Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bog válasza pepimama (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem okvetlenül erre az eszközre gondoltam (bár hivatalos forrásból még mindig nem jutnánk hozzá, ugye), hanem úgy általában... Black Shark nulla darab járt nálunk, Poco F2 szintén nulla, a Redmi 9A-t júniusban mutatták be és most kaptuk...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#52) Predatorr


Predatorr
őstag

Aki szerint az üveg hátlap valami überkúl dolog, annak nyilvőán ingyen javítják az összetört telefonjait, részemről speciel először és utoljára vettem szappant az S8-cal anno. Ez szépen megmarad a kezemben. A hangja bőven jobb a legtöbb bt hangszaratónál, főleg a basszust nyomja szépen a hátlapon, ráadásul tiszta minden tartományban. Nekem a kamera OK, alig pár helyen aberrált a kromatika. Remek tapadós a gyári szilikon tok, abban sem akart még kicsúszni a kezemből, a gyári fólia is elég strapabírónak tűnik így kb. 2 hónap után. Az itt lesajnált boltból vettem 2 év gyári garanciával 90e-ért, nekem megér annyit a magyar gar.
A zenelejátszó viszont übergagyi, nem sikerült felfedezni a teszt során, hogy egyetlen zenelistát sem lát, a sajátját is eldugja valahova, hogy nem találtam, milyen formátum kéne neki. A mail app nem kezeli a freemailt, a sötét mód totál bugos, egy csomó minden használhatatlanná válik benne, mert ami fekete volt, az is úgy marad, msngr-ben befeketíti az egyszínű szövegháttereket (bár egy kicsit már reszeltek rajta), az appkilövés kilövése hajtépős, amúgy tök fölösleges "szolgáltatás". De még ezek ellenére sem mondom, hogy nem érte volna meg, mert folyamatosan azt érezni, mi a tökre kellenek 600.000+ antutu pontos telefonok? Sehol semmi még csak meg sem röccen, az igényesebb játékok is simán futnak.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#53) judas13


judas13
addikt

200$-ért én sem hagyhattam ki, megérte. Ajánlom én is.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#54) batai15 válasza szkaroly (#49) üzenetére


batai15
félisten

Utolsó résszel vitatkozom , többszörösen elégedett vagyok garanciális ügyintézést illetően.
Maga a telefon nem lenne rossz ha xiaomi jobban foglalkozna a szoftverrel , de hát ugye ennyi modell mellett nem megy nekik.
Igazán redukálhatnák és minőségileg ugrana.

(#55) Predatorr válasza szkaroly (#49) üzenetére


Predatorr
őstag

Miért lenne félúton? A minősítései nem arra utalnak, ahogy a garanciája sem. Sok nevesebb boltban van tréfagar.

batai15: De miért is kellene minden telefonjukra másik szoftver? :F

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#56) instantwater válasza Predatorr (#52) üzenetére


instantwater
addikt

A freemailt nem szántották be és sózták be a helyét évtizedekkel ezelőtt? :U

(#57) szilu7 válasza Noukoum (#31) üzenetére


szilu7
senior tag

Ironizálni próbáltam. Nem ment át.
Egyébként én anélkül már nem vennék telefont, és a Miui-t is meguntam. De attól még ez nagyon korrekt ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#58) judas13 válasza instantwater (#56) üzenetére


judas13
addikt

ma is használom....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#59) Noukoum válasza szilu7 (#57) üzenetére


Noukoum
veterán

Kedves Szilu, de nagyon átment hisz ott van a hsz-d végén a szmájli. Ha az összes hsz-t elolvasod megtudod hogy nem neked hanem a teszt írójának írtam. Nem véletlenül nem neked van címezve. :R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#60) Secretknight


Secretknight
aktív tag

63-ért sikerült kuponnal...várom! :)

(#61) beastars


beastars
tag

Köszönöm a tesztet, jo telefon föleg az àr miatt tetszik. A Huawei, a Samsung miért nem csinál ilyeneket?? Most komolyan kérdezem . Ne hogy vegyék a vásárlok? Vagy mert nagy az Isten àllatkertje... és megveszik a többszázezres telokat ? Szoval miért mindig a Xiaomi akciozik? Pedig sok ember örülne egy jó árérték Samu, vagy Huaweinek

(#62) instantwater válasza judas13 (#58) üzenetére


instantwater
addikt

Egészségedre.

