végig kellett rajta csinálni, hogy eltűnjenek és működjön, szóval nem csak a gar lehet problémás. Galaxy S8 "megbízható bolt"-ból jött, de Emirátusokból, vietnámi, azon belül német rom volt rajta, azon is lehetett rendszert cserélni, mert semmit nem frissített (exem anno ugyanonnan rendelt, annak semmi baja nem volt!).
Ezekhez képest a Poco a megnyugvás lenne, ha nem akarna folyton netre mászkálni mindenért.

Fruityloops: Én ma fotózgattam rengeteget a hóesésben, tök szép képek, hófehér a hó is, ahol nem taposták szét az autók.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1915) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Poco x3 nfc szeretnék frissíteni V12.5.4.0.RJGEUXMre de nem engedi! Mi lehet a baj??? Valamit kezdenem kell a telóval mert kb 3 napja ''szellemérintéses'' hiába rakom vissza azt a romot ami rajta van 12.0.8.0 QJGEUXM

Vagy mi tudok kezdeni a szellem értínsekkel??

(#1916) Viktor0610 válasza Gila2626 (#1915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit ír ki? Mit tapasztalsz?

Samsung Galaxy A54

(#1917) Gila2626 válasza Viktor0610 (#1916) üzenetére


Gila2626
csendes tag

frissítés ellenőrzése sikertelen/ sorry,flash to this stable version not allowed! Több rommal is próbáltam

(#1918) Viktor0610 válasza Gila2626 (#1917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm. 🤔
Pedig már nem stabil béta, hanem "sima" stabil kiadás lett.

Ha jól olvasom a netet, akkor az a baj, hogy a 11 alapú MIUI ROM-okban (összes készülék, összes ROM-verzió) a WhatsApp fájlcsatolás nem/hibásan működik, ezért nem lehet frissíteni a készülékeket.
Akkor én még szerencsés vagyok, hogy frissíthetem. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1919) Gila2626 válasza Viktor0610 (#1918) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Szerintem valami össze van kavarodva a telómba, olyan mintha le se ellenőrizné a romot! Pár másodperc és ki dobja ezt a hibát, ha más régiós romot próbálok arra más hibát ír

(#1920) Gila2626 válasza Viktor0610 (#1918) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Akkor nincs megoldás, csak bootload nyitás /recovery stb

(#1921) Viktor0610 válasza Gila2626 (#1920) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ha jól értem. :(
Persze, mivel az összes teló érintett, valószínűleg javítja a Xiaomi, szóval nem kell feltétlen mókolni.

Samsung Galaxy A54

(#1922) Gila2626 válasza Viktor0610 (#1921) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Kérdés még hogy egy új rom megoldja e a szellemérintés próblémámat! Fogja magát és radom elkezd villám gyorsan ''nyomkodni'' magát

(#1923) Viktor0610 válasza Gila2626 (#1922) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen gond, a korábbin (talán azon, amin a te telód van) volt egy-két ilyen alkalom.

Samsung Galaxy A54

(#1924) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Tudtok egy használható normális telefonhívás felvevő recorder programot? Már többet kipróbáltam, de oké hogy mindegyik halkan veszi fel a másik felet már megszoktam..de legalább van, viszont a mostani x3 nfc-re egyik ilyen programmal sem boldogulok.
Ugyanis vagy felveszi vagy nem a másikat, illetve mióta feltettem egy kettőt, a hívásoknál nem hallottak engem a mikrofonba, azaz bekavar a program. Le is töröltem mind, különben nem hallanak.
Egy normálisat nem találok, amióta az idióta rendelet miatt letörölték, hogy gyárilag is benne legyen. Más rom-ot stb. meg nem akarok rátenni.
Egy normális programot tud valaki? Édesapámmal mikor beszélek vagy anyámmal, azt szeretném megörökíteni ahogy régen is, de nem tudom egyenlőre. Nagyon köszönöm!

(#1925) Satus válasza Fruityloops (#1924) üzenetére


Satus
tag

Szia.
Sajnos nem fog működni rendesen. Nekem is bootloader nyitás lett a vége, és a xiaomi.eu rom .

(#1926) nimfas válasza Fruityloops (#1924) üzenetére


nimfas
addikt

Jobban jársz ha cseréled a romot, a EU romban benne van a gyári. Nekem ez lett a vége.

