Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
olyan kerdesem lenne, hogy most a legutobb rendszerfrissites utan, valami nem stimmel a play aruhazzal...nem tudja betolteni az alkalmazasokat, valakine volt hasonlo gondja? :R

(#1452) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!
miui 12.0.5 (global)

van megoldás arra, hogy újraindítás után ne szedje ki azokat az appokat amiket beállítottam hogy ne optimalizáljon?

(#1453) Satus válasza bazsimano (#1451) üzenetére


Satus
tag

Szia .
Nekem volt anno. Play adattörlés orvosolja. Amúgy elég sokszor kellett csinálni , de csak gyári rommal.

(#1454) bazsimano válasza Satus (#1453) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi szepen!
kozbe csinalgattam tobbszor is, meg ujrainditas es egy ido utan jo lett...
en nem mokolom :D nekem ugy ahogy van jo... :D :R :R

(#1455) demmer123


demmer123
őstag

Aki bangoodrol rendelt mennyi idő volt mire megérkezett a telefon? May 21 rendeltem és még nem kaptam meg, olvastam hogy eu raktáról 7 nap alatt megkapták itt nálunk...

(#1456) v.attis válasza demmer123 (#1455) üzenetére


v.attis
őstag

18.-án rendeltem, ma érkezik meg, már kézbesítés alatt van. Nem Eu raktárból jön.

(#1457) bazsimano válasza demmer123 (#1455) üzenetére


bazsimano
őstag

nekem cz raktarbol erkezett ha minden igaz...es nagyjabol annyi 6-8 nap volt.

(#1458) Predatorr válasza bazsimano (#1457) üzenetére


Predatorr
őstag

Na, nyári napfényben bringára ez a kijelző kaputt. Alig látni a km/h-t. Szóval, ha ilyen célra is kell teló, ezt kerüljétek.
Nem neked akartam, csak mobil... :W

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1459) v.attis


v.attis
őstag

Az oké, hogy az X3 Pro 60Hz-en sokkal fluidabb, mint 120Hz-en?
A görgetés akadozik 120-on. Nagyon piciket, de akadozik.

(#1460) v.attis válasza v.attis (#1459) üzenetére


v.attis
őstag

Megoldva! Csak a chrome recegett, azt meg egy rejtett beállítással ki lehet javítani.

(#1461) Mr.QwErT


Mr.QwErT
csendes tag

Hello mindenki adott egy Poco x3 pro és egyedi, saját zenét akarok beállítani ébresztőhangnak de nem tudom Beállítások-Hangok és rezgések-Ébresztések-Összes csengőhang /nem engedi megnyitni/ a többi oké időjárás,természet,reggeli,szntjbogár,álmodozás, mit lehetne tenni már több mint 10 éve egy dallamra kelek és hiányzik.

(#1462) Viktor0610 válasza v.attis (#1460) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi volt az a beállítás?
Engem is érdekelne. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1463) Predatorr válasza Mr.QwErT (#1461) üzenetére


Predatorr
őstag

Alva maradsz.
Vagy engedélyezed a hozzáférést.

V.attus: Én egyáltalán nem értem, miért használ bárki chrome-ot. Egy bugos kémprogram. Ahogy az Edge-et (néha ráfanyalodtam) áttették chrome alapokra, egyből hozzáfértek a facebook fiókomhoz (igen, végül kiderítettem kizárásos.alapon).

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1464) Viktor0610 válasza Mr.QwErT (#1461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudod kiválasztani sem?
Nálam simán megy egy saját MP3-zene.

Samsung Galaxy A54

(#1465) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#1462) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én a Android SurfaceControl részre tippelek.

Chrome://flags részben megtalálod :)

(#1466) v.attis válasza aprokaroka87 (#1465) üzenetére


v.attis
őstag

Így van, azt kel kikapcsolni!

[ Szerkesztve ]

(#1467) v.attis válasza Predatorr (#1463) üzenetére


v.attis
őstag

"Én egyáltalán nem értem, miért használ bárki chrome-ot."