(#63) mbotnd válasza Noukoum (#31) üzenetére


mbotnd
tag

A Mi 9-emben sincs, nem is kell. 27 watton tölt, mint a fene.

(#64) haypro válasza mbotnd (#63) üzenetére


haypro
senior tag

Meglepődnél, ha ráraknád egyre és működne?
Az Mi 9-ben van vezeték nélküli töltés támogatás, ráadásul a komoly töltőfejjel (27W+) és a Xiaomi saját megoldásával 20W-on tölt úgy is, ami forradalmi volt a megjelenéskor még.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#65) szkaroly válasza beastars (#61) üzenetére


szkaroly
senior tag

Huaweinek van hasonló tudású modellje, csak ugye nem tudja legyártani. Lásd pl. Honor X10. Hardverban kb. a táblázatban lévő Nova 5t kategóriája lenne. Plussz nincs Google licensz.

Poco X3 Pro

(#66) Noukoum válasza mbotnd (#63) üzenetére


Noukoum
veterán

Mi 9-ben pont van. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#67) #90305280 válasza judas13 (#53) üzenetére


#90305280
törölt tag

89.99$ -ért ajándék EU prioval? ;]
Persze még nincs itt, majd eladom 'kibontás után'... :DD

(#68) szilu7 válasza Noukoum (#59) üzenetére


szilu7
senior tag

Szuper. Jól megzavart az következő komment. :)

(#69) mbotnd válasza haypro (#64) üzenetére


mbotnd
tag

Tényleg van, hülye vagyok. Még használtam is. :))
Sajnos a 20 W-t sosem tapasztaltam meg, mert nem találtam olyan töltőt sehol a világon.

(#70) mbotnd válasza Noukoum (#66) üzenetére


mbotnd
tag

Igen, valóban. Figyelmetlen vagyok. De a vezetékes sokkal gyorsabb, így azt használom csak.

(#71) dutrás válasza szkaroly (#65) üzenetére


dutrás
őstag

Vagy ott a P40 Lite.

P50 pro/P40 Lite

(#72) winss


winss
tag

Na a végén még POCO F2 pro teszt is lesz? :D

(#73) Hallosz válasza motofi (#24) üzenetére


Hallosz
senior tag

. . . amúgy azt tudtad, hogy büntetik?

Mert lakni, muszáj.

(#74) Kolondrum

Tegnap reggel 9-kor indult a 11.11. pl alin. Ha előtte jön ki a cikk talán még több poco fogy a MO-i ár kettő harmadáért, mert ennyit nem ér mint itt kínálják.

(#75) Graphics válasza Kolondrum (#74) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ér annyit azért ez a készülék ,főleg így hosszabb tapasztalat után.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#76) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Kár, hogy pénteken kitaláltam, hogy tavasszal veszek lakást, elég volt az albérletből :D , mert ha ez nem jut eszembe lehet vennék is egyet tartalék telefonnak, darts számolónak.
De, aztán lehet így is veszek egyet. Vagy a Mi10 lite- t...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#77) Kolondrum válasza Graphics (#75) üzenetére

Nálunk is van egy, hát nem tudom lehet. Talán az mondatja velem, hogy snapi 865-ön ülök és látom, hogy a 732G-ben ott az a kis mumus. Párom szereti bejön neki. Ismerősök meg majd kiderül, van aki huaweit vált ezzel.