(#1927) motofi válasza Fruityloops (#1924) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Kipróbáltam szinte az összes programot nem volt jó. Bootloader nyitás és eu.rom és a rendszer része a program tökéletes minőségben.Vannak egyes Kínai gyártók Ulefone itthon is kaphatók ahol nem kell rom csere benne van gyárilag. Annyi, hogy ott úgy van megoldva, hogy mikor létre jön a kapcsolat a tárcsázóban rákell nyomni a hívásrögzitő ikonra előre nem lehet beprogramozni.

(#1928) Gombinyó


Gombinyó
őstag


Anno valaki hiányolta a 300e pontot. :)
Arrow OS 11, gyári kernellel. A leggyorsabb, legstabilabb ROM, amit eddig próbáltam. ANX kamerát nem raktam rá, a gcam is abszolút jó képeket lő. Hibátlan.

(#1929) mdraco válasza Gombinyó (#1928) üzenetére


mdraco
őstag

Hivásrögzítő van rajta ami jól működik? Napokban gondolkodtam hogy xiaomi.eu-ra kéne váltani.

(#1930) Gombinyó válasza mdraco (#1929) üzenetére


Gombinyó
őstag

Az alap Google telefonos app van rajta. Magisk repoban van hozzá call recorder, de az fizetős egy idő után.

(#1931) Predatorr válasza Fruityloops (#1924) üzenetére


Predatorr
őstag

Hogy téged kik fenyegetnek!? :Y
ACR-t használok, halk a másik fél (kb. 1/4 hangerő a sajáthoz képest), de telefonon is simán érthető. Más rögzítőkből még hangszerkesztővel sem tudtam érthetően kiszedni. A legtöbb rögzítő javasolja, hogy aktiváld a kihangosítót felvétel közben. Eredeti gyári romon vagyok.

Viktor0610: Mázli akkor, hogy nem vacapolok ilyesmivel. :)

Új hiba: kamera kép homályos, befagy. Kiírja, hogy indítsam újra az alkalmazást, bezárom programkezelőből, utána jó. Néhány napja találta ki. Rendszer nem frissült, csak pár app, kamera nem rémlik. WTF? Beépítették volna ezt az S8 feature-t?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1932) feriapu


feriapu
csendes tag

Kérdezni szeretném hogy a VoLTE hálózatot jelzi az értesítési sáv?
Tárcsázóban elvileg bekapcsoltam,de nem látok semmi visszajelzést.

(#1933) Satus válasza feriapu (#1932) üzenetére


Satus
tag

Igen jelzi. :K [kép]

(#1934) feriapu válasza Satus (#1933) üzenetére


feriapu
csendes tag

Köszönöm szépen és mit kell hozzá bekapcsolni a beállításokban?

(#1935) Satus válasza feriapu (#1934) üzenetére


Satus
tag

Ezt [kép]

(#1936) feriapu válasza Satus (#1935) üzenetére


feriapu
csendes tag

Köszönöm szépen, megtaláltam. :)
Hiába kapcsolom be, nem jelzi most sem. Felhívom a szolgáltatót, hogy aktív-e?
Bár az a furcsa,hogy Samsungról váltottam, ott jelezte és nem cseréltem SIM kártyát.

(#1937) Satus válasza feriapu (#1936) üzenetére


Satus
tag

Xiaomi.eu romon vagyok , nem tudom van-e ilyen szempontból különbség.

A párom Redmi 9T-je se jelzi. Ha küldök a Telekomnak aktiváló sms-t az a válasz , hogy be van kapcsolva. Övé gyári romon van. :U

(#1938) RVR400 válasza Satus (#1937) üzenetére


RVR400
veterán

Valószínűleg van különbség, mivel nekem a legfrissebb indonéz ROM van, be van kapcsolva a Telekom szerint a VoLTE, a beállításokban is aktív, de ezen sem jelzi.