Megszokás... Mióta megjelent azt használom. Facebookom nincs, minden banki művelethez sms kell, úgyhogy felőlem úgy kémkedik ahogy akar... biztos vagyok benne, hogy nincs töléletes védelem, így azt használom amit megszoktam.

(#1468) Csababá válasza Predatorr (#1458) üzenetére


Csababá
tag

Ajjajj, pont hasonló terveim vannak. Naviként használnám motoron. Hasonló árban és tudással akkor mi lehet a megoldás?
Köszi

(#1469) Predatorr válasza Csababá (#1468) üzenetére


Predatorr
őstag

Amoled. Talán A52 5G (mintha az 1000nit lenne), és a szodtverrel sem szívsz. De ha erre kell, vegyél egy használt s8-at. Ha világos a navi, akkor talán kicsit jobb. A kényeg, h ez a 450nut harmatos.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1470) Satus válasza Csababá (#1468) üzenetére


Satus
tag

Esetleg Redmi Note 10 1200-1300 nit nfc nincs , antutuban kb ott van , árban is. Vagy Redmi Note 10 Pro 1400 nit. Anoniminc tesztet nézz a youtubon , ott kiemeli ezek fényerejét.

(#1471) Mr.QwErT válasza Predatorr (#1463) üzenetére


Mr.QwErT
csendes tag

Hogyan tudom engedélyezed a hozzáférést.

(#1472) Predatorr válasza Mr.QwErT (#1471) üzenetére


Predatorr
őstag

Ez a mondat értelmetlen. :Y Megpróbálom azért kitalálni... :U
Alkalmazáskezelő, engedélyek. De elméletileg a szoftvernek telepítéskor vagy első futtatáskor jeleznie kellene az igényt.

Satus: Nem, ezek peak értékek. A valós az általad említetteknél is 450 nit. Az A52 HDR10 (elméletileg valós 1000nit), az ua, mint az S8, azt jól látni. Még a Mi 11 is csak 500nit.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1473) sepyi válasza Csababá (#1468) üzenetére


sepyi
aktív tag

A bikeometer alkalmazást használom sötét módban. Elég sokat bringázom, ez a hobbym. De olyan még nem volt hogy ne láttam volna a sebességjelzőt a kijelzőn. Plusz, ha autóval közlekedem elég sokat használom a navigációt. Szintén nem volt problémám a kijelzővel még ráeső fénynél sem. Igaz. A kijelző nem amoled. De hogy ne lehetne látni, az enyhe túlzás. Viszont egy biztos! Ha nekem fele annyi problémám lenne a telefonnal, mint predator forumtársnak, már régen széttapostam volna, és olyan mélyre ástam volna el, hogy az utókor se találja meg.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1474) Mikhailka


Mikhailka
friss újonc

Sziasztok!

Rootolást illetően van valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehetne megoldani?
(Nézelődtem a neten, találtam is pár metódust de olyan véleményére/tapasztalatára volnék kíváncsi, aki nemrég csinálta.) Kizárólag egy alkalmazás miatt volna rá szükségem, semmi másba nem akarok nyúlkálni.
Köszönöm! :)

(#1475) maross


maross
veterán

Üdv, a poco x3 nfc vagy az x3 pro kameraja jobb? Ahogy nezem mpixelben meglepo modon x3 nfc vezet. X3 pro Adreno 640 joval erosebbnek tunik 618-nal, arban pedig nincs nagy kulonbseg, ha nem rosszabb a pro kameraja, inkabb azt vennem.

Kozben talaltam egy comparison videot.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1476) Hege1234


Hege1234
addikt

[link]
erre esetleg valakinek bármi tipp?

(#1477) Predatorr válasza sepyi (#1473) üzenetére


Predatorr
őstag

Tanulj meg olvasni. ;) Azt írtam, alig látható, és ez tény. Napszemüvegben még kevésbé. Az S8 HDR10 amoledje után ez nulla. Tavasszal oké volt, most már nem az. A többi probléma meg nem csak nálam jelentkezett, tele vannak velük a fórumok világszerte, külön xiaomi probléma megoldó oldalakkal. A legutóbbi frissítés óta még a msngr is rendesen működik (kopkop), szóval egész biztosan a szoftverben voltak a hibák. Nem a telefonban. Nem.is bennem.