Igen ez a jó szó rá, elvagyunk vele. Teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#78) Graphics válasza Kolondrum (#77) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem is inkább a csúcstermék után egy olcsóbb máshogy mutat.

Én is egyelőre elvagyok az X3-ason.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#79) balazs1022


balazs1022
őstag

Hűha!
Ez tényleg nagyon jó ajánlat! IPS kijelző, Jack csatlakozó, nagy akksi, bekapcsoló gombon az ujjlenyomatolvasó + jó ár. Rég vártam ilyen kombinációra. :))

1 baj van: a mostani telóm is atombiztosan üzemel így 6 év múltán is. Ergo nem lenne értelme lecserélni. Pedig nagyon csábító... :U :DD

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#80) hroberto válasza balazs1022 (#79) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem egy 6 éves telefont abszolút érdemes már lecserélni! ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#81) atike válasza balazs1022 (#79) üzenetére


atike
nagyúr

....atombiztos, oké... És az üzemideje...? Az akksi hogyan bírja...?

(#82) Emericus Max válasza motofi (#33) üzenetére


Emericus Max
tag

Én 1,5 éve Mi Mix 3-at használok és abban van vezetékmentes töltés, sőt 10W Qi töltő is volt a dobozában. Szóval nem mondanám, hogy a Xiaomi nem tesz a zászlóshajókba Qi töltést, maximum nem mindegyikbe.
Egyébként semmi gondom a Mi Mix 3-al, jobban szeretem mint a cégesként használt Galaxy Note 10 lite-ot, bár az nem flagship igaz.
Feleségem Mi 9 telója is tudja a Qi töltést...

(#83) motofi válasza Emericus Max (#82) üzenetére


motofi
aktív tag

A mostani legújabbakban egyben sem találom.

(#84) instantwater válasza atike (#81) üzenetére


instantwater
addikt

Van aki annyira ragaszkodik egy régi készülékhez, hogy képes 2-3x is akkut cserélni benne mire lecseréli a készüléket.
Persze az oprendszer elavulása és az appok kompatibilitása erősen kérdőjeles egy 6 éves készüléknél.

(#85) Kali4


Kali4
tag

Ebben nincs barométer?
Néhány helyen írnak, máshol nem...

(#86) dragonfx válasza redingitell (#38) üzenetére


dragonfx
veterán

11.11.be?
de nem kinából nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#87) dragonfx válasza #90305280 (#67) üzenetére


dragonfx
veterán

hol?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#88) balazs1022 válasza atike (#81) üzenetére


balazs1022
őstag

Oppo Find 7-em. Anno Black Friday-kor rendeltem, akkor ajándék volt + 1 akksi. Az még most is a dobozában van. (Most legutóbb voltunk kirándulni, 3 óra oda-vissza gps-sel, meg fotóztam is. Estére 15% maradt benne)
Gyárilag sem volt túl izmos az akku (3000 mah). Vagyis 6 éve még nagy szám volt. Most már édes kevés, ha valamibe ekkorát raknak.
Igazából tényleg nem tudok rá panaszkodni. Kezdetben voltak összeütközéseink, de custom rom-mal minden orvosolva lett.
Egyszerűen teszi a dolgát. :)
De ha most kéne váltani akkor ez a Poco X3 lenne a befutó :D

#80hroberto: Tudom, tudom... De az a durva, hogy még mindig iszonyat gyorsan működik. Pl az asszony huawei-jét nem azért cseréltük le mert elromlott, hanem kegyetlen rossz használni. (egyébként Mi Note 10 Lite lett helyette) Minden akadt, soká nyílt meg, várni kellett. És szoftveresen csinálhatsz vele bármit, nem lesz jobb. Vagy mondok egy hasonló példát:
Az enyém pár hónapig parkolópályán volt mert összetörtem a kijelzőt.
Amíg nem jött meg a másik kijelző Aliról, addig egy LG G3-at használtam (kölcsön kaptam). Arra is raktam custom Rom-t (asszem Lineage-t), és az új szofttal is használhatatlanul lassú volt.
Meg az IPS is nagyon bejön. Főleg, hogy itt van mellette az említett Note 10Lite, ami Amoled. Szóval ez az X3 jó kombó lett. Talán ha jövőre megkapja még az 5G-t még jobb lesz. :))