(#1939) Predatorr


Predatorr
őstag

Új hiba, legalábbis nekem, mert mostanában nem használtam a funkciót. Skype-on próbáltam fájlt küldeni, figyelmesen a skype ikont érintve. 1. megnyitotta a lenst. 2. megnyitotta a google drive-ot. 3. megint valami mást, de már kinyomtam az egészet. Másnak hasonló, vagy megoldás? :F

Lehet valahogy alapértelmezetté tenni appokat? Pl. egy szövegnézegetőt, stb. Nem mindig ajánlja föl a lehetőséget alapból máshoz társítani, és idegesítő, amikor netkapcsolatért sír valahol, én meg nem férek hozzá ahhoz egyszerűen, ami kéne, mondhuk egy hivatalban, ahol sürge kéne.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1940) Viktor0610 válasza Predatorr (#1939) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt nekem is csinálta.
Rendkívül idegesítő.
Megoldás. Az appból küldöm, nem a galériából/máshonnan osztom meg.
Bár, mintha mostanában megjavult volna.
MIUI Global 12.5.4.0 (RJGEUXM)

Samsung Galaxy A54

(#1941) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Egy kérdés, wifin szoktam programmal böngészőben másolni képeket videókat lementeni telefonról, de most nem látja összeset valamiért a böngészős program, és kábelesen akarok ránézni, odáig eljutottam, hogy usb hibakeresési mód bekapcsolva, de ha rádugom a kábelt nem engedi mint régen kiválasztani, hogy filet akarok átvinni vagy tölteni stb. fent lehetett az értesítési sávnál, hogy tudom ezt megoldani, hogy kábelese is menjen? Mert nem ajánlja fel, hogy média átvitel nincs a fejlesztőibe ilyen, meg értesítési sávnál sincs ha rádugom, köszönet előre is! :F

(#1942) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1941) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az USB hibakeresés nem kell bekapcsolva legyen.
Úgy esetleg próbáltad?

Samsung Galaxy A54

(#1943) Fruityloops válasza Viktor0610 (#1942) üzenetére


Fruityloops
tag

Hát én pont, hogy úgy tudom, kell a fejlesztői beállítás és az usb hibakeresési mód bekapcs. hogy tudj kábelesen másolni, és ekkor kéne felajánlania az értesítési sávban, hogy média átvitel vagy töltés.. :-/
Próbáltam, kikapcsoltam, de így sincs semmi, azt írja ki a windows 10, hogy hiba lépett fel nem ismeri fel az eszközt, persze a telefonon még csak meg se engedett adni semmit, hogy média vagy töltés..

(#1944) Viktor0610 válasza Fruityloops (#1943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sima másoláshoz szükségtelen az USB hibakeresés.
Az csak akkor kell, ha pl. ABD-n mókolnál, bootloadert nyitnál, stb.
Szerintem próbáld azt, hogy összekötöd a géppel, miután kiírta, hogy nem ismerte fel, töröld az eszközkezelőből a PC-n. Majd kábel kihúz-bedug. Akkor remélhetőleg felismeri újra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1945) sepyi válasza Predatorr (#1939) üzenetére


sepyi
aktív tag

Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1946) Predatorr válasza Viktor0610 (#1940) üzenetére


Predatorr
őstag

Pedig nálad minden OK mindig! :Y
Ua. verzió. Van, amikor nekem is működ. Lehet vmi. ált.szoftver vagy memóriahiba? Van, hogy a billentyűzeten (anysoft kb) is direkt figyelem, melyik betűt nyomom, de a mellette levő jelenik meg, gyakran kettős betűknél is, amikor odébb sem viszem az ujjam.

Sepy: csakhogy, mint jeleztem korábban, legtöbbször nem ajánlja föl az alapértelmezetté tételt. Talán Wordnél hagyta a wps-t, az működik is, csak folyton besipákol, hogy nem használhat hálózatot. Hát miért mondja nekem, én tiltottam le! :(( Még hogy Mi... :(((

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1947) Predatorr válasza Predatorr (#1946) üzenetére


Predatorr
őstag

Bár mondjuk akkor miért csak a skype-nál.szar? :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1948) Satus válasza RVR400 (#1938) üzenetére


Satus
tag

Szia .

Indonéz romon milyen tárcsázó van ?

(#1949) RVR400 válasza Satus (#1948) üzenetére


RVR400
veterán

A MIUI tárcsázója és a MIUI üzenetkezelője van szerencsére, többek között emiatt is jobban szeretem ezt a romot.

(#1950) speedyo válasza RVR400 (#1949) üzenetére


speedyo
csendes tag

És az Indonézon van automatikus hívásrögzítés, vagy csak manuális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.