Most olyan gond jelentkezett, hogy a bt füles szól, mint zállat, a vezetékes dugó meg alig hallhatóvá vált. Valamelyest segített a hangerő-korrekció, de jetaudio-ban +5 előerősítés kell még neki. :F Régen meg pont a bt volt halk..

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1478) sepyi válasza Predatorr (#1477) üzenetére


sepyi
aktív tag

A Netflix-et hol a vezetékes, hol a bt fülessel nézem. Lehet kifogtam az egyetlen jó készüléket, de nem találkoztam hangerő problémával. Bár azért meg kell mondjam, eredeti gyári romon vagyok. Tényleg csak olyan alkalmazás van telepîtve, amit használok is. Nem nyitottam bootloadert. Megfelel a global hivatalos verzió.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1479) Predatorr válasza sepyi (#1478) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam is minden original. AKG vezetékes fülbedugós és Maxell BT900. Sajnos a mi zenelejátszója egy kupac szar (1 listánat sem ismeri fel), válogatás után csak a jetaudio maradt. Az sem 100-as, de legalább majdnem mindent tud. Power playerben volt asszem, h fülesenként lehetett hangerőt állítani, de annak meg más bajai és hiányosságai voltak.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1480) sepyi válasza Predatorr (#1479) üzenetére


sepyi
aktív tag

Egy agybadugós scullcandy bt fülest és egy samsung vezetékes fülest használok. Ezekkel nem volt gondom. Lejátszáshoz meg a vlc playert. Filmet, zenét szinte minden formátumot ismer és tud hálozatot is kezelni. A scullcandy alapbeállításokkal is kifejezetten jól szól. Legalábbis nekem megfelel és nem egy horror az ára.

Visszatérve a készülékre. Két kártyával használom. Voda telekom. Otthoni hálózat. Faluban lakom, de városban dolgozom. Soha nem volt olyan, hogy ne csatlakozott volna a szolgáltatóhoz, vagy automatikusan az otthoni hálózatra. Tehát nekem ezek az anomáliák ismeretlenek. Megkapom az emailokat a messenger üzeneteket. Igaz fogyatékos vagyok, nem használok semmilyen közösségi appot.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1481) Csababá válasza Predatorr (#1469) üzenetére


Csababá
tag

Mintha azt olvastam volna egy itt linkelt tesztben, hogy automatikus max fényerőre állítva nagyobb értékre is képes. Esetleg tennél egy próbát?

(#1482) Jocek1979


Jocek1979
csendes tag

Sziasztok kerdesem lenne hogy automatikus fenyero beallitasnal mindig le fogja venni minimalisra a fenyerot ha bejovok a lakasba kintrol? Ti milyen
fenyeron hasznaljatok a telefont milyen beallitasokkal?

(#1483) Viktor0610 válasza Jocek1979 (#1482) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Párszor állítsd feljebb.
Idővel "megtanulja" és nem veszi majd le minimumra.

Samsung Galaxy A54

(#1484) Narxis


Narxis
nagyúr

Véletlen megláttam az árát a Pro-nak és nagyon elcsábultam. F3 256-os jelenleg csak alzánál kapható (jelenleg csak bennük bízok garancia miatt, többi bolt az sufni) és 160 ezer. Nekem nem kell a legerősebb Soc csak az amoled miatt gondolkodtam F3-ban de ilyen árkülönbséggel és cserébe van microsd, Jack, FM rádió is... nagyon gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#1485) Zolás


Zolás
addikt

Sziasztok.
Adott egy x3 pro, tesóm használja 2 sim kártyával. A héten folyamatosan kapja az smseket hogy nem vette fel, de ott ül a telefon mellett, és még a kijelző se ébred fel, csak az üzenetek érkezésekor. Az egyik sim vodás, a másik telekomos. Kifogott egy hibásat? Goboos rendelés volt, mobilról nem tudom megnézni, hogy tudok garanciát intézni rá.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1486) Viktor0610 válasza Zolás (#1485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a sima X3 topikja, nem a Próé.
De a megoldás ugyanaz.
Szerintem a VoLTE-t kell kikapcsolni az előfizetéseden (amennyiben a telefonon nincs bekapcsolva ez a funkció).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1487) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Legújabb frissítés után megjelent alul ez a vékony csík, ami szerintem egy felesleges megoldás.