Szóval hiába áhítozom másikra, ez még maradni akar :DDD

#84instantwater:
Nem hivatalos forrásból a legújabb oprendszer is beszerezhető. Eddig még minden app műxik. Akksiből még ez első van benne. :) 6 év után is kopásmentes a telefon :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#89) redingitell válasza dragonfx (#86) üzenetére


redingitell
senior tag

Spanyol raktárból, 2 év garival a xiaomi official store-ból GLS szállítással együtt

[ Szerkesztve ]

(#90) Kolondrum válasza redingitell (#89) üzenetére

Garit azért megnézem hogyan érvényesíted. Nekem még fel sem adták őket, de nem csoda a 11.11. utáni engedd el a hajamba.

(#91) hroberto válasza motofi (#83) üzenetére


hroberto
veterán

A jelenlegi flagshipekben Mi10, Mi10 Pro - ban van Qi töltés. Akkor is ha nem találod... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#92) atike válasza balazs1022 (#88) üzenetére


atike
nagyúr

Az nem semmi. Melyik Androidon maradt...? Ha jól láttam elment Android 7-ig (vagy az már csak mókolással ment fel rá?).

(#93) balazs1022 válasza atike (#92) üzenetére


balazs1022
őstag

A gyári Color OS az Lolipop-ig jutott. E fölött már mókolni kellett.
De nem volt nehéz, mert a gyártó támogatta a root-ot. Tehát ha nyitva volt a build akkor is garanciás maradt. :)
Úgy tudom xiaomi-nál várni kell pár hónapot a root jogokhoz. Ez most is így van?
Jelenleg 7.1.2 van rajta. De volt már rajta 9-es is (Jelenleg van 10-es is - Lineage OS 17). Azért tettem vissza a régebbit, mert ott tökéletesen működik a kamerában a RAW mentés és Záridőállítás egyszerre. (Egyébként 87 sec-es záridő a max, amit be lehet állítani :DD ). Nekem a kamera fontosabb mint egy verzió szám.

Most direkt lefotóztam. Így néz ki 6 évesen:

De mondom én. Hiába szeretném lecserélni, még bőven van benne :))

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#94) Graphics válasza balazs1022 (#93) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs pár hónap. :) 1 hét max.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#95) instantwater válasza balazs1022 (#88) üzenetére


instantwater
addikt

Megkapta az 5G-t.
Úgy hívják: Mi 10T Lite.

[ Szerkesztve ]

(#96) balazs1022 válasza instantwater (#95) üzenetére


balazs1022
őstag

De az már Amoled és hajlított kijelzős és drágább is... :U

#94Graphics: 1 hét már nem is olyan vészes :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#97) instantwater válasza balazs1022 (#96) üzenetére


instantwater
addikt

Egyiksem. :N Árban talán minimálisan több.
Spec

[ Szerkesztve ]

(#98) balazs1022 válasza instantwater (#97) üzenetére


balazs1022
őstag

Köszi!
Nekem egyből az árukeresőt dobta fel.
Viszont akkor ez is baromi jó ajánlat! Nagyon köszönöm! :R

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#99) instantwater válasza balazs1022 (#98) üzenetére


instantwater
addikt

Ha végül egy 5G xiaominál kötsz ki, tartsd szem előtt, hogy 5G módban nincs dual sim.

(#100) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. A tesztben olvasottak alapján kérdezném, hogy hol találom a fejlesztői beállításokban azt az opciót, hogy mindig 120Hz-en menjen a kijelző ?? Vagy alapból annyin megy mindig ? 1-2 appnál nekem néha darabosabbnak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.