Ki lehet ezt valahol kapcsolni?

Szerk. sikerült... nem értem ha eddig nem volt aktív, miért kellett azzá tenni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1488) sandró60


sandró60
addikt

A fórumtársaktól kérdezem?
Miért nem tudom a felajánlott frissítést letölteni?
Elindul a letöltés pár másodperc múlva ezt írja "szüneteltetve".Miért?
Hol kell beállítani,hogy letöltse az aktuális frissítést?
A legújabb android van rajta.11 RKQ1.200826.002
Már mindent engedélyeztem és mégse :Y

[ Szerkesztve ]

(#1489) Satus válasza sandró60 (#1488) üzenetére


Satus
tag

Egy jó tanács , csinálj mentést , hogy vissza tudj állni 10-esre. Xiaomi.eu-n vagyok nekem is megjött a 11-es droid. Laggol akadozik , alkalmazások leállnak, lelassult frissítés után. Reset nem segít. Gyári stock rommal is kipróbáltam ugyanazok a tünetek. Én vissza álltam az utolsó 10-esre. Ezeket a tüneteket olvastam más fórumokon is. Azt is írják , hogy Google hiba .

[ Szerkesztve ]

(#1490) Peaceliker


Peaceliker
őstag

droid 11 óta minden reggeli ütemezett újraindítás után vissza állítja képernyő vezérlési módot alapra (gombok)...ideg megöl..nem elég, hogy kedvenc luncherrel nem megy, még ez is. Ötlet erre? Ne induljon újra? Korábban anélkül 1-2 nap múlva szenvedett...
Amúgy messenger chat fejek sosem térnak majd már vissza? Ez bug vagy feature?

Köszi

"Oh my Goa'uld!"

(#1491) Graphics válasza Peaceliker (#1490) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fel kell tenni régebbi messengert, és megy a chatfej. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1492) Peaceliker válasza Graphics (#1491) üzenetére


Peaceliker
őstag

zsír, köszi :R tudjuk millyen verzió alatt kell?

másik kérdésre van megoldás? hogy ne kelljen rr után vezérlési müdot vissza állítani gesztusre?

"Oh my Goa'uld!"

(#1493) Graphics válasza Peaceliker (#1492) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

316-os már biztos jó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1494) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
legutobbi rendszerfrissites ota valami miatt minth alassabb lenne a mobilnetem...ez lehetseges? valaki taoasztalt hasonlot?
udv
b.

(#1495) --HARDCORE-- válasza bazsimano (#1494) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Xaiominál ilyet? Ugyan. :DDD
Amúgy M3nál igen.. drasztikusan lassú a betöltés.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1496) sandró60 válasza Satus (#1489) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor,ha gyári visszaállítást végzek nem biztos,hogy megjavul? :O

(#1497) bazsimano válasza --HARDCORE-- (#1495) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi ezek szerint kar volt frissiteni :)
android 11 van fent...lehet az is gond...na mindegy...most nem piszkalom idom nincsen erre :(

(#1498) Peaceliker válasza Graphics (#1493) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi! :R

Mára a reggeli újraindítás eltüntette a gyorshívó ikonjaimat is... Sírok ezen az utolsó verzión... :W :W

"Oh my Goa'uld!"

(#1499) Satus válasza sandró60 (#1496) üzenetére


Satus
tag

Nekem nem segített. Egy délelőttöm ment rá a kisérletezésre. Rendesen jó használni a frissítés előttit annyival gyorsabb.

(#1500) pilu01 válasza Satus (#1499) üzenetére


pilu01
senior tag

10.-es romra fastboottal vissza lehet állni gond nélkül?
Ha igen, melyik az utolsó 10esrom?
Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.